Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim!

Uyarılar

Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

Ne Yapmalı? ve Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, Atakan Bey'in de bir çok defa söylediği üzere telkinleri kimseye açıklamak zorunda değilsiniz. İnanmıyorlarsa bırakın inanmasınlar, plosebo sanıyorlarsa bırakın sanmaya devam etsinler. Nasıl olsa sizdeki değişimleri gördükçe bunun bir balon etkisi değil, gerçek bir etki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! telkin cd indir izle İstanbul Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! nerededir kimdir Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! hipnoz Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yeni Halimizi Mutlaka Deneyelim! kuantum düşünce kitap haberi

Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-07-2009, 10:36 AM   #31 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Yeni Halinizi Nerelerde Deneyebilirsiniz?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, Atakan Bey'in de bir çok defa söylediği üzere telkinleri kimseye açıklamak zorunda değilsiniz. İnanmıyorlarsa bırakın inanmasınlar, plosebo sanıyorlarsa bırakın sanmaya devam etsinler. Nasıl olsa sizdeki değişimleri gördükçe bunun bir balon etkisi değil, gerçek bir etki olduğunu kavrayacaklar.

Çevrenizdeki inançsız ya da güvensiz insanlara bir şey anlatmaya ve o şeye inandırmaya çalışmak gereksiz yere enerji sarfiyatıdır bana göre. Kimseye bir şey açıklamanız gerekmiyor, siz devam edin dinlemeye onlar nasıl olsa size gelecek veya soracaklardır değişiminizin nedenlerini.

Sevgiyle:

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2009, 08:34 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough

okulum olduğu için yeni halim kesinlikle farkediliyor
acayip değiştim
arkadaşlarım önceden,çok kısık sesle konuşuyosun çok sessizsin,ağzını bıçak açmıyo falan derlerdi.sessiz kendi halinde bi kızdım işte o zamanlar.
şimdiki arkadaşlarım ise sesin çok gür çıkıyo falan diyorlar.hatta bazen biraz alçak sesle konuş diyolar ki önceden hiç duymazlardı..

sonracıma,davranışlarım falan acayip rahatladı.sınıfa şarkı söyleyerek girmeler,kendimi konserde hissedip elimde mikrofon varmış gibi falan taklitler yapmalar..oh be dünya varmış valla önceden arkadaşlar eğlenirlerken ben oturur izlerdim,içimden katılmak gelirdi ama yapamazdım.şimdi herşey daha eğlenceli. bi örnek daha aklıma geldi,okulun maçlarına falan gittiğimizde,herkes tezahürat yapar,ben hç bişey yapmam.saf saf dururdum öyle.artık boğazım acıyo bağırmaktan(aslında bu değişim telkinleri dinlemeden önce başlamıştı..neyse içimde varmış, bu siteyle tanışınca daha da artmıştır diyim)

sonra sınıfta hoca,hadi biriniz konuşsun dediğinde,hemen atılmalar,'ben konuşuyum hocam !'
eskiden sınıfın en sessizi iken,şimdi en çok sesi çıkanlardan biriyim

daha ego ve suçluluğu dinlememe rağmen sonuçlar böyle..sf yi falan dinleyince kimbilir nasıl olurum
tabi sitedeki tüm mesajların,olumlamaların etkisi var..
erken yaşta böyle bi siteyle karşılaştığım için çoook şanslıyım.hepinize teşekkür ediyorumm

ha bir de,sınıfta ,başkalarının yanında falan bişey yiyemezdim çok rahatsız olurdum.e malum sf liyim
artık böyle bi sorunum da yok sayılır

bişi daha var,önceden herkesle çok ciddiydim.herşeye yüzüm kızarırdı.hiç çekinmediğim zamanlarda bile kızarıyodu.sonra samimi oluncak kişilere,'siz'diyerek hitap ediyodum.çok utangaçıtım işte
şimdi öyle değilim tabii

Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2009, 01:16 PM   #33 (permalink)
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough

bi de okulda,mesela biri gülüyosa,acaba bana mı gülüyolar falan diye düşünürdüm.gülünç bişey olursa ,hemen,rezil olduğumu düşünürdüm.çok güvenisizdim ama artık çook değiştim
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2009, 12:18 AM   #34 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
9 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeus13 is an unknown quantity at this point

atakan bey bende sizin ücretli telkinlerinizden utangaçlığa son topluluk karşısında konuşma kendine saygı kendini sev utangaçlığı yenin telkinleri var bu telkinler ücretsiz telkinlerden daha etkilidir demi ben düzenli dinleyemedim bunları bunların hepsini listeye koyup dinlesem iyimi olur sizce bu telkinler utangaçlığı yenmede sitedekilerden daha etkilidir demi
zeus13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2010, 04:06 PM   #35 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Ben telkinleri dinlemeye başlayalı çok oldu. Hatta Ego ve başkalarının düşüncelerini önemsememe beni yeniden yarattı diyebilirim. Şimdi yavaş yavaş diğer telkinleri de dinliyorum. Fakat bir yandan öğrenmek istediğim bir şey daha var. Birkaç tanesini birlikte dinlemenin bir sakıncası var mıdır? ben bir klasör açtım, içinde 5-6 adet telkin var. Bir de uyurken dinlemeyi de seviyorum. İnşallah yanlış bir şeyler yapmıyorum.

Bu telkinleri düzenleyen, bu siteye ekleyen, bize sunan herkese minnettarım.
Sevgiyle kalın.
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2010, 11:45 AM   #36 (permalink)
Teğmen

bilgendilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,901
116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ego ve Suçluluk sabit olsun.Kendine güven koruma kalkanı topluluk karısında konuşma sf vs gibi telkinleri listeye ekleyin..
Dalgalanma olursa suçluluğu çıkartın.Ertesi gün dalgalanma geçince tekrar suçluluğu ekleyin böyle devam edin
merhaba Atakan Bey,
dalgalanma nasıl oluyo acaba, rehber bölümünde belki bilgi vardır diye baktım ama bulamadım
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2010, 06:28 PM   #37 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road

Bende artık kendimi dha güçlü hissediyorum kendi içimde fakat biraz daha zamana hitiyacım var sanırım...
Alt 08-03-2011, 04:21 PM   #38 (permalink)
Teğmen

senarist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 112
102 Mesajinıza toplam 277 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
senarist is on a distinguished road

Allah Allah ben daha çok gerilmeye başladım sosyal ortamlarda ya.
Alt 02-04-2011, 08:52 PM   #39 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kurqan is an unknown quantity at this point

merhaba burada biosezen arkadaşımızın dedikleri üzerine anladım. Rüya GÖRMEK.

RüyaMda ilkokul ortaokulda sevdiğim kişinin bana seninle kim çıkar ki sözünü hatırlattı. O an İçimde büyük bir yıkım olmuştu (üzerinden 5 yıl geçti ilk sevgili şeyleriydi) sokakta yürürken yere bakmak filan zaten yoktu bende kendime gayet güvenen biriyim tabi geçmişimden gelen bir eziklik hala içindeydi onuda inşallah telkinler halledicek.
Devam ediyim mide bulantıları filan yok bende fakat geçen gün RÜYAMDA o kız bizim dairede oturuyordu. Merdivenlerden aşağıya iniyordu arkamda onu gördüm. Ve apartmanın kapısından dışarı çıkıyordu bende tabi. Bİ an o ve arkadaşımı çıksın yoksa ben diye düşünmeden direk onların önüne geçerek ben çıktım (normalde olsa gene böyle yapardım :) )
Sanırım telkinlerin geçmişten günümüze etkileri.
Yorumlarınızı bkliyorum sizce etkilerimi Yoksa sadece bir raslantı mı?=
Kurqan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2011, 01:57 AM   #40 (permalink)
Teğmen

edaiphigenia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 113
39 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
edaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura aboutedaiphigenia has a spectacular aura about

Bugün olan bir değişimi paylaşmak istedim. Elbise provası için annemin arkadaşına gidecektik, annem bir engel çıktı gelemeyeceğini söyledi. Ben nasıl olsa tek başıma gitmem diye yarın geliriz dedi arkadaşına. Ben hemen atıldım ben tek giderim diye. Annem çok şaşırdı. Ben de sonra fark ettim, eskiden olsa gitmezdim, çekinmekten çok sıkılırım ben düşüncesiyle. Ama gayet rahat gittim bir de uzun süre sıkılmadan oturup sohbet ettim. :)
edaiphigenia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil