Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Yaşam

Uyarılar

Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü ve Yaşam Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Son günlerde, aylarda, hatta son 3 yıldır limon gibi sıkıldığınızı mı hissediyorsunuz? Geçmişte yaşayıp, hallettiğinizi düşündüğünüz sorunlar farklı şekillere bürünüp dikildi mi karşınıza yine? Halsizlikten konuşmaya mecaliniz mi yok? Kalabalık ortamlara girmekten kaçınıyor, yalnızlığı mı tercih ediyorsunuz? Meditasyonlarınız sırasında odaklanmakta ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaşam telkin cd indir izle İstanbul Yaşam nerededir kimdir Yaşam çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaşam hipnoz Yaşam olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaşam hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaşam kuantum düşünce kitap haberi

Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-09-2012, 03:28 PM   #1 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jul 2012
Mesajlar: 66
Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point
Standart Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Son günlerde, aylarda, hatta son 3 yıldır limon gibi sıkıldığınızı mı hissediyorsunuz? Geçmişte yaşayıp, hallettiğinizi düşündüğünüz sorunlar farklı şekillere bürünüp dikildi mi karşınıza yine? Halsizlikten konuşmaya mecaliniz mi yok? Kalabalık ortamlara girmekten kaçınıyor, yalnızlığı mı tercih ediyorsunuz? Meditasyonlarınız sırasında odaklanmakta ve düşüncelerinizi yönlendirmekte zorluk mu çekiyorsunuz? Korkmayın! Depresyonda değilsiniz. Bedeniniz ve ruhunuz yeni bir boyuta uyarlanıyor.

Dünyada hiçbir şeyin insanoğlu kadar acelesi yoktur. Her şey bir süreç içerisinde gerçekleşir. Evrenin, Dünya’nın yaratılışı, ilk hayvanların, bitkilerin var oluşu, ilk insan, insanın beden yapısındaki değişimler ve insan bilincindeki değişimler, bugüne gelene kadar milyonlarca yılı ve tecrübeyi sırtına yüklemiştir. Teknolojinin gelişim tarihine bir göz atarsak, her şeyin adım adım ilerlediğini ve her adımın ne kadar önemli olduğunu görürüz. Çünkü 234. adım 235. adımın ilham kaynağı, tetikleyici gücüdür. Tekerlek icat edilmeseydi, şimdiki son model otomobilleri kim hayal edebilirdi?

Anne rahminde bebeğin oluşum ve gelişim süreci, bir sperm ve yumurta hücresinin buluşmasıyla başlar. Doğumla biter. Doğumla birlikte biten anne rahmi yolculuğu, yaşam adı verilen uzun bir sürecin de başlangıcıdır. Ve yaşamın sonu ölüm, bedenin kaynağına, toprağa dönüşü, ruhun yeni serüvenlere yelken açışının başlangıcıdır. Her son bir başlangıca gebedir ve her başlangıç bir sona doğru atılan adımların ilkidir. Dünya’da insanoğlunun tekamülünün bir başlangıcı varsa, yolun sonunda insanlığı bekleyen bir Kamil İnsan, Aydınlanmış insan, Bir gerçek ve gerçek Bir, adına ne derseniz deyin işte ondan olmalı.
Dünya’mızın enerjisi varolduğundan beri güzelleşerek büyüyor. Ve annenin bebeğine süt vermesi gibi bu enerjiyi insanoğluna aktararak, nazlı bir bebek misali büyütüyor insanoğlunu Dünya anası. Bebekleri büyüdükçe, güzelleştikçe güzelleşiyor Dünya ananın enerjisi yeniden. Yaramaz çocuklarına kızarak öfke yansıtsa da depremle, savaşla, selle, sevgiden vazgeçmeyen neslinin hatırına mücadeleyi bırakmıyor.

Dünya’nın enerjisi de insanoğlunun tekamül sürecine bağlı olarak yükseliyor. Her bir bireyin bilincindeki açılımlar, toplu bilinçte artışa sebep olduğu için Dünya’nın tekamülüne hizmet ediyor. Ve dünya insanı birliğe ulaşmak için artık son dönemeçte. Uzmanların foton kuşağı dediği bir enerji alanına giriyoruz. Her şeyde olduğu gibi Dünya’nın bu enerji kuşağına girişi de yavaş yavaş gerçekleşiyor. Bu süreç birkaç yıl önce başladı ve hala devam ediyor.

21 Aralık 2012 Cuma günü saat 11:11’de Dünya’mızın enerji seviyesinin yükseleceği, Dünya insanının 5. boyuta taşınacağı artık bir sır değil. Bu taşınma evresinin öncesinde bedenlerimizin ve bilinçlerimizin yeni enerjiyi kabul etmesi için bir temizlik evresinden geçmesi gerekiyor. Biz farkında olalım yada olmayalım bu zorlayıcı adaptasyon sürecinden geçiyoruz. Farkında olursak, bedenimize ve ruhumuza ilahi sistem tarafından format atılırken ve DNA’larımıza daha üst düzey bir program yüklenirken sakinliğimizi koruyup, sükunetle bekleyebiliriz.

Eğer siz sevginin elinden tutmuş, ilahi sisteme güvenen ve farkında olmaya çalışan biriyseniz ve son zamanlarda aşağıdaki sorunları sıkça yaşıyorsanız. Endişelenmeyin! Depresyonda değilsiniz. İlahi el tarafından 5. boyuta uyarlanıyorsunuz.

1- Özellikle başınızın üzerinde, tepe çakranızın olduğu bölgede yoğunlaşan, sebebi bulunamayan baş ağrıları, aynı bölgede uyuşma ve karıncalanma hissi. Üçüncü göz çakranızın olduğu iki kaşınızın arasında karıncalanma, kaşınma (Bu belirtilerin bir sağlık probleminden kaynaklanmadığından emin olmalısınız)

2- Halsizlik, yorgunluk ve isteksizlik. Uzun saatler uyuma isteği (Hücresel düzeyde uyarlama daha çok uyurken yapılır)

3- Yalnızlık duygusu ve dahası yalnız kalma isteği. Kalabalık ortamlara girmek istememe. Fakat yalnız olmadığımız hissi. (Biraz karışık gelebilir bu durum. Zıt duyguları peş peşe yaşarsınız. Bu arada rehber melekleriniz yalnız olmadığınızı bilin diye size varlıklarını çeşitli yollarla hissettirirler)

4- Vücudun enerji ihtiyacı arttığı için özellikle karbonhidrat içeren besinlere karşı isteğin artması.

5- Dengesiz duygu durumu. Ani öfke patlamaları, ağlama krizleri.

6- Kronik hastalıklarda atak yaşanması.

7- Gece yarısı ani uyanmalar. Özellikle 2:00- 4:00 saatleri arası.

8- Kalbinizde genişleme hissi, bütün bedende seyirmeler ve zaman zaman nabız atışında ve vücut sıcaklığında artış. (Bir sağlık sorunundan kaynaklanmadığından emin olmalıyız!)
Hayat akışımızda da çarpıcı zorlanmalar yaşanır. Örneğin;

- Bütün korkularımızla yüzleşmemizi gerektirecek olaylar

- Geçmişte yaşadığımız ve öğrendiğimizi düşündüğümüz derslerin tekrarı niteliğinde tecrübeler

- İlişkilerde yaşanan sorunların artması, ayrılıkların yaşanması

- İlerleyememe duygusu, tıkanan ve alternatif yollar aramaya iten durumlar
Bu zorlu süreci rahat geçirmemiz için öneriler;

- Bu durumun geçici olduğunu, yeni bir çağa hazırladığımızı bilirsek, bu sürecin getirdiği zorlukları, bebeğini kucağına almayı bekleyen bir annenin doğum sancısını kabulu gibi sevgiyle ve heyecanla kabul edebiliriz.

- Hafif ve basit bir beslenme tarzı seçerek, bol su içerek, spor yaparak bedenimizi rahatlatabiliriz. Yediğimiz her şeye ve yaptığımız her işe sevgimizi katabiliriz ki, bize daha çok sevgi olarak geri dönsün.

- Her gün en az yarım saatimizi dua ve meditasyona ayırabiliriz. Dua ve meditasyon bize sadece bedenden ibaret olmadığımızı hatırlatacak mucizeler yaşamamıza, hücrelerimizin bu süreçte ihtiyacı olan ruhsal enerjiyi depolamasına imkan tanıyacağı için gereklidir.

- Mümkün olduğunca doğada zaman geçirebiliriz. Haftada en az iki kere toprakta yalınayak yürüyüp, topraklama meditasyonu yapabiliriz ki negatif enerji yüklerimizi nötrleyelim.

En önemlisi;

Affedelim: Bu güne kadar yaşadığımız her deneyimin tekamül yolculuğumuzun önemli mihenk taşları olduğunu hatırlayıp, affedemediğimiz her şeyi ve herkesi affedelim.

Şükredelim: Sahip olduğumuz her şey için, yaşadığımız her olayın bize verdiği hediyeler için, bugünü yaşadığımız için şükredelim.

Sevelim: Dünyanın varoluş sebebinden, sevgiden vazgeçmeyelim. Sevelim. Yunus gibi yaratılanı yaratandan ötürü sevip, hoş görelim.


21 Aralık 2012 Cuma saat 11:11 ‘den sonra olacaklarla ilgilibirçok öngörü var. İlk iki gün tüm enerji kaynaklarının kesileceği, iletişimin biteceği, dünyanın tam bir karanlığa gömüleceği, daha sonra 24 saatlik zayıf bir tanyeri gibi başlayan bir gündüz sürecinden sonra 6. günün sonunda yavaş yavaş enerji kaynaklarının normale döneceği söyleniyor.

Tabi bu süreç öngörüldüğü şekilde yaşanacağı gibi, 2000 yılındaki eşiği geçtiğimiz sırada olduğu gibi, görünenin ardında bir enerji yüklemesiyle de yaşanabilir. 2000 yılından sonra iletişimde, bilim, teknoloji ve tıptaki sıçramayı ve insan bilincindeki gelişmelerin kişisel gelişim ve kuantum fiziğine ilgiyi nasıl arttırdığını ve indigo çocukların bizleri ne kadar şaşırttığını düşünürsek, o zaman da yani 2000 yılına girerken de insanlığın ve Dünya’mızın önemli bir köşeyi döndüğüne kanaat getirebiliriz.

Fakat bu sefer ki köşe çok keskin olduğu için ve belki son köşe olduğu için, görünenin ardında yaşansa bile görünen aleme yansıması da keskin olacak gibi görünüyor.

Öngörüler şöyle;

1- Yüklenecek yeni enerjilerin insanların telepati, telekinezi, şifa gibi yeteneklerinde artışa sebep olacağı

2- DNA’larımızın aktive edilmemiş kısımlarının aktive edileceği (Dna’mızın biyolojimizi ifade eden kısmının dışında, çöp dna dedikleri % 96 lık kısmın işlevinin ortaya çıkacağı söyleniyor)

3- Yeni gelen kristal çocukların tam donanımlı olarak dünyaya geleceği

4- Tıp alanında, bilim ve teknolojide, özellikle uzay bilimlerinde büyük gelişmelerin yaşanağı

5- Büyük felaketler, savaşlar ve hastalıkların sebep olduğu toplu ölümlerin olacağı da öngörülen olayların içinde

6- Nefret ve korkudan beslenen negatif enerji yüklü insanların bedenleri foton kuşağının getirdiği yeni ve sevgi dolu enerjileri kaldıramayacağı için, hücresel düzeyde dünyadan gitmeyi seçecekler ve bedenleri ölüme yenilerek toprağa geri dönecek.

Kutsal kitapların işaret ettiği, mayaların zamanın sonu dediği, beklenen kıyamet buysa eğer, nefretin, kinin, korkunun kıyameti olacak. Buyursun gelsin! Birlik’te, sevgiyle bir olmak isteyen, yaratanın parçası olduğuna iman edip, bütününü arzulayanların, enkarnasyonlar boyunca kucağında büyüdüğü Dünya anasını bırakmaya hiç niyeti yok.

Dünya ananın kucağında cennete erişenlerden olmak dileğiyle.EVET ARKADAŞLAR ... YUKARIDA Kİ BİLGİLERİN DOĞRU OLUP OLMADIĞINI BİR KAÇ AY SONRA GÖRECEĞİZ ZATEN ... 21 ARALIKTAN SONRA HAYATINIZ-MIZ GERÇEKTEN DEĞİŞEBİLİR ... ÖNLEMİMİZİ ONA GÖRE ALALIM VE O GÜN GELDİĞİN DE ŞAŞIRMAYALIM .. BENDEN UYARMASI ...

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 04:29 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Apr 2011
Mesajlar: 334
Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Arkadaşım teşekkürler.çok güzel bir paylaşım olmuş.bende son zamanlarda bu tür olayları öyle yoğun yaşıyorumki.. çevremdede bunu paylaşabileceğim çok az insan var.herkes anlayamıyor çünkü..bende yenileneceğimize yeniden bizden bir biz doğacağına inanıyorum..güzellikler olur allah ufkumuzu bilgimnizi ilmimizi maneviyatımızı güçlendirir inşallah..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 04:42 PM   #3 (permalink)
bir damla deniz
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

İnsanın içini karartmak değil amacım.

Bunlar iyi şeyler ancak bunların olmasını istemeyecek güçler de var.

Öyle kolaylıkla olacak şeyler değiller. Kurulmuş bir düzen var. Elinde güç bulunup kaybetmek istemeyenler bunu kolayca kabul edecek mi?

mesela

Petrolün dışında bedava kaynaklar bulunsa birilerini rahatsız etmez mi?
İnsanlar düşünecek olsa hükümetlerin hali nice olur?


Bunlar doğruysa, büyük bir savaşın çıkacağı da muhtemeldir.
  Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 05:07 PM   #4 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jul 2012
Mesajlar: 66
Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

gülücan bende bu tarz şeyleri son 4-5 yıldır yaşıyorum .. özellikle ;

- Halsizlik, yorgunluk ve isteksizlik. Uzun saatler uyuma isteği (Hücresel düzeyde uyarlama daha çok uyurken yapılır)
3- Yalnızlık duygusu ve dahası yalnız kalma isteği. Kalabalık ortamlara girmek istememe. Fakat yalnız olmadığımız hissi. (Biraz karışık gelebilir bu durum. Zıt duyguları peş peşe yaşarsınız. Bu arada rehber melekleriniz yalnız olmadığınızı bilin diye size varlıklarını çeşitli yollarla hissettirirler)
4- Vücudun enerji ihtiyacı arttığı için özellikle karbonhidrat içeren besinlere karşı isteğin artması.
5- Dengesiz duygu durumu. Ani öfke patlamaları, ağlama krizleri.


eskiden kendime asosyal derdim .. asosyalliği de bu duruma veriyorum ... bu tarz şeylere kimse inanmaz genel de komplo teorisi der geçerler .. bu konuları konuşabileceğim yerlerden birisi bu forum olduğu için sizlerle de paylaşayım dedim ...


dsayli
zaten şu ana kadar dünya bir düzen dahilinde yaşadı eskiden olmayan bir düzen kuruldu .. bu düzenin bozulup yeniden kurulması da muhtemel olasılıklar içerisinde .. bu değişim de olur neden olmasın ? zaten ortadoğu da şu an savaş yokmu ? ülkemiz de ki terör ortadoğu da ki iç-dış savaş .. afganistan ve diğer ülkelerin hali .. bu biraz komplo teorisine girecek ama bu dediğim 2012 sonu 2013 ün başı 3.dünya savaşı çıkabilir ...
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 06:21 PM   #5 (permalink)
bir damla deniz
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Şimdiki savaşlar ne ki?

Sadece merkezi otoritenin ufak tefek ayaklanmaları bastırması gibi. Grip olup tekrar iyileşmek gibi.

Muhtemel gelecek savaş ise çok feci olur. Dağlar yerinden oynar.

Yine de bu sadece bir inanç, olasılık. Beklenti değil.
  Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 07:09 PM   #6 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jul 2012
Mesajlar: 66
Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

dünya da zaten şu ana kadar depremler seller felaketler yaşandı yaşanıyor... özellikle son 10 seneye bakarsak ciddi bir artış var .. 3.dünya savaşında dünya nüfusunun yarısı yok olacak .. ve savaşa katılanların da %99 u ölecek ... bu eskiden olduğu gibi cephe savaşları gibi olmayacak .. hani gidip çarpışayım düşmanları öldürüp geleyim değil .. nükleer savaş olacak ... ve bu savaştan kaçış yok ... aşağıda ki videoyu da izleyin mutlaka ..

JAPONYA PRENSESİ KAORU NAKAMARU 02 ocak 2012 tarihinde yapılmış olan Pythagoras(Pisagor) Konferansında özel misafir konuşmacı olarak 22 Aralık 2012 tarihinde olacaklarla ilgili ŞOK AÇIKLAMALAR yapıyor


!
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 07:36 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı
 
Üyelik tarihi: Apr 2012
Bulunduğu yer: https://t.me/pump_upp
Mesajlar: 603
Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Paylaşımın için teşekkürler....

Evet foton kuşağına doğru yol alıyoruz ama kesin tarih vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama 2012-2013-2014 gibi güneş sistemi foton kuşağından geçecek bununla alakalı şu videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum...


heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 07:56 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı
 
Üyelik tarihi: Apr 2012
Bulunduğu yer: https://t.me/pump_upp
Mesajlar: 603
Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Güzel videoydu

İlginçtir medya gerçekten bu konu hakkında nedense bir şey paylaşmıyor(belkide insanlara panik yaşatmak

istemiyorlardır ) ama şu sözü beğendim ''Söyledikleri doğru ya da değil sen ne yapabilirsin''...

Tekrar teşekkürler

Sevgi huzur ve ışakla..
heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 08:09 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı
 
ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2011
Mesajlar: 627
Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

BEN BU KADININ AKIL SAĞLIĞINDAN ŞÜPHELİYİM.. DİYOR Kİ ''Ben bu hayatımın bir kaç bin yılını hatırlıyorum'' ?? Acaba dinazorlarıda görmüş müdür :) benim anlamadığım şey güneşin etrafında sürekli dönen dünya nasıl oluyor da yer değiştirip 5. ci boyuta geçicek hayret ediyorum .. Japon prenses anneanemi yaşında neredeyse :) yok reenkarnasyon muş yok uzay gemileriyle iletişime geçiyormuş. çok saçma
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 08:38 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı
 
Üyelik tarihi: Apr 2012
Bulunduğu yer: https://t.me/pump_upp
Mesajlar: 603
Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Reankarnasyon zaten İslamiyet'te yok o türetilmiş bir inanç ama foton kuşağı doğru bunu birçok bilim adamı destekliyor...
heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü ve Yaşam Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Son günlerde, aylarda, hatta son 3 yıldır limon gibi sıkıldığınızı mı hissediyorsunuz? Geçmişte yaşayıp, hallettiğinizi düşündüğünüz sorunlar farklı şekillere bürünüp dikildi mi karşınıza yine? Halsizlikten konuşmaya mecaliniz mi yok? Kalabalık ortamlara girmekten kaçınıyor, yalnızlığı mı tercih ediyorsunuz? Meditasyonlarınız sırasında odaklanmakta ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaşam telkin cd indir izle İstanbul Yaşam nerededir kimdir Yaşam çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaşam hipnoz Yaşam olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaşam hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaşam kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:30 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.