Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Yaşam

Uyarılar

Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü ve Yaşam Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız foton kuşağına inanmayanlar için bir kaç delil daha göstereceğim .. heromaster ın videosun da adam dünya bir enerji yumağının etrafından geçecek demiş ve o sırada + ile - yer değiştirecek demiş .. o enerji radyasyondur ... geçenler de istanbulda ki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaşam telkin cd indir izle İstanbul Yaşam nerededir kimdir Yaşam çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaşam hipnoz Yaşam olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaşam hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaşam kuantum düşünce kitap haberi

Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-09-2012, 09:45 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

foton kuşağına inanmayanlar için bir kaç delil daha göstereceğim .. heromaster ın videosun da adam dünya bir enerji yumağının etrafından geçecek demiş ve o sırada + ile - yer değiştirecek demiş .. o enerji radyasyondur ... geçenler de istanbulda ki garip ses duymanınz varmı bilmiyorum ... hani garip garip gemi sireni gibi ses çıkmıştı .. ama aslında o ses dünyanın dönerken çıkardığı sestir .. normal de insan kulağı o sesleri duyamaz değilmi ?

Gökyüzünde garip seslerin sırrı çözüldü.

30 Ağustosda Atlas 5 roketi ile uzaya gönderilen RBSP gözlem uydusu dünyanın etrafında yüksek enerjili ve parçacıklarla dolu geniş bir radyosyonlu alan tesbit etti. Dünyanın hızla bu enerjili bölgeden geçmekte olduğu ve enerji dolu alanın dünyanın etrafından dolanması ile atmosferik seslerin insan kulağının duyabileceği boyutlara ulaşmasına sebep oluyor.

5 Eylülde Dünyanın manyetesforin yayılan ve çığlıkla ıslık arası radyo dalgaları kayıt edilmiş durumda Yeryüzünde atmosferden geçen bu dalgalar insan kulağının duyabileceği aşamaya ulaşmakta.

yukarı da ki olaylar ve açıklama foton çağının olacağını %99 doğrular nitelikte ..

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN ..
http://www.bluebox.bbs.tr/gokyuzunde...#ixzz27IZ2smhs

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 10:21 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

saçma olan Foton kuşağı deil mesele benim foton kuşağına inanıp inanmamamda Foton kuşağı hakkında çok uzun zamandır bir bilgim var zaten kadının söyledikleri çok saçma geliyor Reenkarnasyon olsun uzay gemisi mi ufo mu herneyse onlarla konuşması olsun o çok saçma birde bir kaç bin yıl öncesini hatırlıyorum diyor. Ne yani bu size garip gelmedi mi bir kaç binnn yıl diyor kadınn
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2012, 10:29 PM   #13 (permalink)
Teğmen

47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
saçma olan Foton kuşağı deil mesele benim foton kuşağına inanıp inanmamamda Foton kuşağı hakkında çok uzun zamandır bir bilgim var zaten kadının söyledikleri çok saçma geliyor Reenkarnasyon olsun uzay gemisi mi ufo mu herneyse onlarla konuşması olsun o çok saçma birde bir kaç bin yıl öncesini hatırlıyorum diyor. Ne yani bu size garip gelmedi mi bir kaç binnn yıl diyor kadınn
bir kaç bin yıl derken belki doğmadan önce ki hayatını görmüştür .. yani ruhunun ilk yaratıldığı zamanı ... astral seyahat mi yapmış artık ya da başka bir doğaüstü yeteneğimi var orası karışık ... ama bu kadının dedikleri çok konuşuldu ...
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2012, 03:13 PM   #14 (permalink)
Teğmen

katıhal fizigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 416
103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
katıhal fizigi is on a distinguished road

Ben yayınlanan hiç bir videoya inanmıyorum. Yani yok sesmiş, yok görüntüymüş. Teknoloji çağında bir videoyla oynamak çok da zor olmasa gerek...Yani bilimle bile alakası olmayan bir kadının da böyle açıklamalar yapması çok saçma geliyor...Tvlerde yayınlanmaması da bana normal geliyor. İnsanları gereksiz paniğe atmaktan başka bişey değil bence...2000 yılı içinde neler neler söylenmişti. Ama gözle görülür birşey yakalayamadım...Yani kadını izliyorsun, sonuç: birbirinizi sevin, kalbinizi temiz tutun:)) Bunu zaten bütün dinlerde, kişisel gelişimcilerde, psikologlarda artık ilgili kimlerse hepsinde görüyoruz. Olması gereken zaten bu değil mi?1000 yıl önce de, 1000 yıl sonra da...Yeni bişeymiş gibi insanlara sunmak ne bileyim bunun altında nasıl bir çıkar var acaba diyesim geliyor...
Foton kuşağı konusunda da yeterli bilimsel bilgiye ulaşamadım. google'a foton kuşağı yazdım. İlk 3 sayfa ya dini, ya kişisel gelişim sitesi, blogu falan filan...1 tane fizikle alakalı site yok...Tabi ki bu olmadığı anlamına gelmez ama bu ışık kesilme olayı gibi ciddi bir durum söz konusu olsaydı; kesinlikle eminim ki bu bir şekilde bilim sitelerinde yer alırdı ki çoğu bilim sitesinin sıkı takipçisidirim.Öyle bir şeye denk gelmedim...
Son olarak da 3. dünya savaşının da çıkacağına inanmıyorum. Tam tersine uyanan insanların sayısı artıkça insanların maddi araçlar yerine manevi amaçlara yöneleceklerini düşünüyorum. Tabi ki burda yazdıklarımın hepsi kendi fikrimdir:)))
katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2012, 03:19 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
katıhal fizigi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben yayınlanan hiç bir videoya inanmıyorum. Yani yok sesmiş, yok görüntüymüş. Teknoloji çağında bir videoyla oynamak çok da zor olmasa gerek...Yani bilimle bile alakası olmayan bir kadının da böyle açıklamalar yapması çok saçma geliyor...Tvlerde yayınlanmaması da bana normal geliyor. İnsanları gereksiz paniğe atmaktan başka bişey değil bence...2000 yılı içinde neler neler söylenmişti. Ama gözle görülür birşey yakalayamadım...Yani kadını izliyorsun, sonuç: birbirinizi sevin, kalbinizi temiz tutun:)) Bunu zaten bütün dinlerde, kişisel gelişimcilerde, psikologlarda artık ilgili kimlerse hepsinde görüyoruz. Olması gereken zaten bu değil mi?1000 yıl önce de, 1000 yıl sonra da...Yeni bişeymiş gibi insanlara sunmak ne bileyim bunun altında nasıl bir çıkar var acaba diyesim geliyor...
Foton kuşağı konusunda da yeterli bilimsel bilgiye ulaşamadım. google'a foton kuşağı yazdım. İlk 3 sayfa ya dini, ya kişisel gelişim sitesi, blogu falan filan...1 tane fizikle alakalı site yok...Tabi ki bu olmadığı anlamına gelmez ama bu ışık kesilme olayı gibi ciddi bir durum söz konusu olsaydı; kesinlikle eminim ki bu bir şekilde bilim sitelerinde yer alırdı ki çoğu bilim sitesinin sıkı takipçisidirim.Öyle bir şeye denk gelmedim...
Son olarak da 3. dünya savaşının da çıkacağına inanmıyorum. Tam tersine uyanan insanların sayısı artıkça insanların maddi araçlar yerine manevi amaçlara yöneleceklerini düşünüyorum. Tabi ki burda yazdıklarımın hepsi kendi fikrimdir:)))
bu sesleri istanbul da çoğu kişi duydu .. evet ilk başta bende inanmamıştım ama herkes duyunca inandım .. nasa da açıklama yaptı bu seslerle ilgili .. o kadar fizikçiysen nasa yı da takip ederdin .. 3.dünya savaşı da çıkacak bu kuranı kerim de de geçer ... 2012 yılının sonu ağır bassa da önümüz deki 3-5 sene içinde çıkacak ... kaçış yok bu savaştan ... prenses birawz abartmış olabilir ama genel olarak bu teoriler garip sesler doğru ...
Alt 30-09-2012, 04:54 PM   #16 (permalink)
Teğmen

katıhal fizigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 416
103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
katıhal fizigi is on a distinguished road

Sevgili shadow_walker_ öncelikle üslubun hiç hoş olmamış, üstte sevgiden saygıdan bahsedip, böyle videolar yayınlayıp ardından da bu hitap şeklini çok yadırgadım...Ayrıca fizikçiliğimle ilgili bir şüphem de yok. Üstte de söylediğim gibi çoğu bilim sitesinin sıkı takipçisiyimdir, buna Nasa da dahil:)))Bu durumda sen ''O kadar fizikçiysen'' şeklinde bir hitap yerine benim gözden kaçırmış olacağımı düşünüp; bana bilimsel sitelerin adreslerini vererek yol gösterebilirdin. Böylece ben de aydınlanmış olurdum. Ayrıca Van Gölü canavarı falan gibi hikayelerin tvlerde günlerde boy gösterdiği bir zamanda birinin duydum ya da gördüm demesi de benim için maalesef geçerli bir BİLİMSEL KAYNAK değil ki sen de zaten ''herkes duydum deyince inandım'' demişsin. Bu da ayrıca garip geldi.
Bir de sen bu 3. dünya savaşı konusunda nasıl bu kadar emin tarih verebiliyorsun gerçekten şaşırdım :( Bilim tartıştığım yerde de dine girmem; çok farklı çerçeveler olduğunu düşünüyorum...Ayrıca tüm dünya da yayınlanacak bir video da koskoca (!!!) prensesin biraz abartmış olması normal de benim altında özellikle ''Tabi ki burda yazdıklarımın hepsi kendi fikrimdir:))) ''' şeklinde biten bir yorum cümlem neden normal değil, anlayamadım...
Paylaşımların için teşekkür ederim...Ben foton çağı konusunda yeterli bilgiye sahip değilim ve gerçekten öğrenmeyi çok istiyorum. En azından bir fikrim olmasını...Eğer bilgilendiğin bilimsel siteleri benle paylaşırsan çok mutlu olurum ve ben de aydınlanmış olurum. Sevgiyle kal...
katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2012, 05:16 PM   #17 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

geçen gün yatıyorum balkondan garip sesler duydum böyle vıcıcıcıcıcvızızızı gibi.. gittim baktım 3 tane böyle küçük gri yaratık.. bana bakıyorlar... sordum nassınız iyi misiniz diye; böyle mahzunlar... gittim içeri ekmek arası sarelleyi sürdüm verdim.... yediler bir mutlu oldular anlatamam sonra birden bir ışık gördüm yok oldular...
Alt 30-09-2012, 05:38 PM   #18 (permalink)
bir damla deniz
Guest

3 gün karanlık olması durumu açıklanabilir. Bir şeyin güneşi engellemesiyle olabilir. Bu nasıl olabilir?
Dünyanın geçeceği bölgede radyasyon yüklü bir toz bulutu olabilir mesela. Hem güneşi görmemizi, hem de elektronik sistemlerin çalışmasını engelleyebilir.

Sesler gerçekten ilginç. Dünyanın bir çok bölgesinde duyulmuş.
Seslerin hangi bölgelerde duyulduğunu tespit ederek belki bir şeyler çıkarabiliriz.

Ayrıca HAARP olayı ile bir bağlantısı olma ihtimali de aklıma gelmedi değil.
Alt 30-09-2012, 06:58 PM   #19 (permalink)
Teğmen

katıhal fizigi

lk başlar da sesler bana da montaj gelmişti .. bu sesler türkiyenin her yerin de duyuldu .. istanbulda çorum da giresunda konya bunlar benim bildiklerim ... evet montaj sanmıştım ilk ama daha sonra dünyanın başka yerlerin de de duyulduğunu gördüm ve istanbuldan ve diğer yerler de duyanların olduğu görünce montaj olmadığını anladım.. araştırma yapınca foton çağıyla dünyanın içinden geçmekte olduğu radyasyon bulutuyla ilgili olduğunu öğrendim ... bu sesi ben kendim duymamıştım .. o yüzden montaj da olabilir deyip ilk başta inanmadım .. senin fikirlerin anormal falan demedim ... sende benim fikirlerime ters üslupla yanıtlayaınca o ifadeyi kullandım kimseyle alay ettiğim falan yok ... 3.dünya savaşı ile ilgili armageddon u bir araştır ...

dsayli

bence amerikalılar büyük bir yıkıma yol açacak bir savaş hazırlıyorlar .. bunu da haarp yardımıyla yapacaklar .. dünya hazır foton kuşağına giriyorken girmişken o sıra da yapacaklar ki yıkım hem daha fazla olsun hem de doğal olaylar gibi gösterilsin .. haarp ın asıl amacı zaten her şeyi doğal göstermek .. türkiye deki van depremi ve marmara depremini böyle yaptılar ... haarp olduğunu kaç kişi biliyor şimdi ? bu zaman da her şey çok karışık ... herkes dikkatli olmalı ... zaten fazla bir şey de yok 3-5 ay için de ne olacaksa olacak ...

Alt 01-10-2012, 06:35 PM   #20 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Her neyse. Çok kafaya takıp yaşantımızı etkilemesinin gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Sadece merakla bekleyelim. Araştırmaya elbette devam.

Bookmarks