Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-09-2012, 05:07 PM   #4 (permalink)
shadow_walker_
Teğmen

Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dikkat ! Dikkat ! foton çağına hoşgeldiniz .. !

gülücan bende bu tarz şeyleri son 4-5 yıldır yaşıyorum .. özellikle ;

- Halsizlik, yorgunluk ve isteksizlik. Uzun saatler uyuma isteği (Hücresel düzeyde uyarlama daha çok uyurken yapılır)
3- Yalnızlık duygusu ve dahası yalnız kalma isteği. Kalabalık ortamlara girmek istememe. Fakat yalnız olmadığımız hissi. (Biraz karışık gelebilir bu durum. Zıt duyguları peş peşe yaşarsınız. Bu arada rehber melekleriniz yalnız olmadığınızı bilin diye size varlıklarını çeşitli yollarla hissettirirler)
4- Vücudun enerji ihtiyacı arttığı için özellikle karbonhidrat içeren besinlere karşı isteğin artması.
5- Dengesiz duygu durumu. Ani öfke patlamaları, ağlama krizleri.

eskiden kendime asosyal derdim .. asosyalliği de bu duruma veriyorum ... bu tarz şeylere kimse inanmaz genel de komplo teorisi der geçerler .. bu konuları konuşabileceğim yerlerden birisi bu forum olduğu için sizlerle de paylaşayım dedim ...

dsayli
zaten şu ana kadar dünya bir düzen dahilinde yaşadı eskiden olmayan bir düzen kuruldu .. bu düzenin bozulup yeniden kurulması da muhtemel olasılıklar içerisinde .. bu değişim de olur neden olmasın ? zaten ortadoğu da şu an savaş yokmu ? ülkemiz de ki terör ortadoğu da ki iç-dış savaş .. afganistan ve diğer ülkelerin hali .. bu biraz komplo teorisine girecek ama bu dediğim 2012 sonu 2013 ün başı 3.dünya savaşı çıkabilir ...
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla