Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

erkeklere seni seviyorum dedirtmenin yolları

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları erkeklere seni seviyorum dedirtmenin yolları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ERKEK DEDİĞİN Seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle. Rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek. İnce olacak; seni senin kadar düşünecek. Sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. Senin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

erkeklere seni seviyorum dedirtmenin yolları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-05-2008, 07:54 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: erkeklere seni seviyorum dedirtmenin yolları

ERKEK DEDİĞİN
Seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle.
Rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek.
İnce olacak; seni senin kadar düşünecek. Sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. Senin inceliğine karşı umursamaz sözler sarf etmeyecek.
Adamın sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın triplerine girmeyecek.

Sen ona sevgini hissettirdiğinde, sen ona kayıtsız şartsız aşıkmışsın gibi havalara girmeyecek.
Erkek dediğin ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi gördüğünde sevgiyle karşılık verecek.

Erkek dediğin, sen onun için kendine baktığında, sırf ona daha güzel görünmek için giyinip kuşandığında hiçbir şey olmamış gibi davranmayacak.
Ruhunu okşamasını bilecek. Romantik olacak kimi gün habersizce kucağında çiçeklerle çıkıp gelecek. Özel günleri unutmayı marifet sanmayacak.
Kayıtsız olmayacak senin bütün zarafetine karşı. Gerçekten seven bir kadın sevgi ve ilgi bekler, erkeğine verdiği aşkın karşılığında küçük bir tatlı söz, kısa bir mesaj, bir çağrı bile onu mutlu edebilir. Erkek dediğin bütün bunları cebinden para harcıyormuş gibi cimrilikle yapmayacak.
Ben aranmayı, çok aramayı sevmem demeyecek. Her şey kendi istediği gibi olsun istemeyecek. Sadece kendi canının istemesine bağlamayacak her şeyi.
Erkek dediğinin, hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum olmayacak. Cesur olacak cesur. Seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek.

Seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak, özlüyorum diyorsa gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek.
Erkek dediğin askına sahip çıkacak. Korkak olmaz erkek dediğin. Erkek dediğin iyi sevişecek. Koyun gibi yatmayacak, bir an önce şu iş bitse demeyecek.
Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Bir baba şefkatiyle seni alnından öptüğünde bileceksin ki sevgisi geçici ve zayıf değildir.Ve sevgiyle öptüğünde dudaklarından bileceksin ki öpüşün tek sebebi şehvet değildir.
Erkek dediğin yakışıklı olacak, çekici olacak ama bundan çok daha öte bir şey...
Zeki olacak.
Kadının küçük yalanlara, bahanelere inanmayacağını, kendisini kendi gibi tanıdığını bilecek. Kadının zekasını küçümsemeyecek kadar zeki olacak. Zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasını bilecek, o hamura kendisi
katmasını da.
Değerlerini bir anlık hevesler uğruna satmayacak.
Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak.
Erkek dediğin önce sevecek.
Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayır gelmez. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu adamla ne yatağa sığıyorsun, ne toprağa... Koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alıp sevişmesini de. Babalığını da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, kadir kıymet bilmeyi, vefakarlığı, fedakarlığı...
Erkek dediğin seni koruyacak,kuşatacak.
O nerede olursa olsun seni koruyacağını bileceksin.
Pısırık olmayacak erkek dediğin. Erkek dediğin erkek olacak.
Seni sadece sen olduğun için sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle hareket etmeyecek.
Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem dostun, hem baban, hem çocuğun olacak, huzurla bağrına basacaksın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-05-2008, 10:04 PM   #12 (permalink)
dogan_blade
Guest

bu kızlar hep kendini uyanık sanıyo erkeklere seni seviyorum dedirtene kadar azcık yürekli olun siz söyleyin hersey erkekten beklenmez
Alt 26-05-2008, 04:18 PM   #13 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
SeZeNNL Nickli Üyeden Alıntı
Selam kizlar sakin buyaziyi okuyupda uygulamayiniz, cunki bu yaziyi erkekler sizleri daha cok kulanmak icin yazmislar yok daha cok dokunacakmisin yok daha cok bilmem be yok daha cok bilmem ne bu neya cidiyim ha ben kizyorum. biz turktoplumunda yasiyoruz kadin ve erkek iliskileride oyuncak degil olur erkek kiza seni seviyorum desin diye maymuncuk olsun oldu gozlerimiz doldu. suraya bakinya her kelime uydurma birde oturmus onu yazan yazmis durmus. erkekler bayanlara seni seviyorum lafini detirmek icin ugrasinlar sizler bayansiniz unutmayin bunu. kaldirin burnunu havaya isnizigucunuzu yapin okulunuzu okuyun bir erkek size nekdar seviyorum derse desin en sonunda zaten anasinin istedigini alacak siz gidin kayinvalelere seni sveiyorum deyin daha cok ise yarar ama onada gerek yok. siz siz olun kimseye degerinden fazla deger vermeyin ya sizi mahveder yada cekip gider. ohh be rahatladim kizlar ben sizleri seviyorum sakin olaki erkeklerin cikartiklari yazilara inamayin hep kendi cikarlarina calislar onlar ohhhhhhh be gene rahatladim bu ne ya........ turk kizi oldgunuzu uinutmayin kulturmuzu unutmayin, bir erkek size nekadarda ben modrnim bakirelikde neymis desede kendisi hayatini yasada evlenecegi zaman hic eldegmemis kiza rar bu hollandada boyle almanyada boyle heryerde boyle erkekler gibi sizlerde akili olun. sonra bir erkek anlatirken evlendigini soyle der evledigim kiz ev kizydi iyi oldu sanki baskasininki sosk kizi yalanmi erkekler tabiki dersinizki simdi yok oyle yalan falan ama bizler gercegi biliyoruz sizin yalan yada dogru demniz birsyei degistirmez gozumde. oh be mutlu oldum rahatladim ormana gidp bagirmama gerek yok az sonra sitres atmak icin
sezen içim karardı be nedir bu böyle bence telkinleri dinlemeye başla
ayrıca burada yazanların hepsi doğru bunllar zaten extra değil zaten bir bayanın yapması gerekenler

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2008, 05:01 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
dogan_blade Nickli Üyeden Alıntı
bu kızlar hep kendini uyanık sanıyo erkeklere seni seviyorum dedirtene kadar azcık yürekli olun siz söyleyin hersey erkekten beklenmez
ben onu 2 kere yaptım ,içimde kalmadı ilk adımı ben attım ben seni seviyorum dedim ama en son mahvolan ben oldum..onlar kaybetti ama hahaha:)))hakeden kişiye seni seviyorum diyebilmek önemli galiba ..
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2008, 10:17 PM   #15 (permalink)
dogan_blade
Guest

yinede cesaretli olmak güzeldir sev sevil yaşa öl
Alt 13-07-2008, 09:44 PM   #16 (permalink)
sevgi gülpınar
Guest

pamuk bende senin gibi yaptım söledim ama gerçekten mahvolan ben oldum.ama sunuda bilmek lazım hayatta denemeden hiç bişiden sonuç alamazsın..ama iiyi düşünmek lazım.sora insan pişman oluyo ama sevgi bu işte insan kendine engel olamıyo sölüyo..ama yinede dikkat..ya zaten insanlar hayatta kaç kere dogru kişiyle karşılaşırki?
Alt 13-07-2008, 09:49 PM   #17 (permalink)
Binbaşı

1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
oi oi oi ben seni bi japonla tanıştırayımda gör gününü fasülye verir gene demez 44
amaaaan bu 100 bin kere doğru o Allaha şükür ki ismini hatırlamadığım insan aynı japondu... hatta herkes dalga gecerdi onunla bir serdar ortaç varsın bi sen diye...demek ki boşuna değilmiş 2sene nuhdedi peygamber demedi..Seni seviyorum,canım,tatlım gibi sevgi sözleri kitabında yazmazdı

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Alt 13-07-2008, 09:53 PM   #18 (permalink)
sevgi gülpınar
Guest

ya bende aslında ümit vardı..ama ben ona kendimi kaptırdım ve yanlış yaptım gururumla oynatmıcaktım.ama ben hala unutmadım.bir gün görüşücez onla çünkü bu çok yeniydi..halada unutmadım..bu erkekler hep böle ya..boşveriyorum artık ne yapıyosa yapsınn....evlenr belki.....
Alt 13-07-2008, 10:10 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
sevgi gülpınar Nickli Üyeden Alıntı
pamuk bende senin gibi yaptım söledim ama gerçekten mahvolan ben oldum.ama sunuda bilmek lazım hayatta denemeden hiç bişiden sonuç alamazsın..ama iiyi düşünmek lazım.sora insan pişman oluyo ama sevgi bu işte insan kendine engel olamıyo sölüyo..ama yinede dikkat..ya zaten insanlar hayatta kaç kere dogru kişiyle karşılaşırki?
evet canım ben boyleyim napayım sevdimmi saklayamam yani diyolar ya bazı taktikler var onları uygulamak lazım kaçan kovalanır diye ,biliyorum ama sevdimmi uygulayamıyorum napayım denemek en guzeli..ben de katılıyorum...hiç pişman değilim yine yaparım yine yaparım mutlaka ki hakeden karşılık verecektir,bizim frekansımızda olan ve sevgiyi hakeden super Ama bizim de güçlü olmamız lazım çok güçlü super

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 13-07-2008, 10:22 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

ule herkes aynı dertten muzdarip, niye olur ki maalesef insanları tanımıyorum ben de. nedense gidip en anlamsız kişi bulunuyor. başka insan mı yok kardeşim
ya allahalla pamuk sana o konu da katılmıyorum, yoğurdu üfleyerek yemeye çalışıyorum. sonra sap gibi ortada kalmak çok koyuyo çünkü. bana göre fazla önemsemekten, çok değer vermekten gibi geliyor. kaçan kovalanır işte bu, hayatımın kuralı yaptım bunu. yalnız olmak daha iyi be aramaya gerek yok.

Bookmarks