Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-05-2008, 04:18 PM   #13 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: erkeklere seni seviyorum dedirtmenin yolları

Alıntı:
SeZeNNL Nickli Üyeden Alıntı
Selam kizlar sakin buyaziyi okuyupda uygulamayiniz, cunki bu yaziyi erkekler sizleri daha cok kulanmak icin yazmislar yok daha cok dokunacakmisin yok daha cok bilmem be yok daha cok bilmem ne bu neya cidiyim ha ben kizyorum. biz turktoplumunda yasiyoruz kadin ve erkek iliskileride oyuncak degil olur erkek kiza seni seviyorum desin diye maymuncuk olsun oldu gozlerimiz doldu. suraya bakinya her kelime uydurma birde oturmus onu yazan yazmis durmus. erkekler bayanlara seni seviyorum lafini detirmek icin ugrasinlar sizler bayansiniz unutmayin bunu. kaldirin burnunu havaya isnizigucunuzu yapin okulunuzu okuyun bir erkek size nekdar seviyorum derse desin en sonunda zaten anasinin istedigini alacak siz gidin kayinvalelere seni sveiyorum deyin daha cok ise yarar ama onada gerek yok. siz siz olun kimseye degerinden fazla deger vermeyin ya sizi mahveder yada cekip gider. ohh be rahatladim kizlar ben sizleri seviyorum sakin olaki erkeklerin cikartiklari yazilara inamayin hep kendi cikarlarina calislar onlar ohhhhhhh be gene rahatladim bu ne ya........ turk kizi oldgunuzu uinutmayin kulturmuzu unutmayin, bir erkek size nekadarda ben modrnim bakirelikde neymis desede kendisi hayatini yasada evlenecegi zaman hic eldegmemis kiza rar bu hollandada boyle almanyada boyle heryerde boyle erkekler gibi sizlerde akili olun. sonra bir erkek anlatirken evlendigini soyle der evledigim kiz ev kizydi iyi oldu sanki baskasininki sosk kizi yalanmi erkekler tabiki dersinizki simdi yok oyle yalan falan ama bizler gercegi biliyoruz sizin yalan yada dogru demniz birsyei degistirmez gozumde. oh be mutlu oldum rahatladim ormana gidp bagirmama gerek yok az sonra sitres atmak icin
sezen içim karardı be nedir bu böyle bence telkinleri dinlemeye başla
ayrıca burada yazanların hepsi doğru bunllar zaten extra değil zaten bir bayanın yapması gerekenler

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla