Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Makaleleri ve Yazıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-makaleleri-ve-yazilari/)
-   -   erkeklere seni seviyorum dedirtmenin yolları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-makaleleri-ve-yazilari/1755-erkeklere-seni-seviyorum-dedirtmenin-yollari.html)

PSİKO 27-07-2007 08:03 PM

erkeklere seni seviyorum dedirtmenin yolları

ERKEKLERE ''SENİ SEVİYORUM'' DEDİRTMENİN 49 YOLU

Böyle bir cümlenin kadınların hayatında çok önemli ve değerli olduğunu anlatın ve önemli olduğunu anlatın ve söyleyin.
Bu cümlenin sık söylenmesinin yanlış olmadığını söyleyin.
Erkeklerin bu sözcükleri söylemekte zorlandıklarını bilin.
Erkeklerin bu sözcükleri genel yaşantılarında fazla kullanmadıklarını bilin.
Erkeklerin aralarında bu cümleyi sık kullanan erkekleri küçümsediklerini bilin
Erkeklerin bu cümlenin sınırlarını çok geniş düşündüklerini bilin, ''Seni Seviyorum'' dedikleri kişi ile mutlaka evlenmek zorunda olduklarını, düşündüklerini anlayışla karşılayın.
Erkekler bu sözcüğü ancak sevilmeyen kişiler, sevgiyi anlayabilmek için söyler diye düşünürler.
Erkek ''Seni Seviyorum'' diyerek kendini küçültür diye düşünebilirler.
Erkekler 'bu tür sözleri söyleyenler güçlerini kaybeder' diye düşünebilirler. Kendilerini saydırmak isteyebilirler. Ve yüz göz olmaktan çekinebilirler.
Ailelerinde babası annelerine bu sözleri sık sık söylemiyor olabilir. Onlarda gördükleri gibi hareket edeceklerdir. Bundan dolayı onları suçlamamalısınız.
Siz ''Seni Seviyorum'' diyerek karşınızdakini bunaltmayın.
Siz onu utandırmak veya ona ''sen söylemesen bile ben seni o kadar çok seviyorum ki, bu sözü sana karşılık beklemeden rahatlıkla söyleyebiliyorum'' diyerek onu cesaretlendirmek isteyebilirsiniz, bu uygulama çoğunlukla ters teper, sizin onu cesaretlendirme çabanız onu korkutup paniğe sokabilecektir.
Eşitlik düşünceniz bazen uygulamada gerçekleşmeyebilir.
Bu konuda umutsuz olduğunuzu söyleyerek onu kızdırıp, bu sözü söyleme düşüncelerini yok etmeyin.
Bu cümle ne kadar sık kullanılırsa, o kadar çok seviyor anlamına gelmez.
Bu cümleyi kullandığında, sizi çok mutlu ettiğini söyleyin ve gösterin.
Yabancıların yanında bu cümleyi söylemediği konusunda ondan şikayetçi olmayın.
Özellikle onun ailesinin yanında da onun size bu cümleyi söylemediği konusunda şikayetçi olmayın.
Onun arkadaşlarının yanında bu cümleyi söylemediği için sitem etmeyin.
Onun arkadaşlarının hepsi bu cümleyi dile getiriyor da sadece o söylemiyor havasını yaşatmayın.
Erkeklerin çoğu böyle duygusal, romantik sözler söylemeyi beceremiyorlar, beceremediklerini de kimsenin bilmesini istemiyorlar.
Özellikle bayanların yanında bu durumdan dolayı şikayetinizi dile getirmeyin. Hemcinsleriniz sizi kıskanabilirler, onların partnerleri söylemediği için size de söylemesini istemeyebilirler.
Bu sözcüğün korkulacak, sakınılacak, uzak durulacak bir cümle olmadığını ona hissettirin.
Bazen erkekler bu cümleyi söylersek eşimiz şımarır diye düşünebilirler. Bu düşüncelerine diğer arkadaşları da onaylayabilmektedirler. Bunun için onlara kızıp sitem etmeyin.
Bu sizin kişiliğinize ve size yapılan bir durum değildir. Bu insanlığın var olduğu günden beri devam edip gelen bir yanlış inanıştır.
Bazı erkekler eşlerine bu cümleyi söylediklerinde, eşleri onları bırakıp gidecek bütün karizmaları da onunla birlikte gidecek diye korku duymaktadırlar. Bu korku sadece size has değildir, evrenseldir.
Bu cümleyi söylememesi sizin güzel olmadığınız anlamına gelmez.
Sizin beceriksizliğinizi işaret etmez.
Onun sizi sevmediği anlamına gelmez.
Seni seviyorum sözü olarak söylemeyen hareketleri ile bakışı ile iletişim ile ve size verdiği ile değer ile anlatan erkekler ''ben kuru söz ile söylemiyorum, hareketlerimle gösteriyorum. Ben söyleyen erkekten daha değerliyim'' demektedirler.
Ben söylemeden göstererek daha değerli olabilirim, diye düşünmek doğru bir yaklaşım değildir. Bunun doğru bir yaklaşım olamadığını ona anlatın.
Bazen kadınlar, sen doğru olmasa bile söyle, demektedirler. Bu cümleyi duymak bana güven veriyor, beni mutlu ediyor demektedirler.
Erkekler bu cümleyi söylerlerse tüm güçlerini kaybedeceklerini düşünmektedirler. Bu gerçek değildir.
Erkeklerin kafası matematik düşünce biçimine daha yatkın olduğundan onlar sadece şuanı değil tüm bir yaşamı düşünerek bu cümleyi kullanmaktadırlar.
Siz bu tutumlarından dolayı onları değil onların büyük büyükbabalarını suçlayabilirsiniz.
''Seni seviyorum'' cümlesi sadece o anı anlatmaktadır.
Hayatın çok kısa olduğunu ve her an ölümün kişinin karşısına çıkabileceğinden ona söz etmelisiniz
Bu cümleden dolayı yıllar sonra ona kızıp suçlamayacağınızı anlatmalısınız.
Eğer zorlanarak bile söylüyorsa çok teşekkür etmeyi ihmal etmeyin.
Eğer cinsel ilişki sırasında daha kolay söyleyebiliyorsa söylemesine izin verin ve tekrar tekrar söylemsini isteyin.
Tüm insanların bu cümleyi duyduğunda performanslarının arttığını vurgulayın.
Bu sözcüğün size çok söylenmesini isterseniz ona daha çok dokunun.
Cinsel ilişki sayınızı artırın
Cinsel ilişki kalitenizi artırın
Yaşam kalitenizi artırın.
İlişki kalitenizi artırın.
Onu daha fazla öpün
Sıklıkla onun gözünün içine bakmalısınız
Bu cümleyi söyleyen ve duyan kişilerin daha çok yaşadığının araştırmalarından bahsedin

eylulx 18-10-2007 06:09 PM

Ynt: erkeklere seni seviyorum dedirtmenin yolları

bunun cok kolay bir yolu var arkadaslar sizi sevmesini saglayin o mutlaka seni seviyorum diyecektir.kacis yok.istisna yok mutlaka diyecektir.

zaten sevmiyorsa demesin degil mi?!

shamanic 18-10-2007 06:26 PM

oi oi oi girlhaha ben seni bi japonla tanıştırayımda gör gününü ark5 fasülye verir gene demez 44 http://smileys.sur-la-toile.com/repo...con-furet7.gif http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...eaux/japon.gif

25emel 18-10-2007 06:43 PM

çok ilginç dusun ilk kez duydum 4897 sevgili shamanic yazını okuduktan sonra iyiki japon deilmişim die degişik bir sevinç kapladı içimi art56art56

eylulx 18-10-2007 07:45 PM

bir suur japon rakadasim var
sorup size yazarim olurmu
oylemiymis kulturleri?bir ogrenelim

Sezennl 18-10-2007 08:13 PM

Selam kizlar sakin buyaziyi okuyupda uygulamayiniz, cunki bu yaziyi erkekler sizleri daha cok kulanmak icin yazmislar yok daha cok dokunacakmisin yok daha cok bilmem be yok daha cok bilmem ne bu neya cidiyim ha ben kizyorum. biz turktoplumunda yasiyoruz kadin ve erkek iliskileride oyuncak degil olur erkek kiza seni seviyorum desin diye maymuncuk olsun oldu gozlerimiz doldu. suraya bakinya her kelime uydurma birde oturmus onu yazan yazmis durmus. erkekler bayanlara seni seviyorum lafini detirmek icin ugrasinlar sizler bayansiniz unutmayin bunu. kaldirin burnunu havaya isnizigucunuzu yapin okulunuzu okuyun bir erkek size nekdar seviyorum derse desin en sonunda zaten anasinin istedigini alacak siz gidin kayinvalelere seni sveiyorum deyin daha cok ise yarar ama onada gerek yok. siz siz olun kimseye degerinden fazla deger vermeyin ya sizi mahveder yada cekip gider. ohh be rahatladim uy897 kiss3 kizlar ben sizleri seviyorum sakin olaki erkeklerin cikartiklari yazilara inamayin hep kendi cikarlarina calislar onlar ohhhhhhh be gene rahatladim bu ne ya........ turk kizi oldgunuzu uinutmayin kulturmuzu unutmayin, bir erkek size nekadarda ben modrnim bakirelikde neymis desede kendisi hayatini yasada evlenecegi zaman hic eldegmemis kiza rar bu hollandada boyle almanyada boyle heryerde boyle erkekler gibi sizlerde akili olun. sonra bir erkek anlatirken evlendigini soyle der evledigim kiz ev kizydi iyi oldu sanki baskasininki sosk kizi yalanmi erkekler tabiki dersinizki simdi yok oyle yalan falan ama bizler gercegi biliyoruz sizin yalan yada dogru demniz birsyei degistirmez gozumde. oh be mutlu oldum rahatladim ormana gidp bagirmama gerek yok az sonra sitres atmak icin blissy 956k

hayalayaz 18-10-2007 09:25 PM

yani sezenim dilim tutuldu,bu, bu ne böyle..beni yıllar öncesine götürdün..ya ablam fasulyeler bile dile gelmiş seni seviyorum diyorda biz niye susalım..biz söyleyelimde, söyleyemeyenler ya utansın yada öğrensin be gülüm...bebişten ne haber...ben sana ne dedim..her gün kendine ne diyecektin..SEVGİLİ sezen ben seni çok, çok, ama pek çok sevdiiiiim..canım arkadaşım benim..saygılı sevgiler..

redspark 09-11-2007 07:45 PM

b456bence gerçekten seven insan için zorlamaya gerek yok o eğer gerçekten seviyorsa muhakkak söyler girlhaha

eylulx 25-11-2007 09:59 PM

ben buna bi cevap vermistim daha once ama dayanamadim gene yazicam aynisini

cilgin897
cok kolay cokkkkkkk SEVDIRIN kendinizi bakin nasil haykiriyorlar

_hilal_ 21-05-2008 07:28 PM

shamanic yazdığın yazı çok ilginç paylastığınız için çok teşekkürler
japonlar ne garip insanlarmış neden böyle olmuşşlar ki
çoçuklarına bile oğlum kızım değilde hey sen demesi de çok komik:)

bence de seven insan biras cekinse de eninde sonunda söyler :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:06 PM.