Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

meditasyonla birini unutmak mümkünmüdür?

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri meditasyonla birini unutmak mümkünmüdür? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar belki size saçma gelecek ama bu konu önemli.meditasyonla kişileri veya birini unutmak mümkünmüdür?bu konuyla ilgili neler yapılabilir?yardımcı olursanız çok sevinirim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

meditasyonla birini unutmak mümkünmüdür?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2008, 08:36 PM   #1 (permalink)
Teğmen

defnilaume - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10
16 Mesajinıza toplam 86 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defnilaume is an unknown quantity at this point
Standart meditasyonla birini unutmak mümkünmüdür?

Arkadaşlar belki size saçma gelecek ama bu konu önemli.meditasyonla kişileri veya birini unutmak mümkünmüdür?bu konuyla ilgili neler yapılabilir?yardımcı olursanız çok sevinirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

defnilaume isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2008, 09:12 PM   #2 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Ynt: meditasyonla birini unutmak mümkünmüdür?

Alıntı:
karalevaya Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar belki size saçma gelecek ama bu konu önemli.meditasyonla kişileri veya birini unutmak mümkünmüdür?bu konuyla ilgili neler yapılabilir?yardımcı olursanız çok sevinirim.
meditasyonla birini unutman biraz zor
öncelikle unutma diye bişey yok sadece onunla yaşadıklarını aklına getirince ya da onu gördüğünde olumsuz hisler ya da bağımlılık v.b gibi duyguları hissetmeme haline ulaşma durumu var
yani o kişiye nötr kalmak için ve sürekli aklına gelmesini engellemek için iki temel noktadan hareket etmek lazım
birincisi time line terapide o kişiyle ilgili duygunun oluştuğu ilk ana gidip oraya anchorlarlarla kaynaklar aktarıp olayın altbiçemleriyle oynamak(çok teknik oldu farkındayım ama başka türlü açıklanamaz)
ikinci yol hipnoz ya da telkinle bilinçaltına bu konuyla ilgili komutlar yerleştirmek
hatta bildiğim kadarıyla bu anlamda subliminal bir çalışmada var atakan beyin yaptığı
aşık olduğun birini unutmakla ilgili tabi o yani bağımlılık durmunun çözümlenmesi hadisesi
bu iki temel nokta esas alınabilir
meditasyon yolunu kullanmak içinde bir yol var aslında oda sedona yöntemi.... o kişiyle ilgili olan hislerini(onaylanma-kontrol etme-güvence isteğini) sedona yöntemiyle boşaltırsan o kişiye karşı nötralizasyon durumuna ulaşırsın...
sedona yöntemi meditasyonla aynı amaca hizmet ediyor
yani farkındalık kazanmaya
direkt sadece meditasyon yaparak eğer çok uzun süreler yaptıysanız uzun sürede sonuç alabilirsiniz elbet ama daha kısa ve etkili yollar var
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2008, 11:26 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

merhaba karelaveya.. ben bu konuda teknik bilgiye sahip değilim fakat burada öğrendiğim bir meditasyonu uyguluyorum ve bende çok etkili oldu.senin için meditasyon kısmını inceledim tekrar fakat yazıyı bulmadım ben meditasayonun içeriğini yazayım buraya sende bak yahut meditasyonu bizimle paylaşan arkadsımız daha açıklayıcı bilgi verir. hayatımdan uzaklaştırmak istediğim kişiyi yada unutmak istediğim kişiyi çağırıyorum.kişiyi karşımda hayal ediyorum oturtuyorum karşıma ona hayatıma kattığı deneyimlerden dolayı teşşkür ediyorum ve yaşattığım sıkıntılardan dolayı özür diliyorum.ona bağlı oldupum noktalardan kordon bağı gibi birşey hayal ediyorum.mesela benım hayal ettiğim kişiyle beynımız bağlı diye hayal ediyorum.altın bir makas ile bu bağı kesiyorum aynı şeyi onuna yapmaasını istiyorum.sonra o bağın mor alevde eridiğini izliyorum.karşımdaki kişğyle vedalaşıyorum ve onu nerdene çagırdıysam oraya gidişini hayal ediyorum.beni bu meditasyon çok rahatlattı bu konuda..umarım ekisik yada hatalı bilgi vermemişimdir.
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 02:15 PM   #4 (permalink)
Teğmen

defnilaume - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10
16 Mesajinıza toplam 86 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defnilaume is an unknown quantity at this point

Arkdaşlar çok teşekkür ederim.inanın rahatladım.artık kendimi yalnız hissetmiyorum.Neden bilmiyorum mesajları okurken ağlamak istedim.bu şehre yeni geldim(izmir)hiç arkadaşım yok burada doğum günümde buraya üye oldum inanıyorumki artık yalnız değilim.sevgiler...
defnilaume isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 02:32 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Artık affetmeye hazırız. Mümkünse alıştırmayı bir eşle yapın Yalnızsanız yüksek sesle yapın.

Yine sessizce gözleriniz kapalı bir şeklide oturarak şöyle söyleyin;

''Affetmek istediğim kişi………………….dır ve seni………………….için affediyorum''

Tekrar tekrar söyleyin. Bazı kişiler için affedeceğiniz birçok şey, bazıları içinde bir iki şey olacaktır. Eğer eşiniz varsa, size;

''Teşekkür ediyorum, artık seni özgür bırakıyorum'' desin.

Yalnızsanız affetiğiniz kişinin size bunları söylediğini hayal edin. Çalışmayı en az 2-10 dakika sürdürün. Yüreğinizde sizi kıran duyguların kalıp kalmadığını araştırın. Varsa defedin gitsin.

Şimdi arınabildiğiniz kadar arındıktan sonra dikkatinizi kendinize yöneltin. Yüksek sesle söyle deyin;

''………………için kendimi affediyorum'' Beş dakika kadar da bu alıştırmayı yapın.

İçinizde köşe bucak kalmış çöplükleri de temizlemek için haftada en az bir kez bu alıştırmaları yapmanız yararlıdır. Bazıları sizin için çok kolay olacaktır. Bazıları biraz uğraştıracaktır. Ama bir gün olmusuz duyguların birden bire yok olduklarını göreceksiniz.

Louse hay

merhaba bu meditasyonda benden olsun.
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 04:35 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

Alıntı:
karalevaya Nickli Üyeden Alıntı
Arkdaşlar çok teşekkür ederim.inanın rahatladım.artık kendimi yalnız hissetmiyorum.Neden bilmiyorum mesajları okurken ağlamak istedim.bu şehre yeni geldim(izmir)hiç arkadaşım yok burada doğum günümde buraya üye oldum inanıyorumki artık yalnız değilim.sevgiler...
hoşgeldin..yakın zamanda arkadaşın olacağına eminim.sıcak izmirin sıcak insanları arasındasın.:)
Alt 06-06-2008, 05:11 PM   #7 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Bende size nlpde kullanılan tekniği buraya koyuyorum notlarımdan:
Kişilere olan olan bağı kesme :

Çok kalınsa kesme.
1- Bağımlı olduğunuz kişiyi karşınızda görün, bağı tanımlayın. (Kalın ip, urgan vb.)
2- Bağı kesecek gibi yapın ama kesmeyin. Vücudunuzda neresi acıyor, bakın.
3- Elinizi acıyan yere koyun ve sorun: Sen hangi değerleri temsil ediyorsun? (Güvenlik, sevgi vb.)
4- O değerleri sembolleştirip oraya yerleştirin ve şunu söyleyin: “Ben bu değerlerden vazgeçmiyorum. Sadece bağımlılıktan vazgeçiyorum.”
5- Bağı kesin.
6- Bağı gelecekteki gelişmiş kendinize bağlayın.
7- O kişi de kendi gelişmiş haline bağlasın.
8- Echo check yapın. Herhangi bir itiraz var mı.
9- Future pace: İleriki bir zamanda aynı problemin çıkıp çıkmayacağının kontrolü.

Zaman çizgisinde geri giderken uygulamayı bir başkasına yaptırıyorsanız kontrollü gidin. Problemin etkisi çok artarsa izleyici konumuna getirin. Problemin başka bir sebebi olabilir.
...
BAĞIŞLAMA

Bağışlama sizi iyileştirir.

1- Kişiyi karşınızda görün. İki tane olsun. Bir tarafta size o davranışı yapan taraf, diğer tarafta onun insan olan, ruhsal olan tarafı.
2- Davranışı yapan tarafa bakınca nefreti, sıkıntıyı hissettiğiniz yeri vücudunuzda bulun ve o bitinceye kadar tepkiyi verin.
3- Diğer tarafı görün. Sevgi bağını bağlayın. Çekip affedin.
4- Sarılırken şunu söyleyin: “ Seni bağışlıyorum ama yaptıklarını unutmayacağım. Beni kullanmana izin vermeyeceğim.” ( veya “Senin bana zarar verme olasılığın olan ortamları yaratmayacağım. Buna fırsat vermeyeceğim.”)
5- Elinizle “boşver” hareketi yapın.
6- İki taraf ileride birleşsin. Kin bitmiş mi, test edin.

Bağışlamada olay hatırlanmıyorsa sadece vücuttaki duyguya dikkat edin. O duygu tepkiyi versin yeterli.

şimdilik bu kadar bilgi yeter
sağlıcakla kalın

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks