Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2008, 11:26 PM   #3 (permalink)
burcu-tkn8
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: meditasyonla birini unutmak mümkünmüdür?

merhaba karelaveya.. ben bu konuda teknik bilgiye sahip değilim fakat burada öğrendiğim bir meditasyonu uyguluyorum ve bende çok etkili oldu.senin için meditasyon kısmını inceledim tekrar fakat yazıyı bulmadım ben meditasayonun içeriğini yazayım buraya sende bak yahut meditasyonu bizimle paylaşan arkadsımız daha açıklayıcı bilgi verir. hayatımdan uzaklaştırmak istediğim kişiyi yada unutmak istediğim kişiyi çağırıyorum.kişiyi karşımda hayal ediyorum oturtuyorum karşıma ona hayatıma kattığı deneyimlerden dolayı teşşkür ediyorum ve yaşattığım sıkıntılardan dolayı özür diliyorum.ona bağlı oldupum noktalardan kordon bağı gibi birşey hayal ediyorum.mesela benım hayal ettiğim kişiyle beynımız bağlı diye hayal ediyorum.altın bir makas ile bu bağı kesiyorum aynı şeyi onuna yapmaasını istiyorum.sonra o bağın mor alevde eridiğini izliyorum.karşımdaki kişğyle vedalaşıyorum ve onu nerdene çagırdıysam oraya gidişini hayal ediyorum.beni bu meditasyon çok rahatlattı bu konuda..umarım ekisik yada hatalı bilgi vermemişimdir.
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla