Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Tek başıma savaşıyorum sosyal fobimle:(

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Tek başıma savaşıyorum sosyal fobimle:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: maviinci Nickli Üyeden Alıntı sizin gibi çok insan var ama hepiniz diğerinizin harekete geçmesini, zihninizdeki gibi davranmasını bekliyorsunuz. siz neden öyle olmuyorsunuz? ama ama biz sosyal fobikiz unuttun mu:)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Tek başıma savaşıyorum sosyal fobimle:(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-09-2013, 10:12 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
27 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eseski is on a distinguished road
Standart Cevap: Tek başıma savaşıyorum sosyal fobimle:(

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sizin gibi çok insan var ama hepiniz diğerinizin harekete geçmesini, zihninizdeki gibi davranmasını bekliyorsunuz.

siz neden öyle olmuyorsunuz?
ama ama biz sosyal fobikiz unuttun mu:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

eseski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2013, 10:16 PM   #22 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
eseski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama ama biz sosyal fobikiz unuttun mu:)
belki de..:) tanı aldın mı psikiyatr veya başka bir uzmandan? durumun nedir tam olarak, açıklar mısın biraz?
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2013, 10:17 PM   #23 (permalink)
Binbaşı

1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

yani hayatında karşılaştığın hangi sıkıntılardan dolayı sosyal fobik olduğunu düşünüyorsun? seni böyle düşündüren şeyler ne?
Alt 01-09-2013, 10:20 PM   #24 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
yani hayatında karşılaştığın hangi sıkıntılardan dolayı sosyal fobik olduğunu düşünüyorsun? seni böyle düşündüren şeyler ne?
arkadasımn yanında sorun yok ama arkadasm başka biriyle tanıstrrsa cok kötü hissedyorm yani tanımadgm insanlarn yanında kendimi konuşacak bi konu bulamyrm... yolda biri bişey soracak olsa ona bile tırsıyorum ya bildiğim yerden gelmezse diye:) öğretmen oldum bu sene okadar korkuyormm ki
Alt 01-09-2013, 10:36 PM   #25 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
arkadasımn yanında sorun yok ama arkadasm başka biriyle tanıstrrsa cok kötü hissedyorm yani tanımadgm insanlarn yanında kendimi konuşacak bi konu bulamyrm... yolda biri bişey soracak olsa ona bile tırsıyorum ya bildiğim yerden gelmezse diye:) öğretmen oldum bu sene okadar korkuyormm ki
çok iyi, hayırlı olsun hocam anladım, bunları ben de yaşadım bir dönem; sonra ne oldu biliyor musun? yeni tanıştığım insanlarla samimi olmak zorunda olmadığımı farkettim. öyle değil mi, arkadaşınla sence neden samimisin? beraber geçirdiğiniz onlarca, belki yüzlerce gün vardı; bu yüzden konuşacak şeyler buluyorsun.. ama yeni tanıştığın biriyle konuşacak konu bulamamak bence normal.. ama bu noktada başka ne yapılabilir diye düşündüm ve aklıma birşeyler geldi.. Mesela hepimizin ortaklaşa yaptığı birşeyler vardır değil mi.. burcu vardır mesela herkesin; ya da sevdiği bir sanatçı, müzisyen, uğraştığı bir spor vardır. mesela muhabbet biraz ilerledikten sonra "sen neler yapıyorsun Bay A" diyebilirsin mesela, sonra arkası çorap söküğü gibi geliyor.. okuyor musun şeklinde bir soru olabilir, çalışıyor musun diye sorulabilir.. bir söz biliyorum; ya "bir yol bul, ya bir yol aç.." ya da yoldan çekil kısmı da var ama bu sitede ona yer yok sorulacak soruları yol olarak düşünürsen, tek yapman gereken biraz düşünmek ve soruyu sorup ona patronun kim olduğunu göstermek şu an nerede öğretmenlik yapıyorsun? mesela bence bahsettiğin çekincelerin "kaygı"ların olduğunu ifade ediyor.. yani, küçük bir güven sıkıntısı var; ama bu farkındalıkla ve etraftaki insanlarla konuşarak-çevre edinerek aşılabilecek birşey.. bak, biraz da bencilce gözükebilir ama sadece bir durum bu; kötü bir niyetim yok. sıkıntıya düştüğüm ve kendi içimde büyük sorunlar yaşadığım zamanlarda hastaneye, acile gidiyorum. etrafa biraz bakıyorum. orada insanlara bakıyorum, bin bir türlü sıkıntısı olanları görüyorum. o zaman anlıyorum ki benim çektiğimi düşündüğüm problemler koca bir hiç.. poff! yok oluyorlar. çünkü zaten yoklar :) zihnin boş kalıyor, birşeylerle uğraşmak, zihni işletmek ve bunları düşünmemek çok etkili oluyor.. bunun içinse "olumlama" öneriyorum. kendi cümlelerini kendin yazacaksın, zihninin ne şekilde çalışmasını istiyorsan. örnekler bulup onlara göre hareket edebilirsin.. bir de, "sedona yöntemi" var. bende gayet etkiliydi, ona da bakmanı öneriyorum. kendine 3 soru soruyorsun yalnızca ve değişimin keyfini çıkarıyorsun son olarak, "bilişsel terapi"yi kendin de uygulayabiliyorsun bir yere kadar:

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=96684

bu kitapta oldukça sağlam bir yöntem öğretmiş, anlatmış.. 300 sayfa kadar olmalı ama değiyor inan her sayfasına. zaten 9 10 tl birşey.

kurtulabilirliğinizde ısrar ediyorum..
Alt 01-09-2013, 10:50 PM   #26 (permalink)
Teğmen

Alıntı:

çok iyi, hayırlı olsun hocam anladım, bunları ben de yaşadım bir dönem; sonra ne oldu biliyor musun? yeni tanıştığım insanlarla samimi olmak zorunda olmadığımı farkettim. öyle değil mi, arkadaşınla sence neden samimisin? beraber geçirdiğiniz onlarca, belki yüzlerce gün vardı; bu yüzden konuşacak şeyler buluyorsun.. ama yeni tanıştığın biriyle konuşacak konu bulamamak bence normal.. ama bu noktada başka ne yapılabilir diye düşündüm ve aklıma birşeyler geldi.. Mesela hepimizin ortaklaşa yaptığı birşeyler vardır değil mi.. burcu vardır mesela herkesin; ya da sevdiği bir sanatçı, müzisyen, uğraştığı bir spor vardır. mesela muhabbet biraz ilerledikten sonra "sen neler yapıyorsun Bay A" diyebilirsin mesela, sonra arkası çorap söküğü gibi geliyor.. okuyor musun şeklinde bir soru olabilir, çalışıyor musun diye sorulabilir.. bir söz biliyorum; ya "bir yol bul, ya bir yol aç.." ya da yoldan çekil kısmı da var ama bu sitede ona yer yok sorulacak soruları yol olarak düşünürsen, tek yapman gereken biraz düşünmek ve soruyu sorup ona patronun kim olduğunu göstermek şu an nerede öğretmenlik yapıyorsun? mesela bence bahsettiğin çekincelerin "kaygı"ların olduğunu ifade ediyor.. yani, küçük bir güven sıkıntısı var; ama bu farkındalıkla ve etraftaki insanlarla konuşarak-çevre edinerek aşılabilecek birşey.. bak, biraz da bencilce gözükebilir ama sadece bir durum bu; kötü bir niyetim yok. sıkıntıya düştüğüm ve kendi içimde büyük sorunlar yaşadığım zamanlarda hastaneye, acile gidiyorum. etrafa biraz bakıyorum. orada insanlara bakıyorum, bin bir türlü sıkıntısı olanları görüyorum. o zaman anlıyorum ki benim çektiğimi düşündüğüm problemler koca bir hiç.. poff! yok oluyorlar. çünkü zaten yoklar :) zihnin boş kalıyor, birşeylerle uğraşmak, zihni işletmek ve bunları düşünmemek çok etkili oluyor.. bunun içinse "olumlama" öneriyorum. kendi cümlelerini kendin yazacaksın, zihninin ne şekilde çalışmasını istiyorsan. örnekler bulup onlara göre hareket edebilirsin.. bir de, "sedona yöntemi" var. bende gayet etkiliydi, ona da bakmanı öneriyorum. kendine 3 soru soruyorsun yalnızca ve değişimin keyfini çıkarıyorsun son olarak, "bilişsel terapi"yi kendin de uygulayabiliyorsun bir yere kadar:

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=96684

bu kitapta oldukça sağlam bir yöntem öğretmiş, anlatmış.. 300 sayfa kadar olmalı ama değiyor inan her sayfasına. zaten 9 10 tl birşey.

kurtulabilirliğinizde ısrar ediyorum..
kitabı araştırıyordumda .. ya sanırım birde sıkıcı bir insan olarak görünmekten korkuyorm .blmiyorum herseyden korkuyomusum ben ya. kitapta ailenin özgüvene etksi yazıyor biliyorum hep annemle alakalı hep ona bağımlı olmamı istedi kücüklktn beri şimdide böyleym . neyse bu arada kitap önerin için teşekkr ederm. kitabı sen okudun mu yada okuyan olms mu
Alt 02-09-2013, 12:25 AM   #27 (permalink)
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough

Alıntı:
sizin gibi çok insan var ama hepiniz diğerinizin harekete geçmesini, zihninizdeki gibi davranmasını bekliyorsunuz.

siz neden öyle olmuyorsunuz?
önümde bir tane sosyofobik olduğunu bana anlatan yada sosyo fobik olduğunu bildiğim bir kişi olsaydı hemen onunla konuşurdum ama yok :(

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 12:28 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough

Alıntı:
aynen hocam ne öğretmeni olacaksınız ilkokulmu lisemi lise ise ordada sosyofobik öğrenciler olacaktır bende lise3 öğrencisiyim ve liselerde popi çocuk ve ezik çocuk gruplaşmasının tam içinde yer alıyorum ezik olarak.

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 11:23 AM   #29 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
kitabı araştırıyordumda .. ya sanırım birde sıkıcı bir insan olarak görünmekten korkuyorm .blmiyorum herseyden korkuyomusum ben ya. kitapta ailenin özgüvene etksi yazıyor biliyorum hep annemle alakalı hep ona bağımlı olmamı istedi kücüklktn beri şimdide böyleym . neyse bu arada kitap önerin için teşekkr ederm. kitabı sen okudun mu yada okuyan olms mu
ben okudum kitabı, öneriyorum.. bana ağır bir depresyon atlatmış olan ve iletişim konusunda uzman olan bir hocam da tavsiye etti; sadece bana değil - danışmanlık yaptığı bir gruba tavsiye etti..

Alıntı:
Değişmek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
önümde bir tane sosyofobik olduğunu bana anlatan yada sosyo fobik olduğunu bildiğim bir kişi olsaydı hemen onunla konuşurdum ama yok :(
ben de tam olarak bundan bahsediyorum; o kişi de zaten öyle olduğu için doğru düzgün konuşamıyor durumda, arkadaş ortamında konuşmak istemiyor tıpkı eseski gibi; biraz mükemmeliyetçi ve rezil olmaktan çekiniyor.. bu kişiye özerl birşey değil arkadaşlar; birçok insanda var. benim de hoşuma gitmez rezil olmak mesela, kim olursa olsun hoşuna gitmez..
Alt 02-09-2013, 12:52 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
ben okudum kitabı, öneriyorum.. bana ağır bir depresyon atlatmış olan ve iletişim konusunda uzman olan bir hocam da tavsiye etti; sadece bana değil - danışmanlık yaptığı bir gruba tavsiye etti..

ben de tam olarak bundan bahsediyorum; o kişi de zaten öyle olduğu için doğru düzgün konuşamıyor durumda, arkadaş ortamında konuşmak istemiyor tıpkı eseski gibi; biraz mükemmeliyetçi ve rezil olmaktan çekiniyor.. bu kişiye özerl birşey değil arkadaşlar; birçok insanda var. benim de hoşuma gitmez rezil olmak mesela, kim olursa olsun hoşuna gitmez..
tamam teşekkür ederim seviyorum böyle kitapları okumayı motive edici sözler oluyor bana faydası olacak umarım bu kitapta öyle olur..

Bookmarks