Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/)
-   -   Tek başıma savaşıyorum sosyal fobimle:( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/623308-tek-basima-savasiyorum-sosyal-fobimle.html)

eseski 29-08-2013 03:51 PM

Tek başıma savaşıyorum sosyal fobimle:(

sessiz sakin çok fazla konuşmayan bir insanım. Ve insanlar bana yanlış bir şey yapıyormuşum gibi davranıyorlar. Zaten derdim başımdan aşkın bire onların kötü eleştirilerine maruz kalıyorum. çok konuşmuyorsan eziksin muamelesi yapıyorlar. Kimseye söyleymiyorum sosyal fobim olduğunu anlamıyorlar.Tek Başıma savaşıyorum bu hastalıkla. Ayrıca nerde bu sosyal fobisi olan insanlar çevremde bir tane yok sadece ben miyim böyle diyorum burda benimle aynı hisleri yaşayan insanları görünce şaşırıyorum. Telkinleri dinliyorum çok güzel etkiler yaşıyorum bırakınca aynı halime dönüyorum. Sonra diyorum demek ki iş sen de bitiyor telkinler olmadan d başarabilirsin ama istek olmadan olmuyor off şöyle her ortamda rahat rahat konuşabilen sosyal bir insan olmak istiyorum artık:(

Thanatos 29-08-2013 04:02 PM

Cevap: Tek başıma savaşıyorum sosyal fobimle:(

Burada üyeysen tek başına değilsindir.

eseski 29-08-2013 04:05 PM

Alıntı:

Thanatos Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846193)
Burada üyeysen tek başına değilsindir.

biliyorum o yüzden sizlerle paylaştım ama ailemden akrabalarımdan arkadaşlarımdan yani günlük hayatta biraraya gelmek zorunda olduğum insanlardan bahsediyorum

Değişmek 29-08-2013 05:35 PM

kural bu zaten konuşmuyon eziksindir bende yıllarca insanların bana bu şekilde bakmalarına dayanmaya çalıştım hatta kendimi bir ezik olduğuma inandırdım keşke buradaki sosyo fobili birbirleri ile aynı sorunları yaşıyan insanlardan birisi karşıma çıksaydı hayat daha güzel olurdu benim için

eseski 29-08-2013 05:54 PM

Alıntı:

Değişmek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846199)
kural bu zaten konuşmuyon eziksindir bende yıllarca insanların bana bu şekilde bakmalarına dayanmaya çalıştım hatta kendimi bir ezik olduğuma inandırdım keşke buradaki sosyo fobili birbirleri ile aynı sorunları yaşıyan insanlardan birisi karşıma çıksaydı hayat daha güzel olurdu benim için

bakk ben burdayımm iştee :) kendini inandırdıkça daha da kapanıyorsun içine..

serpilelif 29-08-2013 08:56 PM

ben de aynı şeyi düşünüyorum, yani ya çevremde hiç sosyal fobili biri yok ya da dışarıdan bakınca normal görünüyorlar. bu konuda ben de kendimi yalnız hissediyorum. çevreme bakıyorum, herkes çok rahat, sosyal...
artık o kadar çok sıkıldım ki böyle yaşamaktan. tekrar ilaç kullanmayı bile düşünüyorum hiç istemesem de sadanim

sarışınım 29-08-2013 09:11 PM

arkadaşlar ben değişim öykümü yazacakken 2 kere düşündüm baktım forumda hiç sf'li kalmamış diye..ama varmış.ben atlattıysam bu hastalığı emin olun siz de herkes de atlatır .sewgiler :)

eseski 29-08-2013 09:19 PM

Alıntı:

serpilelif Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846203)
ben de aynı şeyi düşünüyorum, yani ya çevremde hiç sosyal fobili biri yok ya da dışarıdan bakınca normal görünüyorlar. bu konuda ben de kendimi yalnız hissediyorum. çevreme bakıyorum, herkes çok rahat, sosyal...
artık o kadar çok sıkıldım ki böyle yaşamaktan. tekrar ilaç kullanmayı bile düşünüyorum hiç istemesem de sadanim

aynen öyle yıllardır araştırıyorum sunu kökten nasıl çözebilirim diye .. Aslında yanımızda bize yardımcı olabilcek arkaslarımız olsa belki sosyal ortamlarda kendimizi daha iyi hisseder ve atlatrdık bu hastalığı ama işte ailem bile anlamıyor.. Ama telkinler baya işe yaradı sen dinlemiyor musun tlkinleri

eseski 29-08-2013 09:22 PM

Alıntı:

sarışınım Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846206)
arkadaşlar ben değişim öykümü yazacakken 2 kere düşündüm baktım forumda hiç sf'li kalmamış diye..ama varmış.ben atlattıysam bu hastalığı emin olun siz de herkes de atlatır .sewgiler :)

Maalesef var umarım atlatırım .. telkinlerle birçok yönümü geliştirdim biraz olsun değiştiğmi farkediyorum ama insanlardan da duymak istiyorum. ama ben nasıl olursam olayım sanırım beni öyle tanıdılar ve kafalarında hep aynı yargı var .. neden konuşmuyorsun neden bize katılmıyorsun. off

sarışınım 29-08-2013 09:49 PM

Alıntı:

eseski Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846210)
Maalesef var umarım atlatırım .. telkinlerle birçok yönümü geliştirdim biraz olsun değiştiğmi farkediyorum ama insanlardan da duymak istiyorum. ama ben nasıl olursam olayım sanırım beni öyle tanıdılar ve kafalarında hep aynı yargı var .. neden konuşmuyorsun neden bize katılmıyorsun. off

merak etmee geçecek hepsi..olumsuzluklar olumsuzlakrları besliyor..kendini ii hisssedikçe bu düşüncelerin de kaybolcak

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:11 PM.