Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Bu da benim başarı hikayem

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Bu da benim başarı hikayem Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hepinize selam abiler ablalar Öncelikle ben 16 yaşındayım yani bir ergenim.Hani yazımı okumuyacak olan varsa şimdiden okumayabilir yaşım küçük diye bu siteyle yaklaşık 2 sene önce tanıştık tesadüfen buldum bu siteyi, ama iyi ki bulmuşum çünkü cidden hayatım çok ama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Bu da benim başarı hikayem

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-11-2011, 04:29 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
45 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyakkk is an unknown quantity at this point
Standart Bu da benim başarı hikayem

Hepinize selam abiler ablalar
Öncelikle ben 16 yaşındayım yani bir ergenim.Hani yazımı okumuyacak olan varsa şimdiden okumayabilir yaşım küçük diye bu siteyle yaklaşık 2 sene önce tanıştık tesadüfen buldum bu siteyi, ama iyi ki bulmuşum çünkü cidden hayatım çok ama çok değişti.

Biraz küçüklüğümden bahsedeyim; Ne yaşadıysam artık küçüklüğümde böyle bi iğrençlik olmuş ve ne bulduysam içime atmışım o yüzden kocaman bir alkış 9-10 yaşlarında başladı böyle olmam.Öncelikle babam evet babam ,babam bana hiç gerektiği gibi davranmadı yani o kadar ezik bir çocukluk geçirmişim ki hayretler içerisindeyim fazla uzatmayım ama babamın etkisi büyük böyle bir psikolojiye.Ondan sonra 4 ve 5. sınıfta yaşadığım olaylar çok çelimsiz bir çocuktum ve genelde dayak yerdim ve ağlardım ilkokul öğretmenim de baya sertti 2-3 kere sert vurduğunu hatırlarım hatta veliler şikayet edicekti öğretmeni.İşte böyle başladı eziklik hikayem
Ortaokula geçtiğimde ise gene dayak yerdim ve korkardım 6. v 7. sınflarda bir türlü parmak kaldıramazdım çok sessizdim o zamanlarda tek başıma dışarıda çıkamadığım için bütün gün evin içerisindeydim doğal olarak.Ve ergenlik... belkide beni etkileyen en büyük olay budur ? o yaz kuzenimin yazlığındaydık eğlendik falan kuzenım geldı dedi ki işte x kişi seni hiç beğenmiyormuş çok çirkinmişsin falan çok net hatırlarım bu olayı duyduğumdada zaten bilinçaltına hep olumsuz mesajlar gitmiş ve oraya resmen yer etmiş bunları da atlattım.
Liseli oldum eskiye göre büyüdüm tabi ama ben hala ezik sessiz sakin parmak kaldırmaya ona buna şuna katılmaya korkan çelimsiz bir çocuktum sonuçta bu sene de böyle geçti.
Lise 2 de bi ara dinliyordum telkinleri ama ne olduysa bırakmıştım ve en büyük değişim burda oluyor zaten çocuğun biri bana laf atıyor bende tabi ki gelişme var artık ağlamıyorum ve daha güçlüyüm ama hala ezik bir kişilik var üzerimde çıkışta bekle...ben tabi sakinim sinirli olmuyorum çıkışta gittik 2 kişi bi baktım sonradan olmuş 20-25 kişi beni tanıyan pek kişi olmadığı için de bi eziklik ama ben bu çocuğu dövmüştüm yani şu an 1-2 arkadaşım arkamdaydı onu daha çok tanıyan kişi olduğu için ondan yanaydılar ve benim dayak yiceğimi sanıyolardı.Nyse bu da geçti iyi güzel.
Buradan sonra her şey bambaşka oluyor okuldaki bir kız benden hoşlanıyor bu kız tabi benim aksim resmen sempatik konuşkan utanmayan bir kişi.neyse telefon numaramı istedi verdim o gece aradı baya konuştuk 3.5 saat kadar ben tabi o noktadan sonra biraz açılmaya başladım en azından hissettim sonra yavaşca sınıftan çıkmaya başladım yeni kişilerle iletişim kurdum arkadaş oldum tepkilerim falan daha ne olmaya başladı çenem biraz açıldı bu kızın etkısı buyuk tabi iyi ki de hoşlanmış diyorum öyle öyle 5-6 ay daha geçiyor ve ben telkinlere tekrar ciddi bir şekilde başlıyorum başlayış o başlayış yepyeni bir ben oluyorum artık Artık daha konuşkan eski halimden eseri olmayan bir çocuğum tepkilerim daha net (ama biraz tepkisiz de olabiliyorum) göz temasım süper kendime güvenim tam istediğim herşeyi yapabiliyorum hiç çekinmiyorum mutluyum huzurluyum bu arada okulun en çok bilinen kızıyla yakın arkadaşım onun etkisi de acayip var (arada dalgalanma oldu 15 gün kadar) onun sayesinde de daha rahat olabiliyorum tabi ki havalı arkadaşlarım var eskıden berı olan bi arkadaşım sağolsun onun da katkısı büyük şu son 1 haftadır acayip bir açılma var daha çok konuşuyorum gülüyorum rahatım pek utanmıyorum çekinmiyorum (ama arada ufak aksaklıklar oluyor tabii ) kısacası hayatım 2 yılda acayip değişti fakat benim sinirime giden 1 noktacık var.Kız kardeşim evet kendisi 10 yaşında ve babam resmen bana yapmadıklarını bir kıza yapıyor bu beni acayip deli ediyor babama çok kızgınım 1.5 yıldır sevmek istemiyorum içimden gelmiyor çok şımarık bir kız yaptı onu resmen ona yaptığının 1-2 tanesini ben o yaştayken yapsaydı hiç böyle eziklik olmazdı ama işte kahretsin ki bu da benim alın yazım ama ben o alım yazımı kendı gücümle değiştirdim.
Atakan beye çok teşekkür ediyorum bu telkinlerden dolayı benim adım da Atakan :) en kısa zamanda yenı 1-2 telkin daha ekleyebilirse süper olur ya da yeni versiyon falan...Umarım sıkmamışımdır En çok da bu site beni rahatlıyor

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

manyakkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2011, 02:08 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: Bu da benim başarı hikayem

çok tatlı anlatmışssın...hiç sıkılmadım... değişimlerinin sürekliliğini diliyorum...
babanı sevmen konusunda bir tavsiye vermek istiyorum.. babanda bir insan sonuçta ve baba olmayı öğrenen bir erkekti sen doğduğunda ve hata yapması çok doğal değilmi? ilk çocuklar ne yazıkkı biraz deneme tathtası olabiliyor.. şimdi öğrendi diye düşün.. eminim baban sevilmeyi hak eden biridir... hoşçakal..

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2011, 02:19 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Sevgili manyakkk; değişim adına bu azmin için seni tebrik ediyorum. Ama yenmen gereken çok önemli duyguların var. Öncelikle babandan nefret etmemeyi öğrenmelisin. Sonra okulda egon biraz tavan yapmış olabilir. Sonradan açıldığın için egonu her zaman dengelemeye dikkat et. Ve kız kardeşini sen eğitebilirsin. Baban ve kız kardeşin bu siteyi bilmiyor sonuçta. Bilseler öyle olurlar mı O yüzden ya bu siteyi onlara göster ya da sen bir şeyler yap. Onun dışında iyi gidiyorsun. Bol şanslar :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2011, 03:55 PM   #4 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Babandan yapmasını istediklerini sen ilerde çocuklarına yapabilir bunlarden ders cıkarabilirsin ... hikayen içinse hayatının sonuna kadar devam etmesini dilerim ..
Alt 08-11-2011, 09:03 PM   #5 (permalink)
Teğmen

45 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Hepinize teşekkür ederim ederim yalnız babamda biraz sorunlu.Neyse sevmeye dikkat ederim
Öncelikle juger egom biraz tavan yaptı dediğin gibi dengelemekte zorlanıyorum biraz bunu okuldakı o kız da söylemişti sonuçta her gün değişiyorum telkinlerden dolayı dikkat etmeye çalışıyorum kısacası
Alt 08-11-2011, 09:49 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Benim çok hoşuma gidiyor bu kadar genç yaştaki insanların bu kadar farkındalık sahibi olmasından evet daha üstesinden gelmen gerekenler var arkadaşlarım zaten yazmışlar ama sen henüz bu yaşta çoğu olumsuz yanının farkına varıp bunların üstüne yoğunlaşmayı seçmişsin ya eğer bu tutumunu devam ettirirsen ilerde çok mükemmel bir hayat yaşarsın çünkü ergenlik çok kritik bir dönem bilinçaltımızda geliştirdiğimiz çoğu olumsuz duygunun temelleri bu yaşlarda atılıyor dediğin gibi okul arkadaşlarımızdan duyduklarımız anne baba krizleri öğretmenler bunların herhangi bi sözü bir ömür bilinçaltımızda gizlenip bize ilerki yaşamlarda eziyet çektirebiliyor o yüzden sen çok güzel bir yaşta başlamışsın bu işlere şanslısın senin yaşındayken bende tanışmayı o kadar çok isterdimki kişisel gelişimle...neyse zararın neresinden dönsek kar öle değil mi? seni tekrardan tebrik ediyorum ve umarım başarı hikayelerin bu sayfaları daha çok doldursun keşke gençlerimizin hepsi senin gibi olsa en azından çabalasa kimisi en kolay yolu seçip kötü alışkanlıklar ediniyor ve görüyoruz anne baba faktörü önemli olduğu kadar bazen önemsizde sende babanı sorun edip dahada içine kapanabilirdin ama sen başarılı olma yolunu seçmişsin yolun açık olsun kardeşim sevgiler...
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2011, 11:01 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim çok hoşuma gidiyor bu kadar genç yaştaki insanların bu kadar farkındalık sahibi olmasından evet daha üstesinden gelmen gerekenler var arkadaşlarım zaten yazmışlar ama sen henüz bu yaşta çoğu olumsuz yanının farkına varıp bunların üstüne yoğunlaşmayı seçmişsin ya eğer bu tutumunu devam ettirirsen ilerde çok mükemmel bir hayat yaşarsın çünkü ergenlik çok kritik bir dönem bilinçaltımızda geliştirdiğimiz çoğu olumsuz duygunun temelleri bu yaşlarda atılıyor dediğin gibi okul arkadaşlarımızdan duyduklarımız anne baba krizleri öğretmenler bunların herhangi bi sözü bir ömür bilinçaltımızda gizlenip bize ilerki yaşamlarda eziyet çektirebiliyor o yüzden sen çok güzel bir yaşta başlamışsın bu işlere şanslısın senin yaşındayken bende tanışmayı o kadar çok isterdimki kişisel gelişimle...neyse zararın neresinden dönsek kar öle değil mi? seni tekrardan tebrik ediyorum ve umarım başarı hikayelerin bu sayfaları daha çok doldursun keşke gençlerimizin hepsi senin gibi olsa en azından çabalasa kimisi en kolay yolu seçip kötü alışkanlıklar ediniyor ve görüyoruz anne baba faktörü önemli olduğu kadar bazen önemsizde sende babanı sorun edip dahada içine kapanabilirdin ama sen başarılı olma yolunu seçmişsin yolun açık olsun kardeşim sevgiler...
Çook teşekkür ederim sayın House :) Cidden okurken bi mutlu oldum.Kesinlikle olumsuz düşünceyi %99 dışarıda tutuyorum kalan %1 lik kısım bazen düşündürüyor çünkü tam emin değilim hani ya olmazsa dediğim oluyor ileride zaten mükemmel bir hayatımın olucağını biliyorum ve hissediyorum İnanın çevremdekilerin söylediği olumsuz kelimelerin hepsini toplayıp bilinçaltına atsam kirlilikten varılmaz.Örnek vereyim ; olum o iki kulaklığı takma birini çıkar araba çarpar duymazsın,derslerine çalış sınıfta KALICAN gibi abuk subuk olumsuz laflar bu siteyle tanışmadan önce insanların söylediği lafları o kadar beynimde tekrarlardım ki sanki onlar beni yönetiyordu fakat artık herşey bambaşka Hepsi birer zavallı Artık sosyal aktivitelerin çoğuna katılabiliyorum en azından çekinmiyorum,kasmıyorum kötü alışkanlıklarım hiç yoktur bu arada
Alt 09-11-2011, 01:32 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Alıntı:
manyakkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çook teşekkür ederim sayın House :) Cidden okurken bi mutlu oldum.Kesinlikle olumsuz düşünceyi %99 dışarıda tutuyorum kalan %1 lik kısım bazen düşündürüyor çünkü tam emin değilim hani ya olmazsa dediğim oluyor ileride zaten mükemmel bir hayatımın olucağını biliyorum ve hissediyorum İnanın çevremdekilerin söylediği olumsuz kelimelerin hepsini toplayıp bilinçaltına atsam kirlilikten varılmaz.Örnek vereyim ; olum o iki kulaklığı takma birini çıkar araba çarpar duymazsın,derslerine çalış sınıfta KALICAN gibi abuk subuk olumsuz laflar bu siteyle tanışmadan önce insanların söylediği lafları o kadar beynimde tekrarlardım ki sanki onlar beni yönetiyordu fakat artık herşey bambaşka Hepsi birer zavallı Artık sosyal aktivitelerin çoğuna katılabiliyorum en azından çekinmiyorum,kasmıyorum kötü alışkanlıklarım hiç yoktur bu arada
Güzel senin için çok mutlu oldum evet haklısın çevremiz çok kötü telkinlerde bulunan insanlardan örülü ama verdiğin kulaklık örneğindeki gibi bazen sevdiklerimiz bizi korumak için böyle uyarılarda bulunur ama dikkat et önemli olan bunu duymamazlıktan gelmek değildir bunu sen farketmeden korku olarak bilinçaltına işlenebilir ve korkmaya başlarsın ve korktuklarımızıda çekeriz Allah korusun bu tabi basit bir örnek sana bir tavsiye olumsuz kalıpları ve düşünceleri yakalamakta başarılısın ama onları dediğim gibi umursamazlık etmeden önce eft gibi bir takım yöntemlerle tamamen beyninde atmalısın dediğim gibi sen umursamıyorum derken kazınıveriri aklına aman dikkat et genç ve çok doğru yoldasın lütfen çevrendeki arkadaşlarınıda yönlendir bu şekilde çünkü gençlerin çoğu senin gibi değil malesef kötü durumlara sokabiliyorlar kendileri ben çok üzülüyorum ama hazırlıklı ol kişisel gelişim bıçak sırtı bir konudur seninle dalga geçenler hadi ordan be diyenler olursa sen onlara bakma doğru bildiğin yoldanda şaşma bende diğer üyelerde herzaman yardıma hazırız aklına bir şey takılırsa çekinme sor herzaman ışıkla ve sevgiyle kal....
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2011, 02:06 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 220
54 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
herdaimmutlukız is an unknown quantity at this point

manyakk harikasınSadece babanı sevme konusuna değinmek istiyorum. Bence dışarıdan bakılınca sevilmeyecek özellikleri olan birini sevmek bir erdemdir ve sen bunu başarabilirsin. Babanla ilgili olarak hopponopo yöntemini uygulayabilirsin. İyi ki varsın..
herdaimmutlukız isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2011, 04:54 AM   #10 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

atakan genç kardeşim, aslan parçası, mahallenin delikanlı yiğidi.. öncelikle haklısın ve kızgınsın.. bence boş bir yere git.. dağ bayır olabilir... ve bugüne kadar kim seni sinir ettiyse söv... ama şunu bil ki hayatta herkes birilerinden bir şeyler öğrenir... baba dan şunu öğreniriz... herşeye rağmen bir insanı sevmeyi... evet babamız bizi döver, sinir eder, anlamaz, belli bir kalıba sokmaya çalışır, annemizi üzer vesaire ama belli bir yaşa gelince şunu farkediyoruz.. ben babamdan herşeye rağmen bir insanın sevilebileceğini öğrenmişim.. bunu diyorsun ve yaşamın normaline aslında babanla adapte olduğunun farkına varıyorsun... bana da sorsan 1 yıl önceye kadar hayatta en çok babamdan nefret ediyorum derdim. hatta babam yüzümden r etmeye bile kalkıştım geçmişte.. hala içimde babamdan nefret eden bir tarafım da var küçük ama bunu herşeye rağmen sevgiye dönüştürdüm.. yüzde yüz olmasa da böyle yapmaya çalıştım.. ve çalışıyorum.. diyeceğin herşeyden öğrenilecek bir şey var....ayrıca küçük kız kardeşin de bu olaydaki en masum role sahip.... ama seni de çok iyi anlıyorum... gece geç olduğu için sana bu konuyla ilgili sonra bir mesaj atacağım.. sen bu anlattıklarımı babana anlatırsın... esenlikle kal çocuk...

Bookmarks

Seçenekler
Stil