Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2011, 01:32 AM   #8 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Bu da benim başarı hikayem

Alıntı:
manyakkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çook teşekkür ederim sayın House :) Cidden okurken bi mutlu oldum.Kesinlikle olumsuz düşünceyi %99 dışarıda tutuyorum kalan %1 lik kısım bazen düşündürüyor çünkü tam emin değilim hani ya olmazsa dediğim oluyor ileride zaten mükemmel bir hayatımın olucağını biliyorum ve hissediyorum İnanın çevremdekilerin söylediği olumsuz kelimelerin hepsini toplayıp bilinçaltına atsam kirlilikten varılmaz.Örnek vereyim ; olum o iki kulaklığı takma birini çıkar araba çarpar duymazsın,derslerine çalış sınıfta KALICAN gibi abuk subuk olumsuz laflar bu siteyle tanışmadan önce insanların söylediği lafları o kadar beynimde tekrarlardım ki sanki onlar beni yönetiyordu fakat artık herşey bambaşka Hepsi birer zavallı Artık sosyal aktivitelerin çoğuna katılabiliyorum en azından çekinmiyorum,kasmıyorum kötü alışkanlıklarım hiç yoktur bu arada
Güzel senin için çok mutlu oldum evet haklısın çevremiz çok kötü telkinlerde bulunan insanlardan örülü ama verdiğin kulaklık örneğindeki gibi bazen sevdiklerimiz bizi korumak için böyle uyarılarda bulunur ama dikkat et önemli olan bunu duymamazlıktan gelmek değildir bunu sen farketmeden korku olarak bilinçaltına işlenebilir ve korkmaya başlarsın ve korktuklarımızıda çekeriz Allah korusun bu tabi basit bir örnek sana bir tavsiye olumsuz kalıpları ve düşünceleri yakalamakta başarılısın ama onları dediğim gibi umursamazlık etmeden önce eft gibi bir takım yöntemlerle tamamen beyninde atmalısın dediğim gibi sen umursamıyorum derken kazınıveriri aklına aman dikkat et genç ve çok doğru yoldasın lütfen çevrendeki arkadaşlarınıda yönlendir bu şekilde çünkü gençlerin çoğu senin gibi değil malesef kötü durumlara sokabiliyorlar kendileri ben çok üzülüyorum ama hazırlıklı ol kişisel gelişim bıçak sırtı bir konudur seninle dalga geçenler hadi ordan be diyenler olursa sen onlara bakma doğru bildiğin yoldanda şaşma bende diğer üyelerde herzaman yardıma hazırız aklına bir şey takılırsa çekinme sor herzaman ışıkla ve sevgiyle kal....
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla