Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2011, 11:01 PM   #7 (permalink)
manyakkk
Teğmen

Tesekkür: 44
45 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyakkk is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bu da benim başarı hikayem

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim çok hoşuma gidiyor bu kadar genç yaştaki insanların bu kadar farkındalık sahibi olmasından evet daha üstesinden gelmen gerekenler var arkadaşlarım zaten yazmışlar ama sen henüz bu yaşta çoğu olumsuz yanının farkına varıp bunların üstüne yoğunlaşmayı seçmişsin ya eğer bu tutumunu devam ettirirsen ilerde çok mükemmel bir hayat yaşarsın çünkü ergenlik çok kritik bir dönem bilinçaltımızda geliştirdiğimiz çoğu olumsuz duygunun temelleri bu yaşlarda atılıyor dediğin gibi okul arkadaşlarımızdan duyduklarımız anne baba krizleri öğretmenler bunların herhangi bi sözü bir ömür bilinçaltımızda gizlenip bize ilerki yaşamlarda eziyet çektirebiliyor o yüzden sen çok güzel bir yaşta başlamışsın bu işlere şanslısın senin yaşındayken bende tanışmayı o kadar çok isterdimki kişisel gelişimle...neyse zararın neresinden dönsek kar öle değil mi? seni tekrardan tebrik ediyorum ve umarım başarı hikayelerin bu sayfaları daha çok doldursun keşke gençlerimizin hepsi senin gibi olsa en azından çabalasa kimisi en kolay yolu seçip kötü alışkanlıklar ediniyor ve görüyoruz anne baba faktörü önemli olduğu kadar bazen önemsizde sende babanı sorun edip dahada içine kapanabilirdin ama sen başarılı olma yolunu seçmişsin yolun açık olsun kardeşim sevgiler...
Çook teşekkür ederim sayın House :) Cidden okurken bi mutlu oldum.Kesinlikle olumsuz düşünceyi %99 dışarıda tutuyorum kalan %1 lik kısım bazen düşündürüyor çünkü tam emin değilim hani ya olmazsa dediğim oluyor ileride zaten mükemmel bir hayatımın olucağını biliyorum ve hissediyorum İnanın çevremdekilerin söylediği olumsuz kelimelerin hepsini toplayıp bilinçaltına atsam kirlilikten varılmaz.Örnek vereyim ; olum o iki kulaklığı takma birini çıkar araba çarpar duymazsın,derslerine çalış sınıfta KALICAN gibi abuk subuk olumsuz laflar bu siteyle tanışmadan önce insanların söylediği lafları o kadar beynimde tekrarlardım ki sanki onlar beni yönetiyordu fakat artık herşey bambaşka Hepsi birer zavallı Artık sosyal aktivitelerin çoğuna katılabiliyorum en azından çekinmiyorum,kasmıyorum kötü alışkanlıklarım hiç yoktur bu arada
manyakkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla