Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

** gülfuren'in günlüğü **

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ** gülfuren'in günlüğü ** Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok geçmiş olsun.Bütün enerjilerimden sanada yolluyorum dilerim emeklerinizin karşılığını alırsınız.Biz çok denedik ama hasta iyileşmek istemezse siz hiç bir şey yapamıyorsunuz.Biz başarılı olamadık ama dilerim siz başarırsınız.Canım benim hayat bazen bir şeyleri kabul edince daha kolay oluyor .Bizler bazen hayatı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

** gülfuren'in günlüğü **

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-06-2008, 06:32 AM   #21 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: ** gülfuren'in günlüğü **

Çok geçmiş olsun.Bütün enerjilerimden sanada yolluyorum dilerim emeklerinizin karşılığını alırsınız.Biz çok denedik ama hasta iyileşmek istemezse siz hiç bir şey yapamıyorsunuz.Biz başarılı olamadık ama dilerim siz başarırsınız.Canım benim hayat bazen bir şeyleri kabul edince daha kolay oluyor .Bizler bazen hayatı çok zorluyoruz ama hayat kendi nehrinde akmaya devam ediyor .Bazen bizim koyduğumuz engelleri bile yıkıp geçiyor.Bilki her şeyi bizden daha iyi biliyor.Sende her ne yaşarsan yaşa değiştiremeyeceğin şeyleri kabul et.Ben böyle yapıyorum sitede tanrım beni yavaşlat diye bir yazı okumuştum çok güzeldi sanada okumanı tavsiye ederim.Sana ve babana allah kolaylık versin inş iyi haberlerinizi alırız.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-06-2008, 09:14 AM   #22 (permalink)
hayalayaz
Guest

canım benim günaydın, istanbul buluşmasında düşündük seni,bir arkadaşımız daha vardı onunla birlikte, gülfurenciğim..sitemizde kurby diye bir arkadaşımız daha var...sen tanımazsın onu çok aktif olamıyor..onun babacığıda rahatsızdı..şifa gönderdik..iyileşmasi için..kendiside çok büyük bir gayretle iyileşmek istedi..en küçük çocuğu henüz 12 yaşındaydı..diğerleri henüz evlenmemişti..bu yüzden gitmek istemedi..ama bazı şeyleri bizler yönlendiremiyoruz..sadece bütünün ve hasta kişinin en yüksek hayırına diyerek şifa gönderiyoruz..hayırın hangi kapıda olduğuna yaradan ve hasta kendisi karar veriyor..benim babacığımın, vefatından bir buçuk hafta önce bacağı kangren oldu kesmek zorunda kaldılar..ben bunu kabul edemedim..açtım ellerimi eğer yaşadığı her gün böyle bir yerleri çürüyecekse al babamı, allahım dedim..ondan bir gün önce iyileşsin, yanımızda kalsın diye canhıraş enerji gönderen ben ölümünde büyük bir şifa olacağını idrak ettim..ondan önce babcığımında idrak ettiği bir şey var, biz bacağı kesilecek, ve yavaş yavaş her yeri çürüyecek diye ağlıyoruz...baktı yüzüme, ah be çocuğum meğer canımın kıymetini canımdan başka hiç kimse bilmezmiş dedi..anlamadım ne diyorsun babcığım dedim..atasının kıymetini evlattan başka kimse bilmezmiş..dedi..evet onların canı bizim canımızın taa içinde, onlara en ufak bir şey olsa, bizler yanıp tutuşuyoruz..ama ümidini kesme ablam..su akar yolunu bulur..bizim anladığımız şekilde iyileşip ayağa kalkacaksa, kalkar ama şifayı başka yerde bulduysa yapılacak en güzel şey onun yaşam kalitesini elden geldiğince yükseltmek..şimdi içinden bu kadın beni teselli etmek adına neler söylüyor, diyebilirsin ablam...ben senin derdine düştüm..toparlamaya çalış kendi..hayatla birlikte ak..hayırın nerede olduğunu bizden daha iyi bilenler var..allah babacığına tez saatte şifa versin..kuzum..
Alt 27-06-2008, 09:26 AM   #23 (permalink)
birmutluluk
Guest

merhaba gulfuren ... geçmiş olsun allah acil şifalar vwersin babana herşey istediğin gibi olsun güzel haberlerine erişmek dileğiyle
Alt 10-07-2008, 12:41 AM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülfuren is an unknown quantity at this point

Merhaba..Sizlerden baya uzak kaldım..Bakıcıları sonunda değiştirdim..Yeni bayanlar eskiye göre daha iyi..Bu hafta babamda beni çok korkuttu..Devamlı ateşi ve öksürüğü vardı..Sık sık aspire yapmak zorunda kaldık...Bayanları çıkarınca abimle ikimiz baktık..Dün daha iyiydi...Yaraları büyük,pansumancı tuttuk..Gün aşırı gelip ölü hücreleri temizliyor..Ama arkasındaki yara eskiye göre biraz daha iyi,buna da şükür..

Bugünde oğlum su çiçeği çıkarmaya başladı..Dün akşamdam beri de o ateşleniyor..Vücuduna kabarcıklar atmata başladı..Doktora gittik ilaç verdi,artarsa hemen getirin dedi..Babama gitmedim..Hem oğlum için hemde babam için..Eğer babam su çiçeği çıkarmamışsa oğlumdaki virüsten ötürü çıkarabilirmiş..Yetişkinlerde çok ağır geçiyormuş..Babamın bunu da kaldırabileceğini sanmıyorum..Oğlum için de sakıncalıymış..Ben yine gideceğim..Bu gün gitmedim aklım hep orda..

Mustang hayalayaza abla dediğim gibi sanada abla demek istiyorum eğer izin verirsen..En son yazdıklarının bana çok yardımı oldu..****Canım benim hayat bazen bir şeyleri kabul edince daha kolay oluyor .Bizler bazen hayatı çok zorluyoruz ama hayat kendi nehrinde akmaya devam ediyor .Bazen bizim koyduğumuz engelleri bile yıkıp geçiyor.Bilki her şeyi bizden daha iyi biliyor.Sende her ne yaşarsan yaşa değiştiremeyeceğin şeyleri kabul et.Ben böyle yapıyorum ****Demiştin..Bu cümleler nerede yanlış yaptığımı anlamama sebep oldu..Kendimi daha iyi hissetmeye başladım..Bu da çevreme pozitif enerji olarak yansıdı..Gönlündeki dileklerin gerçek olsun,teşekkür ediyorum..

Hayal ablacığım,ben hep hayatımda gerçekçi olmaya çalıştım ve bunun da yararlarını gördüm..Birilerinin bana bunları söylemesi gerekiyordu..Sizin söyledikleriniz benim toparlanmama sebep oldu..Bunları biliyordum fakat başkalarından da duymaya ihtiyacım varmış..Ben iyi olmazsam kimseye yararım olmaz..Babam için hala elimden geleni yapıyorum..Babam kendini dışarıya tamamen kapattı..Hiç konuşmuyor..Telkinleri devamlı dinletmeye çalışıyorum..Bulunduğu durum çok zor ve beş ay bitmek üzere yatağa bağımlı olması eminim zoruna gidiyor..Beni en çok üzen beş aydır içindeki duygularını dışa vuramaması...Beş aydır bizi duyuyor ama konuşamıyor..Bunu düşünmemeye çalışıyorum çünkü çok üzülüyorum.. Gözleriylgözlerime öyle bir bakışı var ki ; bu beni çok yaralıyor.. Ama sizlerinde dediği gibi bende artık bunu söylüyorum..Babam için şifa hangisi ise o olsun..Babam için iyi olan ne ise o olsun..İyiki varsınız..Sizlerle konuşmak bana huzur veriyor...İyiki sizler gibi güzel insanların arasındayım...

Sevgiyle kalın..

Alt 10-07-2008, 01:37 AM   #25 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım oğluşun içinde geçmiş olsun..

dilerim kolaylıkla atlatır..

senin için oldukça yorucu geçsede günler içinde ki sevgi dolu enerji herşeyi başarman için daima gücünü tazeleyecektir.. super

bakıcı sorununu çözdüğünüze çok sevindim..

sırada baban için güzel haberlerini almak var..
dilerim bizi daha fazla bekletmez ve mutlu haberlerini senden duyarız..

sevgiler..
Alt 10-07-2008, 07:00 AM   #26 (permalink)
Mustang
Guest

Gülfure'ciğim oğlun için geçmişolsun dikkat edilmesi gereken bir hastalık benim oğlum iki kere geçirdi çok nadirde olsa olabiliyormuş ilki hafif ikincisi ağazında bile yarası vardı.bizler elbeteki dışardan bir göz olarak sna düşündüklerimizi söyledik canımsende bizi yanlış anlamadın ve sana yadım edebildiğsek ne mutlu bize .Önce kendine sonra sevdiklerine iyi bak .Sen iyi olmadan kimseye bir faydan dokunmaz.Sağlıcakla kal...
Alt 12-07-2008, 10:16 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point

sevgili arkadaşım hissetiklerini öyle iyi anlayabiliyorumki acil şifalar diliyorum babacığınıza allah seninde yüzünü işallah benimki gibi güldürür asla vazgeçme hep onun sağlığına kavuşacağı anları hayal et babamı eve getirdiğimizde sabaha kadar hiç durmadan ağladım hem onu bu halde görmek beni mahvediyordu hemde neden benim babam diyip duruyordum ağlamaktan ve öfkemden tükendiğimde içimden bir ses bana şüktermemi söyledi en azından hayattaydı ve ben ona sarılıp öpebiliyordum çok zor geçen 6 ayın sonunda bu gün kısmen iyileşsede canım babacım dönüp geriye baktığımda en umutsuz anlarımı hatırladığımda hala içim acıyor tanrının bir bildiği olmalı bunları yaşadığımıza göre sevgin ve poz. düşüncelerin babacığının en büyük destekçisi olacaktır hergece babacım için dua ederken artık senin babacın içinde dua edeceğim allah acil şifalar versin sevgili babacığını sağlığına kavuştursun ne zaman istersen yazabilirsin banada hayatta hiç bir şey imkansız değildir lütfen bunu hep hatırla sevgiyle canım arkadaşım
Alt 14-07-2008, 05:41 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Bugün günlüğüme çok güzel haberlerle başlamak isterdim ama yine güzel bir haber veremiyorum..Üç gün önce şiddetli kusma nedeniyle babamı hastaneye kaldırdık..Çok yorgun düştü..Bu halini görmek beni çok üzüyor.. İdrar yollarında ve yarasındaki enfeksiyon kusmasına sebep olmuş..Doktorun dediğine göre eskiye göre değerleri daha kötüye gidiyormuş..Böbrekleri de yavaş yavaş iflas etmeye başlamış..

Bakıcılarla da yine sorun yaşadık..Abimle bende hemşire tuttuk..Oğlumun rahatsızlığından dolayı babamın yanına gidemiyorum..Abim çok yoruldu ama çaresizim...

Bu arada babama bakmayan ve terk eden iki ablam ve sonradan bizi yarı yolda bırakan diğer abim bugün toplanmak istediler.. Pozitif düşünerek gitmeye çalıştım fakat o ortamda pozitif olmayı beceremedim..Dertlerine gelince annemden kalan bazı mallar var, babam ölmeden onları paylaşmak istiyorlar..Üvey annemde abimle bize dava açmış..Acı olan tek şey ; babamın neler çektiğini düşünmeden,umursamadan tek düşündükleri şeyin para olması beni çıldırtıyor..Üstelik abimle ikimizin evimizi,ailemizi babam için ikinci plana attığımız halde bir de onlardan çirkin sözler duymak çok üzücü...Zaten babama onlar beni takdir etsin diye bakmıyorum ama yinede insan bu kadar sıkıntı arasında bunlarla uğraşmaktan yoruluyor..

Bende sinirlendim ve babam yaşadığı sürece kimsenin babamın beş kuruşunu ellemelerine izin vermeyeceğimi ve hiç bir belgeye imza atmayacağımı söyledim..

Büyük ablama da bize teşekkür etmen gerektiği halde daha da hakaret etmeye dvam ediyorsun..Sizin aynı ortamda bulunmak istemiyorum dedim ve ortamı terk ettim..

Beni babama koşmak üzmüyor ama bu vefasızlık derinden üzüyor..Hepnizi sevgileri mi gönderiyorum..Bu arada babama telkinleri dinletiyorum..Depresyonu da ekledim..Atakan beye ve sizlere kucak dolusu sevgiler..Siteye gelmek bile beni rahatlatıyor..

Sevgiyle kalın..
Alt 14-07-2008, 07:42 PM   #29 (permalink)
suzzy
Guest

gülfuren'cim babanın durumuna çok üzüldüm...allah acil şifalar versin...dilerim en kısa zamanda iyileşir...

ve maalesef bu gibi durumlarda kardeşler arasında mal paylaşımı gibi parasal konuların bu kadar çabuk ön plana çıkması ise ne yazıkki dahada üzücü...

annemlerde şu an oturdukları evi miras kavgası yüzünde birbirleriyle görüşmeyen 3 kardeşten satın aldılar... ve imza atmak için bile aynı gün bir araya gelmemişlerdi...babam hep bunu üzülerek söyler durur...çok üzücü...

dileğim büyüklerimizi bu gibi şeylerle üzmemek...

evet para hayatımızda çok önemli...hepimiz çok paramızın olmasını evimizin arabamızın olmasını isteriz...ama bu büyüklerimizin üzüldüğünü görerek tartışmak yada onların arkasında kavga etmek olmamalı..

tekrar babana acil şifalar dilerim...sevgiler...
Alt 14-07-2008, 08:26 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Yazdıkların için teşekkür ediyorum suzzy..

Böyle olmasını hiç istemezdim ama yapacak bir şey yok.Babam için de hayır ne ise o olsun..Hiç kimse hep aynı kalmayacak..Bazı değerlerin kıymetini bilmek gerekir diye düşünüyorum..Allah hepimize güzellikler nasip etsin.. 96

Bookmarks