Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

** gülfuren'in günlüğü **

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ** gülfuren'in günlüğü ** Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Günlük açma konusundaki kararsızlığım sonucunda düşündüm ki ; pozitif insanların bulunduğu bir ortamdaki enerjiden yararlanmamak çok büyük bir kayıp olacağından gülfuren'in günlüğü ile bugün aranıza katılmaya karar verdim... Üç ay önce babamın ani rahatsızlığından ötürü kendimi,eşimi ve çocuğumu unutup, babamı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

** gülfuren'in günlüğü **

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-06-2008, 05:29 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülfuren is an unknown quantity at this point
Standart ** gülfuren'in günlüğü **

Günlük açma konusundaki kararsızlığım sonucunda düşündüm ki ; pozitif insanların bulunduğu bir ortamdaki enerjiden yararlanmamak çok büyük bir kayıp olacağından gülfuren'in günlüğü ile bugün aranıza katılmaya karar verdim...

Üç ay önce babamın ani rahatsızlığından ötürü kendimi,eşimi ve çocuğumu unutup, babamı tekrardan hayata bağlamanın çabası içine girdim.. Doktorların yaşarken ölü gözüyle baktıkları ve hastanede bile tutmak istemedikleri babamla yolumuza devam ettik..Babam yoğun bakımdan çıkınca hastanede ve eve geldiğimiz günden itibaren telefonumda kayıtlı olan telkinlerden babama dinletmeye başladım..

Babamın hastalığının haricinde olumsuz düşünceye sahip üvey annem ve ailemin bireylerinden bir kaçı ilede büyük savaşlar vermek zorunda kaldım..Babamın bir an önce ölmesini bekleyen insanlar arasında bütün ümidimle babamın hayata bağlanması için çalışıyorum.. 96

Babam şu anda iki üç kelimede olsa konuşmaya başladı.ve sol kolunu hareket ettirebiliyor..Bunlar benim için çok büyük ilerlemeler..shamanicin tavsiyelerini de babamda uygulamaya başladım..İlgin için teşekkür ediyorum..pisimmata da çok teşekkür ediyorum..

Siteye girdiğim günden beri farkına vardım ki ben bir yerde çok büyük hata yapmışım..Babamı hayata bağlamak isterken kendi hayatımı unuttmuşum...Hepinize teşekkür ediyorumm.Okuduklarımdan sonra rüyadan uyandım ve gerçeklerin farkına vardım..Önce ben iyi olmalıyım ki başkalarına yardımım dokunabilsin..

Bugünden itibaren tekrar telkinleri dinlemeye başlıyorum..Özellikle etrafımdaki negatif insanların çokluğundan dolayı kaynaklanan negatif düşüncelerden uzaklaşmam gerekiyor..

Yeni bir güne ; yeni bir gülfüren'le ve pozitif dostlarla merhaba demek istiyorum..
Sevgiyle kalın..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-06-2008, 05:43 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ** gülfuren'in günlüğü **

gulferun'cum yazdıkların beni çok etkiledi.iyiki babanın sağlığı için çabalamış ,mücadeleyi bırakmamışsın.tamam belki eşini ,çocuğunu ihmal etmiş olabilirsin,ama geç kalmamışsın hatta hem kendin için hem deonlar için bu zamana kadar ihmal ettiklerini doldurabilirsin.zaten kendini iyi hissetmeye başlayınca ,eşin ve çocuğun da daha mutlu huzurlu olacaklar emin ol.umarımbaban en kısa zaman da daha da iyi olur.ailecek mutluluğu tadına vara var yaşarsınız.telkinler iyi gelicek biraz sabır lazım sanırım,ama herşey güzel olacak.sevgiyle kal
Alt 15-06-2008, 10:42 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkant16 is an unknown quantity at this point

Allahım bize verdiğin hastalıklar ve belalara sabretmeyi ve sevdiklerimizle bir ömür boyu mutlu olmayı nasip et

Gülfuren senin yaptığın ne kadar güçlü bir insan olduğunu yeteri kadar anlatıyor. kaç insan senin yaptıklarını yapabilme kararlığını gösterebilir? sanıyorsun!!! bazen sıkıntılar bizleri çok daha güçlü kılar. arkadaşlarımızın yapmanı istediklerini başarıyla uyguladığını anlıyorum, buna senin kadar bende sevindim.

sevdiklerinle sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeni dilerim
sağlıcakla kal
Alt 15-06-2008, 02:14 PM   #4 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
gülfuren Nickli Üyeden Alıntı

Günlük açma konusundaki kararsızlığım sonucunda düşündüm ki ; pozitif insanların bulunduğu bir ortamdaki enerjiden yararlanmamak çok büyük bir kayıp olacağından gülfuren'in günlüğü ile bugün aranıza katılmaya karar verdim...

Üç ay önce babamın ani rahatsızlığından ötürü kendimi,eşimi ve çocuğumu unutup, babamı tekrardan hayata bağlamanın çabası içine girdim.. Doktorların yaşarken ölü gözüyle baktıkları ve hastanede bile tutmak istemedikleri babamla yolumuza devam ettik..Babam yoğun bakımdan çıkınca hastanede ve eve geldiğimiz günden itibaren telefonumda kayıtlı olan telkinlerden babama dinletmeye başladım..

Babamın hastalığının haricinde olumsuz düşünceye sahip üvey annem ve ailemin bireylerinden bir kaçı ilede büyük savaşlar vermek zorunda kaldım..Babamın bir an önce ölmesini bekleyen insanlar arasında bütün ümidimle babamın hayata bağlanması için çalışıyorum.. 96

Babam şu anda iki üç kelimede olsa konuşmaya başladı.ve sol kolunu hareket ettirebiliyor..Bunlar benim için çok büyük ilerlemeler..shamanicin tavsiyelerini de babamda uygulamaya başladım..İlgin için teşekkür ediyorum..pisimmata da çok teşekkür ediyorum..

Siteye girdiğim günden beri farkına vardım ki ben bir yerde çok büyük hata yapmışım..Babamı hayata bağlamak isterken kendi hayatımı unuttmuşum...Hepinize teşekkür ediyorumm.Okuduklarımdan sonra rüyadan uyandım ve gerçeklerin farkına vardım..Önce ben iyi olmalıyım ki başkalarına yardımım dokunabilsin..

Bugünden itibaren tekrar telkinleri dinlemeye başlıyorum..Özellikle etrafımdaki negatif insanların çokluğundan dolayı kaynaklanan negatif düşüncelerden uzaklaşmam gerekiyor..

Yeni bir güne ; yeni bir gülfüren'le ve pozitif dostlarla merhaba demek istiyorum..
Sevgiyle kalın..

yaşadıklarının aynısını annem ve ciciannemde yaşadım her ikside felç oldular yatağa bağımlı annem 5 ay ciciannem 3 yıl kadar yaşamlarını sürdürdüler bende elimden geldiği kadar evlatlık görevimi yapmaya çalıştım onları rahat ettirmek için

yaşadıkların zor babanınkilerde öyle ama herşey aşılıyor iana bana önemli olana senin güçlü olman etrafındaki kötü niyetli kişilerim boşver onlar insan deil benim gözümde zaten sen babanla en iyi şekilde ilğileniyorsundur zaten telkinlerinde önemi çok bir arkadaşınmız daha vardı babası felç geçirmişti onada yardımı oldu tatlıcadıydı galiba nicki epeydir yazmıo merak ettim şimdi .

benim yaptığım bişi yok sadece deneyimlerimi bilğilerimi anlattım sana her zamanda anlatırım kolay gelsin allah yardımcınız olsun
Alt 15-06-2008, 03:13 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

öncelikle geçmiş olsun...
babanıza acil şifalar dilerken sizi tebrik etmek istiyorum...
yaşadığınız duyguların bir kısmını bende yaşadım ve yaşıyorum...
herşeye herkese rağmen hayatı bizim istediğimiz gibi yaşama hakkımız var...
bu hakkı kullanmak yada kullanmamak bizim elimizde...

Alıntı:
Babamın hastalığının haricinde olumsuz düşünceye sahip üvey annem ve ailemin bireylerinden bir kaçı ilede büyük savaşlar vermek zorunda kaldım..Babamın bir an önce ölmesini bekleyen insanlar arasında bütün ümidimle babamın hayata bağlanması için çalışıyorum
tekrar tebrik ediyorum sizi...
aramızda sizin gibi güçlü bir karakter bulunması bizim de şansızmız heralde...
kendine ve babana iyi bak...
acil şifalar...
güzel haberlerde görüşmek dileğiyle...

Alt 15-06-2008, 03:43 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Hepinize ayrı ayrı sevgilerimi göndermek istiyorum.. İnsanın böyle zamanda samimi insanlara ihtiyacı oluyor.. Yaşadıklarımı sizlerle paylaşmamın iyi olacağını biliyordum..Yazdıklarınız beni çok duygulandırdı..Aynı dili konuşmamız çok güzel..Söyledikleriniz, doğru yolda ilerlemem için bana biraz daha güç kattı..

Güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum..Herkeze mutlu,sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum..
Alt 15-06-2008, 10:17 PM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar gülfuren cim..

günlüğün birbirinden güzel haberlerle dolsun inşallah..

bir çok insanın yapamayacağı bir noktada sen tüm sorumluluğu sevgi ile üstlenerek
elinden gelenin en iyisini sevgili babana sunmaya çalışıyorsun..

günlüğünü bile babalar gününde açmış olman ve ilk mesajına ona karşı duyduğun sevgi dolu mücadele ile başlamış olman ne ince bir tesadüf..

bu hem babanın hem de senin günlüğün olacağa benzer ve yüreklerimiz her ikinizinde yanında olacak mümkün olduğu kadar..

dilerim ilerleyen günlerde birbirinden güzel mutlu haberlerinle hem sen hem de bizler seviniriz..

sevgiler...
Alt 16-06-2008, 07:36 AM   #8 (permalink)
Mustang
Guest

Gülfuren günlüğün hayırlı olsun canım.Öncelikle seni azminden dolayı kutluyorum .Hayata sağlam köklerle bağlı insanlar sevdiklerindende vazgeçmezler habire yeni mücadeller denerler belki birçok zorluklar olabilir ama inanıyorumki sen o zorlukları aşacak yollar bulacaksın .Kimimizin babası kimimizin annesi veya sevdiğimiz biri ucundan kıyısından bir birimize benziyoruz aramıza hoş geldin umarım hayat sana ve sevdiklerine sağlık ve bütün iyilikleri versin.
Alt 17-06-2008, 12:33 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Herkeze merhabalar..Şu sıralar gerçekten desteğe çok ihtiyacım var..Kendimi aşırı şekilde yorulmuş hissediyorum..Güne olumlu düşüncelerle başlıyorum ama çevremdeki insanlar beni o kadar zorluyor ki,bir yerden sonra olumsuz düşünmeye başlıyorum..

Babamın hastalığı neredeyse dört ay olacak, inanın bunu söylerken övgü alayım düşüncesiyle değil,bütün samimiyetim ile söylüyorum; babama koşturmak beni hiç yormadı.Aksine babamla ilgilenmek beni mutlu ediyor..Fakat çevremdeki insanların gereksiz konuşma ve davranışları beni aşırı şekilde yıprattı..Ben birşeyleri yoluna koyma çalıştıkça,onlar tersini yapmak için çırpınıyorlar..

Bu yoğun tempoda daha telkinlere bile başlayacak zaman bulamadım..Gece yatarken başlayacağım inşallah..Artık içimdekileri paylaşmak bile beni yormaya başladı..

Üstüne üstlük babama bir hemşire birde bakıcı bayan tuttuk..Bu kadar sıkıntının üzerine onlarda birbiriyle anlaşamıyorlar..İkiside iyi bildiklerini savundukları için aralarında sorun çıkıyor.. Babamın başında tartışıyorlar..Beni üzen; hasta olan bir insan ve onun huzurlu bir ortama ihtiyacı var..Ve de ilgiye..Bunlarıda sağlayamıyorum malesef..Bu da beni çok üzüyor..

Babama iki abimle beraber bir şeyler yapmaya çalışıyoruz..Ama herkezin amacı farklı olunca bir noktada birleşmak çok zor oluyor..Diğer üç kişi ve üvey annem zaten terk edip gittiler..Sadece köstek olmak amaçlı arıyorlar..

Kısacası bu gün çok karamsar ve yorgun bir gün geçiriyorum..Sizin gibi sevgi dolu insanlara bunları aktarmak istemezdim ama sizlerin pozitif duygu ve enerjilerinize çok ihtiyacım var..

Babam ve ben telkinlerle yolumuza devam edeceğiz inşallah..Şu sıralar babamda fazla bir ilerleme yok..Yaraları temizlendiği için yorgun düştü..Günde iki kere pansuman yapılıyor..Yaraları çok derin..Suskunluğunu biraz da buna bağlıyorum..Benimle ve oğlumla konuşmasa bile gözlerini kapatıp açarak cevap veriyor..

Herkezden karamsarlığım için özür diliyorum..Yarın güne çok güzel başlayacağım inşallah..Telkinlerin getirilerine inanıyorum..Sevdiğim insanlarada her zaman sitemizi anlatıyorum..Çünkü hepimizin samimi ve sevgi dolu insanlara ihtiyacımız var..

Sağlıklı,huzurlu ve bol bereketli günler sizin olsun..Sevgiyle kalın..

Alt 17-06-2008, 02:17 AM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

gülfurenciğim..
yarın, hayatın yepyeni ve en güzel sürprizleri getiren cömert bir günü, babacığına acil şifalar dilerim, bir arkadaşımız daha vardı...telkinleri kendisi dinlerken, babasına hissettirmeden dinletiyordu, babası kısa zamanda iyileşti, ayaklandı..istesen aynı şeyi yap...ben babana ve sana şifa enerjisi gönderebilirim ( reiki) eğer kabul edersen..babanın iyileşmesinin çabuklaşması, senide çok yıpranmaman için..allah tez günde şifa versin ablam..

Bookmarks