Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2008, 12:41 AM   #24 (permalink)
gülfuren
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülfuren is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ** gülfuren'in günlüğü **

Merhaba..Sizlerden baya uzak kaldım..Bakıcıları sonunda değiştirdim..Yeni bayanlar eskiye göre daha iyi..Bu hafta babamda beni çok korkuttu..Devamlı ateşi ve öksürüğü vardı..Sık sık aspire yapmak zorunda kaldık...Bayanları çıkarınca abimle ikimiz baktık..Dün daha iyiydi...Yaraları büyük,pansumancı tuttuk..Gün aşırı gelip ölü hücreleri temizliyor..Ama arkasındaki yara eskiye göre biraz daha iyi,buna da şükür..

Bugünde oğlum su çiçeği çıkarmaya başladı..Dün akşamdam beri de o ateşleniyor..Vücuduna kabarcıklar atmata başladı..Doktora gittik ilaç verdi,artarsa hemen getirin dedi..Babama gitmedim..Hem oğlum için hemde babam için..Eğer babam su çiçeği çıkarmamışsa oğlumdaki virüsten ötürü çıkarabilirmiş..Yetişkinlerde çok ağır geçiyormuş..Babamın bunu da kaldırabileceğini sanmıyorum..Oğlum için de sakıncalıymış..Ben yine gideceğim..Bu gün gitmedim aklım hep orda..

Mustang hayalayaza abla dediğim gibi sanada abla demek istiyorum eğer izin verirsen..En son yazdıklarının bana çok yardımı oldu..****Canım benim hayat bazen bir şeyleri kabul edince daha kolay oluyor .Bizler bazen hayatı çok zorluyoruz ama hayat kendi nehrinde akmaya devam ediyor .Bazen bizim koyduğumuz engelleri bile yıkıp geçiyor.Bilki her şeyi bizden daha iyi biliyor.Sende her ne yaşarsan yaşa değiştiremeyeceğin şeyleri kabul et.Ben böyle yapıyorum ****Demiştin..Bu cümleler nerede yanlış yaptığımı anlamama sebep oldu..Kendimi daha iyi hissetmeye başladım..Bu da çevreme pozitif enerji olarak yansıdı..Gönlündeki dileklerin gerçek olsun,teşekkür ediyorum..

Hayal ablacığım,ben hep hayatımda gerçekçi olmaya çalıştım ve bunun da yararlarını gördüm..Birilerinin bana bunları söylemesi gerekiyordu..Sizin söyledikleriniz benim toparlanmama sebep oldu..Bunları biliyordum fakat başkalarından da duymaya ihtiyacım varmış..Ben iyi olmazsam kimseye yararım olmaz..Babam için hala elimden geleni yapıyorum..Babam kendini dışarıya tamamen kapattı..Hiç konuşmuyor..Telkinleri devamlı dinletmeye çalışıyorum..Bulunduğu durum çok zor ve beş ay bitmek üzere yatağa bağımlı olması eminim zoruna gidiyor..Beni en çok üzen beş aydır içindeki duygularını dışa vuramaması...Beş aydır bizi duyuyor ama konuşamıyor..Bunu düşünmemeye çalışıyorum çünkü çok üzülüyorum.. Gözleriylgözlerime öyle bir bakışı var ki ; bu beni çok yaralıyor.. Ama sizlerinde dediği gibi bende artık bunu söylüyorum..Babam için şifa hangisi ise o olsun..Babam için iyi olan ne ise o olsun..İyiki varsınız..Sizlerle konuşmak bana huzur veriyor...İyiki sizler gibi güzel insanların arasındayım...

Sevgiyle kalın..