Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sevgili günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sevgili günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Konu açıp yorum yapmaktan bıktım.Artık içimi bu sayfaya dökeceğim. Genel olarak kendimden bahsedecek olursam çekingen,kendini değersiz gören,rahat ve doğal olmaya çalışan 16 yaşında biriyim. Bugün en yakın arkadaşım okulda yoktu.(Ona T diyeceğim)(sorunlarımdan biri de birine bağlanıp onsuz içime kapanmam)Diğer yakın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sevgili günlük

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-04-2015, 09:28 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 106
49 Mesajinıza toplam 74 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kararli3521 is an unknown quantity at this point
Cool Sevgili günlük

Konu açıp yorum yapmaktan bıktım.Artık içimi bu sayfaya dökeceğim.
Genel olarak kendimden bahsedecek olursam çekingen,kendini değersiz gören,rahat ve doğal olmaya çalışan 16 yaşında biriyim.
Bugün en yakın arkadaşım okulda yoktu.(Ona T diyeceğim)(sorunlarımdan biri de birine bağlanıp onsuz içime kapanmam)Diğer yakın sandığım arkadaşlarım ise beni yanıltmayıp yanıma gelmeyi bırakın selam bile vermediler. Bu arkadaşlar genellikle T yanımda olunca geliyorlar ve sohbet ediyorlar. E insan kendinden şüphe duyuyor bir süre sonra.Acaba yanımda sıkılıyorlar mı? diye.Ayrıca şu insanların kendini üstün görmesinden de bıktım gerçekten. Tabi ki kendimi değersiz görmekten de. T olmayınca yalnız kalmadım. Ama sorun şu ki ben kimsenin yanına gidip konuşmazsam kimse benim yanıma gelmiyor. Sohbet ederken de bir türlü rahat olamıyorum. En yakın arkadaş sandığım kişilere bol bol trip atacağım.Farkında olurlar mı bilemem.
Dinlediğim telkinler ise kendine güven ve dışa dönüklük.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Kararli3521 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2015, 11:44 PM   #2 (permalink)
Teğmen

49 Mesajinıza toplam 74 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Sevgili günlük

Dinlediğim telkinler işe yarıyor.Değişimleri azda olsa fark edebiliyorum.
Bugüne gelirsek T'nin okula gelmesiyle rahatladım diyebilirim. Yalnız kalmak beni hep korkutuyor.O yüzden yalnız kalmayacağımı,yanımda T olduğunu düşünüp rahatlıyorum. Gerçi beni sattığı zaman üzülüyorum ama neyse. O olunca daha doğalım ve neşeliyim. İnsan nasıl sigaraya bağımlıysa bende T'ye bağımlıyım sanırım. Kendime gülüyorum bu davranışlarım için.Sende bir bireysin yeter artık kendine gel diyorum ama olmuyor.Birilerini taklit etmekten bıktım.Evdeki gibi rahat ve aklımda kuruntular olmadan yaşamak istiyorum.Bunaldım.Doğal olmak benim için neden bu kadar zor?
Kararli3521 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2015, 10:53 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Yapacağım şeyi belirledim.Geçmişte yaşadığım tüm şeyleri bir kağıda yazacağım ve onları zihnimde olumlu olarak değiştireceğim. Çekirdek inançla ilgili bir konu okudum. İnşallah bu benim çekirdek inancımı bulmamda yardımcı olur.Gelişmeleri buraya yazacağım.
Alt 27-04-2015, 11:54 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Bu aralar daha iyi hissediyorum.Ama sorun şu ki tam olarak evdeki gibi rahat değilim hiçbir yerde.Telefonum bozuldu.Bu yüzden telkinleri dinleyemiyorum. :S
Alt 27-04-2015, 11:58 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Ayrıca çekirdek inancımı diğer sorunlarımın arasından seçmekte zorlanıyorum. Küçükken yaşadığım şeyler üst üste birikmiş. İnşallah bulabilirim. Bir de her şeyde ilgi odağı olmak isteyen yanımdan nefret ediyorum. Bu beni sıkıntıya sokuyor ve kıskanç olmama neden oluyor.
Alt 30-04-2015, 01:13 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Kimseye hak etmediği değeri vermeyeceksin yoksa üzülen sen oluyorsun bunu öğrendim. Bazı kişilerle konuşsam tüm sorunlar çözülecek ama benim duygularıma önem vermeyen kişilere ilk adımı niye ben atayım? Ben mi çok düşünüyorum yoksa onlar mı çok düşüncesiz?
Alt 03-05-2015, 07:29 PM   #7 (permalink)
Teğmen

cloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 68
28 Mesajinıza toplam 55 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cloud is an unknown quantity at this point

insanlar ne kadar değeri hak ediyorsa, ona o kadar değeri vermek gerektiğiine ben de katılıyorum. sen fazla değer verdiğinde nasıl olsa bu avucumda deyip , başkasına değer veriyorlar. değer verdikleri de korktukları ,çekindikleri ya da menfaatleri olan kimseler. sende de menfaatleri vardır ama sen zaten karşılıksız sorgusuz isteklerini yapıyorsundur. ahir zaman alameti, değerli insnaların değer görmemesidir.
bir de şu var ki ;insanlar sürekli sana hata yapıyorlarsa, aynısını ona yapacaksın. mesela; çıkarı olduğunda seninle görüşüyor, olmadığında hep başkalarını arıyorısını ona yapacaksın. yoksa kullanılıyorsun. aynısını ona yaptığında daha değerli olacaksın. yeni arkadaşlar edinip, aynısını ona yapacaksın. affetmekte bir erdem ama o aşamaya gelinmediyse, ancak söylediklerim yapılabilir.
affetme aşamasına gelince ,zaten insanların yaptıklarını takmayacaksın. hayatın daha güzel geçecek.
cloud isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2015, 12:27 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Cloud tavsiyelerin için teşekkürler.Evet bazı kişiler hak ediyor aynısının yapılmasını. Bu aralar yapıyorum da. Ama asıl istediğim umursamamak. Neşemin bir sözle yada hareketle bozulmaması. Evdeki rahatlığı yakalamak. Ah ah.

Şu düşünce yapımı değiştirebilsem her şey çözülecek. Arkadaşlarım arasında konuşurken aklıma olumsuz düşünceler geliyor.Bunları bir kenara not aldım ve çözümler buldum.( daha çok kuruntu olduğu hakkında) Şimdi ise o durumu yaşadığım zaman biraz durup ben bu sorunu çözmüştüm diyerek çözümü uygulamaya çalışacağım. Bakalım neler olacak.

Bir de iletişim konusunda kendimi geliştirmem gerek. Bu konuda kişisel gelişim kitapları okuyacağım.
Alt 16-05-2015, 05:24 PM   #9 (permalink)
Teğmen

cloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 68
28 Mesajinıza toplam 55 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cloud is an unknown quantity at this point

rica ederim . aslında en güzeli kendin gibi bir arkadaş bulup uygulamalar yapmak. mesela; arkadaşın sana hoşuna gitmeyecek bir şeyler söyleyecek , bunu bilerek yapacak sen de umursamadan gülümseyeceksin ya da cevabını vereceksin. bir kaç uygulamayla bilinçaltı buna alışacak. başka konularda da bu tür uygulamalar yapılabilir. mesela çekingen biriysen birkaç arkadaşla birlikte otururken sürekli söze karışacaksın. ama seni anlayacak arkadaşlar bulmak önemli. bu sitede çoğunluğun sosyal fobisi var ama kimse grup oluşturup derdimize derman olalım demiyorlar. hala aynı kısır döngüde devam ediliyor. aynı sorunları paylaşan insanlar birbirlerini daha iyi anlarlar. selamlar.
cloud isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2015, 06:38 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Öyle bir arkadaşım var.Ama ben bir insana kolay kolay açılamıyorum. En yakın arkadaşıma bile söylemekte zorlanmıştım. Ama deneyeceğim :) Gerçekten de bir insan senin sorununu yaşamadıysa tam olarak anlayamıyor. Mesela ben bir insanın çekinip çekinmediğini yada küçük düşürüldüğünü hissettiğini hemen anlarım ve ona göre davranırım. Neden? çünkü bende öyle biriyim. Çok ince düşünüyoruz biz. Hayat umursamayanlara güzel.

Bookmarks