Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Güzel Gelişmeler :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/624077-guzel-gelismeler.html)

kediiicik 28-04-2014 04:51 PM

Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Alıntı:

Janer Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 849682)
Biraz zamana bırak olumlu yada olumsuz düşünmek zorunda değilsin . telkinler bilinçaltını temizlemeye çalışıyor şuan.

Zamana bırakmaya karar verdim, bakalım, inşallah bilinçaltım temizlenebilir :)

atmaca42 29-04-2014 07:54 AM

senin yaşlarda olur böyle şeyler ergenlik dönemi çok takılma bizde o dönemlerden geçtik kendini ezik görme ,küçük hissetme vs... zamanla geçecek birde senin üzen arkadaşların varsa uzak dur kendine meşguliyet ara kafanı başka şeylerle meşgul et hedeflerin olsun hedefleriyin peşine git kimse kimseden üstün değil bazen hayatı sallamak gerekiyor salla gitsin ne demişler ÇARESİZSENİZ ÇARE SİZSİNİZ herşey sizde biter hanım kız (bir abi tavsiyesi )

kilicmakina 29-04-2014 12:50 PM

arkadaşlar herkeze merhaba gerçekten bu sitede hayatımın değişeceğine inanıyorum herkeze iyi günler :D

kediiicik 30-04-2014 04:04 PM

Alıntı:

atmaca42 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 849851)
senin yaşlarda olur böyle şeyler ergenlik dönemi çok takılma bizde o dönemlerden geçtik kendini ezik görme ,küçük hissetme vs... zamanla geçecek birde senin üzen arkadaşların varsa uzak dur kendine meşguliyet ara kafanı başka şeylerle meşgul et hedeflerin olsun hedefleriyin peşine git kimse kimseden üstün değil bazen hayatı sallamak gerekiyor salla gitsin ne demişler ÇARESİZSENİZ ÇARE SİZSİNİZ herşey sizde biter hanım kız (bir abi tavsiyesi )

Biliyorum bu yaşlarda yaşanılası şeyler ama bu yaşlarda bunu atlatamazsam bu benim tüm hayatımı etkileyebilir. Üstelik ben ilerde gençlik yıllarımı, lise hayatımı dolu dolu, mutlu yaşadım demek istiyorum.
Bu kendini ezik görme, küçük hissetme, kendinle mutlu olamama durumu beni fazlasıyla etkilediği, umutsuzluğuma sürüklediği için buradayım düzeltmeye çalışıyorum.
Biz her zaman böyle abi, abla tavsiyelerine ihtiyaç duyuyoruz
yorumun için teşekkürler :)

kediiicik 30-04-2014 04:16 PM

Merhaba günlük,
bugün nasılsın bakalım?
Günlükleri her zaman kendimle özdeşleştirmiş, kendimle konuşur gibi onlara hal hatır sormuşumdur küçüklüğümden beri. Gerçi günlük yazarak aslında kendimizle konuşmaz mıyız, kimsenin bilmediği en ince detayları, hislerimizi, kendimizi onlara açmaz mıyız?
Şükür ki yazmayı hep seven bir insan oldum. Ne zaman kötü hissetsem, hala oturur bir şeyler karalarım kendimce. Günlükleri severim bu yüzden, günlüğüm benim en karanlık köşelerimi anlatır.
Yeni küçük sırlarla geldim sana, günlük.
Başkalarının düşüncelerini çok fazla önemsediğimi farkettim. Hatta o kadar fazla ki bir şeyler yaptığımda acaba o benim hakkımda ne düşündü diye kendimi yiyip bitiriyorum. Sanki ben başkalarıyla yaşıyorum. Onların düşünceleri öyle sarsıyor ki beni, mutluyken bir anda karanlığa, düşüncelerime boğulabiliyorum. Aşmam gereken bir sorun daha.
Ve bir şey daha farkettim günlük. Sanki benim ilacım insanlar. Birileriyle konuştuğumda, güldüğümüzde bulutların en tepesinde oluyorum. Suskunluklarım karartıyor beni, suskunluklarım tam bir karanlık benim için.
İyileşeceğim günlük, sen karanlık bir günlük olmaktan çıkacaksın, sen umut dolu bir günlük olacaksın.

Değişmek 30-04-2014 07:30 PM

Alıntı:

kediiicik Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 849666)
Merhaba günlük,
Bu siteye yaklaşık 2 ay önce üye oldum. Telkinleri düzensiz dinlediğimden mi, yoksa telkinin yanında hiçbir çalışma yapmadığımdan mı bilmiyorum, hiçbir faydasını görmedim. Bugün tekrardan suçluluk ve egoya başlamak istemiyorum.
Ve şöyle bir göz geçirdim de diğer üyeler değişimlerini çok güzel anlatmışlar, benim neden bir günlüğüm olmasın, ben neden değişmeyeyim? Bence seninle birlikte değişime adım atıyorum :)
Öncelikle, ben 16 yaşındayım. Çekingenlik, sosyal olmama, kendini diğer insanlardan yetersiz görme, iç huzursuzluk, kendine güvenmeme sorunlarıyla uğraşıyorum.
Artık kendime güvenmek istiyorum. Girdiğim yeni ortamlarda, arkadaş edinirken, kendi içime kapanmayı değil de, yakın arkadaşlarımın yanında nasılsam öyle olmayı istiyorum. Huzursuz hissetmek istemiyorum. Özellikle karşı cinste - erkeklerde-, ve sosyal olan insanlarla muhabbet edememek sorunum oluyor. Onları kendimden üstün görüyorum. Ben kendimi değerli görmek istiyorum.
Bu anlamda sen başlangıçsın günlük, inşallah değişimlerime tanık olursun inşallah istediğim kişi olabilirim.
Görüşürüüüz :)

Vaybe senin bu yazını görünce kendi günlüğümü ilk açtığım zamanki halim aklıma geldi 1 yıl çabukcak geçti bu sitede.
Bir sürü olay yaşadım,üzüldüm,pes edecek duruma geldim ama hiç pes etmedim bu site sayesinde küçük,büyük değişimler yaşadım halada değişiyorum ve şimdi mutluyum değişim zor bir süreçtir unutma hiçbirşey kolay elde edilemez bence sende değişeceksin yeterki iste ve değişmek için çabala

kediiicik 04-05-2014 12:40 PM

Alıntı:

Değişmek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 849862)
Vaybe senin bu yazını görünce kendi günlüğümü ilk açtığım zamanki halim aklıma geldi 1 yıl çabukcak geçti bu sitede.
Bir sürü olay yaşadım,üzüldüm,pes edecek duruma geldim ama hiç pes etmedim bu site sayesinde küçük,büyük değişimler yaşadım halada değişiyorum ve şimdi mutluyum değişim zor bir süreçtir unutma hiçbirşey kolay elde edilemez bence sende değişeceksin yeterki iste ve değişmek için çabala

İnşallah dediğin gibi olur ve değişebilirim. Ben de 1 sene sonra ne olacağını merak ediyorum doğrusu. Acaba senin gibi gelip buraya 'mutluyum' diye yazabilecek miyim? :) kimbilir belki istediğim kişi bile olabilirim :)

kediiicik 04-05-2014 12:45 PM

Olumlamalara başladım günlük, her gece mutlaka yatmadan önce okuyorum. Ne yalan söyleyeyim bazen okuduklarıma inanasım gelmiyor ama yapıyorum. Telkinleri de tam saatinde dinlemediğim için huzursuzum, hep bir aksilik çıkıyor. Bir de şu içimdeki huzursuzluk geçse. Sıkıyor beni, alıp içimden koparmak istiyorum şu şeyi. Yapamıyorum olmuyor diye şikayet etmek istemiyorum . 4-5 ay sonra görüşücem kendimle, ve içimdeki şu şeyi mağlup edicem. O zaman işte kendimle tamamen baş başa kalıcaz

kediiicik 04-05-2014 08:06 PM

Re: Güzel Gelişmeler :)

Dipteyim. Kendimi kandırmaktan başka hiçbir şey yapmıyorum. Kalkamıyorum, yoruldum, tek istediğim huzurlu bir uyku ve sonrası derinlik

kediiicik 05-05-2014 10:23 PM

İçimde büyük bir kızgınlık var, neye, kime karşı olduğunu bilmiyorum. Ama umudum yanımda, inanıyorum düzelmek zorundayım

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:20 AM.