Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

topraksu nasıl yenileniyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri topraksu nasıl yenileniyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu günlüğü kendi aşamalarımı daha net görebilmek ve okuyacak arkadaşlara fikir oluşturması açısından olumlu buldum. İşyerinde internette gezinirken bir şekilde karşılaştım, dinlemeye ve okumaya başladım. Akşam kızımı uyuttuktan sonra işlerimi toparlayıp gece 00:30 gibi tekrar dinlemeye ve forumu okumaya koyuldum. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

topraksu nasıl yenileniyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-08-2013, 02:40 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 154
27 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
topraksu is an unknown quantity at this point
Standart topraksu nasıl yenileniyor

bu günlüğü kendi aşamalarımı daha net görebilmek ve okuyacak arkadaşlara fikir oluşturması açısından olumlu buldum.

İşyerinde internette gezinirken bir şekilde karşılaştım, dinlemeye ve okumaya başladım. Akşam kızımı uyuttuktan sonra işlerimi toparlayıp gece 00:30 gibi tekrar dinlemeye ve forumu okumaya koyuldum. Nasıl sabah olduğunu anlamadan bir baktım ki saat 5:30 olmuş ben hala uykum gelmemiş forumdayım:))
Gün içinde rahatsız olacağımı düşündüğümden biraz uyumam gerektiğine karar verdim ve yattım fakat 2 saat sonra uykumu almış olarak uyandım. Heyecandan sanırım bilemiyorum
Fakat bugün gün içinde enerjim çok düşüktü, kendimi halsiz ve mutsuz hissettim. Okuduklarıma göre bunlar normaldi, karnımda koca bir taşla gezdim sanki bütün gün, iyi bir his değildi:( bir an önce geçmesini diliyorum.

Bugünkü modumun son bir aydır canımı oldukça fazla sıkan bir olaydan dolayı mı yoksa dinlediğim telkinlerden mi olduğunu tam kestiremiyorum. İleriki günlerde daha net tespitler yapabilirim belki:)

Bir de unutmadan genel olarak gün boyu çok sıkıntılı olmama rağmen içimde de garip bir heyecan vardı, sanki taşların yerine oturması için bu depremlerin olması gerektiği ve sonunda güzel şeylerin olacağı gibi...

Dün çok az uyumama rağmen şu an hala uykum yok, bu damı bir etki acaba

iki gündür kulaklıktan dinliyorum fakat bu gece yattığımda telefonumdan açıp sabaha kadar hoparlörden dinlemeyi düşünüyorum. Ailenin diğer bireylerine de olumlu etkisi olacağını düşünüyorum:))

şimdilik bu kadar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

topraksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2013, 10:15 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough
Standart Cevap: topraksu nasıl yenileniyor

Günlüğün hayırlı olsun mutlu yazılarını okumak dileğiyle

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 02:26 PM   #3 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

tekrar merhaba,

telkinleri dinlemeye devam ediyorum sadece cumartesi akşamı dinleyemedim,
cumartesi sabaha karşı gördüğüm bir rüyadan dolayı pazar günü çok huzursuz oldum, biraz ağladım ama dediğim gibi bu durum telkinlerden mi oluyor halen anlamıyorum çünkü zaten son 1 aydır hep aynı moddaydım. Bir gün iyi, bir gün kötü ve bol ağlamalı bir ay geçirdim. Şu an ikisinin ayrımına varmak çok zor geliyor bana.
değişimleri farkedeceğim günleri sabırsızlıkla bekliyorum:)
bu haftadan sonra yeni telkinler ekleyebileceğim sanırım

bu arada olumlamalara da başlasam acaba erken mi olur?
Alt 03-09-2013, 11:27 AM   #4 (permalink)
Teğmen

merhabaaaaaaa

bugün kendimi muhteşem hissediyorum, forumdan ve başka kaynakalrdan bazı olumlamalar da kaydettim bilgisayarıma onları da okuyorum. şu an sürekli gülümsüyürum ve bu sabahtan itibaren muhteşem ve sürprüzlerle dolu bir hayat beni bekliyor. çünkü bunu seçtim ve yaşamaya başaladım

emeği geçen, güzel yüreğini buraya koyan herkese teşekkür ederim
Alt 04-09-2013, 09:36 AM   #5 (permalink)
Teğmen

günaydın arkadaşlar, günaydın sevgili günlüğüm:)

telkinlerimi dinlemeye ve olumlamaları yapmaya devam ediyorum. Dün bütün gün hareketli müzikler dinleyip ofisteki masamda oynadım
her gün yeni sürprizler beni bekliyor demiştim dünkü sürprizim: dün akşam arkadaşım taşınmıştı evini yerleştirmeye yardım etmeye gittik, dönüşte arkadaşımın kardeşi çalıştığı işyerinin arabasıyla bizi eve bıraktı ve ben ilk defa koca bir mercedes arabaya bindim. Arabalardan pek anlamam ama çok büyüktü içi de çok konforluydu, hatta konusunu bile yaptık:)) oh alışayım şimdiden diye ha ha haaaaaaa

bu sabah da iyiyim, sabah kapıya çıkınca güneşe döndüm ve gülümsedim. kollarımı açtım ve bugün sevgi, bolluk, aşk, para ... hepsini kabul ediyorum diye gökyüzüne seslendim:)))

bakalım bana bugün ne sürpriz var
hadi bekliyoruuuuuuummmmmm
Alt 05-09-2013, 05:32 AM   #6 (permalink)
Teğmen

CHAOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
59 Mesajinıza toplam 86 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CHAOS is an unknown quantity at this point

BAŞARILAR DİLERİM
CHAOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2013, 02:14 PM   #7 (permalink)
Teğmen

selaaaaaaaaammmmmmmm

dün sabah işe gidince hemen çok eğlendiğim müziklerden dinleyip biraz hareketlendim:)) dün iş olarak çok olumluydu, gayet güzel çalıştım yarım kalan işlerimi toparladım. Konsantrasyonumu beğendim:))
arada kaygılar geldi aklıma ama ben hepsini bilinçli olarak def ettim

dün işten erken çıktım eve gitmeye niyetliyken kendimi boğaza nazır muhteşem manzaralı bir kafede kendime türk kahvesi ısmarlamışken buldum
ha haaaaaa, çok keyifliydi, kendimi şımarttım

bu arada dik yürümek yazılarını görüyorum forumda, ben zaten dik yürüyordum ama şimdi yürüyüşüm bir farklı geliyor bana, biraz daha kendinden emin ve biraz daha kadınsı
dün ayrıca telepati çalışmaları yaptım, çok iyi değilim bu konularda sanırım ama kendimi geliştirmeye karar verdim. Bakıyım aramasını istediğim kişi beni arayacak mı? eveeeeeet tabi ki arayacaaaaaaaaaakkkkkk:)))))))

bugün erteleme ile ilgili telkini eklemeyi düşünüyorum artık, çünkü çok rahatsızlık duyduğum bir konu kendimde. bütün şartlar tam benim istediğim gibi olmadan işleri yapamıyorum, hep erteliyorum. ego ve suçluluk duygularından olumlu etkilendiğimi düşünüyorum.

şimdili bu kadar aklıma gelenler
Alt 05-09-2013, 02:17 PM   #8 (permalink)
Teğmen

bu arada dünden beri dinlediğim müziği paylaşayım
müziğin filmi hüzünlü de olsa şarkı bana filmin hüznünü değil aşkın heyecanını hatırlatıyor:)

Alt 06-09-2013, 10:48 AM   #9 (permalink)
Teğmen

selam arkadaşlar ve merhaba sevgili günlüğüm:)

bugün telkin listemi şöyle düzenledim fikirlerinizi bekliyorum

1- suçluluk
2- ego
3-kendine güven
4- ertelemeyi bırak

iki gündür rahatsızım işe gitmedim aslında bu sabah gittim fakat sancım var geri döndüm, o yüzden pek anlatacak bişey yok, sancılarımdan dolayı biraz durgunum ama gariptir ki modum düşük dediğim bu iki günde bile karamsar olamıyorum, hüzünlenemiyorum:)) sadece durgunum, içimde iyi birşey olacakmış da onu bekliyomuşum gibi bir duygu var. bugün hazır evdeyken kendimi neşelendirecek bişeyler bulmayı planlıyorum, bilinçli olarak enerjimi yükseltmeyi deniycem
sonra görüşürüz ben biraz forumda gezeyim
Alt 08-09-2013, 10:55 AM   #10 (permalink)
Teğmen

merhaba,

listeme kilo vermeyi de ekledim. aslında ben geçen seneden bu yana 26 kilo verdim, vermem gereken 3-4 kilo kaldı ama yeme düzeni ve spor konusunda sağladığım düzenimin devam etmesini istiyorum.

dün yine çok mutlu bir gün geçirdim. Aslında işin garip tarafı hayatımda değişik bişey yok yani aynı hafta sonunu geçirdim hemen hemen ama mutluyum, heyecanlıyım. etrafımdakiler enerjimin farkındalar fakat nedenini çözemiyorlar şimdilik:)))
sadece dün başka zaman yapamayacağım birşey yaptım büyük bir aile toplantısı vardı, annemler, teyzemler hatta kayınpederim, çocuklar eşim vs. ben kardeşimle birlikte biraz işmiz var diyerek kaçtık ve boğaza karşı kahve keyfi yaptık. bu kaçamak çok hoşuma gitti, muzurluk işte 1 saat bile sürmedi ama çok hoştu:))))

kendim için bişeyler yapmayı öğreniyorum sanırım, etrafımdakilerin hayatını yaşamaktan bıktım, bu daha başlangıç

Bookmarks