Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-10-2013, 12:21 PM   #24 (permalink)
topraksu
Teğmen

Tesekkür: 154
27 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
topraksu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: topraksu nasıl yenileniyor

merhabaaa

öncelikle Mehtap kitabı okudum, teşekkür ederim.

telkinlerimi azalttım şu an

sosyallik arttırıcı 2 tane
başkalarının düşünceleri 2 tane
kendine güven2 tane
mutlu olmak 2 tane

bu şekilde dinlemeye başladım.

daha önce oluşturduğum bir kalıp vardı bunu yeni okuduğum zero limit ile değiştirmeyi uygun buldum.

Sabah kalktığımdan beri sürekli bu cümleleri tekrarlıyorum, bu şekilde kabullenme beni rahatlattı.

"Özür dilerim, lütfen beni bağışla, teşekkür ederim, seni seviyorum. Allah'ım size şükürler olsun, bugün ve hergün herşey tam olması gerktiği gibi.
Sizi seviyorum, hayatın akışına güveniyorum."

Daha önce bugün ve hergün herşey tam istediğim gibi diyordum ama şimdi yaklaşımımı değiştirdim. Benim istediğim kendi algılarıma göre doğrudur ama Allah bize her zaman gerekeni verir. Dolayısıyla herşey tam olması gerektiği gibi olarak değiştirdim ve bu beni daha huzurlu yaptı.

Ayrıca sabahtan bu yana küçük de olsa işler düzgün ilerliyor, mutluyum. Minik minik bu gelişmeler beni daha motive ediyor.

Anda kalmak konusunu biraz daha çalışmalıyım. Bir de beklentisiz olma, isteyip serbest bırakma olayında daha netleşmeliyim. Şimdilik ödevlerim bunlar.

Sabah dualarıma da başladım, olumlamaları da gün içinde tekrar edeceğim. Bu sabahtan itibaren daha sistemli bir çalışma yapmak istiyorum. Bu niyetimi gerçekleştireceğime inanıyorum ve çok heyecanlıyım.

Sevgiyle kalın
topraksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla