Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Temiz bir sayfa... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/622749-temiz-bir-sayfa.html)

seniha. 02-08-2014 02:28 PM

Cevap: Temiz bir sayfa...

inş . maaşın da düzenli verilir. maaşının sana verildiğini düşünebilirsin.

Değişmek 04-08-2014 12:01 AM

tebrikler...

delioglan 06-08-2014 01:49 AM

kumsal1980 çok sevindim. Her şey o ilk adımla başlar. Pürüzler çıksa da teker teker nasıl çözüldüklerini izlemek keyif vermeye başlayacak. Sağlıcakla kal.

kumsal1980 04-09-2014 02:11 PM

Yaklaşık 2 ay çalıştıktan sonra maaşımın verilmemesinden dolayı aynı sektörde başka bir işe girdim.Yapabileceklerimi gördükçe mutlu oluyorum.Kaçmak sorunu halledmiyor daha da kötüleştiriyor.İster istemez çok çeşitli insanlarla iletişime giriyorum.Eşim eskiye göre fark olduğunu söylüyor.

kumsal1980 08-08-2015 12:35 AM

Çalışalı hemen hemen bir yıl oldu.Zaman geçiyor.İletişimin daha fazla olduğu bir işteyim.İlk başlada çok korktum.İçten içe nasıl yapacam ben.Nasıl insanların karşısında eğitim vereceğim diye kendimi yediğim günler oldu.Bocaladığım zamanlar oldu.dibe vurduğum zamanlar oldu.Ben sadece işimi yaptım.Kendime telkinlerde bulundum.Zaman geldi kabullendim.Artık başardığımı görebiliyorum.Araba sürmeyi öğrendim.Eksikliklerim var mı tabiki var.Her insanda olduğu gibi.

vuslatizmir77 08-08-2015 01:14 PM

işlerin yoluna girmesine sevindim sevgili kumsal.herşey gönlünce olsun.şu araba sürmeyi nasıl öğrendin?benim de başım bu konuda dertte:))

gul_perisi 08-08-2015 03:22 PM

Günlüğünüzü baştan itibaren okudum. duygularınız hayat mücadelesinde yalnız olmadığımı bana hissettirdi, günlüğünüzü takip edeceğim.iyi günler

kumsal1980 10-08-2015 09:17 PM

Alıntı:

vuslatizmir77 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 855345)
işlerin yoluna girmesine sevindim sevgili kumsal.herşey gönlünce olsun.şu araba sürmeyi nasıl öğrendin?benim de başım bu konuda dertte:))

Araba sürmeyi öğrenmek istiyorsan trafiğe çıkacaksın.Ancak üzerindeki gerginliği öyle atabiliyorsun.Zamanla herşey daha iyiye gidiyor.Benim şansım işim.İş gereği araç hemen hemen hergün kullanıyorum.Öyle öyle geliştirdim.Dostum senin içinde umarım herşey iyi olur.

kumsal1980 10-08-2015 09:18 PM

Alıntı:

gul_perisi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 855347)
Günlüğünüzü baştan itibaren okudum. duygularınız hayat mücadelesinde yalnız olmadığımı bana hissettirdi, günlüğünüzü takip edeceğim.iyi günler

Teşekkür ederim.Umarım sizin içinde herşey güzel olur.

kumsal1980 10-08-2015 09:35 PM

Bazen yüksek biryere çıkıp,hayatı seyrederim.Geçmişe dönerim.Neleri kaçırdığımı görürüm böyle olsaydım böyle olurdu derim.Biran üzülürüm.Hayat gelip geçiyor işte.Monotonlaşan hayatın içinde kaybolduğumu görürüm.Tekrarlanan hayatlar.Düşünürüm ne yapsam da bu hayattan çıksam.Hayat sadece işe gitmek,eve gelmek,uyumak olmamalı.Hayat başka.Çok şey yapabilirim.Ama bize öğretilen şeyler var ya da zamanında bilincimize girmiş doğrular.Sorun işte bunu aşmak.
Geçmişteki kendimi affediyorum.Öyle olması gerekiyormuş.Çok utangaçtım.Utanmakta güzel bir duygu.Utandığım için belki de aşkı çok yoğun yaşadım,belki de ondan çok acı çektim.Ama duyguyu çok derin yaşadım.Bütün iliklerimle hissettim.Sadece aşkta değil çoğu duygu da.Biraz da öyle düşünmek lazım.Ezik hissettiğim zamanlar oldu.Hem de çok oldu.Ama niye dedim.Neyim eksik dedim.Hep sorguladım.Evet hayatta sessizsen bişey bilmediğini düşünüyorlar sana daha farklı davranıyorlar.Güvenmiyorlar hissediyorsun.Ama sadece doğruları yaparsan zamanla değerin anlaşılıyor.Ben nasıl olursam olayım kendimi seviyorum,iyi ki varım.Kitaplarda da dendiği gibi ben varım diye hayat var.Ben olmasam hayat zaten yok :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:05 PM.