Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Niyet Ettim Pozitif Değişimlere : )

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Niyet Ettim Pozitif Değişimlere : ) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Neden böyle bir yola başvurdum öncelikle bunu yazmam lazım. Oldukça pozitif bir insanım. Asla olayların kötü tarafını görmem. Her olumsuzlukta mutlaka bir hayır var der yoluma bakarım. Severim sevilirim. E peki derdim ne benim :) Anlatayım; Uzun yıllara dayanan bel ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Niyet Ettim Pozitif Değişimlere : )

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-07-2012, 09:07 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bucanni is an unknown quantity at this point
Standart Niyet Ettim Pozitif Değişimlere : )

Neden böyle bir yola başvurdum öncelikle bunu yazmam lazım. Oldukça pozitif bir insanım. Asla olayların kötü tarafını görmem. Her olumsuzlukta mutlaka bir hayır var der yoluma bakarım. Severim sevilirim. E peki derdim ne benim :) Anlatayım;
Uzun yıllara dayanan bel fıtığı öyküm var. Genelde yılda bir iki kere 3-5 gün beni zorlar ve geçer giderdi. Fakat 5 ay önce ne olduysa ağrı bi başladı, o gün bu gündür devam ediyor. İlaçlar, fizik tedavi vs işe yaramadı. Üstelik fıtığım da orta derece bir fıtık dr. bile ciddiye almadı. Ta ki benim vücut postürüm bozulup sağa doğru kayma olana kadar. En son beyin cerrahiye görün ameliyat olabilirsin dedi. Tabi benim moral yerlerde.
Dr bir arkadaşım ara ara aslında hafif doz antidepresan almanın böyle durumlarda işe yarayabileceğini stresin ağrılarımı tetikleyebileceğini söyleyip duruyordu. Ama ben moral olarak o kadar iyiyim ki hiiç oralı olmadım. İlk defa ciddiye aldım bu mevzuyu. Arkadaşım bana bunu öneriyorsa vardır bir bildiği.
Sonra aldım kendimi karşıma düşündüm,bilinç altımda bu duruma ne sebep olmuş olabilir. Evet herşey iyi güzel hoş ama bi eksiğim var. İşte bu eksik üzerine çıktım yola.
Zaten 2-3 gündür burdaki telkinleri dinliyordum. Antidepresan kullanmak yerine çekirdek inançlarımın üzerine gitmenin beni rahatlatabileceğine kanaat getirdim ve harekete geçtim.
Sevgili Özlem :) şimdiye kadar hiç bu kadar uzun süre birisine kendimi anlatmamıştım :) Meğersem güllük gülistanlık gidiyor dediğim hayatımda neler oluyomuşta haberim yokmuş. Henüz Cdlerim ve ödevlerim gelmedi ama bana önerdiğin kitapları okumaya başladım ve tabiki telkinleri dinlemeye devam ediyorum. Olumlu değişimleri kucaklamaya hazırım. Herşeyin yoluna gireceğine ve bu kısır döngüden çıkacağıma inanıyorum. Hayatı ve kendimi sevgiyle kucaklıyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bucanni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-07-2012, 09:18 PM   #2 (permalink)

Standart Cevap: Niyet Ettim Pozitif Değişimlere : )

Peki bu üç günde neler oldu?
Sevgili Özlemle görüşmeden önce ablamla ego ve suçluluk duygusu telkinlerini dinliyorduk. Ablam genelde şanssız olduğundan yakınır. Ona gönderdiğim bi linkle iki kişilik iftar menüsü kazandı :P Telkinler mi şansını döndürdü bilmiyorum ama biz telkinlere bağlamaktan keyif alıyoruz :)
Bana gelince Sevgili Özlemin tavsiyesiyle kendine güveni de telkinlerime ilave ettim. Biraz gerginim ama bu telkinlerden mi yoksa ramazandan mı kaynaklı henüz bunun ayrımına varmış değilim. Kendimle bi hesaplaşma bi yüzleşme halindeyim. Biraz da ağlamaklıyım. Ama bildiğim bir şey var ki gönülden işe yarayacağına inanıyorum. Bir an önce cdlerim gelsin istiyorum ve her şeyin hayrıma olmasını canı gönülden diliyorum. Bakalım önümüzde ki günler neler getirecek sabırsızlıkla bekliyorum.
Sevgiyle ve aşkla...
Alt 25-07-2012, 05:47 PM   #3 (permalink)

Günlüğüüüüüm ;)))))

Dün sabah çok depresif başladı. Uzuuuun yıllardır bu duyguyu rafa kaldırmıştım. Öğleden sonra resmen tırstım, güllük gülistanlık olan ruh durumu mu acaba bozuyomuyum diye. Sonra arkadaşımın birinden telefon geldi. Nikah şahidi olmamı istedi an itibariyle keyfim geri döndü. Uzuun yıllar sürmesini dilediğim evliliklerine şahitlik ettikten sonra ince ruhlu damat bey tarafından 1 buket beyaz gülle ödüllendirildim :))) Sonra akşam ablamla bu mevzular, telkinler üzerine konuştuk konuştuk iyi geldi. Sanırım bi yandan da sağlık sorunum canımı sıkıyor ama Allahtan çabuk toparlanan bi tipim.
Bu arada dün ödevlerimi içeren mailler de geldi ama vakitsizlikten onlara yoğunlaşamadım.
Alt 25-07-2012, 05:57 PM   #4 (permalink)

Eveet gelelim bu güne. Bu gün biraz çalışma düzenime konsantre oldum. Sabah ilk iş bana verilen güne başlama okumasını yaptım. Okumalar ve 4 anlaşma kitabının 114. sayfasında;
-Mutlu ve haz dolu olduğunuzu düşleyin. Kendinizle ve diğer insanlarla uyumlu bir yaşam sürdüğünüzü düşleyin.
-Kendi rüyalarınızı ifade etmekten korkmadığınız bir yaşam düşleyin
......
.......
Şeklinde devam eden kısım sabah sabah bana çok iyi geldi. Güne nasıl başlarsak öyle devam ediyor bunu biliyorum ama tekrar tekrar hatırlamak güzel.
Az sonra nefes çalışmalarına konsantre olacağım ve bir yandan da telkinlerimi dinliyorum. İstediğim şey biraz gevşemek kendimi akışa bırakabilmek.

Hayatta olan herşey hayrıma, hayrımıza olsun.
Sevgiyle ve aşkla...
Alt 14-08-2012, 04:20 PM   #5 (permalink)

Çekirdek İnanç telkinlerimin 11. günü bugün ve önümüzdeki iki gün mola. Bu arada neler oldu;
Öncelikle şunu belirteyim, bu çalışmamın ramazana gelmesi değişiklikler konusunda beni karmaşaya sokuyor. Ramazandan mı? Telkinlerden mi? Sanırım bayramdan sonra kendimi daha iyi sınayabileceğim.
-normalde rüya görmem yada gördüklerimi hatırlamazdım. Telkinleri dinlemeye başladığımdan beri rüya görüyorum ve net hatırlıyorum
-Üzerimde bir gamsızlık var kendimi strese sokmuyorum
-Zorunlu olarak hatır gönül için yada görev bilinciyle yaptığım bi takım şeyler vardı, artık onları yapmıyorum.
-Zaten çok TV izlemezdim ama şu son dönemde TV yi hiç açmadığım günler oluyor.
-İlk günlerdeki duygu karmaşam gitti. Zaten pozitif bir karakter olduğum için. Herşeyi sevgiyle kabul ediyorum.
Bakalım önümüzde ki günler neler olacak.
Sabırsızlıkla bekliyorum, bütün güzellikleri hayatıma sevgiyle, aşkla kabul ediyorum.
Alt 14-08-2012, 04:45 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

çekirdek inanç çalışması sonrası gelişmeleri biz de sabırsızlıkla bekliyoruz :)
güzelliklerle kalın..

Bookmarks