Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Kendimi takip etmek için

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Kendimi takip etmek için Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bugün kendimi mükemmel hissediyorum dün çok kötü şeyler yaşadım oysa , feci ağlamıştım kriz gibi belkide gibisi fazla ama ne bileyim çok iyi hissettim bugün . öğlen uyudum o da iyi geldi sanırım . arkadaşlarla yemek yedik belki onun etkisi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Kendimi takip etmek için

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2012, 12:29 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point
Standart Kendimi takip etmek için

bugün kendimi mükemmel hissediyorum dün çok kötü şeyler yaşadım oysa , feci ağlamıştım kriz gibi belkide gibisi fazla ama ne bileyim çok iyi hissettim bugün . öğlen uyudum o da iyi geldi sanırım . arkadaşlarla yemek yedik belki onun etkisi var bilmiyorum ama bugün kendimi iyi hissettim çok iyi .

bu hisleri kaybederim diye korkuyorum 2 gün önce 7 tane antidepresan içmiştim ya onun etkileri ya da ben düzeldim . bilmiyorum ama şuan çok iyiyim .

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 12-01-2012, 12:34 AM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Kendimi takip etmek için

Sen kendini biz de seni takip ederiz. Günlüğün hayırlı, uğurlu olsun. Güzel ve olumlu herşeyle dolsun, taşsın hatta. Negatif enerjiler senden uzaklaşıyor olsun. Güzel düşün bütün güzelliklerin hızla sana geldiğini göreceksin. Antidepresan da neymiş, diyeceksin. Umarım onlara hiiiiiiç ihtiyacın kalmaz. Herşey kafandaki düşüncelerle başlar. Düşüncelerini kontrol edebilirsen o ilaçlara ihtiyacın gitgide azalacaktır.
Mutlu, umutlu, huzurlu günler dilerim.

Mutlu paylaşımlarını görmeyi seçiyorum. Günbegün daha iyi ol.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 12-01-2012, 01:38 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Hayatında mutlulukların bir ömür sürmesi dilğiyle... antidepresan kullanamana üzüldüm çünkü bilinçsiz kullanılınca yaradan çok zarar sağladığına inanıyorum. bak mutlu olabiliyorsan hala duyguların var demektir haplarla duygularını köreltme be kardeşim içme telkin dinle meditasyon yap eft yap en önemliside Allah de bak herşey nasıl düzelicek inşallah
Alt 12-01-2012, 01:50 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

ne güzel bir cümle kurmusun, "kendimi takip etmek icin" hepimizi hem seni takip etmek icin, hem seni takip ederken kendimizi asil takip etmek icin bizlere iyilik yapmisin, öncelikle bunun icin tesekkür ederim.. cünkü iyi olani olumlu olani dogru olani seninle birlikte bizde takip edecegiz.. dahada da iyi olacagiz...

herseyin cok iyiye gittigini ve mutlulugunun ve sevincinin sana dogru hizli adimlarla geldigini fark edeceksin.. kucagini mutluluga ve huzura acmis bulacaksin kendini..

yeterki sen icten ve yürekten iste.. "basari bir istek meselesidir".. ya istersin basarirsin yada istemezsin kalirsin.. secim senin..

hosgeldin sefalar getirdin olumlu düsünenler kervanina..
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 12-01-2012, 05:20 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

günlüğün hayırlı olsun :))
Alt 12-01-2012, 09:02 AM   #6 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Umarim hep guzel yazilarini gorecegiz:)
Ben inaniyorum sana basaricaz hep birlikte bak azini basardik bile....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 15-01-2012, 09:48 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

2 gün sadece 2 gün . vallahi billahi çıldırcam . Feci bunalıyorum . Feci . İyi olmaya çalışmak yemin ederim boşuna en azından mücadele vermeyip yorulmam . BEN İLAÇLARIMI ÖZLEDİM BU DÜNYAYI TAHAMMÜL EDEN TEK ŞEY ONLARDI .

yavuz çetininde dediği gibi . Kurtar beni bu alemden
Kurtar beni bu yerlerden
Birak aksin gözyaslarim
Kurtar beni bu alemden !
Alt 15-01-2012, 10:03 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bumbada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 gün sadece 2 gün . vallahi billahi çıldırcam . Feci bunalıyorum . Feci . İyi olmaya çalışmak yemin ederim boşuna en azından mücadele vermeyip yorulmam . BEN İLAÇLARIMI ÖZLEDİM BU DÜNYAYI TAHAMMÜL EDEN TEK ŞEY ONLARDI .

yavuz çetininde dediği gibi . Kurtar beni bu alemden
Kurtar beni bu yerlerden
Birak aksin gözyaslarim
Kurtar beni bu alemden !
Sana çok kolay hislerini değiştirecek bir yöntem öneriyorum.Duygularını değiştirmenin en kolay yolu davranışlarını değiştirmektir.Anthony Robbins'in yöntemidir.Mutlu olmak istiyorsan mutlu bir insan gibi davran.Mutsuz olmak istiyorsan omuzlarını düşür ve bakışalarını yere çevir.Çok faydası olur.Hepsinden önemlisi bunları yapamıyorsan daha da kolayı var telkinleri dinleyip etkilerini de bizimle paylaşabilirsin.
Alt 15-01-2012, 10:05 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

küfür etkisi yaratır anlamsız bakışlar atan depresif bir insana mutlu görün demek . ve telkinlere inanmıyorum açıkçası . hiçbir şeye inanmıyorum . huzur sanki yok gibi bilmiyorum . nasıl anlatayım . büyük bir karanlık içine çekiyor sanki . of be
Alt 15-01-2012, 10:13 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Telkinlere inanmıyor olabilirsin bu birşeyi değiştirmez ve denemekle deneyen bişey kaybetmez.Telkinlerin etki etmesi için inanmak gerekmez.Dinlemek yeterlidir.
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks