Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Serotonina Mutlu Olmak İstiyor!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Serotonina Mutlu Olmak İstiyor! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba, Sitede gördüğüm günlüklerin çok faydalı olduğunu biliyorum. Benim de günlüğüm olsun istiyorum fakat nereden başlasam bilemedim şimdi. Telkinler hakkında şimdilik heyecanım yok ama ilerde fikrim değişebilir. Benim sorunum aslında çok fazla. Sizlere madde madde yazmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Serotonina Mutlu Olmak İstiyor!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-01-2012, 05:30 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 23
7 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Serotonina is an unknown quantity at this point
Standart Serotonina Mutlu Olmak İstiyor!

Merhaba,

Sitede gördüğüm günlüklerin çok faydalı olduğunu biliyorum. Benim de günlüğüm olsun istiyorum fakat nereden başlasam bilemedim şimdi.
Telkinler hakkında şimdilik heyecanım yok ama ilerde fikrim değişebilir.

Benim sorunum aslında çok fazla. Sizlere madde madde yazmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız çok çok çok çok sevineceğim çünkü gerçekten artık dengemi kaybetmek üzereyim.

Sorunlarımı aklıma geldikçe yazacağım çünkü ben de tam olarak fark edemeyebiliyorum çoğu zaman.

23 yaşında bir bayanım. Açıköğretim üniversite okuyorum.

İşte bunlar:
1- Mutlu olamıyorum. Mutlu olmamı engelleyen bir şeyler var ama ne olduklarını bilmiyorum.

2- Uyku problemi yaşıyorum. Günde yaklaşık 3 saat uyuyorum ve günüm zombie gibi geçiyor.

3- İşim yok. Haliyle param yok. Para kazanacak kapım yok. Bazenleri ekmek bile alamıyorum ki bu durum bir ayın yaklaşık 2 haftası böyle oluyor.

4- Yaklaşık 20.000 lira kredi borcum var. Bunu en kısa zamanda ödemem gerekiyor.

5- Sınavlarım yaklaşıyor, çalışmam lazım ve ben hiç çalışmıyorum.

6- Şükretmiyorum. Çünkü içimden gelmiyor.

7- Sevgilim yok. Yalnızlık bazen bunaltıyor beni.

8- Kendime güvenim yok.

9- Eve hapsoluyorum ve hiç çıkmak istemiyorum.

10- Dinle hiç alakam kalmadı nerdeyse. İsyankar oldum çıktım.

11- Kendimi geliştirecek hiçbir şey yapmıyorum. Evde sadece oturuyorum boş boş. Ne bir işle uğraşıyorum. Ne çalışıyorum vs. Sadece zaman öldürüyorum.

12- Yaşam amacım yokmuş gibi hissediyorum.

13- Hiç arkadaşım yok. Görüşecek, sohbet edecek kimsem yok.

14- Ailemden de uzaktayım. Onlardan da yardım almıyorum.

Şimdilik bu kadarını yazıyorum. Aklıma geldikçe yine yazarım.

Anlayacağınız kötü durumdayım ve bana bir mucize ya da sihirli bir değnek gerekiyor. Var mı acaba elinde böyle bir şey olan?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Serotonina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 12:19 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Serotonina Mutlu Olmak İstiyor!

Merhaba Serotonina.Bu hissettiklerin ve yaşadıkların her insanın başına gelebilecek şeyler.Bu sitede ki hemen hemen herkesin başına buna benzer durumlar gelmiştir.O nedenle bu sitede bulunuyoruz.Kendini anlattığın kadarıyla ve benim anladığım kadarıyla depresyon belirtilerin var.Atakan Beyin hazırladığı telkinler depresyon, fobi özgüven eksikliği ve mutluluk konusunda bulabileceğin en iyi telkinleri ücretsiz olarak bu sitede sunuyor.Sana önerebileceğim bir kaç telkin var.Suçluluk duyguları, Ego güven, Depresyon dünde kaldı ve mutluluk telkinlerini
dinlemeni seninle benzer duyguları yaşayan biri olarak tavsiye ediyorum.''Dikkat mp3 leri burdan yükleyiniz'' başlığı altında yada ''www.Telkinmp3.com'' adresinden indirerek dinleyebilirsin.İyi haberlerini almak dileğiyle
sağlıkla kal.Umutdur insanı yaşatan.Hayatta herşey mümkün.

Alt 09-01-2012, 12:39 PM   #3 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Yazmayacaktım ama :S telkin önerileri yaparken dikkat etmemiz gerekiyor .. ilk önce nedene yani en dibe inmek gerekiyor ..

onun için mutluluk yerine suçluluk ve ego güçlendirici telkinleriyle başlaman gerekiyor .. 2 hafta sonra hangisini istiyorsan yavaş yavaş ekleyebilirsin .. ayrıca bunları günde 6-7-8 saat dinleyebilirsin .. anladığım kadarıyla boşsun ..

onun için bütün gün dinle ..

olumlama yap .. olumlamalarla ilgili bilgileri sitede bulabilirsin ..
Alt 09-01-2012, 12:51 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 30
236 Mesajinıza toplam 590 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SEEMANN is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Yazmayacaktım ama :S
Yazmak istememeniz normal da, yazmak istemediğinizi mesajın başında ilan etmenizin sebebini merak ettim
SEEMANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 05:46 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 53
71 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sole is an unknown quantity at this point

Mutluluk oyle istedigi gibi gelip istedigi gibi giden bisey degilmis.
Mutluluk, ilk once sahip oldgun herbir guzelligin farkinda olmak, onlarla mutlu olmaya calismak ve yasadigin anin tadini cikartmak, farketmek..

Eger ki bunlari basarabiliyorsan mutluluk kapisi sana daima acik olacaktir.Oturdugumuz yerde mutlu degilim demekle bisey elde edinilmiyor maalesef :(

Arkadaslarimizin dedigi gibi telkinlerle baslayabilirsin, siteden yararlanmaya calis goreceksin faydalarini : ))

Basaranlar once inandilar sonra yaptilar. Basaramayanlar ise once yapip sonra inanmayi denediler.
Ben mutlu ve basarili olmayi seciyorum...
Sole isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 06:08 PM   #6 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
Serotonina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Sitede gördüğüm günlüklerin çok faydalı olduğunu biliyorum. Benim de günlüğüm olsun istiyorum fakat nereden başlasam bilemedim şimdi.
Telkinler hakkında şimdilik heyecanım yok ama ilerde fikrim değişebilir.

Benim sorunum aslında çok fazla. Sizlere madde madde yazmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız çok çok çok çok sevineceğim çünkü gerçekten artık dengemi kaybetmek üzereyim.

Sorunlarımı aklıma geldikçe yazacağım çünkü ben de tam olarak fark edemeyebiliyorum çoğu zaman.

23 yaşında bir bayanım. Açıköğretim üniversite okuyorum.

İşte bunlar:
1- Mutlu olamıyorum. Mutlu olmamı engelleyen bir şeyler var ama ne olduklarını bilmiyorum.

Mutlu olamama sebebini mutlaka biliyorsundur cunku mutlu olmadigini farkindasin o yuzden bunu arastirabilirsin, ornegin gozlerini kapa ve su an nerede ve ne yapmak istedigini , hayatinda para haricinde seni nelerin mutlu ettigini dusun
2- Uyku problemi yaşıyorum. Günde yaklaşık 3 saat uyuyorum ve günüm zombie gibi geçiyor.

**Her gun ayni saatte uyumayi aliskanlik haline getirebilirsin. Ya da adacayi, yesilcay vb. bitkisel vucudu ve beyni uykuya daha rahat hazirlayan gidalar tuketebilirsin...

3- İşim yok. Haliyle param yok. Para kazanacak kapım yok. Bazenleri ekmek bile alamıyorum ki bu durum bir ayın yaklaşık 2 haftası böyle oluyor.

* Ailene bu durumdan mutlaka bahset sana bir sekilde yardimci olacaklardir, yardim istemek onur kirici bir sey degildir ve bu senin ailen senin icin yaratacaklardir , buna INAN.

4- Yaklaşık 20.000 lira kredi borcum var. Bunu en kısa zamanda ödemem gerekiyor.

* Tum gun evde oturuyorum demistin, bol bol zamanin olsa gerek, neden part time bir is aramiyorsun, en azindan biryerlerden baslamis olursun... Bu zor bir sey degil o kadar gencsin ki ...
5- Sınavlarım yaklaşıyor, çalışmam lazım ve ben hiç çalışmıyorum.

6- Şükretmiyorum. Çünkü içimden gelmiyor.

*** Etrafina farkederek bakmaya calis, sokakta yururken gozleri gormeyen insanlarin yuzundeki tebessumu hisset emin ol bu durumdan utanacaksin.. Ve sukretmeye baslayacaksin.. Sadece farketmeye calis, nefesini izle ve nefes aldigini hisset, sadece olmasi gerektigi icin nefes alma sen istedigin icin nefes aldigini dusun...

7- Sevgilim yok. Yalnızlık bazen bunaltıyor beni.

*** Yalniz kalmamak icin sevgiliye ihtiyacin yok. Zaten bu sekilde sartlandirirsan tum mutsuz kisileri kendine cekersin oncelikle kendini sevmeli ve yalnizligindan zevk almayi ogrenmelisin, nasil: Muzik dinle- dans et- Kitap oku- yemek yapmaya calis- temizlik yap... vs ama tek basina mutlu oldugunu da hisset.

8- Kendime güvenim yok.

*** Mutlaka telkinleri dinlemeni oneriyorum. Sirasini birlikte konusuruz.
9- Eve hapsoluyorum ve hiç çıkmak istemiyorum.

** Disari cikmak zorunda degilsin eger istemiyorsan cikma ama bunun eksikligini hissediyorsan cikmak icin degil kendin icin isteyerek yap, mesela bir deniz kenarinda cayini yudumla, deniz kokusunu icine cek...Simit ye... Bu gibi basit seylerle basla , kucuk kucuk adimlarla:)))

10- Dinle hiç alakam kalmadı nerdeyse. İsyankar oldum çıktım.

** Bu konu hakkinda birsey soylemek haddim degil....

11- Kendimi geliştirecek hiçbir şey yapmıyorum. Evde sadece oturuyorum boş boş. Ne bir işle uğraşıyorum. Ne çalışıyorum vs. Sadece zaman öldürüyorum.

***Zamanini nasil verimli hale getirebilirsin biliyor musun? Oku- Oku-Oku baska hicbirseye gerek kalmadan nasil oturdugun yerde gelistigni hissedeceksin, kisisel gelisim siteleri o kadar gorsel ( video- foto-animasyon) ogelerle dolu ki incele derim

12- Yaşam amacım yokmuş gibi hissediyorum.

***Mutlaka yasam amacin var, bak kendin diyorsun okuyorsun ve guzel bir gelecek seni bekliyor, iyi bir is, iyi bir yuva ... Sadece seni neyin bekledigini farketmiyorsun ama gecici bir donem bu kendi icine donmelisin, sen guclusun...Ayrica o kadar gencsin ki keske senin yasinda su anki aklimla olabilseydim derken yakaladim kendimi

13- Hiç arkadaşım yok. Görüşecek, sohbet edecek kimsem yok.

*** Arkadasinin olmamasi senin sucun degil, senin secimin...Bunu SEN istersen degistirebilirsin..

14- Ailemden de uzaktayım. Onlardan da yardım almıyorum.

***Tek karsiliksiz, beklentisiz sana yardim edecek insanlardan neden yardim talep etmiyorsun?

Şimdilik bu kadarını yazıyorum. Aklıma geldikçe yine yazarım.

Anlayacağınız kötü durumdayım ve bana bir mucize ya da sihirli bir değnek gerekiyor. Var mı acaba elinde böyle bir şey olan?
Simdilik bu kadar yardimci olabiliyorum sormak istedigin ozel birsey oursa mesaj da atabilirsin arkadasim,

Mutlu kal
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2012, 01:39 AM   #7 (permalink)

Alıntı:
thebiglion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Serotonina.Bu hissettiklerin ve yaşadıkların her insanın başına gelebilecek şeyler.Bu sitede ki hemen hemen herkesin başına buna benzer durumlar gelmiştir.O nedenle bu sitede bulunuyoruz.Kendini anlattığın kadarıyla ve benim anladığım kadarıyla depresyon belirtilerin var.Atakan Beyin hazırladığı telkinler depresyon, fobi özgüven eksikliği ve mutluluk konusunda bulabileceğin en iyi telkinleri ücretsiz olarak bu sitede sunuyor.Sana önerebileceğim bir kaç telkin var.Suçluluk duyguları, Ego güven, Depresyon dünde kaldı ve mutluluk telkinlerini
dinlemeni seninle benzer duyguları yaşayan biri olarak tavsiye ediyorum.''Dikkat mp3 leri burdan yükleyiniz'' başlığı altında yada ''www.Telkinmp3.com'' adresinden indirerek dinleyebilirsin.İyi haberlerini almak dileğiyle
sağlıkla kal.Umutdur insanı yaşatan.Hayatta herşey mümkün.

Aslında depresyonda da olabilirm ama depresyon daha ağır bir durum değil mi? Ben daha umut dolu bakıyorum. Sanki her şey çözülecekmiş gibi bir his var içimde.
Telkinler konusunda hala araştırma yapmaktayım. Henüz içime sinmiş değil. Bilemiyorum yani nasıl bir şey olduklarını. Öğrendikçe daha da benimserim diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım. Söylediğiniz telkinler ne kadar faydalı acaba?

Bir de bana maddi kazanç sağlayacak bir şeyler var mı acaba? Çekim yasası da olabilir.

Cevabınız iiçin çok teşekkür ediyorum.
Saygılar

Alıntı:
eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazmayacaktım ama :S telkin önerileri yaparken dikkat etmemiz gerekiyor .. ilk önce nedene yani en dibe inmek gerekiyor ..

onun için mutluluk yerine suçluluk ve ego güçlendirici telkinleriyle başlaman gerekiyor .. 2 hafta sonra hangisini istiyorsan yavaş yavaş ekleyebilirsin .. ayrıca bunları günde 6-7-8 saat dinleyebilirsin .. anladığım kadarıyla boşsun ..

onun için bütün gün dinle ..

olumlama yap .. olumlamalarla ilgili bilgileri sitede bulabilirsin ..
Keşke yazmasaydın.

Alıntı:
Isola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mutluluk oyle istedigi gibi gelip istedigi gibi giden bisey degilmis.
Mutluluk, ilk once sahip oldgun herbir guzelligin farkinda olmak, onlarla mutlu olmaya calismak ve yasadigin anin tadini cikartmak, farketmek..

Eger ki bunlari basarabiliyorsan mutluluk kapisi sana daima acik olacaktir.Oturdugumuz yerde mutlu degilim demekle bisey elde edinilmiyor maalesef :(

Arkadaslarimizin dedigi gibi telkinlerle baslayabilirsin, siteden yararlanmaya calis goreceksin faydalarini : ))
Benim istediğim mutluluk da sonsuz mutluluk. Her durumda mutlu olabilmeyi başarabilmek. Keşke bunu yapabilsem de şu sıkıntılara girmesem...
Sitede çok güzel şeyler var. Ama telkinler için kendimi hazır hissetmiyorum sanırım. Biraz daha araştırmak istiyorum.
Çok teşekkür ederim mesajınız için.
Serotonina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2012, 01:55 AM   #8 (permalink)

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Simdilik bu kadar yardimci olabiliyorum sormak istedigin ozel birsey oursa mesaj da atabilirsin arkadasim,

Mutlu kal
Merhaba,

Tek tek yorumlayıp yardım önerileri sunduğunuz için çok çok teşekkür ediyorum. Çok sevindim yazdıklarınıza.

Kendimi iyileştirmek için ve durumum düzeltmek için çaba sarf etmeye başladım. Ve kendimi biraz daha iyi hissediyorum. Telkinleri dinlemiyorum henüz ama sanırım ben de dinleyeceğim artık. Herkes telkinleri önermiş ve bu işte bir hayır vardır diye düşündüm şimdi.

Uyku problemimi düzeltmeye çalışıyorum. Dün güzel uyudum. Bugün de 2den önce uyumayı düşünüyorum. Sanırım kafada bitiyor bazı şeyler.

Borcum için ailemden maddi destek istedim geri ödemek koşuluyla fakat onların da elinde yokmuş. Onlardan yardım isteedim yani ama yardım alamadım ne yazık ki. Şimdilik kendim halletmeye çalışacağım bakalım, bir yerlerden gelir belki... Nerden bilmiyorum da bir işim olsa iyi olur.

İş demişken bugün üç yere iş başvurusu yaptım. Dediğiniz gibi aynen part-time işler bunlar. Ne kadar kazanç sağlarım bilemem ama en azından günlük ihtiyaçlarımı karşılarım belki para biriktirip borcumu ödemeyi bile başarırım. Gerçi bu söylediğime ben bile inanmıyorum ama inanmış gibi yapıyorum.

Şükretmek çok zor. Şükrediyorum ama ağzımla sadece. Onu da zorla yapıyorum . Yürekten şükür değil yani. Şükretmiş olmak için yapıyorum. Belki zamanla yürekten olmaya başlar. Bilemem...

Şu borçlarım beni yorarken beni neyin mutlu edeceğini düşünemiyorum sanırım. Çünkü ne yapacak bir hobim var ne de bana zevk veren bir başarı...
Sevgilim olsun evleneyim diyorum mutlu olurum diye ama onu da yalnızlıktan istiyorum herhalde.

Kitap okuyayım. Burada yazılanları okumak da çok güzel. Dediğiniz gibi buradan ve diğer kaynaklardan faydalanmak yararıma olacaktır muhtemelen.

Çok teşekkür ediyorum tekrar. Yüreğinize sağlık.
Alt 11-01-2012, 02:04 AM   #9 (permalink)

Sevgili dostlar,

Yardımlarınız ve mesajlarınız beni çok mutlu ediyor. Kendimi daha sevgi içinde hissediyorum. Size teşekkür borçluyum.

Bugün daha iyiyim.

İş başvurusu yaptım. Çok iyi para getirecek bir iş değil ancak dolmuş, minibüs parasını, faturaları ve mutfak paramı çıkaracak kadar kazanırım diye düşünüyorum. Henüz cevap gelmedi ama muhakkak gelir.

Kendi kendime zorla da olsa şükrettim. Müzik dinledim. Dışarı çıkıp buz gibi havada, hafif yağan yağmurun altında yürüdüm. Deniz kenarına gitmedim ama yağmurla yetinmek de iyi geldi. Minik minik damlalar vardı ve hepsinin yüzüme damladığı anda verdiği narin duygu ile mutlu oldum.

Telkin dinlemiyorum. Ama bu gidişle dinleyecekmişim gibi görünüyor. Çünkü hepiniz dinlememi söylüyorsunuz.

Sizden ricam, ekonomik olarak imkan sağlayacak bir metot var mı ya da telkin var mı :) Çekim yasası nasıl yapılır ya da borcumun ödenmesi için yapabileceğim bir şey varsa ne olursa, bana öğretir misiniz? Bu parayı ödemek büyük bir yükü alacak üzerimden.

Söylediklerinizi yapmaya hazırım. Benim yanımda olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.
Saygılar.
Alt 11-01-2012, 02:18 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Senin adına sevinindim gelecekle ilgili umutlarının olmasına.Depresyon hafif, orta ve ağır olmak üzere insanlarda görülebiliyor.Telkinler konusuna gelince uzun süredir telkin dinleyen biri olarak güvenli olduğunu söyleyebilirim.Hayatımdeğişti sitesi 2006'dan beri açık ve dinleyen herkes etkilerini açık açık paylaşabiliyor.Ben henüz kötü etkisi olduğunu söyleyen birilerini görmedim.Olumlu etkilerini sitenin birçok yerinde ki kullanıcı yorumlarından kolayca öğrenebilirsin.Senin depresyonda olduğunu düşünmem yanılmadığımı göstermez.Benim düşüncem sadece kendini anlatış tarzının depresif ve negatif oluşuna yönelik bir yorumdu.Seni tanımadığım için yazdılarından bunları söyledim.Telkin olarak mutlu olmayı istediğini hatırlıyorum.Telkinleri dinlemek istemiyorsan sadece mutluluk telkinini deneyebilirsin.Birşey kaybetmezsin ama çok şey kazanabilirsin.Kısa sürede isteklerine kavuşmanı diliyorum.Saygılarımla.

Bookmarks