Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-2012, 01:39 AM   #7 (permalink)
Serotonina

Tesekkür: 23
7 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Serotonina is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Serotonina Mutlu Olmak İstiyor!

Alıntı:
thebiglion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Serotonina.Bu hissettiklerin ve yaşadıkların her insanın başına gelebilecek şeyler.Bu sitede ki hemen hemen herkesin başına buna benzer durumlar gelmiştir.O nedenle bu sitede bulunuyoruz.Kendini anlattığın kadarıyla ve benim anladığım kadarıyla depresyon belirtilerin var.Atakan Beyin hazırladığı telkinler depresyon, fobi özgüven eksikliği ve mutluluk konusunda bulabileceğin en iyi telkinleri ücretsiz olarak bu sitede sunuyor.Sana önerebileceğim bir kaç telkin var.Suçluluk duyguları, Ego güven, Depresyon dünde kaldı ve mutluluk telkinlerini
dinlemeni seninle benzer duyguları yaşayan biri olarak tavsiye ediyorum.''Dikkat mp3 leri burdan yükleyiniz'' başlığı altında yada ''www.Telkinmp3.com'' adresinden indirerek dinleyebilirsin.İyi haberlerini almak dileğiyle
sağlıkla kal.Umutdur insanı yaşatan.Hayatta herşey mümkün.

Aslında depresyonda da olabilirm ama depresyon daha ağır bir durum değil mi? Ben daha umut dolu bakıyorum. Sanki her şey çözülecekmiş gibi bir his var içimde.
Telkinler konusunda hala araştırma yapmaktayım. Henüz içime sinmiş değil. Bilemiyorum yani nasıl bir şey olduklarını. Öğrendikçe daha da benimserim diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım. Söylediğiniz telkinler ne kadar faydalı acaba?

Bir de bana maddi kazanç sağlayacak bir şeyler var mı acaba? Çekim yasası da olabilir.

Cevabınız iiçin çok teşekkür ediyorum.
Saygılar

Alıntı:
eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazmayacaktım ama :S telkin önerileri yaparken dikkat etmemiz gerekiyor .. ilk önce nedene yani en dibe inmek gerekiyor ..

onun için mutluluk yerine suçluluk ve ego güçlendirici telkinleriyle başlaman gerekiyor .. 2 hafta sonra hangisini istiyorsan yavaş yavaş ekleyebilirsin .. ayrıca bunları günde 6-7-8 saat dinleyebilirsin .. anladığım kadarıyla boşsun ..

onun için bütün gün dinle ..

olumlama yap .. olumlamalarla ilgili bilgileri sitede bulabilirsin ..
Keşke yazmasaydın.

Alıntı:
Isola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mutluluk oyle istedigi gibi gelip istedigi gibi giden bisey degilmis.
Mutluluk, ilk once sahip oldgun herbir guzelligin farkinda olmak, onlarla mutlu olmaya calismak ve yasadigin anin tadini cikartmak, farketmek..

Eger ki bunlari basarabiliyorsan mutluluk kapisi sana daima acik olacaktir.Oturdugumuz yerde mutlu degilim demekle bisey elde edinilmiyor maalesef :(

Arkadaslarimizin dedigi gibi telkinlerle baslayabilirsin, siteden yararlanmaya calis goreceksin faydalarini : ))
Benim istediğim mutluluk da sonsuz mutluluk. Her durumda mutlu olabilmeyi başarabilmek. Keşke bunu yapabilsem de şu sıkıntılara girmesem...
Sitede çok güzel şeyler var. Ama telkinler için kendimi hazır hissetmiyorum sanırım. Biraz daha araştırmak istiyorum.
Çok teşekkür ederim mesajınız için.
Serotonina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla