Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/619693-rimanin-pozitif-egilim-gunlugu.html)

DiL_RU_BA 12-09-2011 11:42 PM

Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

Alıntı:

RimaNeNdo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806842)
hadi neclaaa tey teyy tey.. lololooooooo... s456

hadi bakalım bir ki üç mardin kapısından atlayamadım :Dwave44

RimA Vita Perfetto 12-09-2011 11:44 PM

Alıntı:

neclaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806916)
hadi bakalım bir ki üç mardin kapısından atlayamadım :Dwave44

wuuuuuuuuu....coştukkkkkkkk8908
süperizzzzzzzgirlhaha

DiL_RU_BA 12-09-2011 11:45 PM

Alıntı:

RimaNeNdo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806842)
hadi neclaaa tey teyy tey.. lololooooooo... s456

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806845)
birde 100 puan değerinde bir soru sormama müsade varmı :) bilene fallı kurabiye !!!

hımmm acaba nedir nedir :D

cevap veriyorum 100 puanında soru soracaksınız y789

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 01:53 PM

Dün güzel bir gün geçirdim... tabi ki hayatımdeğişti'deki ailem sayesinde..
ahh bir de şu içimdeki yaş problemini ortadan kaldırsam.. bunu da sanırım sizin yardımınızla atlatmam gerekiyor.
übniversiteye gittiğimde 18 yaşında da arkadaşlarım oldu 35-40 yaşında da.. ve ortam icabı hepsine isimleriyle hitap ettik. ve ettimm. çünkü arkadaştık.. okul bittiğinden bu yana(15 ay oldu) pek bi tuhafım.. o 35-40 yaşındaki insanlara arkadaşlarım bebeğim diye hitap ediyorlardı.!!!
ee samimiyet güzel ama bana pek bi ters yahu..:))
neyse ben sadece samimi olduklarımla en fazla canım diye konuştum...
şimdi bu forumda o kadar çok güzel insan var ki. veee çoğu da benden büyük.. şimdii canım dicem olmıcak..blook
yaşını sorcam abla ya da abi dmeek için yanlış anlıcakkyu89
kii soruyorum da yaşını bazılarının.. sonra abla dıyorum yahut abi..
ee bi de benden 4 yaş büyük üç arkadaş var burada çok çok sevdiğim.. hatta bağrıma basmak istediğimgirlhaha o kadar çok seviyorum yani.. neysee işte . onlarla ismen hitap kullanıyorum..çünkü onlar istediğin şekil hitap et dediler. rahat olmam gerek değil midusun2
ama ben tedirginim.. abla mı desem acaba diye...4897
yani saygısızlık yapıyormuşum gibi geldi. insanlar bana hep kimle nasıl konuşacağını biliosun diolar.
evet herkese karşı saygılıyım ve bu saygı benim için çok önemli. asla bana karşı istemediğim bi hareketi ya da sözü başkasına sarfetmem. çok dikkatli olmaya çalışırım.. kurduğum her cümleyi üzerinde düşünür öyle kurarım..
maalesef ki artık bu kuruntulardan bıktım.. ya herkesle arama bir mesafe koyup samimiyeti bırakıp resmi olmalıyım ya da herkesle canımlı cicimli konuşabilmeliyim.. yoruldum çünkü kime nasıl davranacağımı belirlerken düşünmekten.!!sad456b456
bu konuda sizlerden de görüş almak istiyorum günlüğüme göz gezdiren sevgili arkadaşlarım... çünkü stres yapıo bu bende... utananadam

MarEspEraNZa 13-09-2011 06:18 PM

Çok düşünüp senaryolar hazırlamak,evet bu dusun2 olasılıkları hep düşünmek idea3
stress bizden uzak dur .kış kışşşş

ihtimaller, ihtimaller denizindee...............music45

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 06:20 PM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806957)
Çok düşünüp senaryolar hazırlamak,evet bu dusun2 olasılıkları hep düşünmek idea3
stress bizden uzak dur .kış kışşşş

ihtimaller, ihtimaller denizindee...............music45

y789y789ismimin DENİZ olduğunu bilerek mi yazdın :))
ee şimdi ne öneriyorsun.?? insanlara nasıl davranayım.??blissy

MarEspEraNZa 13-09-2011 06:32 PM

Alıntı:

RimaNeNdo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806958)
y789y789ismimin DENİZ olduğunu bilerek mi yazdın :))
ee şimdi ne öneriyorsun.?? insanlara nasıl davranayım.??blissy

ihtimaller deniz de desek 12389daha yorumu yazmadan önce offline değilmiydin blook ismini yazıp çağırdım seni y789

hadi bazen işini görür faydalıda olabilir ihtimalleri düşünmek olasılıkları hesaplamak
suyunu çıkartınca stress,bana bak 'stress' seni hiç sevmiyorum be yu89bunuda dememek lazım aslında sevmediğin ot başında bitermiş 12389

Ümit dolu dünyada bırak akışınaaaaa,bir nehir misali hayat sapkal89

Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer Ve bilirsin, o nehir asla durmaz...

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 06:36 PM

girlhahagirlhaha
Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806959)

ihtimaller deniz de desek 12389daha yorumu yazmadan önce offline değilmiydin blook ismini yazıp çağırdım seni y789

hadi bazen işini görür faydalıda olabilir ihtimalleri düşünmek olasılıkları hesaplamak
suyunu çıkartınca stress,bana bak 'stress' seni hiç sevmiyorum be yu89bunuda dememek lazım aslında sevmediğin ot başında bitermiş 12389

Ümit dolu dünyada bırak akışınaaaaa,bir nehir misali hayat sapkal89

Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer Ve bilirsin, o nehir asla durmaz...

girlhahasaolasınnnn canımcımm.. o zaman karar verdim herkese istediğim gibi davranıyorum :)))y789

MarEspEraNZa 13-09-2011 06:46 PM

Alıntı:

RimaNeNdo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806961)
girlhahagirlhaha
girlhahasaolasınnnn canımcımm.. o zaman karar verdim herkese istediğim gibi davranıyorum :)))y789

bu zamanla "hakettikleri gibi" ye dönüşüyor bence
bi zamandır arada dalgalanmalarda olsa tepkilerim, karşılıklarım değişti( telkinler 12389)iletişimde mimikte bakışta çok etkili oluyormuş anladım art56 gülümseyerek yada surat asarak konuşmak birde bakış blook

http://img26.resimup.net/di/3IJC.gif

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 06:49 PM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806964)
bu zamanla "hakettikleri gibi" ye dönüşüyor bence
bi zamandır arada dalgalanmalarda olsa tepkilerim, karşılıklarım değişti( telkinler 12389)iletişimde mimikte bakışta çok etkili oluyormuş anladım art56 gülümseyerek yada surat asarak konuşmak birde bakış blook

http://img26.resimup.net/di/3IJC.gif

ayy bayıldmmm yastıkla kavga eden veletlereee girlhaha
teşekkür ederim güzel yorumun için. hayatıma renk kattığın için teşekkürlerrrrrrrrrrrrr956k

MarEspEraNZa 13-09-2011 06:56 PM

Alıntı:

RimaNeNdo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806965)
ayy bayıldmmm yastıkla kavga eden veletlereee girlhaha
teşekkür ederim güzel yorumun için. hayatıma renk kattığın için teşekkürlerrrrrrrrrrrrr956k

benimde teşekkür etmem lazım,böyle bir iletişimde hayatının farkına varıyor insan
yazmanın önemismileydance

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 09:07 PM

içimde kavgalar var. ama topladım kendimi. murata mesaj atıcam şimdi..

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 09:21 PM

ATTIM MESAJ ONA BUNLARI YAZDIM...

bu aralar sürekli aklımdasın.. neden bilmiyorum. acaba beni mi düşünüyorsun.. rüyamda gördüm yine.. sana gelmiştim , evine.. anahtar varmış bende.. kızıosun bana neden geldin sevgilim ya evde olsaydı diordun.. ama sen evde yoktun telefonda söylüyordun bunları.. neyse son katta oturuodun işte. sevgilini çok seviomuşsun.. ama benim yerim hep ayrıymış sende..
neden olmuyor diye soruyorum kendime.. neden herkesten koptum da bir senden kopamadım merak ediyorum.. herkesi sana benzetiyorum bu ara. ama olmuyor kimse sen olamaz ki.. sen adam gibi adamdın işte.. ötesi yok ki. sen benim yüreğimi biliyorsun, beni tanıyorsun.. kalbimi ve sırlarımı hiç çekinmeden sana açtım ben. belki de bu yüzden çok özel oldun hep. face kullanmıyorum.. arada sırada profiline bakmak için kapatmıyorum.. sadece donduruyorum.. belki bi gün mesaj atarsın diye de numaramı bırakıyorum sana. .. atacağını da biliyorum....

MarEspEraNZa 13-09-2011 09:39 PM

unutmaya çalışmak bile hatırlamaksa eğer, sendekiii onun sevgisini içinde yaşatmak büyütmektir.
sen doğru olanı yaptın,helal olsun diyorum

mutlu ol ( k.i.d / o.i.d )

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 09:50 PM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807008)
unutmaya çalışmak bile hatırlamaksa eğer, sendekiii onun sevgisini içinde yaşatmak büyütmektir.
sen doğru olanı yaptın,helal olsun diyorum

mutlu ol ( k.i.d / o.i.d )

dusun2 umarım mesaj atar.. benim doğrum bu evet... 2=1 bu arada bu da senın doğrun :))y789

MarEspEraNZa 13-09-2011 09:57 PM

umarım mesaj atar hayıırrr , şimdi olmadı dediğin .sen attığı msja hemen cvp verebilecekmisin mutluluktan onu düşün:)

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 10:10 PM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807010)
umarım mesaj atar hayıırrr , şimdi olmadı dediğin .sen attığı msja hemen cvp verebilecekmisin mutluluktan onu düşün:)

eminim atacağınaaay789
happy6 yazarım tabii :)) ayhh heyecanlandımmmm:zpzp::zpzp::zpzp:

RimA Vita Perfetto 13-09-2011 10:17 PM

wayy bee 13 buçuk ay olmuş biteli... dün gibi...
tesipitin de süper bu arada. çok geniş düşünceli birisin:)
kimse ikinin 3e 5 e eşit olup olmadığını ispatlayamaz.. ya da ben bugun cumartesi desem hayır bugun salı diyemez.. çünkü bu isimleri insanoğlu koydu.. aylar, yıllar, günler , haftalar vs.. oysa biz ismi olmadan da yaşayıp gidiyorduk.. madem öylee ve biz koyduk bu isimleri o zman bana göre bugun perşembe :)
sana göre de 2=1
hayatta hiç bir şeyin kesinliği yoktur. her şeyden şüphe edilebilir.. ve sen o insanlardan birisin galibaa... yani yaratıcı :))
ayhh bugun bi değişiğim yahuudusun2

MarEspEraNZa 13-09-2011 10:59 PM

yaratıcı demeyelimde ayrıntıcı ayrıntılı düşünen diyelim olmaz mı ¿

bu arada ortalama 58 hafta veya 405 gün veya 9720 saat veya 583200 dakika olmuş blook

günleri ayları aklıma soktun
idea3

anlattığın gibi aynen. paradokslar güzel ve şaşırtıcılar

2x2=5 f678h

DiL_RU_BA 13-09-2011 11:41 PM

Alıntı:

RimaNeNdo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806943)
Dün güzel bir gün geçirdim... tabi ki hayatımdeğişti'deki ailem sayesinde..
ahh bir de şu içimdeki yaş problemini ortadan kaldırsam.. bunu da sanırım sizin yardımınızla atlatmam gerekiyor.
übniversiteye gittiğimde 18 yaşında da arkadaşlarım oldu 35-40 yaşında da.. ve ortam icabı hepsine isimleriyle hitap ettik. ve ettimm. çünkü arkadaştık.. okul bittiğinden bu yana(15 ay oldu) pek bi tuhafım.. o 35-40 yaşındaki insanlara arkadaşlarım bebeğim diye hitap ediyorlardı.!!!
ee samimiyet güzel ama bana pek bi ters yahu..:))
neyse ben sadece samimi olduklarımla en fazla canım diye konuştum...
şimdi bu forumda o kadar çok güzel insan var ki. veee çoğu da benden büyük.. şimdii canım dicem olmıcak..blook
yaşını sorcam abla ya da abi dmeek için yanlış anlıcakkyu89
kii soruyorum da yaşını bazılarının.. sonra abla dıyorum yahut abi..
ee bi de benden 4 yaş büyük üç arkadaş var burada çok çok sevdiğim.. hatta bağrıma basmak istediğimgirlhaha o kadar çok seviyorum yani.. neysee işte . onlarla ismen hitap kullanıyorum..çünkü onlar istediğin şekil hitap et dediler. rahat olmam gerek değil midusun2
ama ben tedirginim.. abla mı desem acaba diye...4897
yani saygısızlık yapıyormuşum gibi geldi. insanlar bana hep kimle nasıl konuşacağını biliosun diolar.
evet herkese karşı saygılıyım ve bu saygı benim için çok önemli. asla bana karşı istemediğim bi hareketi ya da sözü başkasına sarfetmem. çok dikkatli olmaya çalışırım.. kurduğum her cümleyi üzerinde düşünür öyle kurarım..
maalesef ki artık bu kuruntulardan bıktım.. ya herkesle arama bir mesafe koyup samimiyeti bırakıp resmi olmalıyım ya da herkesle canımlı cicimli konuşabilmeliyim.. yoruldum çünkü kime nasıl davranacağımı belirlerken düşünmekten.!!sad456b456
bu konuda sizlerden de görüş almak istiyorum günlüğüme göz gezdiren sevgili arkadaşlarım... çünkü stres yapıo bu bende... utananadam

canım benim hitaplara takılan kişiler zaten olgunlaşmamıştır.
ayrıca sen canımda desen bebişimde desen gerçek saygıyı ve kişiliğik haklarını koruyorsan, zarar vermiyorsan karşındakini, sendede böyle korkular barınmaktan vazgeçeceksindir.

sen sadece karşındakine gösterdiğin saygının niteliklerine bak. abla diyip ona demediğini bırakmıyormusun yoksa canım deyip saygıda kusur etmeden devam edebilmeyimi istiyorsun.

seninle kurduğum diyalog içerisinde saygızlık görmedim aksine çok sevecen ve karşısındakine oldukça düşünceli ve saygılısın buda yeterli bence. sadece bunu kendinde ve uyguladığını farkedip kendine teşekkür etmelisin bence :zpzp:

_roxie_ 14-09-2011 12:05 AM

umarımmmm cevap atar :)

RimA Vita Perfetto 14-09-2011 08:33 AM

Alıntı:

neclaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807023)
canım benim hitaplara takılan kişiler zaten olgunlaşmamıştır.
ayrıca sen canımda desen bebişimde desen gerçek saygıyı ve kişiliğik haklarını koruyorsan, zarar vermiyorsan karşındakini, sendede böyle korkular barınmaktan vazgeçeceksindir.

sen sadece karşındakine gösterdiğin saygının niteliklerine bak. abla diyip ona demediğini bırakmıyormusun yoksa canım deyip saygıda kusur etmeden devam edebilmeyimi istiyorsun.

seninle kurduğum diyalog içerisinde saygızlık görmedim aksine çok sevecen ve karşısındakine oldukça düşünceli ve saygılısın buda yeterli bence. sadece bunu kendinde ve uyguladığını farkedip kendine teşekkür etmelisin bence :zpzp:

çok anlamlı ve güzel cümleler. içim rahatladı... çokkkk teşekkür ederimmmmmm...

RimA Vita Perfetto 14-09-2011 09:25 PM

murattan haber yok.. ama bir tevafuk daha yaşadım.. hayretler içerisinde bakakaldım.. aslında alışığın tevafuklara.. Ama RABBim öyle bir gönderio, öyle bir yerleştiriyor ki hayatıma insanları şaşırıp kalıyorum..
hayatımdaki herkes vazifesini yapmak için geliyor ve sonra görevini yapıp gidiyor..
etkileniyorum elbette ki..
bu gece değişik olaylar da yaşadım.. RABBime binlerce şükür.. melek bağlantıları çalışması yapmıştık dün gece. sanırım ondan oldu.. güzeldi ama .. bu geceden bir daha yaşamak istiyorum..
buradaki insanlarla haşır neşir oldukça ve özellikle telkinleri ''düzenli'' dinlemeye başladıktan sonra çok şey değişti benim için. hayatımdaki herkese ve tüm yaşanmışlıklara teşekkürler... her şeye teşekkürler..

RimA Vita Perfetto 17-09-2011 10:28 PM

her şey çok güzel.. ama vücudum sürekli ateşler içinde.. telkinleri geçen sene düzenli dinlememiştim. 6-7 gündür düzenli dinliyorum ve her gece 4-5 tane garip garip rüya görüyorum.. ve bedenimde sürekli enerji geziniyor.. ama bunalacak kadar ateş basıyor.. amaaa mutluyummmmm
çok şükürrr RABB'ime.. zahiri'yle konuştum telefonda. onu da çok seviyorum. aynı frekansta olduğum biri ve onu bu yüzden daha çok seviyorum..
olmaz olmaz demiyorum olmaz olmaz 8977
her şey güzel gidiyor .. bu aralar aklımdan ne geçirsem oluyor çok şükür.. muhteşemim... girlhaha
vee en önemlisi de muhteşem olduğumun farkındayım..blissy
çekim yasasıyla çekeceğim bir şey var şu sıralar ona odaklandım. yakında o güzel haberi hepinizle paylaşacağım..smileydance

MarEspEraNZa 17-09-2011 10:46 PM

Alıntı:

muhteşemim

hiç yabancı gelmedi bu söz, biryerden hatırlıyorum y789
ben o rüyalar çok iken
'lucid dreaming' adında frekanslar veren bir mp3 indirmiştim, rüyalara gerçeklik kazandırdığı yazıyordu. Yani daha net oluyor gibi işte actionsmile

düşün bi 12389 o kadar rüya ve canlı canlı idea3

RimA Vita Perfetto 18-09-2011 01:12 PM

[QUOTE=ikiesitbir;807238]hiç yabancı gelmedi bu söz, biryerden hatırlıyorum y789
ben o rüyalar çok iken
'lucid dreaming' adında frekanslar veren bir mp3 indirmiştim, rüyalara gerçeklik kazandırdığı yazıyordu. Yani daha net oluyor gibi işte actionsmile

düşün bi 12389 o kadar rüya ve canlı canlı idea3

yok artık rüya falan istemiyorum ben 1238912389
muhteşemim y789 sen de mükemmelsin y789
dinleyecek çok şey var şu sıra.. beki bisanın meditasyonlarını indirdimmf678hf678h tavsiye ederim..

RimA Vita Perfetto 21-09-2011 02:34 PM

bu aralar enerji kanallarım fazla açık.y789y789
ve yaşadığım gördüğüm şeyler beni bayağı bi 'büyüttü' diyebilirim. özellikle de telkinler. AMAN ALLAH'IM NE KADAR GARİP ŞEYLER VARMIŞ BİLİNÇALTIMDA.!!!
neyse ki öyle korkak biri değilim. yaşadığım şeyler beni korkutmuyor.. ilerliyorum ve bunun kıymetini fazlasıyla biliyorum..
ama bu aralar fazla açıksözlüyüm hatta aklımdan ne geçerse direk söylüyorum.. önceden (1 ay önce mesela)
her söylediğim cümlenin, kelimenin seçilmişliği vardı tarafımdan.. seçer ölçer tartar öyle konuşurdum.. şimdi öyle mi.??
patavatsız gibiyim.. işin ilginç yanı karşımdakini kaybetme korkum yok wave44

serper 21-09-2011 03:31 PM

rima, tebrik ederim seni, kendini çok güzel geliştirmişsin ve de devam ediyorsun.

sevgi ve ışıkla kal emi.

RimA Vita Perfetto 21-09-2011 10:06 PM

Alıntı:

serper Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807443)
rima, tebrik ederim seni, kendini çok güzel geliştirmişsin ve de devam ediyorsun.

sevgi ve ışıkla kal emi.

girlhahateşekkür ederim.. aslında yaşımdan çok çok olgun olduğumu söylerlerdi hep .. kendimi 0'a indirgedim ve yeniden başladım.. artık zaman zaman çocuk zaman zaman da bir yetişkin gibi olacağım.. dahası nasıl istiyorsam öyle olacağım.. bilinçaltımdaki o böceklerden kurtuluyorum.. süperim....y789

RimA Vita Perfetto 22-09-2011 10:41 PM

Cevap: RiMa'NıN PoziTife EğiLiM GüNLüĞü. :)

muhteşem bir şey yaşadım bugün.. (en azından benim için muhteşem)y789
dün geceden beri iki noktamı bulmaya çalışıyordum.. sevgili sweeet bulduğunda çok bastırma demişti ama merak bu ya bastırdım .. vee emin değildim bulup bulmadığıma deneme çalışmaları yapıyordum.. ayh otururken elimle bastırdım ve geriye doğru düştüm.. kafam küt geriye gitti..ama hemen toparlandım.. çok garip bir deneyimdi..ooo67
2 buçuk saat oldu ama hala heyecanlıyım ve üzerimden atamadım. süperdi...
ama ne yazık ki iki noktamı kaybettimmsadanimsadanim

MarEspEraNZa 23-09-2011 01:31 AM

yazının yarısında korkuttun beni "küt gitti " deyince :)

neymiş bu yaptığın

serper 23-09-2011 11:28 AM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807548)

neymiş bu yaptığın

matrix olabilirmi rimacım ?

sweeet 23-09-2011 12:25 PM

Matrix'e hükmedin adlı kitaptan iki nokta tekniği denemesi :)) o kadar da bastırma dedim bak gördün mü hay allah :)) tabi olay iki noktayı bulmakla bitmiyor yeni başlıyor. Dün akşam o yüzden süperdin herhalde, msnde kalamadım çok :)

Harika bir gün dilerim...

RimA Vita Perfetto 23-09-2011 12:26 PM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807548)

neymiş bu yaptığın

Alıntı:

serper Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807557)
matrix olabilirmi rimacım ?

evet matrix'in ta kendisi. y789
cidden küt gidiosun ikieşitbir.. çok garip bir deneyim oldu.. korktuğuna göre senin için değerliyim... girlhaha
sen de benim için çookk değerlisingulensmileygulensmiley
bununla ilgili bir video var orada da insanlar 'küt' gidiyor..
bu arada iki noktamı keybettim demiştim geri, hala bulamadım ama bulsam bile açıkcası biraz korktum..y789

RimA Vita Perfetto 23-09-2011 12:28 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807559)
Matrix'e hükmedin adlı kitaptan iki nokta tekniği denemesi :)) o kadar da bastırma dedim bak gördün mü hay allah :)) tabi olay iki noktayı bulmakla bitmiyor yeni başlıyor. Dün akşam o yüzden süperdin herhalde, msnde kalamadım çok :)

Harika bir gün dilerim...

çokkk teşekkür ederim sweet'im.. evet o kadar da dedin ama merak işte....y789
hani yasaklar insana cazip gelirmiş..
sana da harika bir gün dilerim.. ışıkla kal dicem ama ışık sensin zatenngirlhahagirlhahasmileydance

frozenrose 23-09-2011 08:49 PM

3. göz ile ilgileniyorum lütfen bana da anlatırmsın ? yada benim hakkımda ne hissediosun merak ettim

RimA Vita Perfetto 23-09-2011 10:40 PM

Alıntı:

frozenrose Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807586)
3. göz ile ilgileniyorum lütfen bana da anlatırmsın ? yada benim hakkımda ne hissediosun merak ettim

gerekli cevabı özelden attım canım..O0

MarEspEraNZa 24-09-2011 01:30 AM

Alıntı:

RimA Vita Perfetto Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807560)

cidden küt gidiosun ikieşitbir.. çok garip bir deneyim oldu.. korktuğuna göre senin için değerliyim... girlhaha
sen de benim için çookk değerlisingulensmileygulensmiley
bununla ilgili bir video var orada da insanlar 'küt' gidiyor..
bu arada iki noktamı keybettim demiştim geri, hala bulamadım ama bulsam bile açıkcası biraz korktum..y789

küt yerine zıp' a devam edelimhappy6
ben denersem küt diye gitmem eminim

RimA Vita Perfetto 24-09-2011 10:44 AM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807598)
küt yerine zıp' a devam edelimhappy6
ben denersem y789diye gitmem eminim

y789kendine güveniosun :))
evet zıp zıppppp happy6:))

RimA Vita Perfetto 24-09-2011 11:02 AM

burada üye bi abimin günlüğünden bir şeyler okumuştum.. evde kendi frekansına uymayan biriyle yaşamak zorunda kaldığından bahsediyordu.. okuyunca bizim evde 6 tane var onlardan diye geçirdim içimden. evet öyle gerçekten. 4 kardeşim ve anne-babam.
18-19-21 yaşında 3 kız kardeşim var ve 15 yaşında bir erkek kardeşim..
her zaman anormal olduğumu boş şeylerle uğraştığımı söyleyen ve sürekli bu yüzden 'gerizekalı' tabirini ağzıından düşürmeyen 6 adet insan..
üzülmüyorum..çünkü bildiklerimi onlara anlatmaya çalıştım ama her seferinde farklı damgalar yedim ve artık onlara hiç bir şey anlatmıyorum.. buna rağmen frekanslarımızın uyuşmaması bile yetiyor ..
buradaki bir arkadaşımın da dediği gibi çekim yasasını kullanıp uzaklara gitmeliyimy789
kızamam onlara da. hep basmakalıp kelimelerle yetişmişler. biri gelip onlara çekim yasasından, reikiden, regrasyondan, telkinlerden vs.. bahsedince otomotik olarak reddediyorlar tüm bu gerçekleri..
evet.. onlarla yaşamak zor tabi. ama biliyorum ki onların da bunları öğrenme vakitleri gelecek.. neticede her şeyin bir zamanı var. nasıl ki ben bir takım şeyleri yaşayarak öğrendim ve olaylar beni bu güzel yola sürekledi onlar da farklı bir yollarla frekanslarını yükseltecekler.. en azından buna inanıyorum ....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:40 PM.