Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   prensesin değişim günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/616598-prensesin-degisim-gunlugu.html)

prenses1 10-06-2011 02:16 PM

Cevap: prensesin değişim günlüğü

merhaba sevgili günlük
çok güzel bir gün her şey yolunda..
ama tarifi imkansız bir boşluk hissettim bu gün..
sanki bir şeyler eksik.
bir bulmacayım sadece bir parça eksik...
bakalım bulabilecekmiyim bunu yada sebebi.
sevgiyle ve ışıkla kalınttli3

prenses1 13-06-2011 10:54 AM

bu gün çok güzel bir gün.gece boyunca yağan yağmur her tarafı temizlemiş.lacivert beyaz giyindim bu gün.tatili özledim denizi özledim denizci gibi giyindim.çalışmaya koyuldum.masamda duran kupadaki çay nasıl yaptım anlamadım üzerime döküldü.çok üzüldüm.ağla2ev yakında değil değiştireyim..olaya farklı bir pencereden nasıl bakarım diye düşündüm.çay sadece lacivert pantolonuma ve lacivert ceketime dökülmüştü.beyaz tişortümde yoktu.pantolonumu temizledim peçetelerle kuruttum.çayın çok sıcak olmadığına şükrettim.problem varsa mutlaka başka bir çözümde vardır.sevgiyle ve ışıkla kalınttli3ttli3ttli3

sweeet 13-06-2011 01:59 PM

Hehehe merhaba prenses o muhteşem pozitif enerjinle herşeyi kendine çekmeyi başarmışssın. (Çay fincanı dahil!) Nihayetinde bir leke çok şükür ki sıcak değilmiş. O leke bırak kalsın kumaşın üzerinde sen pozitif enerjine leke düşürme.
Gülümsemeye devam.

Denizci dedinde aklıma geldi "Ah o gemide ben de olsaydım açık denizlere yol alsaydım." Tatili nasıl özledim anlatamam. cat56

s
/\ s
/\ /\ s
_I__I__ II__
\_________/ => Vapur :))

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/13/6458.jpg

Ben şimdilik vapurla idare ediyorum. Deniz bir başka güzel kokuyor yaz mevsiminde. Yol kısa sürsede keyfini maksimuma çıkarmaya bakıyorum.

Mutlu kal...

prenses1 13-06-2011 02:05 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800419)
Hehehe merhaba prenses o muhteşem pozitif enerjinle herşeyi kendine çekmeyi başarmışssın. (Çay fincanı dahil!) Nihayetinde bir leke çok şükür ki sıcak değilmiş. O leke bırak kalsın kumaşın üzerinde sen pozitif enerjine leke düşürme.
Gülümsemeye devam.

Denizci dedinde aklıma geldi "Ah o gemide ben de olsaydım açık denizlere yol alsaydım." Tatili nasıl özledim anlatamam. cat56

s
/\ s
/\ /\ s
_I__I__ II__
\_________/ => Vapur :))

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/13/6458.jpg

Ben şimdilik vapurla idare ediyorum. Deniz bir başka güzel kokuyor yaz mevsiminde. Yol kısa sürsede keyfini maksimuma çıkarmaya bakıyorum.

Mutlu kal...

sevgili sweeet
harikasın ya beni güldürdün sende ömrün boyunca gülesin.
iyi ki varsın.
sevgiyle ve ışıkla vapurun yol alsınactionsmile

yelda_k 13-06-2011 08:01 PM

şekerim nee güzelsin yaahu .pozitifliğeeebakk harikasın.

prenses1 14-06-2011 09:41 AM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800451)
şekerim nee güzelsin yaahu .pozitifliğeeebakk harikasın.

çok teşekkür ederim canım ....
dün akşam iş çıkışı sağnak yağış vardı.gökyüzü delinmişti sanki.bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyordu. yoldan trafik değil sular akıyordu. yoldan karşıdan karşıya geçerken su on cm.ve benim ayakkabılarımın içine doğru doluyor.ayaklarım buz kesti.ağla2sonra eve doğru gittiğimde suların arka bahçeye dolduğunu gördüm.zeminde oturanlar vardı.evlerine dolmaması için canla başla çalışıyorlardı.bende ayakkabım ıslandı diye söyleniyorum.apartmandan girdim yukarı doğru çıkarken hafif aksayarak yürüyen komşumuza rastladım.dışarda çok yağmur var çıkmayın dediğimde "aşagıdaki komşuya yardım etmeye gidiyorum"dedi.
" bende geliyorum "dedim.bazen olmadık şeyler için üzüldüğüm için kendimden utandım.her şeye her duruma rağmen hayat öyle güzel ve tekrarı yok ki doya doya yaşamalıyım sevgi ve ışıkla kalınttli3ttli3ttli3ttli3

prenses1 20-06-2011 10:15 AM

her şey gönlümüzce güzel olsun....

prenses1 20-06-2011 01:15 PM

şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.
her şey yolunda ama adını koyamadığım bir şeyler eksik..ne acaba......?

prenses1 27-06-2011 11:56 AM

tatile ihtiyacım var.
dinlenmeye ,gezmeyeikitap okumaya,yüzmeye..
güzel bir hafta olsun benim için ve her kes için

prenses1 28-06-2011 09:36 AM

önceleri gerekli gereksiz alış veriş yapardım.mutlaka bir şeyler alırdım.belki aldıklarımın arasında hiç giymediklerimde oldu.almak için alıyordum.yada eksik bir tarafı onunla kapatıyordum.dün cebimde para ve kartım olduğu halde büyük bir avm.gittim.mağzaları dolaştım.bazılarını beğendim tam almaya kara verecekken kendime buna gerçekten ihtiyacım var mı? diye sordum..kendimi tebrik ediyorum...ellerimde poşet olmadan çıktım ordan.ilerlemeler var.sevgi ve ışıkla kalınsmil56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:29 AM.