Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

*Resureksiyon ve Yüksek Benliği*

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri *Resureksiyon ve Yüksek Benliği* Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: tatlıcadı Nickli Üyeden Alıntı ne mutlu sana içindeki güzelliğe kavuşmana çok az kalmış babanla bunca yıl ayrı kalmak çok acı dilerim çok geç olmadan sevginizi esirgemezsiniz birbirinize affına sığınarak bilmeyerek sebelerini yazdım bu şekilde sadece geçen bunca zamana sizler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

*Resureksiyon ve Yüksek Benliği*

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-04-2008, 04:20 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Resureksiyon is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: *Resureksiyon ve Yüksek Benliği*

Alıntı:
tatlıcadı Nickli Üyeden Alıntı
ne mutlu sana içindeki güzelliğe kavuşmana çok az kalmış babanla bunca yıl ayrı kalmak çok acı dilerim çok geç olmadan sevginizi esirgemezsiniz birbirinize affına sığınarak bilmeyerek sebelerini yazdım bu şekilde sadece geçen bunca zamana sizler adına çok üzüldüm
Biz yalnız Allah'tan sevgisini istemiştik...
O da bize kulları vesilesiyle tattırıyor inşallah o muazzam sevgiyi...

Sevgilerimle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-04-2008, 10:19 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Resureksiyon Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili günlükcüğüm,
Hani demiştim ya muazzam günler anlar yaşıyorum, ve gün olmasın ki bir süprizle karşılaşmayayım, bu güzelliklere yenisi eklendi, hemde ne oldu biliyor musun?
16 sene aradan sonra BABAM aradı...
Ne garip...
----"kızım nasılsın?"
----"iyiyim babacım, ellerinizden öperim..."
Ne garipti...
Açılımlar yaşadıkça benlikte, o beklenen kapılarda teker teker açılıyordu işte...
Sadece sabırdı anahtar kelime... İlahi kudrete secdelerimle... 96

Sevgilerimle...
Ah canım ne kadar güzel şeyler yaşıyorsun böyle

Rabbim bozmasın, nazarlardan saklasın inşaallah.. Evet çok haklısın biz O'ndan istiyoruz O'da sebeplerle geliyor bize

devammmm
Alt 26-04-2008, 11:19 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

olacakları hissetme bölümüne yazacaktım ama yüksek benlik konusunda buraya yazmak istiyordum ondan buradan paylaşmak istiyorum yüksek benlik konusunu.

sitenin benim mistik gelişimimde önemli bi yeri oldu.geçen yaz siteyle tanışıp suçluluk duygularını dinlemeye başladıktan sonra günde bazen 20 defadan fazla kez karşımdaki insanların düşünceleri onlar konuşmadan bana geliyordu.sadece düşünce olarak değildi ilginçtir bazen farklı yollarla da kendini gösteriyor telepati.bi cafede arkadaşımla kahve içiyodum.arkadaşım bi ara gazetesini aldı masada okumaya başladı.ben gazeteye hiç bakmıyordum bi şeyi düşünüyordum.sonra aklımda kendi kendime konuşurken izin kelimesi geçti.izin geçer geçmez arkasından  vize kelimesi aklıma geldi.aradan bikaç sn geçti ben gazeteye baktım ve o anda arkadaşım okuduğu gazetenin sayfasını çevirdi büyük harflerle "VİZE...." diye devam eden bi başlık vardı.ilk önceleri siteyle tanıştıktan sonra telepatim arttı sanıyordum ama şimdilerde daha iyi anladım ki önce telepatim arttı sonra siteye geldim.aylarca kitap listelerinde ilk sırada "The Secret" kitabını görmüştüm merak edip de hiç bakmamıştım bile.ama yüksek benliğim bildiği için kendisi bizzat  ben farkında olmadan the secreti bana sezgisel olarak uygulatıp beni buraya getirmişti.bunun için kendi kendime sormuştum "depresyondan nasıl çıkabilirim" diye.onun ardından uygulamışım the secreti.siteye geldikten sonra the secret belgeselini izleyince aslında hayatımda defalarca uygulamış olduğumu farkettim ve siteye de böyle geldiğimi.sonra bilinçaltı ve yüksek benlik konularına yöneldim.yüksek benliği anlayabilmek için gerekli çalışmayı arkadaşlardan aldım ama uygulamadım.çünkü çoğu akşam yalnız başıma çıktığım yürüyüşlerde yüksek benliğimin mesajlar yolladığını ama benim bunları gözden kaçırdığımı farkettim.yüksek benliği herkesin araştırmasını ve anlamaya çalışmasını isterim.çok değişik yollarla mesajı veriyor.benzer frekanstakilerle aynı ortamlarda bulunduruyor.

bi yazarla tanışmak istemiştim bikaçgün imgeledim 3. gün bu yazara tıpatıp inanın ikizi ancak bu kadar benzer.benzeriyle karşılaştım aralarındaki tek fark boy farkıydı.bu gördüğüm 2 metre uzundu.ama benim tanışmak istediğim fotosundan gördüğüm kadarıyla 1.70 falandı fotoda yanındaki ev eşyalarına bakarak diyorum.ama çok önemli bi ayrıntıyı geçenlerde farkettim.bu bahsettiğim yazar kitabında bi anısını anlatırken kendi elbiseleriyle durumunu anlatmıştı bi yerde ben o kitabı okuduğumda.aylar sonra ben onla tanışmak istediğimde gördüğüm ona benzer kişi de bu yazarın kitabında kendini anlattığı gibiydi.biraz kafa karıştırıcı gibi şöyle anlatayım:yazar kitabında mesela diyor ki "o gün üzerimde kırmızı gömlek siyah pantolon elimde dergi vardı gözümde gözlük saçlarım gözüme kadar inmiş ve önümde dalgalanıyordu..." diye anlatıyor.ben onla tanışmak istediğimin 3. gününde gördüğüm ona benzer kişi de aynı bu yazarın kendi elbiselerini betimlediği gibiydi.kırmızı gömlek siyah pantolon saçlar kaş göz herşey aynısı.bazen benzer konular üstüste gelir.mesela bişeyi öğrenirsiniz yardımcı olmak için başkalarına.ve o gün de birinin yardıma ihtiyacı olur size denkgelir.burada bazen yardım için yaklaşırken sorunlar olabiliyor.siz kendi kendinize dersiniz ki "yüksek benliğimin mesajı bunlar ve buna yardımcı olmam gerekli ya da bundan bişey öğrenmem gerekiyor ki aynı ortamda buluştuk" böyle düşünüp karşıdakine yardımcı olmaya çalışırsınız ya da bişeyler öğrenmeye çalışmak için arkadaşlık kurmaya çalışırsınız ama karşıdaki sizi başka maksat taşıdığınızı iddia edip suçlayabilir.bunları da yaşayınca yanlış anlaşılmamak için fazla diyalog kurmamaya çalışıyom ne kadar mesajları üstüste farketsem de.iletişim konusundaki başarısızlığımı da itiraf ediyorum tabi.

bizim canımız sıkkın olunca da yüksek benlikle yakından alakalıdır çok sevinçli olsak da yüksek benlikle yakından alakalıdır.yani bizim canımız sıkılıyorken yüksek benliğimiz bizden uzaklaşıyor da biz neşeliyken yakınlaşıyor diye bişey yok.hangi halde olursak olalım her durumda yüksek benlikle bütünüz.
bi defasında zihnimde hazine konusunu düşünüp duruyordum.geceye doğru çıktım evden.yola çıktım ve karşıdan 4 kişi geliyordu.yanlarından geçtiğim anda içlerinden biri diğerlerine dedi ki "bu aralar rüyamda hep hazine görüyom" ben yanlarından geçeli iki-üç adım olmuştu.

yüksek benliğimiz bizi nasıl yönlendiriyor nasıl buluşturuyor diğer insanlarla diye baya bi merak etmiştim.zaten bu noktaya hep merak ede ede geldim.hele o durmadan soru sorma merakım yok mu çevremdekileri deli eder :) artık öyle ki kendim soruyom kendim cevaplıyom.biraz depresyonun etkisinden.zihinle sürekli meşgul olup hislerimize fazla zaman ayırmayınca zihin dünyasında fazla zaman harcıyoz.depresyondan çıkmanın yolunu fazla bilmiyom ama depresyona girmemenin yolunu sanki biliyom gibi.zihindeki düşüncelerle zaman geçirmek yerine içteki hislere daha fazla zaman ayırmak diyebilirim.içteki hislerle yol alan insan daha verimli ve süratli yol alıyor bence.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2008, 11:35 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

fatale'nin daha önceden gönderdiği konuyu buraya tekrar gönderiyom:

Beynimize ne ekersek, onu biçeriz

Düşüncelerimiz gibi titreşen enerji birimleriyiz. Faydalı, faydasız veya iyi, kötü diye ayırmadan, her an ürettiğiniz düşüncelerinizi, hareketlerinizi, konuşmalarınızı sinyal halinde depolayan bilinçaltınız, gerçek dediğiniz yaşamınızın oluşmasıyla doğrudan etkilidir. Bu sistemin çalışması kullandığınız bilgisayar sistemine benzer. Ne veri verirseniz, o doğrultuda bilgiler alırsınız.

Bilinçaltınız olaylara iyi veya kötü gibi anlamlar vermez, ne verirseniz depolayarak, gerekli olayları ve kişileri hayatınıza çeker ve olayların bu doğrultuda gerçekleşmesini sağlar.

Sürekli param yok diye düşünürseniz, asla paranız olamaz. Hedeflerinize ulaşamayacağınızı düşünürseniz, asla ulaşamazsınız, şansız olduğunuzu düşünürseniz, asla şansınız olmaz, şişman olduğunuzu düşünürseniz asla zayıflayamazsı nız. Sistem bu kadar basit çalışır. Ayrıca aaa ben düşüncemi değiştirdim diye, bir gecede mucize de beklemeyin. Şu anki yaşamınızı oluşturmak kaç yılınızı aldı düşünün... Düşündüklerinizin yaydığı frekans

İle aynı frekansda seyreden olayları, kişileri, karsınıza çıkartır. Seyahat etmeyi düşündüğünüzde karsiniza, sürekli seyahat ile ilgili olayların, haberlerin, kişilerin çıkması buna bir örnek. Bu olaylar kişiler veya haberler zaten vardı. Siz düşünmeye başlayınca, yaydığınız frekans ile aynı olan daha önce farkında olmadığınızı algılamaya başlamış olursunuz.

Işıl ışıl ekinlere....

Kozmik Rehber

Alt 27-04-2008, 01:33 AM   #25 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
l3eyaz Nickli Üyeden Alıntı
olacakları hissetme bölümüne yazacaktım ama yüksek benlik konusunda buraya yazmak istiyordum ondan buradan paylaşmak istiyorum yüksek benlik konusunu.

sitenin benim mistik gelişimimde önemli bi yeri oldu.geçen yaz siteyle tanışıp suçluluk duygularını dinlemeye başladıktan sonra günde bazen 20 defadan fazla kez karşımdaki insanların düşünceleri onlar konuşmadan bana geliyordu.sadece düşünce olarak değildi ilginçtir bazen farklı yollarla da kendini gösteriyor telepati.bi cafede arkadaşımla kahve içiyodum.arkadaşım bi ara gazetesini aldı masada okumaya başladı.ben gazeteye hiç bakmıyordum bi şeyi düşünüyordum.sonra aklımda kendi kendime konuşurken izin kelimesi geçti.izin geçer geçmez arkasından vize kelimesi aklıma geldi.aradan bikaç sn geçti ben gazeteye baktım ve o anda arkadaşım okuduğu gazetenin sayfasını çevirdi büyük harflerle "VİZE...." diye devam eden bi başlık vardı.ilk önceleri siteyle tanıştıktan sonra telepatim arttı sanıyordum ama şimdilerde daha iyi anladım ki önce telepatim arttı sonra siteye geldim.aylarca kitap listelerinde ilk sırada "The Secret" kitabını görmüştüm merak edip de hiç bakmamıştım bile.ama yüksek benliğim bildiği için kendisi bizzat ben farkında olmadan the secreti bana sezgisel olarak uygulatıp beni buraya getirmişti.bunun için kendi kendime sormuştum "depresyondan nasıl çıkabilirim" diye.onun ardından uygulamışım the secreti.siteye geldikten sonra the secret belgeselini izleyince aslında hayatımda defalarca uygulamış olduğumu farkettim ve siteye de böyle geldiğimi.sonra bilinçaltı ve yüksek benlik konularına yöneldim.yüksek benliği anlayabilmek için gerekli çalışmayı arkadaşlardan aldım ama uygulamadım.çünkü çoğu akşam yalnız başıma çıktığım yürüyüşlerde yüksek benliğimin mesajlar yolladığını ama benim bunları gözden kaçırdığımı farkettim.yüksek benliği herkesin araştırmasını ve anlamaya çalışmasını isterim.çok değişik yollarla mesajı veriyor.benzer frekanstakilerle aynı ortamlarda bulunduruyor.

bi yazarla tanışmak istemiştim bikaçgün imgeledim 3. gün bu yazara tıpatıp inanın ikizi ancak bu kadar benzer.benzeriyle karşılaştım aralarındaki tek fark boy farkıydı.bu gördüğüm 2 metre uzundu.ama benim tanışmak istediğim fotosundan gördüğüm kadarıyla 1.70 falandı fotoda yanındaki ev eşyalarına bakarak diyorum.ama çok önemli bi ayrıntıyı geçenlerde farkettim.bu bahsettiğim yazar kitabında bi anısını anlatırken kendi elbiseleriyle durumunu anlatmıştı bi yerde ben o kitabı okuduğumda.aylar sonra ben onla tanışmak istediğimde gördüğüm ona benzer kişi de bu yazarın kitabında kendini anlattığı gibiydi.biraz kafa karıştırıcı gibi şöyle anlatayım:yazar kitabında mesela diyor ki "o gün üzerimde kırmızı gömlek siyah pantolon elimde dergi vardı gözümde gözlük saçlarım gözüme kadar inmiş ve önümde dalgalanıyordu..." diye anlatıyor.ben onla tanışmak istediğimin 3. gününde gördüğüm ona benzer kişi de aynı bu yazarın kendi elbiselerini betimlediği gibiydi.kırmızı gömlek siyah pantolon saçlar kaş göz herşey aynısı.bazen benzer konular üstüste gelir.mesela bişeyi öğrenirsiniz yardımcı olmak için başkalarına.ve o gün de birinin yardıma ihtiyacı olur size denkgelir.burada bazen yardım için yaklaşırken sorunlar olabiliyor.siz kendi kendinize dersiniz ki "yüksek benliğimin mesajı bunlar ve buna yardımcı olmam gerekli ya da bundan bişey öğrenmem gerekiyor ki aynı ortamda buluştuk" böyle düşünüp karşıdakine yardımcı olmaya çalışırsınız ya da bişeyler öğrenmeye çalışmak için arkadaşlık kurmaya çalışırsınız ama karşıdaki sizi başka maksat taşıdığınızı iddia edip suçlayabilir.bunları da yaşayınca yanlış anlaşılmamak için fazla diyalog kurmamaya çalışıyom ne kadar mesajları üstüste farketsem de.iletişim konusundaki başarısızlığımı da itiraf ediyorum tabi.

bizim canımız sıkkın olunca da yüksek benlikle yakından alakalıdır çok sevinçli olsak da yüksek benlikle yakından alakalıdır.yani bizim canımız sıkılıyorken yüksek benliğimiz bizden uzaklaşıyor da biz neşeliyken yakınlaşıyor diye bişey yok.hangi halde olursak olalım her durumda yüksek benlikle bütünüz.
bi defasında zihnimde hazine konusunu düşünüp duruyordum.geceye doğru çıktım evden.yola çıktım ve karşıdan 4 kişi geliyordu.yanlarından geçtiğim anda içlerinden biri diğerlerine dedi ki "bu aralar rüyamda hep hazine görüyom" ben yanlarından geçeli iki-üç adım olmuştu.

yüksek benliğimiz bizi nasıl yönlendiriyor nasıl buluşturuyor diğer insanlarla diye baya bi merak etmiştim.zaten bu noktaya hep merak ede ede geldim.hele o durmadan soru sorma merakım yok mu çevremdekileri deli eder :) artık öyle ki kendim soruyom kendim cevaplıyom.biraz depresyonun etkisinden.zihinle sürekli meşgul olup hislerimize fazla zaman ayırmayınca zihin dünyasında fazla zaman harcıyoz.depresyondan çıkmanın yolunu fazla bilmiyom ama depresyona girmemenin yolunu sanki biliyom gibi.zihindeki düşüncelerle zaman geçirmek yerine içteki hislere daha fazla zaman ayırmak diyebilirim.içteki hislerle yol alan insan daha verimli ve süratli yol alıyor bence.
Teşekkür ederim emeğine arkadaşım, güzide yazılarını günlüğümüzde paylaştığın içiin....sevgilerimle
Alt 27-04-2008, 08:18 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

bişeyi söylemek istedim.hazine diye bahsettim ya sadece o konu kafama takılmıştı.acaba dedim bilinçaltı böyle şeylerde de başarılı mı diye.sonra yürüyüşe çıkınca yoldaki kişilerin konuşmasını duymuştum.ben de bazen saçmalıyom ama.hem hazine demişim hem de gece :) millet sancak defineci midir nedir ne işim olur öyle şeylerle.
Alt 27-04-2008, 01:33 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
l3eyaz Nickli Üyeden Alıntı
bişeyi söylemek istedim.hazine diye bahsettim ya sadece o konu kafama takılmıştı.acaba dedim bilinçaltı böyle şeylerde de başarılı mı diye.sonra yürüyüşe çıkınca yoldaki kişilerin konuşmasını duymuştum.ben de bazen saçmalıyom ama.hem hazine demişim hem de gece :) millet sancak defineci midir nedir ne işim olur öyle şeylerle.

thehehe ne yalan söyliyim bir an aklımda sizi hazineci olarak imgelemedim desem yalan demiş olurum
Neyse şaka bir yana, anlatmak istediğinizi algıladık müsterih olunuz ,ilgi alanı yüksek benlik olan biri hazineci olabilir mi

Sevgili günlükcüğüm,
Geçenlerde girdiğim sınavımda çok şükür duaların gücüyle yolladığınız o saf enerjiyle başarıyı elde ettim, hayal ablamın , shamanic ablamın, meninje ablamın ve diğer arkadaşlarımızın iyi dilek ve duaları çok şükür yerini buldu, ilk sınavımda iki dersimden de geçer not aldım, şimdi 31 mayısta yapılacak sınava hazırlanıyorum, sadece 2dersim olduğu için sınavım 1haziran'a da denk gelebilir yani pazar günü.
Canlarım ballarım diliyorum ki yine iyi dilek ve dualarınızı o güne yönlendirirsiniz, kendimin ve evrenin en yüksek hayrı için bu sınadanda geçer not alarak okulumun diplomasına kavuşurum.iyki varsınız teşekkür ederim teşekkür ederim teşekkür ederim

Sevgilerimle
Alt 27-04-2008, 05:16 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point

Sen zaten bunu da atlatacak gücü enerjiyi isteği depoladın resureksiyon Ben eminim ki bizlerinde dualarını birleştirirsek bu isteğine sonuç mükemmel olacaktır 96

Rabbim hep yanında yakınında olsun....
Alt 27-04-2008, 06:50 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
meninje Nickli Üyeden Alıntı
Sen zaten bunu da atlatacak gücü enerjiyi isteği depoladın resureksiyon Ben eminim ki bizlerinde dualarını birleştirirsek bu isteğine sonuç mükemmel olacaktır 96

Rabbim hep yanında yakınında olsun....
Amin inşallah ablacım dualarımızla birlikte çok güzel olacak herşey. Woltran misali olduk hahaha güçlerimizi birleştirdik

sevgilerimle
Alt 27-04-2008, 07:14 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

resureksiyon sınavlarında başarılar dilerim.

bişeyler daha eklemem gerekiyor dünkü mesajıma.yüksek benlik deneyimlerini anlatmam aslında pek doğru değildi.çünkü herkes kendi deneyimlerinde benliğiyle arasındaki iletişimin nasıl olduğunu çözmesi daha iyi olur.yoksa kendi anlattıklarımdaki gibi yollarla kuruluyor muhakkak diye anlaşılmasın ya da bu yollarla olur diye kısıtlamaya neden olmak istemedim.yol gösterici mesajlarını beklediğimiz üyeler var.onlar daha doğru anlatırlar aslında.

bi de ne hazineci ama.düşünsene bilinçaltını kullanarak hazine bulmak mümkün mü acaba? telepatinin ilk zamanları gerçekten kafama takılmadı desem yalan olur. aklıma gelen konuyla ilgili olaylara rastlayınca ilk günlerde baya bi kaptırmıştım kendimi çünkü.alışmakta zorlanmıştım bu rastlantılara.
noluyoz lan diye.rüyada mıyım yoksa diyodum ciddi ciddi.ama önerilen şey şuymuş yeni öğrendim, yaşanılan bu tür olaylara sadece o günün tatlı bi anısı olarak bakıp günlük yaşama devam etmekmiş.

Bookmarks