Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

iki noktacınız geldiiiii....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri iki noktacınız geldiiiii.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar ilk iki nokta deneyimim başarısız geçti..sevgili storm arkadaşımın kafasını çok ağrıttım ben de sora sora...bir parmağımı koydum sağ elim ikinciyi nereye koycam diye sorulur mu arkadaşlar şimdi çok gülüyorum.bir defasında bana demiştiki havada bir nokta belirle o zaman parmağımı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

iki noktacınız geldiiiii....

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-06-2009, 01:12 PM   #21 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

arkadaşlar ilk iki nokta deneyimim başarısız geçti..sevgili storm arkadaşımın kafasını çok ağrıttım ben de sora sora...bir parmağımı koydum sağ elim ikinciyi nereye koycam diye sorulur mu arkadaşlar şimdi çok gülüyorum.bir defasında bana demiştiki havada bir nokta belirle o zaman parmağımı havada mı tutmam gerekir diye düşündüm..sonra Mümin Bey bir deneyimini paylaşmıştı.teyzesiyle yurt dışındaymış sanırım.bir nokta ben bir nokta teyzem beni araması için niyet ettim ve teyzem aradı deyince biraz benim taşlar oturmaya başladı...ama kendimi bu işi yapmaya çok hazırladım.mutlaka başarırım...egom çok fazladır, bu konuda siteye girince ne olduysa telkinlerden sonra kendimi çok beğenir oldum..ego güçlendiriciyi kestim artık...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-06-2009, 01:32 PM   #22 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

ikinci deneyimimi evde yapıp çıktım.hatta bir kaç tane arka arkaya...konuları okuyup araştırıyorum...kafa patlatmadan öyle kolay lokma yok tabi...ilk yaptığınız deneyimler küçük basit niyetler olsun...hemen oluverecek..büyükle başlarsanız olana kadar acaba endişe merak derken olmazmış, bunu öğrendim.Davetiye dağıtmaya çıkmadan önce iki noktalarımı yaptım...niyetimin biri davetiye verdiğim hanımın diyelimki Şükran Hanımın üzerinde yeşil bir kıyafetle bana kapıyı açsın..iki nokta belirledim zihnimden biri o hanım diğeri yeşil kıyafet giymesi...serbest bıraktım düşüncemi tabi bağı kurduktan sonra..ikinci niyetimi belirledim...amcamlara davetiye götürcem fakat apartmanın kapısında oturuyorlar bahçede o hanımları görmek istemiyorum..onu da banklar boş olarak niyet ettim imgeleme yaptım..bir nokta yengem bir nokta bahçedeki banklar boş...en önemlisi oğlum beni arasın telefonla diye niyetimdi...genelde ben ararım onu...bir nokta oğlum...bir nokta beni araması niyetimi belirledim....telefondaki nasılsın annemmm sesini imgeledim..bağlantıyı hissettim..bıraktım..evden çıktım...ama bunları unuttum olur mu olmaz mı hiç aklıma getirmedim çünkü işin ciddiyetini daha anlamamıştım...ilk gittiğim yer amcamlar,yengem kapıyı açtı tam imgelediğim gibi varan1....bahçedeki banklar boş merdivenleri çıkışımı dahi hayal ettim..oturduk sohbet ettik.orada kahvemi içerken oğlum aradı..nasılsın annem...varan 2daha önce arayacakmış ders çalışırken uyumuş kalmış içi yanarak uyanmış, içimden birses anneni ara dedi ne oldu diye aramış...gülmeye başladım.yengem ve amcamın kızıyla epey kaynattıktan sonra oradan ayrıldım...davetiyeleri dağıtmaya devam..sıra Şükran Hanımda zili çaldım aşağıdan..kapıyı açtı.çıktım merdiveni zatenikinci katta hanım...ne göreyim üzerinde yeşil bir etek şaşkınlığımı anlatamam..gerçi ben yeşil kıyafet düşündüm ama etek ayrıntısına girmemiştim.varan3Aman ALLAHIM SEN NE BÜYÜKSÜN BU KADARI TESADÜF OLAMAZ..
Alt 20-06-2009, 01:54 PM   #23 (permalink)
Teğmen

suxvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
27 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suxvegas is an unknown quantity at this point

Lütfen bana da şu iki nokta olayını netleştirirseniz çok ama çok sevineceğim.. Kitabı aldım ve hiç bi şey anlamadım:(

Birincisi, masa üzerinde bir çekim falan hissetmiyorum. ???

İkincisi, iki noktayı imgeleme olarak mı kurguluyorsunuz? Yani bilincinizde ( hayal) yani mesela ben evdeyim ve diyorum ki 1. nokta ben ( bir yerinize dokunuyor musunuz ?) 2. nokta da arkadaşınızın evi. Burada 2. noktayı gözünüzün önünde canlandırdınız ve şöyle dediniz mesela; ben 1. nokta, ... 2. nokta, beni bugün arasın ve dışarı davet etsin. Dşarı çıkalım ( orada da nokta belirliyor musunuz? Sonrasında benimle meselemizi konuşmak üzere bana gelsin.. vs. gibi midir???

Burada parmaklar ve mıknatıs durumu işin içine giriyor mu? Giriyorsa nasıl? yok girmiyorsa sadece hayalde 2 nokta belirleyip, imgeleyip hissederek evrene mi yolluyoruz???

Çok çok teşekkürler şimdiden...
suxvegas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2009, 01:58 PM   #24 (permalink)
Binbaşı

küçük basit niyetler çok önemli kendinize ve iki noktayı başardığınıza güveniniz artıyor büyük niyetlerde şüphe etmiyorsunuz nasıl olsa ötekiler oldu bunu da başarırım...annem rahatsızdı parmağı ağrıyordu.il defa sağlık için uyguladım.açıkçası yaparken korktum..yaşlı olduğu için ağrı dindi...bel ağrısı için yaptığımda o ağrıyı bağlantı esnasında kendimde hissettim.daha fazla devam ettiremeyip kesmek zorunda kaldım.fakat annem çok rahatladığını söyledi.fakat ara verdim düğüne gidince Antalyada pek bağlantı kuramadım.gitmeden eve kiracı için yaptım ve ertesi günü kiracı taşındı birtaraftan esk kiracı evi boşalttı.biri eşya taşıdı..Allahım keşke yarın demeseydimbu kadar çabuk olacağını düşünmemiştim.apartmandakiler nezaman boşaldı bizim haberimiz olmadı diyorlar..kendi oturduğum dairemle kiraya verdiğim daire çok yakın camlar çerçeveler çürümüş herkes değiştiriyor pvc yaptıruyor bir bizim ki kalmış diye üzülüyordum..nerden yaptıracağım, şimdi kapı da değişecek kiracılar çelik kapı istiyor...sonra böyle aciz aciz düşüneceğime Şanal Beyden öğrendiklerimi yapmaya karar verdim.gelirken geçerken pvc yapıldığını parladını çok güzel olduğunu imgeleme yaptım.her geçişimde...bundan önce ev boşaldığında da ev dolu perdeleri kapalı öyle hayal edip geçiyordum..kapıyıda çelik kapı takılmış en güzel kapı bizimki olmuş abartıyorduminanın bana çelik kapıyıda taktırdım,camlara pvc de yaptırdım.üstüne üstlük mutfak dolabını dahi değiştirdim...tabi bunları iki noktayı öğrenmeden önce yapmıştım..ama imgelemenin faydasını anlatmaya çalışıyorum.bunu kuantum düşünce tekniği ile geliştirdim...bunu yapınca iki nokta yapmak kaçınılmaz oluyor...
Alt 20-06-2009, 02:06 PM   #25 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
suxvegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lütfen bana da şu iki nokta olayını netleştirirseniz çok ama çok sevineceğim.. Kitabı aldım ve hiç bi şey anlamadım:(

Birincisi, masa üzerinde bir çekim falan hissetmiyorum. ???

İkincisi, iki noktayı imgeleme olarak mı kurguluyorsunuz? Yani bilincinizde ( hayal) yani mesela ben evdeyim ve diyorum ki 1. nokta ben ( bir yerinize dokunuyor musunuz ?) 2. nokta da arkadaşınızın evi. Burada 2. noktayı gözünüzün önünde canlandırdınız ve şöyle dediniz mesela; ben 1. nokta, ... 2. nokta, beni bugün arasın ve dışarı davet etsin. Dşarı çıkalım ( orada da nokta belirliyor musunuz? Sonrasında benimle meselemizi konuşmak üzere bana gelsin.. vs. gibi midir???

Burada parmaklar ve mıknatıs durumu işin içine giriyor mu? Giriyorsa nasıl? yok girmiyorsa sadece hayalde 2 nokta belirleyip, imgeleyip hissederek evrene mi yolluyoruz???

Çok çok teşekkürler şimdiden...
arkadaşım niyetini belirledin.bir nokta sen...bir nokta arkadaşın diyelim ki masa üstünde yap ilk önce parmağınla gezdir parmağının hareket edemediği bir tutukluk olan yere bas bu sensin...ikinci sol elinle içinden gelen yine gezdir yapışık tutukluk olan yere parmağınla bastır bu da arkadaşın..bu ardaniyetini düşün seni arayıp,dışarı davet ettiğini sesini duy telefon çalıyor onun adını görüyorsun açıyorsun sesini duy hisset.fakat ki parmağın arasındaki çekimi hisset hem çekim hem itme gibi manyetik bir iletişim ouyor.hayalide zihninde sanki iki parmağını yanyana gelmiş çekmiş birbirine bitiştiğini düşün o zaman hissdersin aradaki bağı bu pratiği sürekli yap.niyetten önce parmaklar arsında çekimi hissetmeye çalışmaları yap..bu iletişimi anlayınca niyet edip yapmaya başla..matrixe hükmedin kitabındaki alıntılar konusunu mutlaka okuyun.ben onu yapınca işi kavradım
Alt 20-06-2009, 02:15 PM   #26 (permalink)
Binbaşı

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tilarquot.html arkadaşlar bu linke tıklarsanız daha iyi uygularsanız..
Alt 20-06-2009, 04:00 PM   #27 (permalink)
Binbaşı

bugün kendi işimle ilgili bir iki nokta yaptım ve serbest bıraktım.olunca sizlerle paylaşırım..kafamızda olmaz diye herhangi bir endişe bulunması olmasını engelliyor...çok rahat ve huzurluyken yapmanızı tavsiye edicem..negatif bir anınızda olacağını sanmıyorum...
Alt 20-06-2009, 04:23 PM   #28 (permalink)
Binbaşı

Alt 20-06-2009, 09:20 PM   #29 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough

Sevgili Sudem,
O kadar guzel anlatiyor ve paylasiyorsun ki sayende bayagi anladim. Sayfanin muptelasi oldum. Bugun ne yazdin ya da arkadaslar neler paylastilar? Gece, gunduz farketmiyor once senin gunlugunu okuyorum :-))
Tsk'ler, sevgiler ve mutluluklar....
Alt 20-06-2009, 09:55 PM   #30 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
aquariel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Sudem,
O kadar guzel anlatiyor ve paylasiyorsun ki sayende bayagi anladim. Sayfanin muptelasi oldum. Bugun ne yazdin ya da arkadaslar neler paylastilar? Gece, gunduz farketmiyor once senin gunlugunu okuyorum :-))
Tsk'ler, sevgiler ve mutluluklar....
çok sağol arkadaşım,severek yapıyorum.daha fazla şımartmayın beni...iyice egom şişti.tek kötü huyum egom çok fazla kendimi çok seviyorum, beğeniyorum...bunun suçlusu bu site buraya girince oldu telkinler beni böyle yaptı..geçen sana bir yerde sordum ama cevap yazdın mı bilmiyorum yunanistanı beğeniyormusun memnun musunuz diye... aysesin günlüğünde şimdi hatırladım..oğlum şubat tatilinde ordaydı.çok beğenmişte...2 şubat doğum günü pastam yunanistandan geldi...yalnız zeytin getirmiş hiç yiyemedik...türkiyeye geldiğinde buluşuruz...

Bookmarks

Etiketler
geldiiiii...., noktaciniz

Seçenekler
Stil