Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

iki noktacınız geldiiiii....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri iki noktacınız geldiiiii.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız teşekkür benden... ne güzel yüreklendiriyorsunuz yönlendiriyorsunuz sevgili dönüşturucü hemen benm inadı sevgiyle kabul edip dönüştürdü saman desen gayrete getiriyor hepinizden birşeyler öğreniyorum.çok mutluym...az önce arkadaşım geldi kahve içtik sohbet ederken hemen oğlunun mesajını iletmesini söyledi unutmadan..çok korktuğu iki dersi vardı.üniversitede ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

iki noktacınız geldiiiii....

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-06-2009, 03:24 PM   #41 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

teşekkür benden... ne güzel yüreklendiriyorsunuz yönlendiriyorsunuz sevgili dönüşturucü hemen benm inadı sevgiyle kabul edip dönüştürdü saman desen gayrete getiriyor hepinizden birşeyler öğreniyorum.çok mutluym...az önce arkadaşım geldi kahve içtik sohbet ederken hemen oğlunun mesajını iletmesini söyledi unutmadan..çok korktuğu iki dersi vardı.üniversitede okuyor..oğlum sen çalış elinden geleni yap ben hem dua ederim hem iki nokta demiştim..iki dersten geçmiş.annesiyle bana çiçek göndermiş...Allahım bu güzel haberleri alınca o kadar seviniyorum ki..arkadaşımın oğlu ama, sanki benim oğlum gibi hiç bişi farketmiyor.Allah herkesin işini rast getirsin..zaten çekim yasası öyle işliyor. sadece kendin için istemeyeceksin..başkası içinde aynı duygular içinde olacaksın..kaç arkadaşıma bu konuyu günlerce anlattım..hatta biri tasavvufla ilgilendiği halde hepside aşina olduğu konular fakat uygulayamadı.kendi çok bencil ,hep ben de olsun ister bu işi başaramadı...allah hepimizin negatif düşüncelerini arındırsın...hergün arınma yapıyorum.eskiden neden ben derdim...şimdi sorunun sebebide çözümüde içimde diyorum...kimseye kızamıyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-06-2009, 04:22 PM   #42 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dila66 is an unknown quantity at this point

Sevgili Sudem,günlüğün hayırlı olsun.Ben de hemen başlayacağım bu iki nokta işine.Hepiniz harikasınız.Bu siteye üye olduğumdan beri hayatımda çok şey değişti.Sonsuz teşekkürler hepinize.
dila66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 04:48 PM   #43 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
dila66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SEVGİLİ SUDEM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN BENDE HEMEN BAŞLAYACAĞIM BU İKİ NOKTA İŞİNE.HEPİNİZ HARİKASINIZ.BU SİTEYE ÜYE OLDUĞUMDAN BERİ HAYATIMDA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ.SONSUZ TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE.
canım başlaman çok güzel bir seçim hayırlı olsun...sana bir nacizane önerim var büyük harfle yazma belki uyarırlar seni.. ben ablan olarak uyarayım dedim...forum kuralları gereği
Alt 21-06-2009, 05:15 PM   #44 (permalink)
Teğmen

ayses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,721
107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayses will become famous soon enoughayses will become famous soon enough

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım kitaba pek takılma, ben kitabı okumadan yapmaya başladım.yani alamadım diye üzülme.inan kitaptan birşey anlamadım...önemli olan hayal gücü imgeleme...mesela koku sesler aklında kalıcı şekiller esprili birşey düşünebilirsin.ayrıntılar çok önemli...geçenbir arkadaşın oğlu Antalyada restoran açmış pek gelen yok ne yapayım dedi.hemen imgeleme yapmasını söyledim.içi dolmuş oturacak yer kalmamış..çok yorulduklarını eşiyle oğluyla telefonda konuştuklarını...hatta bundan şikayetçi olduklarını akşam eve geldiklerinde ayaklarına tuzlu su koyduğunu gözünde canlandır.çok güldü bu kadar ayrıntıya ne gerek var...diye ama çok faydasını görüyor şimdi...normalde bile ben bir şey istediğimde mutlaka olmuş halini düşünürüm.hatta komik şeyler bulurum..hepsi de oldu...ama bir defada olmuyor bazen...yapıp bırak birkaç kez sonra gerçeği olunca kıs kıs gülüyorsun..diyorsun ki tam düşündüğüm gibi...iki nokta olması şart değil...
sudem8
öncelikle hayırlı olsun...sonunda deneyımlerını tek bır baslık altnda okuyabılıcez:)
bıde kıtapla ılgılı gorusune katılıyorum cunku bende kıtabı okudugumda anladgımı sandıgım seylerı daha cok karıstırdım ama burdakı ozetlerden arkadasların deneyımlerını okuyunca daha bır yapıyor oldum ve su anda butun ıkı nokta denemelerım oluyor ve buda bana guven verıyor:))
ayses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 05:23 PM   #45 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
ayses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudem8
öncelikle hayırlı olsun...sonunda deneyımlerını tek bır baslık altnda okuyabılıcez:)
bıde kıtapla ılgılı gorusune katılıyorum cunku bende kıtabı okudugumda anladgımı sandıgım seylerı daha cok karıstırdım ama burdakı ozetlerden arkadasların deneyımlerını okuyunca daha bır yapıyor oldum ve su anda butun ıkı nokta denemelerım oluyor ve buda bana guven verıyor:))
güzelim çok sevindim sen zaten çok tatlı insansın yaşına göre olgun ve saygılı...biliyorsun senin iki ablan var bu forumda aquruel ve ben..seni çok seviyoruz
Alt 21-06-2009, 05:38 PM   #46 (permalink)
Teğmen

ayses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,721
107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayses will become famous soon enoughayses will become famous soon enough

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzelim çok sevindim sen zaten çok tatlı insansın yaşına göre olgun ve saygılı...biliyorsun senin iki ablan var bu forumda aquruel ve ben..seni çok seviyoruz
gercekten öyle....en sıkıştığım işin içinden çıkamadığım olayda bana ikiniz çok sabırlı davranıp yardım ettiniz...ben sizi çok seviyorum:)))
bu arada gelişmelerden haberdar edıcegımı solemıstım sıze ve bırazdan yazıcam:)
ayses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 06:14 PM   #47 (permalink)
Binbaşı

sabır nedemek severek yardımcı lduk.senin evlendiğini de görürüz inşallah:)...
Alt 21-06-2009, 07:51 PM   #48 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dila66 is an unknown quantity at this point

sudem öncelikle uyarın için teşekkürler canım.bir saat kadar önce bu yaşadığım deneyimi yazmak istedim.cuma günü bimden bir kemer almıştım küçük geldi bizim burdaki şubede pek geri alma yapmıyorlar hele pazar günü imkansızdı.bu iki nokta çalışmasını yaptım ve bime gittim.inanamadım kemeri geri aldılar.paramı aldım onla başka alışveriş yapıp geri döndüm.hemen size yazmak istedim.önce bunu deneme maksatlı yaptım ama ben bu iki nokta çalışmasını uzun süredir beklediğim bir ünvan için yapmayı düşünüyorum.gelişmelerden sizi haberdar ederim.sizleri çok seviyorum sağlıcakla kalın.
dila66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 08:09 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Dila tebrik ederim seni,daha güzel deneyimlerinin olması dileğiyle...

Sudem, Bende sonuç alsam denemelerimden, paylaşıcam forumda ama,olmadı henüzz...aklıma bi fikir geldi,Sudem Bana iki nokta yapsana iki noktayı yapıyım diyee

olurmu ki?
Alt 21-06-2009, 09:41 PM   #50 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

sudem8 günlüğün hayırlı olsun öncelikle tebrik ederim,yazılanları okuyunca çok memnun oldum,sonuç alıyor olman çok sevindirici,paylaştığın içinde teşekkürler
kuantum düşünce ile ilgileniyorsun bende şanal beyin programlarını seyrediyorum ondan öğrenecek çok şey var,imgeleme konusunda olmuş ve onu kullanırken hayal ediyorum ve o duyguyu hissediyorum,coşku dolu ve sevinçli bir duygu fakat ondan sonra göğsümde bir sıkışma başlıyor bunun sebebini anlayamadım.....
iki nokta tekniğinde masada denemeler yapıyorum ilk noktayı belirliyorum bu bir çekim hissi oluşturuyor ve ikinci noktayı bulduğumda bu çekimi koruyarak bağ kurmaya çalışıyorum sanırım tam yapamadım,sen nasıl yapıyorsun? biraz bahsedersen sevinirim
...''hergün arınma yapıyorum''.... diyorsun nasıl bir arınma ?
teşekkür ederim
sevgiyle kalın :)
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
geldiiiii...., noktaciniz