Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeni Hayatın Günlükleri

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeni Hayatın Günlükleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili günlük artık eskisi gibi görüşemiyoruz bir haftadır internetim olmasına rağmen daha yeni girip yazabiliyorum. İşten vakit bulamıyoruz yazmaya bu akşam değişiklik yapıp yazıyorum. Son yazımdan bu yana değişiklikler var artık sadece gece dinleyebiliyorum telkinleri, baya stresli bir işim var ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeni Hayatın Günlükleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-08-2009, 01:43 AM   #81 (permalink)
Üsteğmen

serkans674 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkans674 is an unknown quantity at this point
Thumbs up Cevap: Yeni Hayatın Günlükleri

Sevgili günlük artık eskisi gibi görüşemiyoruz bir haftadır internetim olmasına rağmen daha yeni girip yazabiliyorum.
İşten vakit bulamıyoruz yazmaya bu akşam değişiklik yapıp yazıyorum.
Son yazımdan bu yana değişiklikler var artık sadece gece dinleyebiliyorum telkinleri, baya stresli bir işim var insanlarla uğraşmak zor çok iyi yönde bi ilerleme yok bu yüzden kısmen daha sakin ve kararlıyım ama.
çok vaktim yok sabah erken kalkıyorum kısa kesiyorum o yüzden...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...
serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2009, 12:41 AM   #82 (permalink)
Üsteğmen

176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Smile Cevap: Yeni Hayatın Günlükleri

Sevgili günlük bak fırsat buldum yine yazmaya geldim herkes yazarken sen boynu bükük kalma diye kıymet bil yani herkese yapmam bu kıyağı
Neyse şükür ki yarın tatil bende pc ile hasret gideriyorum bu gece. Keyfim gıcır bu aralar işin açıkçası sıkılmaya bile fırsatım yok yoğunluktan o yüzden keyfimi kaçıran durumları hatırlamaya bile fırsatım olmuyo...
Telkinler konusunda gece dinlemeye dewam başkada bi dinleme şansım olmuyo zaten, benimle beraber ev arkadaşımda maruz kalıyo telkinlere biraz şikayetçi ama idare ediyo gerçi onda bi etkisi yok telkinlerin ama bakalım zamanla olur, bi eskisi gibi rüya göremediğinden şikayetçi
Ailemi özledim bir ay oldu görmeyeli burnumda tütüyorlar, kardeşim askerliği bitirip geldi memlekete, onu bayadır göremedim ayrıca içim bir buruk...
Baktımda ben görmeyeli foruma yeni simalar eklenmiş sevindirik oldum birileride hayatını değiştirmeye karar vermiş ne mutlu onlara ne denir bu durumda sanırım en doğru cümle şu olabilir
"Allah tamamına erdirsin"

serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2009, 06:07 AM   #83 (permalink)
Üsteğmen

Gerçekten uzun zaman olmuş bişeyler yazmayalı nerdeyse iki ay
Ara sıra uğruyorum siteye ama yazacak vakti bulamadım bi türlü baya bi değişiklik olmuş forumda online destek filan şaşırdım hani, gerçi yine girmezdim yada öylesine bakıp bi çıkardım ama facebooktaki grup mesajı dikkatimi çekti öyle girdim "
Hediye Nasıl Mutlu Olunur Mp3'ü " konuyu okudum bi deneyelim diyip indirdim sonuçlarını yazarım daha sonra bakayım mutlu edecek mi beni.
Biz dinlediklerimizden sonuç yazalım listem oldukça kalabalık olarak dewam ediyor 10 tane kadar.
Acil ihtiyacım olanların tur sayısını fazla tutuyorum şu ara en acil ihtiyacım zinde uyanma 3 aydır dinliyorum günde 20 tur en az ciddi bir ilerleme kaydedemedim hala çok uyumak istiyorum hala dinç uyanabiliyor değilim gerçi benim gibi uykusever birisinin 10-15 yıllık huyu bir anda değişmez onunda farkındayım kendimce basit bir hesap yaptım 10 yılda hergün çok uyumak isteyerek bilinçaltıma en az 3650 kez çok uyumalıyım mesajını kaydetmiş olurum en az bu kadar tur dinlemeliyim ki olanı silip yeni şekli gelsin diye geldi aklıma geçen bende yaklaşık dinlediğim tur sayısını o sayıya kadar getiricam artık yolum var yani daha bide bu yöntemi deniyim bakayım.
Hayatımda son 3 aydır olumlu gelişmeler sürüyor öncelikle iş bulmam en olumlu gelişmeydi ama işten pek memnun değilim çünkü asıl mesleğim olan bilgisyar teknikerliğini yapmak istyorum onun için İstanbul'a kadar koptuk geldik.
Güvenlik görevlisi olarak alışveriş merkezinde çalışıyorum şimdi iş zaten sıkıntılı üstüne uzun vardiya saatleri gerçekten insanlarla uğraşmak zor, kelimenin tam anlamıyla insanlar çıldırmış yani insanları seven bir yapıdayım artık olan sevgimi kaybetmeye başladım.Sırf bu yüzden gece vardiyasına geçtim insanlardan uzak kalayım biraz geri kalan insan sevgimide kaybetmiyim bari "Nalet olsun içimdeki insan sevgisine"
Neyse tabi işe başladım diye teknikerlik için başvurularıma devam ettim hem başvuru yaparken kafam rahat şimdi işim var kabul edilmesem dünyanın sonu değil diyorum ama işsizken öyle diyemiyorsun strese giriyosun haliyle.
Bugün çok istediğim bi firmadan aradılar yarın görüşmeye gidicem açıkcası çokda rahat gidiyorum kabul edilmesem dünyanın sonu değil hala bi işim var, kayıp firmanın olur benim gibi elemandan mahrum kalırlar
İşte böyle günlük telkinleri gece dinliyoruz onda bi değişiklik yok ama değişen bi kısım var suçluluk telkini artık gece dinleyebiliyorum kabus görüp uykum filan bölünmüyor bünyem alıştı herhaldeOlaylarada pozitif bakmaya çalışıyorum eskisi gibi değilim ekilerim artı olmaya dewam ediyor
Çok giremesekte vakit buldukça yazarım yine gelişmeleri

Alt 06-10-2009, 08:39 AM   #84 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: Yeni Hayatın Günlükleri

Alıntı:
serkans674 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Acil ihtiyacım olanların tur sayısını fazla tutuyorum şu ara en acil ihtiyacım zinde uyanma 3 aydır dinliyorum günde 20 tur en az ciddi bir ilerleme kaydedemedim hala çok uyumak istiyorum hala dinç uyanabiliyor değilim gerçi benim gibi uykusever birisinin 10-15 yıllık huyu bir anda değişmez onunda farkındayım kendimce basit bir hesap yaptım 10 yılda hergün çok uyumak isteyerek bilinçaltıma en az 3650 kez çok uyumalıyım mesajını kaydetmiş olurum en az bu kadar tur dinlemeliyim ki olanı silip yeni şekli gelsin diye geldi aklıma geçen bende yaklaşık dinlediğim tur sayısını o sayıya kadar getiricam artık yolum var yani daha bide bu yöntemi deniyim bakayım.
Serkan hediye mutluluk telkinine bir yenisi daha eklendi..

Zinde uyanmana faydalı olacak bir telkinbu,dinlemeni tavsiye ederim..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yanma-mp3.html

İşlerinde başarılar..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2009, 08:03 PM   #85 (permalink)
Üsteğmen

Lightbulb Cevap: Yeni Hayatın Günlükleri

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Serkan hediye mutluluk telkinine bir yenisi daha eklendi..

Zinde uyanmana faydalı olacak bir telkinbu,dinlemeni tavsiye ederim..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yanma-mp3.html

İşlerinde başarılar..
Ben diyorum forum değişmiş diye sadece şekli değil baya bi değşiklik var
adı aynı tadı değişmiş

Alt 19-11-2009, 07:24 PM   #86 (permalink)
Üsteğmen

slm günlük senide ihmal ettik bayadır yine yazalımda barfışalım en iş görüşmesine gideceğimi yazmışım görüşmeyi yaptım işe başlamadım malesef şartlar istediğim gibi değildi ama bariz bi değişiklik vardı önceki iş görüşmelerima göre acaip rahattım kendimi ifade etmede hiç sorun yaşamadım çok net cevaplar verdim bunun ilk nedeni sanırım başka bir işim olmasından dolayı zihinsel olarakj rahat olmam olmazsa dünyaynın sonu değil havasındaydım biraz, ikinci nedeni ise telkinler farkında olmadan iyice etkisini göstermiş ki özgüvenim iyi durumda olması ve diğer saorunlarımı aşmaya başlamış olmam.sonuçta işin şartları bana cazip gelmedi ve olumsuz cevap verdim buda bir ilkti normalde benzeri bir iş için on takla atmam lazımdı
Depresyon dünde kaldı telkinini kalıcı olarak çıkardım listemden ve aynı şekilde depresyon denen meretide hayatımdan çıkardım
Bittiiii aşkımız buraya kadarmış uzun yıllarımız beraber geçti biliyorum zor bi ayrılık olacak üzüleceğiz ama artık kendimize yeni yollar çizmenin tam zamanı elveda depresyon
Bu ara qazı erken uyanma ve mutluluk telkinine verdim, erken uyanma konusunda 4 aydır zerre kadar ilerleme yapamadım malesef eskisi yenisi telkin fayda etmiyo ne kadar bırakırsan o kadar uyuyorum hatta iki aydır kendi rekorlarımı bile altüst ettim 22 ve 19 saatlik uyuma saatleri ile yaw bişey değil ders çalışmak ve niyetimde aikido kursuna başlamak var bunlar için günde 6 saat uyumaya adapte olmam lazım.
mutluluk telkini hakkında bi yorum yapamıyorum bende bi değişiklik yapmadı bayada dinledim dinlemeyede dewam ediyorum.
Geçen hafta hayatımda bir ilk oldu matematik dersine çalışma başarısı gösterdim ve ilginçtir konuyu anladım biraz ,nasıl sewindirik oldum anlatamamgerçi bir haftadır tekrar çalışmaya fırsat bulamadım ama olsun bugün biraz zorlayacam şansımı.
Ehliyet kursuna başlamıştım ve sınavları verdim artık bende ehliyet sahibi olucam bu arada es geçmiyim konuyu benim için önemli hele direksiyon sınavında hiç kullanmayı bilmeyen biri olarak nasıl panik yapmıştım dipnot olarak düşelim.
Bugün natura sound programını indirdim bakalım bi denemediğimiz o kalmıştı onuda deneyelim.
Neyse uzun bi aradan sonra görüşmenin mutluluğu ile ben kaçıyorum işe gidicem birazdan.

Alt 16-03-2010, 06:59 PM   #87 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili günlük (ve okuyanları) gerçi adın günlük olarak kaldı ben 3 ayda bir yazıyorum anca ben baştan uyarmıştım ama beceremem günlük yazma işini diye
Neyse uzun bi aradan sonra beraberiz yine. benim yazmadığım arada ne oldu toptan yazayım artık.
Ders çalışma işinde bi ritim tutturdum artık. hani tam standart oturtamadım düzenli çalışma işini ama onun içinde uğraşılarım sürüyor.
En son iş görüşmesi için yazmışım kabul edildim ama şartları benim istediğim gibi değildi ben kabul etmedim
Ama iyi haber kul istemiş bi göz Allah vermiş iki göz işimi değiştirdim yani arasam bulamazdım bu kadarını.
oda nasıl oldu işe alınmadan bir iki gün önce namaz kıldıktan sonra sitemli bi dua ettim " Allah'ım şükür işim var ama bu iş olmuyor artık ,çalışma saatleri berbat ne ders çalışabiliyorum ne ibadeti yapabiliyorum, ne yaşayabiliyorum bi kıyak yap hayırlı iş nasip et acilen" dedim ivedidir notu ekleyip gönderdim dua olarak.
Duaya cevap baya hızlı geldi ertesi gün bir iş konuşuluyor çalıştığım yerin hemen yanına yapılacak rezidans inşaatına güvenlik görevlisi alınacaktır diye aslında güvenlik işine devam etmeyi düşünmüyordum geçiciydi sonuçta ama çalışma sistemi çok rahattı, işin ilginci çalıştığım yerde herkes biliyor ama kimse kimseye söylemiyor (sanki top secret bilgide) nereye kime başvurulacak bi bilgi yok yani. birde gece vardiyasından çıkıyorum dinlenip tekrar dönmek için 11 saatim var iş başvurusuna gidersem 2 saat uyku ile gelicem işime hemde sadece başvuru için değmez diye düşündüm, sonra içimden dedim hayatta bişey kovalamadan başarı olmaz nolucak bugünde uykusuz kal ölmezsin dedim. neyse sabah başvuruya gidecek birilerinin kuyruğuna yapıştım bende geliyorum diye kıvıramadılarda böyle yüzsüzlük yapınca gelme filanda diyemediler gerçi asıl yüzsüzlük onlarda böyle bişey warken beni çağırmaları lazımken ben onların peşine takılıyorum.
Başvuruyu yaptım 9 kişi alınacaktı o günde alımın acilen yapılması gerekiyormuş, o gün gelmesi gereken ve bana haber vermeyen çok kişi gelmediği için işe kabul edildim.
Ertesi gün çalıştığım işyerinden istifa edip 2 gün sonra yeni işime başladım bu arada fırsatı kaçıran herkes o günden beri kafasını taşlara vuruyor ama kısmet benimmiş " Kısmetse gelir Bağdat'tan Yemen'den kısmet değilse ne gelir elden." . Allah'a şükür duaya hızlı cevap geldi hani bilsem böyle olacağını bikaç ekleme daha yapardım o günkü duaya ev araba aşk para pul filan.

Alt 16-03-2010, 07:11 PM   #88 (permalink)
Üsteğmen

işte böyle günlük 3 aydır çalışıyorum aynı işte çok rahatım, bu arada çok seviceğim birini buldum bende fırsatı kaçırmadım seviverdim hem seviyorum hem seviliyorum hatta işi ciddiyete döküyoruz ailesi ile tanışcaz
Telkinler konusuda dewam.üstüne birde yazılı görsel mesajları ekledim onlarıda üç aydır gazlıyorum kendime. ders konusunda baya işe yaradı.
eee tabi hayatımda hiçmi kötü şeyler yok ewet tabiki var iyi ve kötü ayrılmaz parçalar biri varsda diğeride oluyor zaten, sıkıntılar dertler azımsanmayacak kadar çok hatta normal birini rahatlıkla depresyona sokacak kadar sorunumda yığılı bi taraftan. onlarlada başedebiliyorum Allah insana kaldıramayacağı yük yüklemez demekki kapasitem var yüklüyor bende yükü taşımaya çalışıyorum.
Herşeye rağmen hayat güzel dönüp bir yıl önceki halime bakıyorum şimdiki halime bakıyorum dahada sewindirik oluyorum.
Forumdaki herkesin amacı daha mutlu daha güzel bir yaşam ne diyim benimki güzel gidiyor inşallah herkesin ki böyle olur.
Hadi bakayım günlük benden bu kadar üç ay sonra görüşürüz...

Alt 16-03-2010, 08:30 PM   #89 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Yeni Hayatın Günlükleri

şu en son yapılan rezidans mı o bakiim? Neyse reklam olmasın ;) Yeni işin istediğin gibi gelmiş sana. Hayırlı olsun. Çekim de yapmışsın ne güzel. Devamlı olur çekimlerin ve değişimlerin inşallah.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gunlukleri, hayatin, yeni