Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Regina'nın günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Regina'nın günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Shamanic sağol. Keşke daha önce keşfetseydim, kısmet bugüneymiş... Anlattıklarım yaşadıklarımın binde biri bile değil. O kadar olaylı bi hayatım olduki nasıl ayakta kaldığıma bazen şaşırıyorum ama sırf ayakta kalabildiğim için daha fazlasını da başarabileceğimi biliyorum... Buradaki herkesin de çok özel ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Regina'nın günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-10-2007, 09:40 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Regina is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Regina'nın günlüğü

Shamanic sağol. Keşke daha önce keşfetseydim, kısmet bugüneymiş... Anlattıklarım yaşadıklarımın binde biri bile değil. O kadar olaylı bi hayatım olduki nasıl ayakta kaldığıma bazen şaşırıyorum ama sırf ayakta kalabildiğim için daha fazlasını da başarabileceğimi biliyorum... Buradaki herkesin de çok özel insanlar olduklarını görebiliyorum, iyi ki bulmuşum sizi. Şu ucunu kaybettiğim çoşku/mutluluk hissini elbet yeniden yakalıycam. İlk seferinde de böyle olmuştu, ağlamaklıydım hatta ağlıyordum sürekli ama kötü bi şekilde değil. Belki şimdi aynı şey daha derinlerde yaşanıyordur ne bileyim. Bugün neredeyse 6 saattir dinliyorum telkinleri kısık sesle arka planda. Daha bikaç saat dinlerim. Farkettiğim tedirginlik hüzün hali ve bir de kendikendine konuşup bazı konularda farklı saptamalar yapıyor olduğum... Bazı kararlar veriliyor derinlerde. Neyse bunları günlük olarak yazarım...

Hayal abla diyim size, meğer kocaman evlat sahibiymişsiniz şimdi gördüm :) Gerçekten sizde çok özel bi yetenek var bence her kelimeniz doğu olmasının yanı sıra her biri söylenebilecek en cesaret verici en güzel şeyler.

Çok teşekkür ederim hepinize. İnşallah iyi şeyler olacak.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Regina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2007, 09:50 PM   #12 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

yaşadıkların bilinç altının çözülmeleri.. bırak aksın gözyaşların.. ve dediğin gibi yeni kararlar alıyor için ... ama eski kararlarda hemen gitmek istemiyorlar.. bunun için üzüyorlar seni ve göz yaşların akıyor.. bu yaşlar arınmak için şimdi aksınlar ki yarınlarını temizlesinler..

çok güzel şeyler olacak ve birlikte bunlarıda kutlayacağız burada..
Alt 25-10-2007, 10:00 PM   #13 (permalink)
Teğmen

İnşallah tez zamanda iyi olur herşey herkes için...
Alt 26-10-2007, 04:09 PM   #14 (permalink)
hayalayaz
Guest

ben telkinleri dinlemeye başladığımda çok kararlıydım artık beni üzen düşüncelerden uzaklaşmaya..aynı kararlılığı sendede görüyorum..en kısa sürede hayatına, duygularına, düşüncelerine seni sen yapan ne varsa herşeye denge getireceğini görüyorum..bizlerden istediğin bir şey olursa asla çekinme...hepimiz, hepimiz için şimdi ve buradayız.. içsel olarak istediğimiz,yaratılmış olduğumuzdan dolayı hakkımız olan saygıyı ve sevgiyi,en saf haliyle burada buluyoruz,ve aynı saflıkla geriye yansıtıyoruz....beni ablalalığa layık gördüğün için sağol..laf aramızda bana abla denmesi hoşuma gidiyor beni motive ediyor...iyi günler diliyorum ..saygılı sevgiler..
Alt 27-10-2007, 12:15 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Dün gece yine kötüydüm. Sonra düşünmeye başladım. neden kötü olayım ki? Ben artık kendime yalnızca iyi deneyimleri, mutlulukları çekiyorum. Kötü hissediyorsam %90 sonu iyi bitecektir. %10 da çok önemli birşey öğretecektir bu deneyim bana. Sonra üzüldüğüm şeyi düşündüm. Yok sonu iyi bile bitse şu an çektiğim üzüntünün anlamı ne o halde? Gereksiz bir üzüntü demekki alınacak bir ders var. Tabiiki vardı. Öküzün altında buzağı aramış, bulmayı başarmış sonra da pireyi deve yapmıştım. Olumsuzluklara ve beni mutsuz eden şeye konsantre olmuştum. Tüm düşünce enerjimi ona vermiştim. Öğreneceğim ders tabii ki bunu yapmamaktı. Diğer konularda yapmamayı başarıyordum da aşk konusunda bi bloğum olduğu için arada böyle yalpalıyordum. Evet bunu yapmamayı öğrenmeliydim. Ve herşey kapkaranlık bile görünse, toplu iğne başı kadar bir mutluluk bulup hayatımızda (ki herkesin hayatında vardır) geniş zamanda buna yoğunlaşmaktı çare. Zamanla o toplu iğne başı gülleye dönüşürdü çünkü. Bunun en basit yolu ise o anki varoluşumuzla ilgili bir güzellik yakalamaktı kötü duyguları acilen kovabilmek için. Yatağımı, saten çarşaflarım, sıcacık evimi ve uyuyabildiğim için ne kadar şanslı olduğumu düşündüm. Sabah 7:30 da o yatağı istemeye istemeye terk etmek zorunda kalacaktım. Öyleyse şimdi tadını çıkarmalıydım! Daha bu düşünceler kafamda dolaşırken rahat ve huzurlu bir uykuya daldım. Ertesi gün de herşey düzeldi. Her seferinde işe yarıyor nolur emin olun. Yalnızca kötü duygu ve düşüncelerden uzak durun. Gerisi gelir.

Yeni işimde insanlar bana o kadar iyi ve yardımsever davranıyolarki. Hepsi birbirinden tatlı ve bir sevgi ve huzur ortamı var. Bugün benimle aynı pozisyonda çalışan iş arkadaşım, üstümüz olan biri ona biraz sert bir dille mail yazdığı için plastik bir kalemi uğraştı, kırdı, boru yaptı, kağıtlardan içine 'tükürük topu' dediği şeyi koydu ve saldırıya gitti! Tamam iğrenç ama bu eşitlik, dostluk, güven ortamı kolay mı bulunuyo. Diğer arkadaşın insanca, dostça, tatlı tepkisi, yine patron pozisyonundaki yaşı bizden hafif büyükçe İtalyan kadının, yine İtalyan olan kızı sarılıp şapurdata şupurdata öpmesi. 5'e doğru yaptığımız bilgi yarışması. Bahçede ayaklarımın dibinde gördüüm sincap... kaferteryadan yarı fiyatına yemeğimi alıp bilgisyarımda internete girerek rahat rahat yemem, insanların yardımseverliği güleryüzlülüğü, sonra anneciğimle camambert alıp fırın da ısıtmamız balıkla filmimizi seyrederek yememiz.. Bunlar hep nimettir mutluluktur. Ben istesem anlatacak kötü şeylerde tabiiki bulurdum. Ama kime ne faydası var? O zaman bu nimetleri bana sunana ve kendime haksızlık etmiş olmaz mıydım? Bir süre bu nimetleri görmezsem hala devam eder miydi onlar bana verilmeye?

Ve sonra mutsuz giden ya da istediğim gibi gitmeyen aşk hayatımla ilgili de bişeyi çok açık gördüm. Son 3 ayda neler oldu bir kere..

İşi hallettik
basariya gidecek yolda karar kildik
saglik kendi kendine bakiyor
istedigim kadar para da isten gucten artı en az iki farklı kaynaktan gelcektir zamani var

ask kaldi...

belkide asktan once diger seyleri halletmek istedigim icin olmuyodu bu zamana kadar. yeni isim, yazim ve psikoloji diploma degreemle onlar da hallolma yoluna girdi. yani sira aska geldi. o yuzden bu aralar cok buyuk gelismeler bekliyorum. beni cok mutlu edecek, cok fazla seyi yoluna sokacak eksik parcami tamamlayacak gelismeler. soyle dusunebiliriz: bikac alan varsa hepsi asagi yukari belli bi seviyeye yukseldi. daha da yukselecekler tabii ama once hepsinin, tumunun ayni seviyeye gelmesi gerekiyor. benim tahminim, bu isten ilk maasimi alip, psikolojiden ilk notumu alip, yazimi gonderip cevabini alip biraz daha somut etkiler gormeye baslar baslamaz, askta bir gelisme olacagi yonunde. kafamdaki bloklar once bunlari yoluna koymami soyluyodu cunku, buna engel olamiyodum. ne kadar benım ıcın en onemlısı ask desem de sıralama yaptıgımda dıgerlerı hep once gelıyordu. ama mukemmel olmalari gerekmiyo. yalnizca iyi bi baslangic, guzel gelismeler gerekiyodu. bu duruma bakilirsa ilk maas 20 kasim, ilk not ondan belki bikac gun sonra, yazi 31 ekimde gonderiliyo cevabi 3 haftada geliyo tam o siralar ediyo yine yani ben diyorumki kasimin son haftasindan itibaren bazi gelismeler gormeye baslicam. ask hayatimin yoluna girdigini hissedicem artik ve artik bu kadar dusunup uzulmicem. yeni yilda da yepyeni bi insan olucam. vision videoma tesadufen ekledigim sarkida dedigi gibi kendimi reconstruct yapicam, yeniden yapilandiriciam. gorucez bakalim hakli cikacak miyim ve kendimi ne kadar taniyorum...

Bu arada dün 8 saat kadar dinlememe rağmen bu gece saat 2yi geçiyo daha 2 saat dinleyebildim telkinleri. Baska telkinlere biran önce geçmek istesemde sabredip herşeyi doğru yapıcam. Herşey çok güzel ve hayatım değişiyor :)
Alt 27-10-2007, 08:50 AM   #16 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

söylediğin her şey çok doğru regina...

hayatınla alakalı resmi önüne koyup analizini tamamlamış olman arzuladıklarının listesini belirlemiş olman ve programlı hareket etmen başardığının bir kanıtıdır zaten..

şimdi bu yaptıkalrına ilave olarak sabır erdemini göstermen ve isteklerinle ilgili güzel enerjinin maddeleşerek sana dönmesini beklemekten başka yapcak bir şey yok..

tek bir düzeltme yapmak istiyorum izninle bulacağın aşk asla senin eksik parçan değil.. seni tamamlayacak olanda değil.. sendeki güzelliğe ve yaşama ortak edeceğin şanslı kişi... aynı şey seninn içinde geçerli sende onun yaşamına ve güzelliklerine ortak olacaksın.. bu eksikliklerin tamamlnması değil tamlığın paylaşılmasıdır bence nacizane tavsiyem..

sevgiler..
Alt 27-10-2007, 01:16 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Çok haklısın. İdeal hayat resmimdeki eksik parça demek istedim belki de... Ama senin dediğin gibi hissettiğim için zaten önce en iyi versiyonuma dönüşeyim diyorum. Hepimiz ne olursa olsun en güzel şeyleri yaşamayı hakettiğimizi biliyoruz ama belki bazen tamamen inanamıyoruz. Birisinin hayatına katacağım güzelliklere inancım ve kendime güvenim tam olduğunda belki şu anki ilişkimde taviz göstediğim şeylere daha fazla taviz göstermicem. Bunun izlerini de bir süredir görmeye başladım zaten. Bana verilen çok küçük fırsatlarla bile yapmaya çalıştığım pozitif değişimler, içtenlik dürüstlük saygı sevgi çaba karşılık beklemeden başkasının mutluluğu için uğraşmak... Bunlar kolay bulunan şeyler değil. Ama belki de yanlış olduğu için değil... Her zaman insanların en iyi yanını görüp her yaptıklarını tamamen affedip en ufak küçücük bir karşılık ya da minnacık bi iyi niyet gösterisi bile beklemeden herşeye rağmen onlara sonsuz sevgi verdiğimde kendime haksızlık ediyorum. Düşünmem gereken bir dolu şey. Ama düşünmücem. Bugüne kadar en fazla işime yarayan şeyi yapıcam. Yalnızca yapmak istediklerini yap, yalnızca seni mutlu eden şekilde yaşa, kesinlikle yapmak zorunda olmadığın hiçbişeyi yapma, mutsuzlukları mümkün olan en kısa zamanda atlat, her gün kahkaha at , güzellikleri gördüğünde kendini çok sevdiğin için kendine bu güzellikleri yaşattığını düşün ve şükret, kötü hissettiğin endişelendiğin durumlarda 'ben artık kendime yalnızca harika şeyleri çekiyorum dememkki bunun da sonu iyi olacak de (bu çok fazla işe yarıyo) ve haklı olduğunu gör ve bu şekilde yavas yavaş telkinlerin de etkisiyle tüm bloklarını çöz, at, silkin :) Benim değişim ve mutluluk formulüm bu... Sizin gibiinsanların desteğiyse ayrı bir bonus ve ne kaar değerli olduğunu içimdeki yalnızlık hissinin kalkmasından görebiliyorum. O yüzden sizler ve bu site için de şükrediyorum...
Alt 27-10-2007, 04:45 PM   #18 (permalink)
hayalayaz
Guest

iyiki burdasın..zihnindeki berraklaşmayı görüyorum..hergün biraz daha kararlı ve gideceğin yönü tayin etmiş olarak ilerliyorsun...tebrikler..sen kısa zamanda başaranlardan olacaksın..bu belli oldu artık..görüşün net.. ne istediğini ve isteklerini nasıl gerçekleştireceğini bilerek ilerlemek kadar güzel bir şey yok...her an olabileceğin en iyi versiyonuna dönüşüyorsun zaten..böyle devam et..

bakır cezve bulamazsan, aliminyum olsun önemli olan niyet..eğer onuda bulamazsan biz burada senin için alır dağıtırız, senin gönlün hoş olsun önemli olan bu..kısa zamanda bu kadar net olabildiğin için saygılı sevgiler

pardooon,aşk için bir kaç kelime söylemeden geçemeyeceğim..yanılmıyorsam koçsun..e, sen şimdi kıpır kıpır, aceleci, sabırsız ve her şeyin en mükemmelinide istersin..ama önce sana öğrettiğim gibi seni ilk kıran erkeği kalbine al..onu ışıkla doldur bakalım..bağımsızlıkla aşk bir arada zor yürüyor haberin olsun..erkekler ne dizlerinin dibinden ayrılmayan hanım kızları..nede özgür ruhları... kabul edemiyorlar...korkak onlar korkak( oğlum duymasın)..bunuda dengeleyeceğini biliyorum..aşk kapında haberin olsuuuun ...gözünü dört aç..şimdi sana tipinide tarif edermişim ve sitedeki diğer kızlarım beni parçalarmış...e haklılar tabi..onun için tarif etmiycem..sevgiler..
Alt 27-10-2007, 08:49 PM   #19 (permalink)
Teğmen

yildizlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
23 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yildizlar is an unknown quantity at this point

evet bence de aşk yakında. çünkü insan kafasında kendi hakkındaki bazı şeyleri yoluna sokunca istediği diğer şeyler de kendi ayağıyla geliyor.

doğru insanla karşılaşmak, doğru insanla karşılaştığının farkında olmaktan daha kolaymış gibi gelir bana. biraz karışık oldu gibi.
diyorum ki doğru insanı biraz da biz yaratıyoruz sanki. biz kalbimizi açık tutunca, korkmadan ve karşılıksız sevgi vermeye başlayınca karşımızdaki de ona göre davranıyor. tabi bu karşılıksız sevgimizi tamamen yanlış adama yöneltirsek sonuç yine hüsran olur ama korkarak, tereddütle yaşarsak da bir çok doğru insanı es geçeriz.

hayatının aşkının tez zamanda karşına çıkması dileğiyle... super
Burada ne dilersen olur, Bak hep yıldızlar kaymakta, Onları saymayı bırak, Onlar bizi saymakta, Kaç kişi kaldı inanan, Güzele ait olan, Karanlığından korkmadan, Işığını arayan... (Feridun Düzağaç-Yıldızlar)
yildizlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2007, 10:45 PM   #20 (permalink)
Teğmen

hayal abla çık güldüm burç yorumlarına. bi astrologdan duymuştum koç burcunun tavrını en iyi özetleyen cümle: bana bi koca, mümkünse bu gece. yani evet çok sabırsızım- dım. ama kendimde sabırla ilgili de gelişmeleri görüp şaşırıyorum. bir de ben şu anki ilişkimin yoluna girmesini tercih ederim. hiç daldan dala atlayan biri olmadım çok zor geliyo bana yeni bişeyler. ama hayırlısı ne ise o olsun tabii, körü körüne ısrarın faydası yok...

inşallah dediğin gibi olur ve (bak yine sabırsızlık) en kısa zamanda herşeyi yoluna sokmayı başarırım :) hep birlikte...

Bookmarks