Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2007, 04:45 PM   #18 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Regina'nın günlüğü

iyiki burdasın..zihnindeki berraklaşmayı görüyorum..hergün biraz daha kararlı ve gideceğin yönü tayin etmiş olarak ilerliyorsun...tebrikler..sen kısa zamanda başaranlardan olacaksın..bu belli oldu artık..görüşün net.. ne istediğini ve isteklerini nasıl gerçekleştireceğini bilerek ilerlemek kadar güzel bir şey yok...her an olabileceğin en iyi versiyonuna dönüşüyorsun zaten..böyle devam et..

bakır cezve bulamazsan, aliminyum olsun önemli olan niyet..eğer onuda bulamazsan biz burada senin için alır dağıtırız, senin gönlün hoş olsun önemli olan bu..kısa zamanda bu kadar net olabildiğin için saygılı sevgiler

pardooon,aşk için bir kaç kelime söylemeden geçemeyeceğim..yanılmıyorsam koçsun..e, sen şimdi kıpır kıpır, aceleci, sabırsız ve her şeyin en mükemmelinide istersin..ama önce sana öğrettiğim gibi seni ilk kıran erkeği kalbine al..onu ışıkla doldur bakalım..bağımsızlıkla aşk bir arada zor yürüyor haberin olsun..erkekler ne dizlerinin dibinden ayrılmayan hanım kızları..nede özgür ruhları... kabul edemiyorlar...korkak onlar korkak( oğlum duymasın)..bunuda dengeleyeceğini biliyorum..aşk kapında haberin olsuuuun ...gözünü dört aç..şimdi sana tipinide tarif edermişim ve sitedeki diğer kızlarım beni parçalarmış...e haklılar tabi..onun için tarif etmiycem..sevgiler..