Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

cemboli ve sevgili günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri cemboli ve sevgili günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dün galatasaray maçı vardı o yüzden yazamadım duydularımı şimdi yazıyorum canım günlüğüm. ruh hali:baskın,biraz sinirli,hırslı,suskun. evet dünkü ruh halim böyleydi hergün böyle yazıcam ve aradaki farkı inşallah görebileceğim malum yavaş yavaş gelişen şeyleri birden farkedemiyoruz.kaynatılan kurbağa örneğini herkes bilir aynı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

cemboli ve sevgili günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-03-2009, 03:39 PM   #11 (permalink)
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough

dün galatasaray maçı vardı o yüzden yazamadım duydularımı şimdi yazıyorum canım günlüğüm.
ruh hali:baskın,biraz sinirli,hırslı,suskun.
evet dünkü ruh halim böyleydi hergün böyle yazıcam ve aradaki farkı inşallah görebileceğim malum yavaş yavaş gelişen şeyleri birden farkedemiyoruz.kaynatılan kurbağa örneğini herkes bilir aynı bunun gibi.
dün günüm aslında fena geçmedi ama hala istediğim konumda değildim biraz dalgındım.arkadaşlar geldi ps2 oynadık ve 5 maçın 4 ünde yenildim:(((.aslında beni hiç yenemezlerdi ama bunu şuna bağlıyorum ki:hiç yenilmeyi kafama takmadım önemsemedim yani.sonra yasin diye bir kardeşim var(bu arada onun annesinin de ruhsal sorunları var benim gibi bu siteyi ona da önerdim)yasine çok kızdım bir şeyden dolayı aslında ben insanlara pek kızamam çünkü duygularımı hiç ifade edemem ve hep içime atarım bunu da hiç sevmiyorum inşallah telkinler beni duygularını ifade edebilen ve mutlu bir insan yapar tabi bunları nlp ve diğer tekniklerle geliştirirsem.
telkinler dışında kendimi geliştirme şekillerim var.nil günün 2 adet cd sini internetten indirdim.burada çapa atma,hızlı fobi yenme tekniği,katılımcı egzersizi,izleyici egzersizi vardı.bunları uyguluyorum ha birde istenmeyen davranışlardan kurtulma egzersizi var bunları aynen uyguluyorum özellikle çapa atmanın çok işime yarayacağını biliyorum şuan dört tane çapam var.bunları yerlerini söyleyerek yazayım:
1.yer:işaret parmağı,çapa:ben güvendeyim.
2.yer:orta parmak,çapa:ben neşeli ve sevecenim.
3.yer:yüzük parmağı,çapa:ben sakinim.
4:yer:serçe parmak,çapa:ben sosyalim.
işte çapalar bunlar ihtiyacım olduğu zaman başmarmağımla bu sıraladığım parmakları birleştirmem yetiyor.şimdilik etkisini yavaş yavaş gösteriyor ama bunları birkaç olayla desteklersem daha iyi sonuç alabilirim inşallah.
galatasaray da yenildi malesef 2-0 dan 2-3 maçı verdi yazıklar olsun:(((.ben beşiktaşlıyım ama türk takımını herzaman desteklememiz lazım.
neyse yazacaklarım bu kadar hepinize iyi günler okuduğunuz için saolun.

cemboli

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-03-2009, 10:58 PM   #12 (permalink)
Teğmen

130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bugün telkinleri dinlememin 7. günü
ruh hali:mutlu,endişeli,kaygılı
bugün arkadaşlarla buluştuk günüm çok güzel geçti adeta ortamın gözdesiydim kendiimi ifade ederken çok rahattım çok güzel espriler yaptım en önemlisi de bu esprilerime herkes güldü henüz bendeki değişimi farkeden olmadı ama ilerleyen zamanlarda inşallah güzel sözler duyarım ben de hala içimde kaygılar var acaba gene durgun ve mutsuz olacak mıyım?diye.benim tek istediğim hayatımın her evresinde aynı olmak aynı derken bi sürekliliğim olsun bir güün durgun bir günesprili olmak hoşuma gitmiyor.önemli olan zaten sürekllilik bence.bu aralar insanların düşündüklerini ve söylediklerini daha az kafama takıyorum veya acaba nasıl görünüyorum gülerken samimi mi güldüm insanlar benim hakkımda ne düşünüyor demiyorum.
yoğun bir depresyon geçirdiğim için hala kurtulamadım ve hep insanlara mutsuz olduğumu belli etmemeye çalışıyorum.mutsuz olmadığımı göstermeye çalışırken daha yapmacık oluyorum ve daha mutsuz oluyorum.
aslında sorunum ne olduğunu tam olarak bilsem doktoruma da söyleyeceğim ama ne olduğunu kendiim bile ifade edemiyorum,belki de uygun cümleleri kuramıyorum.
bir de kendimi ifade edemediğim için haklı olduğumu kesin bildiğim halde bile haklılığımı ispat edemiyorum edecek kelime ve cümleleri bulamıyorum.herkes çok zeki olduğumu söylüyor bunu testlerle de ispatlamış ve kendim de inanmış biri olarak şu şüpheye düşüyorum acaba benim matematik zekam mı var sadece sözel zekam hiç yok mu diye çünkü hiç kelime üretemiyorum ve insanlarla verimli sohbet edemiyorum.aslında çok güzel şeyler düşünüyorum düşündüğüm şeylerinde doğru olduğunu biliyorum ve başka insanlardan da tasdik alıyorum
kısacası sorun ne bilmiyorum ama ben ben değilim içimdeki ben haydi çık artık.
galiba bi bilinçaldı temizlemesine ihtiyacım var:D.tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen benim yaşam koçum olun.sevgilerimle....
cemboli
Alt 21-03-2009, 11:44 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Sevgili cemboli,
Siteye hoşgeldin ve günlüğün hayırlı olsun.

Üç aşağı beş yukarı benzer sorunlar, süreçler yaşayan insanlar olarak arayışlarımız sonucu bu sitede buluşuyoruz anlaşılan.

Ne güzel bir şey ki çok güçlü varlıklarız ve yaşama daha sıkı bağlanma ve yaşam kalitemizi arttırma yolunda çabalarımız hep devam ediyor. Arada düştüğümüzü hissediyoruz belki, ama deneyimlerimizle daha çok güçlenerek yolumuza devam ediyoruz.

Bu site de bizim yolumuzda yol arkadaşları bulabildiğimiz, adeta bir laboratuvar gibi deneyimlerimizi paylaştığımız ve aynı zamanda kütüphane gibi yararlanabildiğimiz bir site.Ne mutlu vesile olanlara...

Ben de yıllardır aralıklarla da olsa depresyonlar yaşamış bir insanım. (Hatta ağır bir tanesinden yeni dönüyorum). Yıllardır kişisel gelişim alanında bir sürü kitap okudum, nlp de dahil olmak üzere bazıları ileri düzey olmak üzere seminerlere katıldım, o yöntemden bu yönteme koşturup durdum. Her birinden çok değerli kazanımlarım oldu. Etkili araçlara sahip olarak kendimi güçlü hissettim.
Fakaaat...Bir kez daha kendimi derinde buldum...Neden? Etkili araçlara sahip olmak yetmiyor çünkü, o araçları kullanmak gerekiyor. Bir tamir aletine sahip olmak arızayı engellemiyor. Onu ancak kullanırsak verim alabiliriz.O halde rutin bakım yapmak ve sürekli aynı yerden arıza veriyorsa ayrıca bunun kaynağına el atmak gerek. Kişisel olarak ben, beni iki durup bir yere yıkan kendi sınırlayıcı kök inancımı buldum ve özgürleştim.Bu muhteşem bir şey inan, ama hikaye uzun...belki günlük açmalıyım..

Şimdi, buradaki telkin müzikleri de bize destek. Dinlemeye devam etmeni öneriyorum. Ben keskin virajı geçip çkışa yaklaştığım aşamada dinlemeye başladım ve iki aydır dinliyorum ve desteği hissediyorum. Biliyorsun ego güçlendiricinin yeni versiyonuyla ilgili çekincem var. Ben o yüzden bunun eskisini dinliyorum. Ama sen kendine göre seçimini yap ve önerilen sürelerle dinlemeye devam et. Bunu yaptığında, pozitifte kaldığın zamanlar gittikçe artacak emin ol. O zaman kendinle ilgili sorularının cevaplarını ve çözümleri daha kolay yakalayacaksın.

Bunun yanısıra, bilinçaltı temizliği için;
Yeni keşfettiğim çok kolay, bir o kadar da etkili ve nlp ye göre çok da ekonomik;) bir yöntemi paylaşmak istiyorum: Ho'oponopono yöntemi. Bunu bu sitedeki kitap tavsiyeleri arasında Zero Limit'te buldum. Onu okumanı şiddetle öneriyorum. Ama okurken durup düşünerek, anlamaya çalışarak değil hızlı bir şekilde oku. Tekniğe değil hikayeye kaptır kendini. O zaman bilinç devre dışı kalır, bilinçaltın alması gerekeni hızlı bir şekilde alır. Zaten kitabın yazarı, iyi bir hipnotik yazar. Bu şekilde etkisini çok çabuk hissedersin.Daha sonra istersen tekrar dönüp okursun. Terapinin özü sevgi ve kabul. Bu yöntem bunu en kestirme ve kolay yoldan sağlıyor bence.
Eğer ilgini çekerse ve uygularsan lütfen benimle ya da bizimle de paylaşır mısın?

Sevgiler.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 12:12 PM   #14 (permalink)
Teğmen

teşekkürler ismira yazdıkların için için önerilerini dikkate alacağım.değişimlerim oldukça zaten her zaman yazmaya hazırım.hepimize allah en güzel geleceği armağan etsin inşallah.
sevgiyle ve mutlulukla kalın.iyi günler.
Alt 21-03-2009, 12:13 PM   #15 (permalink)
Teğmen

bir de kitabın adı ho'oponopono mu yoksa zero limit mi?
Alt 21-03-2009, 12:21 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

kitabın adı zero limit, yazarları Joe Vitale-Dr.Ihaleakala Hew Len
ho'oponopono orada anlatılan bir yöntem.

Sitenin kitaplar bölümünde zero limit başlığı altında fikir verebilecek yazılar var, oraya bak istersen.
Ama dediğim gibi hızlı okuduğnda kitabın etkisi bir ayrı, yöntemi uyguladığında bir ayrı...
Sevgiyle..

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 07:38 PM   #17 (permalink)
Teğmen

çok teşekkürler ismiracım bu arada kaç doğumlusunuz size bundan sonra nasıl hitap edeceğime karar vermem için sordum:D.e malum artık uzun yıllar bu sitedeyim inşallah sizde öyle olursunuz
Alt 21-03-2009, 07:57 PM   #18 (permalink)
Teğmen

artık telkinin kaçıncı olduğunu yazmıcam zaten mesaj tarihleri var:D.
ruh hali:sinirli ama mutlu,kafaya takmayan,kaygılı
bugün sabah 12 ye gelerek kalktım ve mutsuz kalktım ama gün içerisinde mutluluğum arttı zaten hep böyle oluyo mutsuz uyanıyorum mutluya dönüyorum.
her cumartesi gittiğim gibi bugün de turizm kursuna gittim.turizm kursumla ilgili biraz bilgi vereyim.bu kursu bitirdikten sonra 5 yıldızlı bi otelde komi veya herhangi bir ara eleman olarak çalışacağım.ingilizce dersleri alıyoruz.
bugünkü ingilizce dersimizde bir paragrafı ingilizceye çevirdik ve başarılı bir şekilde çevirdim.:D.ama sinirlendiğim bir şey oldu çevirdiğimiz paragrafın içeriği.paragra şöyle başlıyordu:"bizler hayvanlarız.ama diğer hayvanlardan farklıyız...."sonra bu paragraftan fikir yürütmeye başladım acaba hangi hayvanlar falan diye hocaya sordum hocam bu maymunmu falan diye.
hocanın cevabı beni şok etti.hayır insan dedi.sonra ben başladım bağırmaya hocam dedim ne kadar terbiyesizlik insanları bu kadar nasıl aşağılarsınız dedim tam o suırada ordan biri demez mi insan düşünen bir hayvandır diye.sonra ben anlatmaya başladım insanların hayvanlardan tek farkı dülşünmek değildir aynı zaman da insan utanır insan şereflidir tabi diğer hayvanlar da şereflidir ama insan onlardan kat kat daha şereflidir dedim.içimdeki kızgınlığı son derece güzel bir şekilde döktüm.biri der insanlar maymundan geliyor biri der insan düşünen bir hayvandır ben de dedim ki ya kendinize ne kadar az saygı duyuyorsunuz siz maymundan gelebilirsiniz ama ben gelmedim ben şerefli bir varlığım dedim ben düşünen bir hayvan da değilim dedim çünkü hayvanlar da düşünür tabi ki insandan çok daha az düşünen her hayvan insan olsaydı düm canlılar(bitkiler hariç)insan olurdu.
bu bakımdan onlara çok kızdım "insan düşünen bir hayvandır"düşüncesine kesinlikle katılmıyorum çünkü bu lafı söyleyen kişi kendi kaba bir hayvan olduğu için söylediğini düşünüyorum.şöyle bir baktığımızda insanın hayvandan çok fazla farkı var diye düşünüyorum.
düşünsenize insanların kendilerine olan öz saygıları o kadar azalmışki artık kendinin maymundan geldiğinden tutun düşünen bir hayvan olduğunu bile düşünebiliyorlar.bunları söyleyen insanlara acıyor ve gülüyorum ve çok aptal insanlar olduğunu düşünüyorum tabi ki herkesin düşüncesine saygıduymamız gerekir ama bu da benim düşüncem buna da saygı duymanızı öneriyorum farklı düşünenler varsa görüşlerini paylaşsınlar onlarla çok seviyeli bir şekilde tartışalım.
işte bugünün olayı buydu telkinlerin sekizinci günü olmasına rağmen pek bi değişiklik yok.acaba geç etkisini götrenler de oldu mu lütfen buraya yazsınlar ben de rahatlim.
bir de ben galiba aşık oldum kurstaki kıza gerçekten çok tatlı bi kız ondan çok hoşlandım bana dua edin arkadaşlar bir de dinleyeceğim telkinler hakkında da bilgilerinizi bekliyorum.
karşı cinsle ilişkilerle ilgili kendimi hangi telkinle geliştirebilirim.okuduğunuz için teşekkürler.hepinize iyi günler...:D:D:DD
Alt 22-03-2009, 11:09 AM   #19 (permalink)
Teğmen

uzun zaman sonra ilk defa aşığııııım aşıııııkkk çok mutluyum telkinler heralde güven kazandırdı biraz bana ondan aşık oldum nrmalde bu kız zaten bana bakmaz deyip hiç ilgilenmezdim.
bir de arkadaşlar biri foruma şey yazmış 10 gündür kendine güven telkinini dinliyorum bi değişiklik olmadı diyor acaba ne kadar zamanda etkisini gösteriyor bu telkin bilen varsa söyleye bilir mi acep?ben de 3 gündür dinliyorum ama bende de fazla değişim yok
.bir de sevdiğim kıza kendimi nasıl anlatabilirim hangi telkini dinlemeliyim lütfen okuyan varsa bişiler yazsın çok heyecanlı ve mutluyum ve en önemlisi bu heyecanım iyi huylu heyecan:D:D.
Alt 22-03-2009, 08:18 PM   #20 (permalink)
Teğmen

bugün aslında günüm çok normal geçti telkinlerin etkisi azalarak devam ediyor ama biliyorum ki 2 hafta sonra düzelecek tüm bunlar.
ruh hali:pasif,tutuk ama gene de umutlu.
bugün gene sabah mutsuz uyandım gün içerisinde mutrluluğum fazla artmadı şuan listemde ego suçluluk ve kendine güven var ilerleyen zamanlarda sosyallik artırıcı ve de başkalarının düşüncelkerini önemsememe koyucam tabi hafıza kartı alabilirsem hafıza kartım biraz yetersiz 32 mb inşallah elime para geçer de alırım arkadaşlar.bugün ps2 de arkadaşa sadece 2 maçta yenildim geri kalan 5 maç yendim:D.bence ps2 de yenip yenmeme bile ruh halini yansıtır eğer kafaya fazla takmıyosan hırs yapmıyosun o yüzden de yenmesem de olur diyosun falan filan.ama bugün mücadele ettim ve yendim:D:D.
aşk konusunda ise biraz şanssızım bunu foruma da yazmıştım yaşım 19 olmasına rağmen sadece bir tane kız arkadaşım oldu.o da benden bir yaş büyüktü ve sonra ayrıldık.o günden bugüne hiç kız arkadaşım olmadı yani 1 bucuk seneden beri.bir kere reddedildim belki o günden sonra kendime güvenim gitti ve kızlara hiç çıkma teklifi etmedim.zaten bundan önceki sevgilim etmişti bana tekllifi.şimdi başkasıyla çıkıyo:(.
ne bilim yani inşallah bundan sonra güzel aşklar yaşarım galiba biraz daha olgunlaşmam gerek.inşallah sosyallik artırıcı telkin de işime yarar bu aşk konusunda konuşmam akıcı olur sokak tabiriyle ağzım laf yapar:P.iyi günler günlük bu günlük bu kadar inşallah daha karakterli bi insan olurum ve herkes tarafından sevilirim.

Bookmarks

Etiketler
cemboli, gunluk, sevgili