Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2009, 03:35 PM   #23 (permalink)
cemboli
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough

günaydın sevgili günlük bugün biraz neşessizim.
ruh hali:korkak,huzursuz ve umutlu
tekrar günaydın sevgili günlük dün akşam listeme sosyallik artırıcı,topluluk karşısında konuşma,ve de başkalarının düşüncelerini gereğinden fazla önemsememe ekledim.galiba telkinlerin gece yaptığı ilk etkiyle biraz korkuyorum bu korkunun sebebi de bilinçaltında bazı şeylerin değişmesi olabilir çünkü onca yıllık birikimi bir anda silip (kırk haramileri)yerine beyaz atlı pirensi sokmak biraz korkutuyor insanı prens de biraz korkuyo galiba 40 tane haramiyi dışarı cıkarmaktan.ama benim sadece 2 haftaya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum iki hafta sonra bütün bu huzursuzluklar gidecek eminim.
kendime güvenim gerçekten biraz arttı artık insanlara göre diil kendim nasıl mutlu olucaksam ona göre yaşamaya çalışıyorum.tabi diğer insanların da mutluluğunu düşünüyorum.
bu arda bilginiz olsun bana mahallede bonus diyorlar saçlarım kıvırcık ve uzun tam bir bonusum yani.insanların böyle demeleri beni çok mutlu ediyor.senin saçlarına hayranım falan diyenler var hayranlarım artıyor yani:D.saçlarım biraz daha uzasın örücem:D.erkeğin saç örmesi biraz değişik ama ben ilklerden olucam mahallede.dedim ya kendime güvenim artıyor artık insanlar ne demiş(kötü olarak)hiç önemsemiyorum.saçlarımı örersem size de bir dotoğraf gönderirim inşallah;D.
mutlu ve güvenli bir gelecek beni ve benle birlikte bu sitede olan herkesi bekliyor sağlıcakla kalın iyi günler...he bu arada site de yenilenmiş çok beğendim tebrikler atakan bey..