Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2009, 12:13 PM   #28 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

merhabalar cemboli..

günlüğünün her sayfasının yaşamının güzellikleriyle dolmasını dilerim..

ben günlüklerinizi günlük olarak okuyamadığımdan an baştan
okudum canım..

dikkatimi çeken bir örneği paylaşmak istiyorum seninle..

ruh hali: biraz sinirli .. suskun..
o günkü yaşanan olay: yasin e kızdım.. duygularımı ifade edemedim..

canım benim... yaşamımızda olan her şeyden biz sorumluyuz.. bunu sık sık tekrar ediyorum..
nedeni bu gerçeği kabul ettiğimizde değişim gücümüzü çalıştıracak olabilmemiz..

yasin senin hayatında sen istediğin için var.. senin içinde sinirlilik olduğu için yasin sadece
sana seni yansıttı..

eğer senin içinde mutluluk olsaydı yasin sana o gün mutlu olacağınız durumlar için bahaneler
verecekti... sana bu duygunu yansıtacak kişi yasin değil ise o gün başka bir kişi ya da durum
ile karşılacaktın mutluluğu yaşamak için..

değişim içten dışa doğrudur.. içindekileri değiştirdiğinde dışında olanda değişecektir..

duygularımız bulutlu bir hava gibidir.. sürekli değişir ve dönüşürler.. bir duyguya sürekli sahip
olamayız.. sürekli sinirli sürekli kızgın sürekli mutlu olunmaz.. sinirli olduğunda bunu
değiştirecek güce sahipsin..

dans etmek .. neşeli şarkılar dinlemek .. bebek resimlerine bakmak.. yürüyüş yapmak gibi..

içinde olanı değiştir bunun içinde düşündüğün baktığın eleştirdiğin şeyleri değiştir.. tersine
hareket et.. otobüste giderken sıranın önüne geçen adama kızıyor musun.. bu sefer sen bir
kişiye ön tarafa geçmesi için izin ver ve mutlu ol bu yaptığından..

değiştiğini etrafındakiler elbette farkedecekler lakin öncelikle senin kendin için ne düşündüğün önemli..

gün içinde kendini başarılı olarak mutlu olarak yakaladığında takdir et..

evet evet işte başarıyorum ben harikayım.. istediğim her şeyi elde ediyorum.. gibi güzel
sözler ile kendini destekle canım..

hatta ayna karşısında olan çalışmalarımızdan yap mutalaka..

günlük açmış olmana çok sevindim.. etkili sohpet için bol bol okuman ve yazman gerekir.. kendi
düşüncelerini fikirlerini burada bizlerle paylaştıkça bir bakacaksın arkadaşlarının
yanında da gayet doğal ve rahat konuşuyorsun..

senin kurs maceranı okurken de çok güldüm.. ve aklıma bu karikatür geldi..

yüzünde ki gülümsemenin daim olması dileklerimle..

sevgiler..