Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   yine yeniden merhaba....... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/227147-yine-yeniden-merhaba.html)

the desert 26-04-2009 10:38 AM

Cevap: yine yeniden merhaba.......

sevgili günlük geçmışıme donup baktığımda guzle gunlerım de var acı cektığım gunlerde var...ama nedense ben hep acı cektığım gunlerimi duşunmeyı yeğlemışım...halbuki guzle gunlerımı yaşayıp yaşayıp herşeyın ole gececegını duşunmek aldatıcı bı duşunceymış...belkıde acı gunler daha azdı guzle gunlere gore ama ben hep amannnn oldum bıttım dıye dıye oldugumdan daha kotu yapmışım kendımi...ne yanlışmış..ve şunu bılıorum ki hayat surprızlerle dolu...bı sonrakı sanıyenın bıze ne getırecegı belli olmaz ...yada ne goturecegi...anı yaşamak değilde tam anlatmak ıstedıgım anı ılerıyı duşunurekek kontrollu yaşamak ve ılerıye guvenle ve dunyaya allaha gvenerek yaşamak sanırım en mantıklısı..yanı en kotu şey olum hayatta..halbukı oda bakarasınız yenı bışeyın başlangıcı ama ole duşunelım hayatta en kotu şey olum...başımıza bışı geldıgınde sağlık dışında şole duşunebılırıs aslında amannnn en kotusu olurus bundan otesı varmı?:D evet belkı felsefık olarak bıraz komık gelebılır ama ölümü bıde yıtırılen sevgılıyı ,aılenle ettıgın kavgayı,arkadaşlarında gordugun olumsuzluklar,yıtırdıgın eşyan,patronunla kavga etmen,vs...yahu duşunsene bır bunlar olumun yanınd ane kadar hafıf şeyler....:D yeter sabah sabah bu kadar oluumden konuştugum..:Dyanı dıyecegım şuki hayat gecıcı sen eğlenmene bak...ve ılerde neler yaşayabılecegını sen bılemessın belkı bugunlerını arıycaksın belkıde cok guzle gunelr sneı beklıor..allaha guven yaşaman gerekenı paşa paşa yaşa ve huzurlu ol:D

blue jaloon 26-04-2009 02:07 PM

kim nederse desin allah herkesin kalbine göre veriyo zaten...

the desert 26-04-2009 03:30 PM

bencede o yuzden ıyı şeylerle karşılşamak için ıyı kalplı olmak gerekıo..

blue jaloon 26-04-2009 04:26 PM

iyi kalpli olanlar icin sorun yok zaten...

the desert 26-04-2009 04:39 PM

:D evt aynen ole..kotu kalplıler duşunsun

blue jaloon 26-04-2009 04:52 PM

hele hele isyan etmememiz lazim...

the desert 26-04-2009 06:07 PM

bencede :D yahu bende burda onaylayıcı oldum haa

blue jaloon 26-04-2009 06:53 PM

onayliyici derken baskan:))