Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Asya'nın Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Asya'nın Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bende mi bi KBB doktoruna görünsem :) canım napalım.. hayat işte.. insan işte.. insanın önce kendine faydası olacakki başkalarınada faydası olsun. kendisine bile faydası olmayandan birşey beklenmezki.. kulağına bir filtre yerleştir.. yalanlar giremesin.. bu filtre beyin gücü ile oluşturuluyor sanırım. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Asya'nın Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-02-2009, 04:24 PM   #41 (permalink)

guleysa22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
19 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
guleysa22 is an unknown quantity at this point

bende mi bi KBB doktoruna görünsem :)

canım napalım.. hayat işte.. insan işte.. insanın önce kendine faydası olacakki başkalarınada faydası olsun. kendisine bile faydası olmayandan birşey beklenmezki.. kulağına bir filtre yerleştir.. yalanlar giremesin.. bu filtre beyin gücü ile oluşturuluyor sanırım.

bir insan sana yalan mı söyledi.. boşver.. önce sen onu sevip sevmediğine bak.. eğer sen gerçekten seviyorsan ona kızmazsın bile.. insan oda dersdin.. ham daha.. pişmemiş.. olsun dersin.. anne şefkati ile yaklaşırsın olaya.. benim düşüncem ne biliyor musun.. bir şiir vardı bak paylaşayım

seni sevenler
seni sen var olduktan sonra sevdi
seni sevenler için önce var olman gerekliydi
yoksa nasıl severlerdi seni
yok olanı kim severki
hatırlamaya çalış;
bir zamanlar yoktun
sen yoktun.
seni sevenler yoktu.
sen bile kendi yokluğunun farkında değildin.
Rabbin seni yoklukta buldu
seni yoktan var etti.
seni hiç yokken sevdi.
seni sevdiği için var etti.
baskaları ise seni var olduğun için sevdi.
Rabbin seni şartsız sevdi
seni sevmesi için var olman bile gerekmedi..

:) çok severim bu şiiri..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

guleysa22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2009, 05:06 PM   #42 (permalink)
Teğmen

asya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

şiir cok güzelmis gercekten

ben iki yüzlü davranılmasından sikayetciyim, benim yüzüme gülüp arkamdan is ceviren sinsi insanlara kızıyorum, aslında artık kızmıyorum, zavallılar

daha önce, değismeye karar verdiğim anda çevremdeki bazı insanların benden uzaklastığından bahsetmistim bu olayı yasadığım kisilerde bu gruptan, ben onları kırıcak birsey yapmadım o yüzden icim cok rahat su son yasadığım olay biraz canımı yaktı ama böylesi cok daha iyi oldu, artık yüzüme bile bakamıyorlar yazık...
asya26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2009, 10:38 AM   #43 (permalink)
Teğmen

107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

Bunu paylaşmassam catlarım

Hafta sonum öyle güzel geçtiki... Yakamoz'la bulustuk, canım ablam nasıl sirin, nasıl tatlı dilli anlatamam.. zaten ilk görüste bile yıllardır tanıyormusum gibi hissettim. bir iki saat gecirdik birlikte oturduğumuz mekanda cok güzeldi kuslar balıklar civil civil bir yer, o saatler boyunca hiç durmadan konustuk galiba, inanılmaz zevk aldım, bundan sonra hep görüsücez insallah..
Alt 24-02-2009, 11:20 AM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Asya'cım hafta sonunun güzel geçmesine sevindim. Ben de seni tanımakan memnun oldum. O duru güzelliğine, sohbetine, içtenliğine ben de doyamadım. Bu güzel hafta sonu için teşekkür ederim canım. En kısa zamanda tekrarlayalım
Sevgiler...

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2009, 11:54 AM   #45 (permalink)
Teğmen

canım ablacım ben tesekkür ederim, inan uzun zamandır böyle keyifli saatler gecirmemistim.. Kesinlikle tekrarlıyoruz...
Alt 27-02-2009, 02:31 PM   #46 (permalink)
Teğmen

Eskişehir karlar altında :)

Dün öyle güzel yağdı ki kar, heryer bembeyaz oldu, aksam yeğenime camdan kar yağısını izlettim bak kar yağıyor dedim, niye diye sordu nasıl anlatayım simdi iki yasındaki cocuğa,

bende alıp sokağa cıktım karın nasıl eğlenceli bisey olduğunu anlatırım en azından diye, öyle şaşkındıki havaya nasıl yağdığına bakıyor eline alıyor erimesini izliyor, cok sirindi canım benim, kartopu oynamasını öğrettim sonunda. küçük birde kardan adam yaptık adıda tombik tombik kadan adam oldu...
cok mutluydu aksam onu öyle görünce ben daha mutlu oluyorum tabi.. o masum varlıktan bile öğrendiğim bircok sey oluyor..
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg n1359066407_30046956_870.jpg (58.7 KB (Kilobyte), 36x kez indirilmiştir)
Alt 12-03-2009, 11:52 AM   #47 (permalink)
Teğmen

Hafta sonunda Shamannic'in gönderdiği eğitim notlarını okumaya ve uygulamaya ve aynı zamanda ödevlerimi de yapmaya başladım.. burdan Shamannic'e duyrulur ödev yapmak beni her zaman sıkmıstır ama bu ödevi yapmaktan büyük zevk alıyorum. bu kadar çok hedefim olduğunu hiç bilmiyordum

bu sabah arkadaslarla süper loto hakkında konusuyorduk, çok fazla devretmiş oynamadığım için bilmiyorum.... hepsinin ortak fikri o kadar para insanı değiştirir, çıldırtır, yoldan çıkartır, bu paranın hayrı olmaz oldu... bense hemen atlayıp böyle düşünürseniz size tabi çıkmaz dedim.. pek önemsemediler güldüler, bende oturup açıklamasını yapmadım içimden gelmedi maalesef, neyse birgün bana çıktığı zaman saatlerce anlatırım artık onlara..
iki gün önce basıma bi olay geldi, arkadasım bozdurmam için bana 100 TL vermişti, müşteri ziyareti için şehrin daha önce hiç gitmediğim bir ilçesinde ara sokaklarda bir markete girdim bozdurmak için, acelem vardı ve adamın verdiği parayı saymadım. ziyaret dönüsü arkadasıma bozdurulmuş parayı verirken farkettim ki paraların içine 100 YTL daha sıkısmıs, o an aklıma para için yaptığım olumlamalar geldi, çünkü bu aralar gercekten bu konuda sanslıyım.. (dünde bankayla yasadığım bi problem sonuçlandı ) neyse sonra yok canım böyle olmaz herhalde deyip dün o marketi aradık dakikalarca ve parayı iade ettik.

Ben para harcamayı inanılmaz seviyorum elimde para tutmayı da pek beceremem, birçok şeye zaafım var alışveriş yapmaya, sevdiklerime hediyeler almaya, gezmeye, yeğenlerimle oyun salonlarına, sinemaya gitmeye vb. bayılıyorum.. böyle oluncada ay sonunu zor getiriyordum.. su an bunları yaparken düsündüğüm sey harcadığımdan çok daha fazlası cüzdanımda var oluyor.. yaptığım seylerden vazgeçmiyorum kendimi kısıtlamıyorum ama böyle düşünmek gerçekten işe yarıyor..
Alt 02-06-2009, 05:34 PM   #48 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: Asya'nın Günlüğü

uzun zamandır siteye girmiyodum girdigim anda
Ama olmamış ki Sn asya26 30 günden uzun bir süredir forumda hiç yazmamışsınız sadece okumakla olmaz :) Sizin de değerli katılımlarınızı bekliyoruz :) yazısıyla kırsılastım :)))) cok uzun zaman olmus gercekten ama ben bunun farknda bile değilim.. günlerim inanılmaz yoğun geciyordu hiçbirsey düsünmeye dert etmeye vaktim kalmıyordu taki geçtiğimiz h.sonuna kadar..
yine aynı nokaya gelmis gibi hissediyorum kendimi, onceki dertlerimden eser kalmadı. ama yenileri beni bekliyormus maalesef... bu hep böylemi olmalı hersey bitti yoluna girdi diyorsun hooopp baska birsey..
neyse allah sağlık versin bunuda atlatırım...

Alt 15-08-2009, 12:47 PM   #49 (permalink)
Teğmen

yine yazmayalı 2 ay olmus, farkında bile olmadan geciyor zaman ama hala yerimde sayıyorum sanki... uzun zamadır telkinleride dinlemiyorum aslında ne güzel toparlamıstım.. pazartesi sil bastan tekrar baslıycam...

bu son aylarım yine hayal ve kalp kırıklıkları ile gecti.. geçmiste yasadığım seyleri düsünmüyorum aslında yada düsünsemde acı vermiyor o kisiyide affettim... shammanicin eğitimde nefret ettiğiniz insanın mutlu olması, islerinin iyi gitmesi gibi olayları sizi etkilemiyorsa gercekten bu duygudan kurtulmussunuzdur demektir gibi bi sözü vardı.. benim suan umrumda bile değil... bunu basardım

her bitis bir baslangıcmıs gercekten...

ama su varki bazı seyleri değistiremiyorum gecmisteki kisiden kalan güvensizlik duygusu, insanlara güvenemiyorum, sahte geliyorlar, samimiyetlerine inanamıyorum.. böyle olunca da bende karsımdakine güven veremiyorum... son iliskim bu yüzden bitti... 3 ay icinde 4 kez ayrılıp barısma rekoru kırdık :))) gülüyorum ama icim acıyor biraz...
Alt 17-08-2009, 01:00 PM   #50 (permalink)
Teğmen

bugun telkinleri tekrar dinlemeye basladım.. Ego ve Sucluluk tan yani taaa bastan basladım..

Bookmarks