Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Asya'nın Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Asya'nın Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Acı çektiğim dönemlerde bana bunların hepsi geçicek, geriye dönüp baktığında gülümsiyceksin ne kadar aptalmısım diyceksin dediklerinde, ben icimden hayır gecmiycek o kadar kolay değil diyordum. haklısın kendimi üzmek, kendime acımak hosuma gidiyordu,insan bi süre sonra gercekten bundan zevk almaya bile ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Asya'nın Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-02-2009, 10:26 AM   #31 (permalink)
Teğmen

asya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

Acı çektiğim dönemlerde bana bunların hepsi geçicek, geriye dönüp baktığında gülümsiyceksin ne kadar aptalmısım diyceksin dediklerinde, ben icimden hayır gecmiycek o kadar kolay değil diyordum.
haklısın kendimi üzmek, kendime acımak hosuma gidiyordu,insan bi süre sonra gercekten bundan zevk almaya bile baslıyor :) Mazoşist değilim yanlıs anlasılmasın ama söyle düsünüyordum acılarımı unutursam bana yapılan haksızlıklar, yapan kisinin yanına kar kalıcak bende acı cektiğimle kalıcam iki gün ağlıycam sonra unutucam öylemi yok böyle bisey, onunda acı cekmesi gerek deyip hırslanıyordum ne kadar yanlıs olduğunu simdi anlıyorum yani sonuçta acımı unutmamak icin elimden geleni yaptım kendime

Uyanmam ailemide kendimle birlikte umutsuzluğa cektiğimi farketmemle oldu, acıma o kadar kaptırmıstık ki kendimi onların ne durumda olduğunu göremedim cok üzdüm onları,

Neyseki farkına varıp değismeye karar verdiğim anda bu site cıktı karsıma ve benimle benzer sorunlar yasayanların yorumları sayesinde kendime güvenim geldi..

Son zamanlarda kendimi cidden cok iyi hissediyorum ve dahada iyi olacığına inanıyorum

Geçmişi sevgiyle geride bırakıyor ve geleceğimde herşeyin mükemmel olduğunu bilerek güven ve huzurla ilerliyorum,

Sigarayı bırakalıda 2 ay oldu, senin de en kısa zamanda bırakacağına inanıyorum
Şarkı için çok çok çok tesekkür ederim
severek dinlediğim bi şarkıydı zaten ama uzun zamandır telkinlerden baska müzik dinlemediğim için iyi geldi bana unutmustum doğrusu

[IMG]file:///Users/silpo/Desktop/dd5bcb2809.gif[/IMG]

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

asya26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 01:43 PM   #32 (permalink)
Teğmen

107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

Dikkatim cok dağınık, kitap okurken yada herhangi bir isi yaparken, aklıma o anda baska birsey geliyor ve bazen farkında olmadan bazende bilinçli olarak okuduğum kitap yada is neyse onu bırakıp aklıma gelen seyle ilgileniyorum yoksa beynimi kemiriyor, tekrar geri döndüğümde ise aynı tadı bulamıyorum.. ama bırakmayıp devam ettigimde ise ona takılıp kalıyorum böyle oluncada ne okuduğumdan nede yaptığım seylerden hiç birsey anlamıyorum.. Sırf bu yüzden büyük bir hevesle aldığım kitaplar uzun zaman elimde sürünüyor..

Bu konuyu nereye yazmalıydım bilemedim, ne yapmalıyım..
Alt 09-02-2009, 02:11 PM   #33 (permalink)

guleysa22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
19 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
guleysa22 is an unknown quantity at this point

o an aklına takılan şey her ne ise o konuyu beyninden atmaya çalışmak o konu ile daha çok ilgilenmene neden olur. ben genelde böyle olunca.. aa merhaba başımın belası.. sen içeriye girmek istiyorsun ama ben seni beynimin kapısından içeri almıyorum hadi eyvallah deyip normal hayatıma devam ediyorum. ama o düşüncenin tekrar gelmesi senin o düşünceyi ne kadar sert uyarmana bağlı. yeterince sert uyarır ve kovarsan bidaha çok uzun süre gelemez :) denemeye değer.
guleysa22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 02:47 PM   #34 (permalink)
Teğmen

doğru söyüyorsun birde bunu deniyeyim bakalım, çok zorluyorum kendimi özelliklede kitap okurken, daldan dala hopluyorum dediğim gibi bu kezde okuduğum seyi anlamıyorum.
Alt 10-02-2009, 01:58 AM   #35 (permalink)
Teğmen

esmas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 130
72 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esmas will become famous soon enoughesmas will become famous soon enough

Alıntı:
guleysa22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o an aklına takılan şey her ne ise o konuyu beyninden atmaya çalışmak o konu ile daha çok ilgilenmene neden olur. ben genelde böyle olunca.. aa merhaba başımın belası.. sen içeriye girmek istiyorsun ama ben seni beynimin kapısından içeri almıyorum hadi eyvallah deyip normal hayatıma devam ediyorum. ama o düşüncenin tekrar gelmesi senin o düşünceyi ne kadar sert uyarmana bağlı. yeterince sert uyarır ve kovarsan bidaha çok uzun süre gelemez :) denemeye değer.
hmmss.. ilginc... bende sigara aklima geldiginde bu yontemi deneyim bakalim ise yarayacakmi...
Azmine sımsıkı sarıl, bak ne olursun! "

Mehmet Akif Ersoy
esmas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 11:16 AM   #36 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
esmas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hmmss.. ilginc... bende sigara aklima geldiginde bu yontemi deneyim bakalim ise yarayacakmi...
sigarayı birakmak icin istekli oldugunu görüyorum, kesin bırakırsın

Gün icinde canın sigara istedigi zaman o anda baska seyle ugras çünkü sigara isteği saniyelik bisey o anı atlatmalısın, her sigara isteginde bunu yaparsan zamanla alıskanlık kazanıyor, birde bu yöntemi dene bende ise yaradı sendede yarar umarım

Bıraktım artık aklıma bile gelmiyor demeni sabırsızlıkla bekliyorum
Alt 10-02-2009, 11:09 PM   #37 (permalink)
Teğmen

esmas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 130
72 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esmas will become famous soon enoughesmas will become famous soon enough

tesekkur ederim Asya..sen fazla icmiyormussun kolay olmustur birakmak..
ama ben 8 yildir iciyordum ve gunde bir paket idi.
aslinda mesele tamamen nikotin veya alinan nikotin orani degil. mesele suki; ben o paketle gunumu gecemi paylasmisim,adeta en yakin arkadasimdan bile samimi olmusum,iyi kotu gunlerimde bana eslik etmesine izin vermisim.manen bagimliyim, psikolojikmen bagimliyim. dolayisiyla tipki bir dosttan yada ev arkadasindan ayrilmis biri gibi kalakaldim.
ama zaman herseye caredir. mesela bugun en kolay gunlerimdendi. bazi gunler oluyorki resmen nefsimle bogusuyorum icip icmemek konusunda.
ama bugun rahattim.
fikirlerin,destegin icin tesekkurler Asya..
Azmine sımsıkı sarıl, bak ne olursun! "

Mehmet Akif Ersoy
esmas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2009, 12:36 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Alıntı:
esmas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tesekkur ederim Asya..sen fazla icmiyormussun kolay olmustur birakmak..
ama ben 8 yildir iciyordum ve gunde bir paket idi.
aslinda mesele tamamen nikotin veya alinan nikotin orani degil. mesele suki; ben o paketle gunumu gecemi paylasmisim,adeta en yakin arkadasimdan bile samimi olmusum,iyi kotu gunlerimde bana eslik etmesine izin vermisim.manen bagimliyim, psikolojikmen bagimliyim. dolayisiyla tipki bir dosttan yada ev arkadasindan ayrilmis biri gibi kalakaldim.
ama zaman herseye caredir. mesela bugun en kolay gunlerimdendi. bazi gunler oluyorki resmen nefsimle bogusuyorum icip icmemek konusunda.
ama bugun rahattim.
fikirlerin,destegin icin tesekkurler Asya..
Yo öyle düşünme bende 9 yıldır içiyordum 2000 yılına girdiğim gün bıraktım şimdi aklıma bile gelmiyor ve sadece tek yaptığım bir bütün paketi çöpe atmak oldu istersen yapamayacağın şey yok önemli olan beynini hazırlanman ve neden içtiğini sana neler kazandırıp kaybettirdiğinin terazisini kurarsan beynin onun senin için yararlı olmadığını zamanla sana gösterecek
Alt 12-02-2009, 09:04 AM   #39 (permalink)
Teğmen

Benim bugünkü ruh halimi anlatan bir yazı (İclal Aydın'dan)

Kulağımın içi kaşınıyor. Felaket.
Önce azar azar başlıyor kaşıntı, geceleri.Sonra artıyor.
Kaşımak da bir zor ki kulağın içini. Bir türlü geçmiyor.
"Ne yapsam acaba?" diyorum. Günler geçtikçe daha da artıyor.
Doktora gitmeye karar veriyorum. Arkadaşlarıma soruyorum "Tanıdığınız iyi bir kulak burun boğazcı var mı?" diye. "N'oldu ki?" diye soruyor
arkadaşlarım. "Kaşınıyor kulağım" diyorum. "Uyuyamıyorum geceleri, kulak kaşınmasından!" Bir doktorun adını söylüyor bir tanesi. "Çok iyi
doktordur" diyor. "Kimsenin çözemediğini çözer, iyileştiremediğini
iyileştirir."
Gidiyorum doktora.
Gözlüklü, şirin bir amca. Elinde bir büyüteç, kulağıma bakıyor.
Şaşırıyorum önce. "İçinde kaşıntı var" diyorum. "Öyle büyüteçle ne
anlayacaksınız ki?"
"Yok" diyor, "Ben çoktan anladım ne olduğunu da, şimdi daha iyi görmek için bakıyorum." "Nedir?" diyorum doktora. "Eski sözler kaçmış kulağınıza"
diyor.
"Nasıl yani?" diyorum. "Kimin sözleri?" "Bakacağız" diyor.
Sonra bir alet çantasından kocaman, ucu ince, cımbıza benzer bir alet
çıkarıyor.
"Yan durun. Kıpırdamayın" diyor bana. Biraz irkiliyorum. "Eski sözler"
diyorum, "Ha?" Cımbızın ucu kulağıma giriyor,
canımı acıtmıyor nedense. "Bir erkek sesi bu" diyor. Sanki bir uğultu
duyuyorum.
Cımbızı çıkarıyor kulağımdan. "Yalan kaçmış kulağınıza!" diyor doktor.
Yalana bakıyorum. Küçücük bir şey gibi gözüküyor.
"Vay be! Günlerdir kulağımı kaşındıran bu muymuş? Hangi yalan peki?"
diyorum.
"Durun, bekleyin" diyor doktor. "Dikkatli olmamız lazım. Tekrar kulağınıza
kaçabilir. Önce şu deney tüpünün içine koyalım. Sonra serbest
bırakırız." Yalanı tüpün içine koyuyor. Kapağını da kapıyor tüpün. Serbest
kalıyor yalan.

"Seni seviyorum" diye cılız bir ses geliyor tüpün içinden. "Yalanmış ha?"
diyorum. Kulağım bile anlamış, kalbim hálá anlamıyor...

Ben herhalimle güçlüyüm, sevildiğimi biliyor ve inanıyorum
Alt 13-02-2009, 05:17 PM   #40 (permalink)
Teğmen

insanlar nasıl bu kadar ikiyüzlü olabiliryorlar bunu nasıl renk vermeden becerebiliyorlar anlamıyorum , bu mudur yani insan 15 yıllık arkadasına bile güvenmemeli mi, bu dünyada kriz var, aç insanlar var , savaş var, dünya günden güne kötüye gidiyor ama bu bazılarının hiçte umrunda değil hala küçük hesapların peşindeler.... onlar insanlarla uğraşmanın daha yararlı olacağına inanıyorlar demikki süper ayakta alkışlıyorum hepsini
nelerle uğraşıyorum su halime bakın...ben yazarken utanıyorum onlar yaparken utanmadılar mı acaba.... ne istiyorsunuz, derdiniz nedir, neyi paylaşamıyorsunuz... yazık... yazık ki ben böyle insanlara değer vermişim..

Ne yapmalıyım simdi gidip o kisiyle konusmak mı tartısmak mı doğru olan, yoksa allaha havale edip ne hali varsa görsün demek mi

Bookmarks