Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Günlük adayı

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Günlük adayı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Devam edebildiğim takdirde adı değişecek bir günlük açtıyorum kendime. Yaşadıklarıma öğrendiklerimi paylaşmak istiyorum. Olay sıralaması yeniden eskiye göre olacak. Ama amacım sadece okunan bir günlük olması değil paylaşılan bir günlük olması. Yaşadıklarımı anlatırken bana hangi alıştırmaları yapabileceğimi,hangi telkinleri dinleyeceğimi söylerseniz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Günlük adayı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-08-2009, 03:16 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Freshness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
36 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Freshness is an unknown quantity at this point
Standart Günlük adayı

Devam edebildiğim takdirde adı değişecek bir günlük açtıyorum kendime.

Yaşadıklarıma öğrendiklerimi paylaşmak istiyorum. Olay sıralaması yeniden eskiye göre olacak. Ama amacım sadece okunan bir günlük olması değil paylaşılan bir günlük olması. Yaşadıklarımı anlatırken bana hangi alıştırmaları yapabileceğimi,hangi telkinleri dinleyeceğimi söylerseniz çok mutlu olurum. Kendimi ve sizi tanımak için buradayım.

Evet dediğim gibi anlatmaya başlıyorum. Ama kendimi bir parça anlatmam lazım önce.. Ben 4-5 fırının sorumlu yöneticiliğini yapan bir gıda mühendisiyim. Neden 4 ya da 5 demediğimi, açıklamaya çalışacağım. İşletmelerden birinden çalıştığım ilk günden beri para alamıyorum,resmi olarak da evraklar tam değil ve haftaya kesin olarak bırakacağım. Yok borçları varmış,yok hastaları varmış,tanıdığımdan beri bu insanların sıkıntıları bitmedi. İyi niyetimi kullandıklarını düşünüyorum. Olumsuz olduklarını düşündüm ve onların yanından ayrıldıktan sonra beni ağlatacak durumlar yaşadım. Tek otobüsle gideceğim yere 4 araçla gittim ve sonuçta si,nirlerim yıprandı. Enerjilerini yansıttılar ya da ben çektim. İnsanların beni yanlış yönlendirmeleri,pişkince davranmaları beni bir saatte çok yordu. Akşama kadar toparlandım.

Kendimi doğru eleştirip eleştiremediğime emin değilim nedense. Eleştiriye açık olduğumu düşünüyorum ama son zamanlarda şüphelenmeye başladım. Ben tanımayanların,az tanıyanların eleştirileri beni üzmüyor. Ama beni iyi tanımış olduklarını düşündüğüm insanların beni haksızca eleştirdiklerini düşünüyorum. Bu durum ben gerçekten çok yıpratıyor. Başkalarının sözlerini dikkate almayayım desem de bu insanlar yakınımdakiler...

Ama bildiğim bir şey var,yalnızım. Ailemle senelerdir görüşmüyorum. En yakın arkadaşıma olan güvenim son aylarda sıfırlandı ve görüşmeyi kestim. Eşimden yeni ayrıldım ve 2 aydır yeniden düzen kurmaya çalışıyorum. Ev bulmak,yeni eşya alayım,evin sorunlarını çözeyim derken bu noktadayım.

Yine de çok şükür diyorum. Depresyona girmedim bütün bu sorunları yaşarken,çok bunaldığım,ağladığım zamanlar oldu. Ama ağladığım konular da hep haksız eleştirilerdi.

Şimilik 2 gündür başlangıç olarak önerilen iki telkini dinliyorum. Tavsiyelerinize,dostluğunuza açığım.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Freshness isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2009, 03:44 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

asiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,494
433 Mesajinıza toplam 2,700 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asiyah is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Günlük adayı

Merhaba sevgili Freshness,

Günlüğün hayırlı olsun.
asiyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2009, 05:45 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

Hayatınızda reddettiğiniz kişiler çok sanırım. Reddettiğiniz kişi sayısı ne kadar çok olursa, reddedildiğiniz ve/veya kabul edilmek için çaba sarfettiğini<z kapı sayısı da çoğalacaktır.
Bunun için reddettiğiniz sahnelere gidip oralardaki sizi ve ilgili kişileri affedin. sonra reddedildiğiniz sahneleri affedip pembeleyin.
sonra değersizlik, reddedilme, onaylanmama, suçlama ve suçlanma korkularınızı bulup o sahneleri pembeleyin ve yerine olumlamaları ve burada özgüven, suçlanma ve değerle ilgili telkinleri dinleyin" derim.
yolun başında gibi görsenizde kendinizi aslında sorunlarınızı yazma cesaretini gösterme ve sorunlarınızla başetmeye karar verip niyet etmeye başlamanız bile büyük bir adım..

Kolay gelsin..
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2009, 06:22 PM   #4 (permalink)
Teğmen

36 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
hayathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatınızda reddettiğiniz kişiler çok sanırım. Reddettiğiniz kişi sayısı ne kadar çok olursa, reddedildiğiniz ve/veya kabul edilmek için çaba sarfettiğini<z kapı sayısı da çoğalacaktır.
Bunun için reddettiğiniz sahnelere gidip oralardaki sizi ve ilgili kişileri affedin. sonra reddedildiğiniz sahneleri affedip pembeleyin.
sonra değersizlik, reddedilme, onaylanmama, suçlama ve suçlanma korkularınızı bulup o sahneleri pembeleyin ve yerine olumlamaları ve burada özgüven, suçlanma ve değerle ilgili telkinleri dinleyin" derim.
yolun başında gibi görsenizde kendinizi aslında sorunlarınızı yazma cesaretini gösterme ve sorunlarınızla başetmeye karar verip niyet etmeye başlamanız bile büyük bir adım..

Kolay gelsin..
Keşke gerçekten affedebilsem ya da en azından gerçekten geride bırakabilsem. Affettim diyorum arada, ama güvenmediğim için kırıldığım insanlarla görüşmeyi istemiyorum. Belki biraz kırgınlık,belki yabancılık var ama eski nefretim,kızgınlığım kalmadı. Hiç bir duygu veya beklenti kalmadı bende..

İki gündür eski bir aile dostumuzda kaldım. Ailemi iyi tanıyan. Eskilerden konuştuk,biraz dertleşme,biraz dedikodu :) Bir aile ortamının içinde olmak beni mutlu etti. 1,5 aydır şofben işini halletmeye çalışıyordum. Bana şofben ve ısıtıcı ayarladılar. Son zamanların en güzel olayı gibi geldi bana.

Diğer yandan babam gibi gördüğüm eniştemin hastalığı beni üzüyor. 2 ay önce sağlıklı haberini duymuşken şu son bir ayda dünya iyisi bir insanın yoğun bakımdan çıkamaması,umutların tükenmesi bütün ailenin moralini bozdu.

Rüyalarımdan söz etmek istiyorum,eniştemi gördüğüm. Geçen ayın başında halamı aradığımda eniştemin sağlık sorunları olduğunu tahliller yapıldığını söylemişti. Ayın 14'ünde sonuçları alacaklardı. O gün 1,5 saat uyumuştum. O kısa uykuda eniştemi görmüştüm. Akşam karanlığında eniştemle telefonda konuşuyordum. Vedalaşıyordu. Gidiyorum diyordu. Herkesi aramıştı. Korkuyla uyandıydım ve akşamüstü halamı aradığımda halam bağırsaklarda kötü huylu tümör olduğunu hemen ameliyat ayarflandığını söylediydi salı gününe. Hala anlatamadım rüyamı.

Geçen hafta aradığımda 2. bir ameliyat geçirdiğini öğrendim,hala yoğun bakımdaymış. Dün tekrar aradım. Umutlarını yitirmişlerdi. Yapacak bir şey yok diyorlardı. Pazar günü eniştemi gördüydüm rüyamda. Beyazdı duvarlar ışıklar yanıyordu. Sofradaydık. Eniştem makarna salata yiyordu. Takılıyordum enişteme doyuyor musun diye. Bunu anlatacaktım halama,dün onun söylediklerini dinlerken boğazımda düğümlendi kelimeler. Kızı da perişan durumdaymış üzüntüden.

Çok uzun sürdü yazdıklarım. Hayat devam ediyor desek de gerçekten bazı anlar zor geliyor. Hala mucizelere inanıyorum,inanmak istiyorum.
Alt 26-08-2009, 12:16 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

serkans674 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkans674 is an unknown quantity at this point

Aday günlüğün hayırlı olsun kardeşlik. Mutlu haberlerle dolar inşallah

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...
serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2009, 01:54 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Kaç gündür yazacağım ama yazasım yoktu. Yine de bir şeyler karalama ihtiyacındayım. Bir kaç gündür dengesiz ruh halindeyim. Bugün ilk defa eve kapandım belki bir markete giderim.

Perşembe günü işe giderken sabah kazandığım parayla zorunlu ödemelerimin hesabını yaptım. Moralim bozuldu. Giderlerim gelirimden çoktu ki mutfak masrafım hariç. O gün iş ilanlarına baktım ek iş olarfak ne yapabilirim diye.. Açıkçası bulamadım. En uygun olanı servis hostesliği diyebilirim o da 250-300 lira maaş,mecbur kalırsam yapacağım diye düşündüm. Ertesi güne moral bozukluğum kalmadı. Genel olarak olumlu insanımdır. Bir şekilde para gelir bana diye düşündüm belki de sadece avunmaydı. Bugüne kadar moralim iyiydi. Dün de birikmiş paramı çektim lazım diye.

Duygusal olarak çabuk etkileniyorum insanlardan. Dünden beri iyice hassalaştım,içime kapandım. 2 gündür diyeti boşverip yemeye başladım. Duygusal boşluk içinde olduğumun farkındayım. Telkinleri bir aydır dinliyorum ama dikkate değer bir değişiklik yok.

Sanırım dualara ihtiyacım var yine..

Enerjim düşük derken aklıma bioritim geldi. Baktım fiziksel olarak vahim durumdaymışım ki kesinlikle doğru. Bir ara bu konuyu açacağım,biraz daha araştırıp.

Can sıkıcı bir günlük yazısı işte :)
Alt 09-09-2009, 03:32 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Depresif ruh halindeyim. Telkinleri belki günde 15 saat dinliyorum. Bir hafta-10 gün önce kilo verme ve koruma kalkanını da indirdim. Gelişme bir yana durumum daha vahim sanki. 3 gündür yemeden duramıyorum. Kilo vermek için günlerce uğraşıken. Ve yediklerimden dolayı suçluluk duyuyorum.

Dün akşam eski eşimle de tartıştım ve ağladım. Bir saat telefonda konuştuk. Konturu olmadığı için çaldırdı ben de bedava kontörlerim var dedim ne de olsa ama kapattığımda kalmadığını gördüm. :/

Evden çıksadım yok. İş de bulmam lazım. Şaşkın ve bunalımlı halde internette takılıp duruyorum.
Alt 16-09-2009, 01:17 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Bugün doğumgünümdü. Son senelerde hep üzüntülü geçerdi,özellikle hatırlanmadığım için. Eylül aylarını sevmezdim. Bu sene beklentileri bıraktım,ben bana yeterim dedim. Sadece kuzenim bir mesaj yolladı o kadar. Bir de eşim gel dedi. Birlikte vakit geçirdik,sıradan bir gün oldu.. Sadece yürüdük,balık aldık yedik.

Beklentilerim olmadığı için mutsuz değilim bu sefer biraz hüzünlüyüm. Ama kendime iyilik yapıp kendi hayatıma sahip çıktım. Arda bunalımlarım olsa da çabuk toparlanıyorum. Artık kendime daha çok vakit ayırıyorum.

Sitede beyin dalgaları ve sublimal mesajlarla ilgili programları indirdim ayarladım. Telkinlere 2-3 gündür ara verdim. Tamamen kesmedim arada dinlemeye çalışıyorum. Sublimal mesaj programını çalıştırıyorum bir kaç gündür. Sanki aynı nda telkinle kullanırsam beynim ve bilinçaltım yorulurmuş gibi. Halbuki bilinçaltı aynı anda binlerce bilgiyi tutabilecek kapasitede.

Kendime bir sene süre tanıdım hayatımı değiştirmek için,hayallerime kocaman adım atmak için. Gelecek doğumgünümde her şey değişmiş olacak dedim. Kendimi tanıma sürecindeyim. Şu an için istediğim para sıkıntısı çekmemek. Gerisi zamanla hallolur. Kilolar olsun,diğer sorunlarım olsun.

Sitede fiziksel değişimlerin olduğunu gördüm. Kilo vermek dışında istediğim özür olarak görülen sorunlarımın az da olsa düzelmesi. Beni mutsuz etmiyor artık,ama normal olmayı istiyorum :)
Alt 25-09-2009, 07:27 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Aslında daha önce yazacaktım. Ama biraz tembellikten biraz da hayatımda değişiklikler yok diye erteledim. Kendimde değişiklikler yavaş yavaş var. Mutluluğumu veya mutsuzluğumu kimsenin sözlerine bağlamıyorum,ama diğer taraftan da kırılmaya devam ediyorum.

Diyet yapmıyorum ama tartıya da bakmıyorum. Kilo vermişim gibi hissetmeye başladım. En çok kilo aldıran şeyden yani tartıdan uzak duruyorum. Biliyorum ki zihnim değiştikçe bedenim de değişecek.

Dün uyumadan önce kafama cam kenarındaki hoparlör düştü. Canım yandı ama kafamı oynatmadan biraz masaj yaptım sonra kalkarak bir saat buz tuttum. Yarım saattir başım ağrıyor. İlaç almak istemedim. Ağrının asıl nedenini bilmeden alasım yok. Belki de psikolojik diye düşünüyorum. Darbeyi enseye yakın kısımda aldım. Şişkinlik yok ama biraz acıyor.
Alt 26-09-2009, 10:03 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Az önce internetten öğrendiğim bir haberle hayallerime bir madde daha ekledim. U2 grubu gelecek sene 6 Eylül'de İstanbul'da konser verecekmiş. Kocaman bir hayal neredeyse.. O konsere gidebilmek ve Bono'yla tanışmak 2 kelime konuşabilmek. Ev sahibi olmak bile daha makul geliyor nedense

Hayal benim değil mi? Ben kurayım hayalimi de gerisi kuantum ya da melekler gerçekleştirsin Neyse gelişmiş yazı modunu buldum da smiley leri bol keseden kullanabiliyorum. Avatarım da görünüyor.

Önceki gün Nil Gün'ün bütün motivasyon ve subliminal mp3 lerini de buldum indirdim. Telif sorunu olduğu için burada paylaşamamç Daha dinleyemedim tamamen :)

Bookmarks

Etiketler
adayi, gunluk