Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

FERYA'NIN GUNLUGU

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri FERYA'NIN GUNLUGU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

FERYA'NIN GUNLUGU

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-07-2007, 11:14 PM   #31 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Standart Ynt: FERYA'NIN GUNLUGU

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-07-2007, 12:14 AM   #32 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point

Haklisin Hayalcim omuzumun agrisi git gide azaliyor omuzlarimdaki duygusal yukleri bir bir atiyorum, belimse insallah duzelecek evet biraz maddi sorun var ama onemli deyil diyorum dert etmemeye calisiyorum
Alt 25-07-2007, 12:30 AM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Benim de omuzlarım sanki taş taşımış gibi sık sık ağırır bilhassa gerginken sanırım hayatımdaki duygusal yükler ağır geldi
Alt 25-07-2007, 08:10 AM   #34 (permalink)
Üsteğmen

40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Tanrım beni yavaşlat..
Tanrım beni yavaşlat, aklımı sakinleştirerek kalbimi dinlendir...
Zamanın sonsuzluğunu göstererek bu telaşlı hızımı dengele...
Günün karmaşası içinde bana sonsuza kadar yaşayacak tepelerin sükûnetini ver.
Sinirlerim ve kaslarımdaki gerginliği, belleğimde yaşayan akarsuların melodisiyle yıka, götür.
Uykunun o büyüleyici ve iyileştirici gücünü duymama yardımcı ol...
Anlık zevkleri yaşayabilme sanatını öğret; bir çiçeğe bakmak için yavaşlamayı, güzel bir köpek ya da kediyi okşamak için durmayı, güzel bir kitaptan birkaç satır okumayı, balık avlayabilmeyi öğret...
Her gün bana kaplumbağa ve tavşanın masalını hatırlat. Hatırlat ki yarışı her zaman hızlı koşanın bitirmediğini, yaşamda hızı arttırmaktan çok daha önemli şeyler olduğunu bileyim...
Heybetli meşe ağacının dallarından yukarıya doğru bakmamı sağla. Bakıp göreyim ki, onun böyle güçlü ve büyük olması yavaş ve iyi büyümesine bağlıdır...
Beni yavaşlat Tanrım ve köklerimi yaşam toprağının kalıcı değerlerine doğru göndermeme yardım et. Yardım et ki, kaderimin yıldızlarına doğru daha olgun ve daha sağlıklı olarak yükseleyim.
Ve hepsinden önemlisi...
Tanrım,
Bana değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için CESARET,
Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmek için SABIR,
İkisi arasındaki farkı bilmek için AKIL ve
Beni aşkın körlüğünden ve yalanlarından koruyacak DOSTLAR ver.

Bu yazı milattan 2000 yıl önce HITITLERE ait kalıntılar içerisinde bulunan bir duvar yazısına ait..

Sizlerle paylasmak istedim, benimde yavaslamaya oyle ihtiyacim varki...bazen yasantimin icindeki gorunmez hizdan basim donuyor...Soyle kaciiip gitmek, kucucuk bir koyda dalgalarin sesini dinleye dinleye, gunlerce uyumak istiyorum Marmarisi denizini sicagini cir cir boceklerini ozledim... Hepinize iyi geceler, tatli ruyalar benim hala uykum yok

Alt 25-07-2007, 09:59 AM   #35 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilgün07 is an unknown quantity at this point

bu yazdığın sözler çok güzel canım..hemen defterime yazdım.allah hepimize sabır versin.
Alt 25-07-2007, 05:13 PM   #36 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Ferya paylaşımın için çok sağol bende bilgilerimin arasına kaydedeceğim
Alt 26-07-2007, 02:22 AM   #37 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Feryacım çok teşekkürler ben de yazıyorum hemen
Alt 26-07-2007, 08:23 AM   #38 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkur ederim arkadaslar bu yaziyi sIk sIk okurum banada iyi gelir, bu aralar uzerimde bir sakinlik, bir bosvermislik garip bir huzun gibi birsey var tam adlandiramiyorum. Telkinleri dinledikce ve sitedeki arkadaslarimin yazilarini okudukca hayattaki bazi ufak meseleleri sorun ettigim icin kendime kizar oldum, cok sukur azicik bir maddi sorun ve ozlemden baska derdim yokmus ki benim, hepsi icsel seyler ve kendi kendime halledebilecegim seyler ve telkinlerle , meditasyonla, simdide insallah Reiki ile hepsi tek tek hallolacak, evet hallolmak zorunda, hicbirsey sonsuza dek surmez ki... ama ben ailemi ve Turkiyeyi cok ozlediiiiiiimm birde benim hic cocugum olmadi , tam bes tane cocuk kaybettim ama hic biri dogamadi, bazen sanki cocugum dogmusta kaybetmisim gibi gercek bir huzun kaplar icimi, cocugumu ozlerim resmen, keske benimde bir tanecik cocugum olsaydi simdi uyurken fisir fisir dinleseydim, seyretseydim, minnacik ellerini pembe topuklarini oksayip opseydim of yaa cok duygusalim bu aralar. Cocuklara ayri bir duskunlugum vardir, belki gecmis yasamlarimdan gelen bir duygu, uc dort cocuklu kalabalik bir ailem olmasini hep istedim ama cocuk sevmeyen bir insanla evliyim, hayatim iki kisilik edi ve budu seklinde gecip gidiyor, burada cocuklarla ilgili bir meslek dusundum ama iki yil okula gitmek gerek ve cocugun parmagi acisa hemen mahkemeye veriyorlar falan, bu yastan sonrada zor geliyor acikcasi. Hele ben su icimdeki cocugu bir tedavi edeyimde..gerisi allah kerim, sizi seviyorum arkadaslar, bu site unforgettable oldu benim icin, unutulmaz ve nostaljik ve romantik ay ben ne sacmaliyorum yaa, yine yalnizlik basima vurdu, biraz bahceye cikayim bir iki sincap doveyim de rahatlayayim 44 Hepinize tatli ruyalar
Alt 26-07-2007, 01:13 PM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

Feryacım yazdıklarına üzüldüm gerçekten hepimizin bazen kendini yalnız hissettiği ve duygusal olduğu anlar oluyor biliyorsun ve böyle anlarda da yazılarınla sen bizlere güç veriyorsun içindeki sevgi ve ışık aradaki mesafelere rağmen yazılarından hissediliyor diliyorum ki Allah her isteğini kalbine göre tez zamanda verir hani sen dersin ya,
sevgi ve ışıkla kal diyorum dualarım hepimiz için.
Alt 26-07-2007, 06:59 PM   #40 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Ferya çocuk konusunda seni çok iyi anlıyorum bende bir dönem çok cocuğum olsubn istedim hatta bazen artık olmayacakmış gibi bile geliyor halbu ki hiç evlenmedim bile 44 Ben bu sevgimi kedilerim ve köpeğim ile bastırabildim kendine başka bir ilgi alanı bul o düşünceden uzaklaş ama kesinlikle bir çocuk yap derim. Bırak eşin isteemsin sen denemeye devam et ne arkadaşlarım vardı benim çocuk sevmeyen eşleri doğurunca şimdi çocukları gözbebekleri oldu. Erkekler ilk zamanlarda istemeselerde değişebiliyor bu durum. Ve asla unutma yalnız değilsin

Bookmarks