Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-07-2007, 07:36 AM   #29 (permalink)
ozel
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: FERYA'NIN GUNLUGU

Tesekkur ederim Burcucum, Kandil gecesi aksami uyumlamami alirken ellerim ve ayaklarim bir sure karincalandi sonra derin bir medite haline girdim ve yaklasik 45 dakika falan bu durumda kaldim sonra kus gibi hafiflemis hissettim ve yataktan kalkarken cok kolay oldu sanki ve o gun icimde hep bir sukunet ve nese ile dolastim (uyumlamami buranin saati ile 4 te aldim) Cesaret edemiyecek hic bir sey yok Angelcim sayet gercekten enerji calismalarina baslamak istiyorsan ve hazirsan sadece iste ve hazir oldugunda hakkaten o seni buluyor, Reiki ile ilgili biraz once sitede bir yazi okudum ogretmen hazirsa ogrenci ayagina gelirmis, ogrenci hazirsa ogretmen ayagina gelirmis super evet hakkaten dogru, bu cekim yasasindan baska bir sey deyil tabiki , baksana evren beni once bu site ile ve sonra Hayalle bulusturdu ve hayalde bana hayalimi verdi cunku cekim yasasi hayatimda yine varligini gosterdi. Buna benzer en az 6-7 buyuk bir cok ta kucuk olay var hayatimda, hepside cok ilginctir, insanin akli almiyor herseyin nasil bir duzen icinde isledigine. Turkiyeye geldigimde insallah bulusur bu konularda uzun uzun sohbetler ederiz arkadaslar, Hayalcim sen Allahin emrisin tabiki senin evinde toplaniriz hatta kimbilir wave Off yaaa yine burnumda tuttu o guzelim yaz aksamlari side marmaris bodrum izmir off ki ne off Reikimin 4. gunundeyim ve henuz sadece esimin belindeki agriyi hafifletebildim, kendi omuzum ve belim uzerinde calismalarim suruyor ama kendime pek faydam olamadi henuz tabi daha 4. gun, onumde daha uzuuuun yillar var hayirlisi ile hersey olmasi gerektigi gibi olur inaniyorum. Hepinizi cok seviyorum arkadaslar ve hepinize kalbimden isik yolluyorum