Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Kaderimin Ve Ruhumun Efendisi Benim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Kaderimin Ve Ruhumun Efendisi Benim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Herkeze Sanırım artık günlük açma vaktim geldi diye düşünüyorum. Aranıza katılalı çok olmadı fakat azda olmadı. Bu siteyi başka bir arkadaşımın sitesine girerken googlede güzel bir site diye görünce kendimi meraktan alamadım girdim nasıl bir siteymiş diye 24 eylüldü ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Kaderimin Ve Ruhumun Efendisi Benim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-11-2008, 03:58 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough
Standart Kaderimin Ve Ruhumun Efendisi Benim

Merhaba Herkeze

Sanırım artık günlük açma vaktim geldi diye düşünüyorum. Aranıza katılalı çok olmadı fakat azda olmadı. Bu siteyi başka bir arkadaşımın sitesine girerken googlede güzel bir site diye görünce kendimi meraktan alamadım girdim nasıl bir siteymiş diye 24 eylüldü ve gerçektende güzel bir siteymiş hatta harikada diyebilirim.Bu sitedeki kişilerin sıcaklıklarını içtenliklerini ve usanmadan anlayışla sorularına cevap vermedikileri ustalıkları benide bu site bağımlısı yaptı açıkcası ve iyi ki merak edip girmişim üye olmuşum ve siz değerli arkadaşları tanımışım kendimi bu yönden çok şanslı hissediyorum İyiki varsınız
Evet işte bende günlük açtım gerçi günlük açtım ama yazmaktan çok kafamdaki soruları sormakla ünlü oldum sitede kendimi anlatmakta zorlanmam fakat günü gününe anlatmam sanırım bu benim günlük sadece haftalık olacaga benziyor....
Ben arkadaşlar 2001 den bu tarafa kişisel gelişim kitapları okurum çoğu şeyi kendim çözmeye çalışırım soru sorarak fikirleri alırım aklıma yatmayan kısımları ikinci kez bile sorarrım çok iyi araştırmacıyımdır her söylenene inanmam hemen kabul etmem o konu üzerinde bir hafta bile araştırma yaptığım olurdu. kişisel gelişmelerde öğrendiğim ortak bir şey var oda en dibe çöktükleri zaman kurtuluşu buluyorlar buda her zaman benim tersime gider demekki ben dibe çökmeden bazı şeylerin kendi içimdeki gücün farkındalığına varmakla demekki şanslı insanlar katogorisine giriyordum ama her kişisel gelişimde bu sözü duymaktan artık bende dibe çökemde tekrar yükselem gibi bir mantık üretmeye başlamıştım neyseki bu siteyi keşfettimki kendimdeki eksikleri hissederek bunları mükemmel hale getirmeye çalışıyorum . Ve bir tür arayış içindeyim arayışım içimdeki beni yüz üstüne çıkartmaktı çünkü her insanın içinde bir ben var ve o ben o kadar mükemmel ki aile olsun çevre olsun yanlış davranışlar konuşmalarla onun açığa çıkmasını engelliyorlardı. Ve ben bu engelleri aşmak için kendimce bir başlangıç yaptım. İnanıyorum ki bu başlangıcımın da meyvasını almaya başlayacağım . Önce yaptığım başlangıçlarda hep destek almadığımdan hep yarım kaldı. Çünkü benim hatam hep beni motive edecek bana destek olacak olmazsa hiç bir şeyin yürümeyeceği yönündeki düşüncemdi oysaki burda o şekilde olmadığını farkettim. Herşeyin üztesinden tek başıma gelebilecek güce ben zaten sahibim keopun da bana dediği bir şey vardı aynı zamanda kendisine burdan çok teşekkürederim hayatının nasıl olmasını istiyorsa o şekilde düşün yani harfi harfine olmasa bile benim anladığım şekilde yazdım ben Buraya geldiğimde soru sorarken net açıklayamıyordum bazı sorunları kafamda çözememiştim Atakan bey olsun , Abdullah bey olsun , Yurdahal hanım olsun özelden yazmayı uygun gördüm. Nedenini ben bile bilmiyorum. İnsanların bana acıyarak bakmaları beni çok üzer diye çünkü ben 12 yaşımdan bu taraf insanlar bana acıyarak baktı ve hep engellendim beni gerçek anlamda eğitemediler çünkü benim ailem bu konuda eğitimsizdi onları yargılamıyom çünkü anne babada olsa herşeyi bilemezler benim üzerimde hep hassas oldular bana bir zarar gelmesinden çok korktular. Dışarıya açılmam okumaya gitmem başıma bir şey gelecek endişesi içindi ve beni engellemek içinde ellerinden geleni yaptılar hatta gitmemem için bana iş yeri açtılar ve bu iş yerinde hep ailem yanımda idi çünkü başka birisine beni veremezlerdi bu kadar koruyuculuk beni o kadar bunaltıyorduki bunu bile anlamıyorlardı ama gende böyle bir ailem olduğu için dünyanın en şanslı insanlarından biriydim. Neden mi dersiniz çünkü ben işitme özürlü daha doğrusu yeni öğrendiğim tabirle az duyan bir kişiydim. Ve günümüzdeki anne babalarda bu durum karşısında gerçektende bilgisizdir bu onların suçu değil hiç bir zaman fakat ona ragmen benim gelişmem için asla vazgeçmediler mükemmel olmasa bile benim gözümde mükemmel insanlar insanlar ve mükemmel bir aileye sahibim ben hele bir anım var ki hiç unutmam ah rahmetli anacım benim bahar gözlü anam işimin ilk yılları idi amcam ziyaretime gelmişti sonra babamla anama abi ya kızınında kulağı duymuyor işitme cihazına bir baktırı ver demişti babam biraz bu tür şeylerde pasiftir sessiz kalır anacığımda atılı verdi hemen sen amcasın birde kızımın kulağının az işittiğini bilmiyormusun biraz sesli konuşuver demişti sonrada bir hıçım odadan çıktı amcam benden özürdülemeye başladı ama nafile kalbimi kırdı ne var yani az sesli konuşsa ses telleri zarar mı görür Ya işte bahar gözlü anacım beni korurdu onun sayesinde kendime güvenim gelmişti sosyal faaliyetim iyice artmıştı arkadaşlarım olmuştu dudak okumasını öğrendim insanları duymadığım zaman az sesli konuşurmusun anlamadım kelimesini kullanmaya başladım hayatım mükemmeldi annacimle seyahatlere gidiyoz hatta babamı takmamıştıda bana ehliyet araç aldırtmıştı Annem le az araç sürmedik babam izin ermedimi az dolanır sonra derdi hadi şulecim kalk hazırlan kızkardeşini özledim beni oraya götür derdi maksat özlemek değildi araçla gezmekti hem kızkardeşimide görürdük ve bayada bu geziler sayesinde usta bir şöfor oldum çıktım şimdide babam kızar erkek gibi araba kullanıyon diye Ya işte böyle işte bir gün oldu anneciğimi ben 14 şubat 2007 de kaybettim iki gün hastanede yatıp birden gitmişti anacığım sanki öyle bir şeyki ölüm hiç bize gelmeyecek gibiydi benim annemle hiç keşkelerim olmadı çünkü annemle haatımı dolu dolu yaşadım çünkü anneden ziyade benim can dostum ablam kardeşim birdenem o benim bahar gözlü anamdı onun gidişi ile yapayanlız kalmıştım sanki kurtlar sofrasındaydım arayışlara girdim babam evliliği düşünüyordu izin verdim kalbimi kıran o kadar çok şey oldu kendi başıma kala kalmıştım onun beni bırakıpta gidişini affedemiyordum herkes bana sahip çıkmaya kalkışı kendilerince akıllar verişleri neymiş efendim evlenmem gerekirmiş neden evlilikmiş çünkü annem yok babam evlenmiş ve tek başima yaşayamazmışım hayırrrr kimseler kusura bakmasınnn ben kendime yetebilirim kimseye muhtaç değilim sadece az duyuyorum Allaha şükürki elim ayağım tutuyor kimselere hiç bir şekilde muhtaç değilim ve sevmedende asla evlilik düşünmem evlilik için evlenmek bana göre değildir sevgiyi saygıyı mutluluğu yaşamak istiyorum çünkü ben mutlu bir aile kurmak istiyorum tabi bu tür insanlar o zaman ki şoklarım ve sarsıntılarımda iyi pirim yaptılar beni daha çok bunalıma soktular bir sene gibi bir kaybıma neden oldular . Şimdi nerde derseniz onlara hepsi yok oldu çünkü ben bana hükmetmelerine izin vermedim ve günlüğümün adındanda anlaşılcağı gibi kaderimin ve ruhumun efendisi benim kimseler değil.. Evet özet geçtik aslına bakarsanız bunları yazmakla bir nevi ben yani baya bir rahatladım
Şimdi ben hayatımı değiştirmeye içimdeki o mükemmel beni çıkartmaya başladım. İdealim ise öğretmen olmak. Buna ulaşmak için sanırım önce kendi ayaklarımın üzerinde durmak ailemin kanatları altından çıkmak için memurlukta şansımı deneyeceğim benim için birinci basamak olur nedenmi memurluk devlet işi olmadığı sürece babam ayrılışıma izin vermez olsun bende olurum Kişisel gelişim gerçektende benim hobilerim arasına ve kendimi bu yönde daha çok geliştireceğim neden kendimi bu yönde bilgi açlığı hissediyom bu açlığımı kapatmam lazım ve son olarakkkkkk öğretmen olacağım kimse beni bu hayalimin gerçekleşmesinden alıkoyamaz ve hiç bir şey için asla geç değil hayatta çünkü sadece ölüme çare yokki bu hayelimde dünya için imkansız değil diye düşünüyom
25 eylülde telkinleri dinlemeye başladım 3 ekimdebir dalgalanma hissi ile karşılaştım fakat 2 gün sonra atakan beyin yardımı ilede atlattım. 6 ekimde kilo telkini koymama rağmen pastaneye gidip kendimi üzeri cevizli kurabiyelerden alamıyom kilo telkini ne kelime cevizli kurabiyeler süper ya
şu anda listeme baktığımda suçluluk duygusu ego güçlendiricisi erken uyanma kilo verme kendine güven oruma kalkanı topluluk karşısında konuşma var telkinler dışında matrix chaksa lucit rüya bunları önce dinliyorum ki beyin dalgalarını sakinleştiriyor ve rahat uykuya dalmayı kolaylaştırıyor beynin artık düşünmüyor sonra telkinler geldiğinde baş ağrısıymı vs miş hiç olmuyor güne daha mutlu kalkıyorum son zamanlardada zaten kendime çok bakar oldum bi süsleniyom bi süsleniyom heç sormayın Hazır cevap oldum kimseyi takmıyom gülme krizlerim hele çok fena başıma bir gün dert açmazsam iyi ve en güzeli az duyuyorum vs kompleksimde kalmadı işte bu süper

Hele bu gülümseme krizi ile beraber şu az duyma komleksle bir anı yaşadım bizim özürlü memur alımları ekim kasım ayları vs işte bende ekim ayında açılan sınava başvuru için ankaraya gittim 27 ekimde başvurdum benim yengemde iç işleri bakanlığında memurdur onun yanına gidip gelirim fazla yanında kalamam onun için dışarıda dolanıp gelirim sonrada çıkış saatinde beraber eve döneriz evleri uzak yani akşam üzeri yanına giderken kapıdaki görevli değişmiş ben tabiki hep gülümsüyom bana seslenmiş bende duymadım polis bir den bağırdı hanfendi sesleniyom duymuyormusunuz diye yanıma geldi bende hazır cevap oldumya beyfendi işitme cihazı kullanıyorum duymamış olabilirim bir sorunmu var dedim ( inanamıyom ben polise bu şekilde harfi harfine bu şekilde dedimmm hemde sesimi yükselterek ) oda tabiki özürdilerim dedi kimlik kartıma vs baktı geçtim işte ben telkinlerin bana verdiği ödüllerden biriydi ve nasıl mutlu oldum anlatamam

Ve bu değişim rüzgarlarının hayatımda devam etceğine inanıyorum...
İşte bu kadar ilk günümden epeyde yazdım çenem düşmüş galiba artık idare ediverin benide bu şekilde ...
Ve bu siteye herkeze hayatımın bir parçası olduğunuz için çok ama çok teşekkürederim ben çok şanslı bir insanım sizleri tanıdığım için

Hoşça ve dostça kalın

... KADERİMİN VE RUHUMUN EFENDİSİ BENİM ....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-11-2008, 05:07 PM   #2 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kaderimin Ve Ruhumun Efendisi Benim

Periliçe'cim öncelikle sayende aç kaldım haberin olsun,okurken kaptırmışım,yemek yandı,bana bir yemek borcun var.

En sonunda uygun sana yakışır bir günlük ismi bulmuşsun,awayy'in günlüğünden mesajlaşmak zorunda kalmıycaz böylelikle,herkes evini,barkını bilsin di mi canım.

Sana şimdilik günlüğün hayırlı olsun demekle yetiniyorum,ilerleyen zamanlarda daha kapsamlı uzuuuuun uzuuuuun yazarım

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2008, 05:14 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Periliçe'cim öncelikle sayende aç kaldım haberin olsun,okurken kaptırmışım,yemek yandı,bana bir yemek borcun var.

En sonunda uygun sana yakışır bir günlük ismi bulmuşsun,awayy'in günlüğünden mesajlaşmak zorunda kalmıycaz böylelikle,herkes evini,barkını bilsin di mi canım.

Sana şimdilik günlüğün hayırlı olsun demekle yetiniyorum,ilerleyen zamanlarda daha kapsamlı uzuuuuun uzuuuuun yazarım

Sevgiler.
Teşekkürederim redflowerscim yemek içinde üzüldüm borcum yemek olsun ayıpsın ısmarlarım hatta istersen yaparım Bu arada evet benimde yerim yurdum belli oldu sonun da ve de çok mutluyum Uzun uzun konuşuruz daha
Alt 09-11-2008, 07:35 PM   #4 (permalink)
awayy
Guest

Canımın içi

Seni çok seviyom

Okurken hem güldüm hem de çok duygulandım

Allah sana kendine yetebilme gücü vermiş bence herşeyi aşmaya gücün var..

Sınavı geçmen için sana dua edicem... Herşeyin gönlünce olacağına inanıyorum..

Sayın Belgin Hanım,
N'olur iki satır benim günlüğümden yazışsanız

Evli evine felan artisçe laflar

Yalnızlıktan ölüyoz biz burda

Dün gece tüm ev aletlerimle konuştum heralde, kafayı yiycem

Ben yannızım ben yannızım yannızıııııııımmm

Alt 09-11-2008, 07:43 PM   #5 (permalink)
ÖZLEMBOZ
Guest

günlüğün hayırlı olsun öğretmenim. (öğretmenim diyorum sana çünkü inanmış olduğun hedefine uygun bir hitap super )

günlüğünün umutlarla dolup taşmasını diliyorum. neşeni umudunu da hiç kaybetme olur mu öğretmenim.çünkü seni örnek alacak öğrencilerin. güçlü dimdik ayakta duran bir öğretmenleri olsun ister. onlara yaşamından, başarılarından örnek verecek yol gösterecek , harika bir öğretmen olacaksın. .................................................. ... ( noktaların devamını gerçekleşceğinden emin olduğum hayallerinle süsleyebilirsin)
Alt 09-11-2008, 07:57 PM   #6 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Merhaba şule.

Öncelikle günlüğün hayırlı olsun. super

Bu sayfalarda hep olumlu ve güzel değişimlerini ve gelişimlerini beraber okuruz inş.

Herkesin bir hayat hikayesi vardır neticede.

Senin de epeyce olumsuzlukların olmuş hayatında.

Zorluklarla büyüyen, sıkıntılarla yaşayan insanlar da, yaşadığından daha fazla güçlü olurlar.

Bu güce sahip olduğunu yazılarını okurken hissettim.

Annenin seni savunmasından dolayı cesaretlenmen ve mutlu olman senin, annene olan bağlılığının ve güveninin yanı sıra, ne kadar hassas duygularının olduğunu gösteriyor.

Çocuklar, aileden hep motive ve destek beklerler. Bu desteği alarak, ebeyeyinlerinden arkadaşça bir tutumla büyüyen çocukların, büyüdüğünde, sosyal hayatla barışık ve pozitif bir insan olarak çok güzel yerlerde olduğunu görürüz.

Aile desteğini herkes alamıyor malesef. Taktir edilmeyi bekleyenlerin, hep tenkit edilerek büyüdüğünü düşündüğümüzde, kendine güvensizlik, kendini ıspatlamaya çalışma ve huzursuzluk kaçınılmaz oluyor.

Aiileler de senin dediğin gibi, bunu belki bilmiyor belki de çocuğun, daha düzenli olması için yapıyorlar, hatta bunu kendileri de söylüyorlar.

Ben senin daha iyi olman için bunu yaptım, şımarmaman için şöyle yaptım, ailemize laf gelmesin diye yaptım vs.vs.

Aslında, bunun kökenine inildiğinde, anne-babalar, kendi egolarından, o anki kızgınlığından veya bir anlık çevre baskısından yaptığını görebiliyoruz.

Yani, yetiştirme gayesi taşımayan, o anki duruma mukabil benimsenen bir davranış tutumundan ibaret olabiliyor.

Ama, bu da, kişinin ilerdeki hayatında, geçmişe yönelik olumsuz bir bakış açısına sahip olmasını sağlayabiliyor.

Bu kadar ince ve üzerinde durulması gereken, ailelerin çocuk yetiştirmek konusunda eğitim almasına kadar gidebilecek önemli bir durum bence.

Öyle ya da böyle, yetişiyor gelişiyor ve bu gerçeklerle bir gün karşılaşıyoruz.

Senin de hayatında, ideallerinin olması ve bunlardan taviz vermeden yola devam etmeni taktir ediyor ve destekliyorum. super

Buraya gelişmelerini ve deneyimlerini paylaşırsan bizler de zevkle okur, kendimize düşen payı alır ve elimizden geldiğince de tavsiyelerimizle destek olmya gayret ederiz.

Kısa zaman içinde, bütün hedeflerine ulaşabilmen dileklerimle.

Sağlıcakla.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2008, 08:01 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

günlüğümü ziyarete hoş geldiniz arkadaşlar
awayy cım merhaba canım inşalah hayellerime ulaşırım ve bunu burda hep beraber yaşayacağız ve izliyeceğiz ve sen yanlız değilsin bir burda hepimiz bir aileyiz canım benim

özlem boz canım benim en güzel hitabı yaptın ve beni çok mutlu ettin ve bunu başarmak için elimden gelen herşeyi yapacam başaracam ve öğrencilerime örnek bir öğretmen olacağım başarılı olacağım buna bütün kalbimle inanıyorum inşallah sende hayellerine ulaşırsın canısı
Alt 09-11-2008, 08:03 PM   #8 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
awayy Nickli Üyeden Alıntı

Sayın Belgin Hanım,

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2008, 08:08 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

merhaba bymehmet o kadar duygulandım ki anlatamam güzel düşüncelerin için çok teşekkürederim inşallah bu değişimler kısa zamanda olur ve bu mutluluğumu hep beraber yaşarız yazınızdan ne kadar duygulandıysan yazacak kelime dahi bulamıyom desem umarım beni hoş karşılarsınız tekrar teşekkürederim
Alt 09-11-2008, 08:10 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
awayy Nickli Üyeden Alıntı

Sayın Belgin Hanım,

canım her ikimizin günlüğünede yazar ikimizide yanlız bırakmaz

Bookmarks

Seçenekler