Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

SENİHA'NIN DEĞİŞİM YOLCULUĞU

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri SENİHA'NIN DEĞİŞİM YOLCULUĞU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese merhaba'lar. bazı üyelerin değişmekle ilgili yazılarını okudum. ben de kendimdeki gelişmeleri görmek ve forum'daki arkadaşları motive etmek için günlük tutmaya başladım.ücretsiz telkinleri dinliyorum. çekirdek inanç çalışması yaptırmadım. bilinçaltı rüyaları görüyorum . 7 kardeşiz , en küçükleri de ben.disiplinli yetiştim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

SENİHA'NIN DEĞİŞİM YOLCULUĞU

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-02-2013, 08:27 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough
Standart SENİHA'NIN DEĞİŞİM YOLCULUĞU

Herkese merhaba'lar. bazı üyelerin değişmekle ilgili yazılarını okudum. ben de kendimdeki gelişmeleri görmek ve forum'daki arkadaşları motive etmek için günlük tutmaya başladım.ücretsiz telkinleri dinliyorum. çekirdek inanç çalışması yaptırmadım. bilinçaltı rüyaları görüyorum . 7 kardeşiz , en küçükleri de ben.disiplinli yetiştim ama evin en küçüğü olduğum için biraz da şımarık yetiştim. ama bu şımarık çocuktan şu an hiç eser yok.aslında içimde zaman zaman oluşan coşku var ama kendimi ergenlikle birlikte hep kapattım.kişisel gelişim kitapları okudum.bu kitapların faydası kendimi tanımama sebep oldu. değişmemi sağlamadı. üniversite okudum.mezun olunca da öğretmen oldum. stajerken cahil cesur olur misali rahattım. bir de stajerliğin verdiği küçük olma duygusu. ama ilk sene öğrencilerden çok çektim. zaman ilerledikçe yeni insanlarla tanışıyorsunuz ,size haksızlık yapanlar. ben de bu haksızlıklara boyun eğmek istemiyorum. tartışmadan isteklerimi dile getirebilmek istedim. ama yapamıyordum.birkaç senedir çeşitli çalışmalara katıldım. psikolağa gittim .ama faydasını görmedim. bana ayna çalışması verdi. aynaya ilk baktığımda içimden ağlamak geldi. fakat bu çalışmayı sürdürmek istemedim. 7 kere transsformal nefes çalışmasına gittim. terapist benim birçok şeyi içime attığımı hemen anladı. çalışmanın bir bölümünde elimde çok yoğun uyuşmalar oldu, ağladım. bu çalışmaların biraz etkisini gördüm ama yeterli değildi. ayrıca 7 kere gitmek yetmiyordu ve para lazımdı. sonra çakralarımı görüntületmeye gittim. çok kötü. üçüncü göz çakram iyiydi, diğerleri % 20- 30 civarında açıktılar. seanslar sonucu 40-50'lere çıktılar ama yeterli değildi. sürekli değişmek için neler yapmalıyımla ilgili raştırmalar yaptım. ama benim bir işi devam ettirmede sorunum var istiyorum ki hemen olsun.şu an insanları olduğu gibi kabullenmeye açığım. bu arada theta healing çalıştırması da yaptırdım.onun çok az faydasını gördüm. inşallah ,bu telkinleri dinlemeye devam ettikçe sorunlarım azalacak.mekan değişikliğinin de iyi geleceğini düşünüyorum. çünkü insanlar sizi belli bir kişilikle tanıyorlar. inşallah bu sene tayinim çıkar.bu sitede hepimiz değişim için varız. arkadaşların kitap tavsiyelerinden veya değişik çalışmalarla ilgili tavsiyelerinden mennum olurum. herkesin tüm istekleri gerçekleşir inşallah. sevgiyle kalıın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2013, 10:32 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: SENİHA'NIN DEĞİŞİM YOLCULUĞU

Gece uyurken telkinleri dinledim. gece tekrar bilinçaltı rüyası gördüm. rüyalar iyilişince kişide iyileşirmiş. şu an rüyalarımda olumlu bir şey yok .sadece korku içeren rüyalar. negatif düşüncelerimi de yoketmeye çalışıyorum.Zaman zaman aksatsam da Esmaül- Hüsna çalışmaları yapıyorum. bu çalışmalar sırasında esniyorum, gözlerimden yaşlar akıyor.
Bu da negatif enerjinin boşalmasıymış. ne kadar daha sürecek bu negatifliğin boşalması . uzun süredir devam ediyorum.düşüncelerimi pozitif hala getirirsem bitecek bunu biliyorum.aslında doğru olan rahatsız olunan ortamlara girmek ve insanlardan kaçmamak. korkunun üzerine gitmek. inşallah her şey güzel olacak.
Alt 07-02-2013, 11:20 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
33 Mesajinıza toplam 73 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ancasinan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
seniha. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese merhaba'lar. bazı üyelerin değişmekle ilgili yazılarını okudum. ben de kendimdeki gelişmeleri görmek ve forum'daki arkadaşları motive etmek için günlük tutmaya başladım.ücretsiz telkinleri dinliyorum. çekirdek inanç çalışması yaptırmadım. bilinçaltı rüyaları görüyorum . 7 kardeşiz , en küçükleri de ben.disiplinli yetiştim ama evin en küçüğü olduğum için biraz da şımarık yetiştim. ama bu şımarık çocuktan şu an hiç eser yok.aslında içimde zaman zaman oluşan coşku var ama kendimi ergenlikle birlikte hep kapattım.kişisel gelişim kitapları okudum.bu kitapların faydası kendimi tanımama sebep oldu. değişmemi sağlamadı. üniversite okudum.mezun olunca da öğretmen oldum. stajerken cahil cesur olur misali rahattım. bir de stajerliğin verdiği küçük olma duygusu. ama ilk sene öğrencilerden çok çektim. zaman ilerledikçe yeni insanlarla tanışıyorsunuz ,size haksızlık yapanlar. ben de bu haksızlıklara boyun eğmek istemiyorum. tartışmadan isteklerimi dile getirebilmek istedim. ama yapamıyordum.birkaç senedir çeşitli çalışmalara katıldım. psikolağa gittim .ama faydasını görmedim. bana ayna çalışması verdi. aynaya ilk baktığımda içimden ağlamak geldi. fakat bu çalışmayı sürdürmek istemedim. 7 kere transsformal nefes çalışmasına gittim. terapist benim birçok şeyi içime attığımı hemen anladı. çalışmanın bir bölümünde elimde çok yoğun uyuşmalar oldu, ağladım. bu çalışmaların biraz etkisini gördüm ama yeterli değildi. ayrıca 7 kere gitmek yetmiyordu ve para lazımdı. sonra çakralarımı görüntületmeye gittim. çok kötü. üçüncü göz çakram iyiydi, diğerleri % 20- 30 civarında açıktılar. seanslar sonucu 40-50'lere çıktılar ama yeterli değildi. sürekli değişmek için neler yapmalıyımla ilgili raştırmalar yaptım. ama benim bir işi devam ettirmede sorunum var istiyorum ki hemen olsun.şu an insanları olduğu gibi kabullenmeye açığım. bu arada theta healing çalıştırması da yaptırdım.onun çok az faydasını gördüm. inşallah ,bu telkinleri dinlemeye devam ettikçe sorunlarım azalacak.mekan değişikliğinin de iyi geleceğini düşünüyorum. çünkü insanlar sizi belli bir kişilikle tanıyorlar. inşallah bu sene tayinim çıkar.bu sitede hepimiz değişim için varız. arkadaşların kitap tavsiyelerinden veya değişik çalışmalarla ilgili tavsiyelerinden mennum olurum. herkesin tüm istekleri gerçekleşir inşallah. sevgiyle kalıın.
Hayatta herkesin karşılaşacağı fırsatlar aynıdır düşünkü bütün insanlık büyük bir süpermarketin içerisinde geziyor hepimizin şansı eşit fırsatları gören uzanıp alıyor detaylarda gezenler herşeyi görüyor ama kendisinin neye ihtiyacı olduğunu bilmeden akşam sabah eli boş süpermarketin içerisinde geziyor.Taki bir gün gelip oradaki ürünler bitince iş işten geçmiş olacak.Benim size nacizhane tavsiyen Çekirdek inanç çalışması yaptırmanız (Para iadesi de var) o zaman değişimleri görüp bana hak vereceksiniz,ekmeye suya ihtiyacınız varsa deterjan reyonunda gezmeyeceksiniz.
ancasinan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2013, 11:51 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

çekirdek inanç çalışması için doğru söylüyorsunuz. içimdem bir sesi bekliyorum sanırım. cesaretim yok belki de. yaptırmaya niyetliyim. o kadar çok şeye adım attım ki onu da yaptıracağım inş. uygun zamanı bekliyorum. teşekkürkler.
Alt 08-02-2013, 12:56 AM   #5 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Sevgılı senıha
senle oldukca ortak noktamız var.ben de evın en kucuguyum,ben de ogretmenım ve aynen senın gıbı tayınımın cıkıp mekan degıstırmek ıstıyorum.sen de bırcok calısma yaptırmıssın.ben de tekrar olumlama,telkın ve nefes egzersızıne basladım.ınsallah sabırla uzun sure calısarak gercek benlıgımıze ulasırız,sevgıler...
Alt 08-02-2013, 03:53 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

İnşallah Nurbanu.bu çalışmalar bizim üzerimizde olumlu sonuçlar bırakır ,Allah'ın izniyle isteklerimiz olur. ben arada bir fırsat buldukça çalışmaların etlkilerini yazacağım.biraz zaman geçsin. sevgiyle kal.
Alt 09-02-2013, 01:33 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Telkinleri dinlemeye devam. telkinleri dinleme sonucu gördüğüm bilinçaltı rüyaları beni çok rahatsız ediyordu. bu rüyalar biraz azaldı. fakat bunun dışında bazı olaylar yaşadım. geçmişte affedemediğim bir kişi ile ilgili. aslında zincirin başı ya da başındaki kişilerden biri diyebiliriz. bu olayı yaşamam telkinleri dinlememle ilgili. her şey , tüm enerji birbirine bağlı. demek ki o kişiyi affetmem gerekiyormuş. hayatta yok şu an. ama beni sevdiğini bir başkasının gördüğü rüyadan biliyorum. telkinler günlük hayattaki olaylara da etki ediyor. bu olayları takip edip affetmem gereken kişileri affetmeliyim. sadece telkinleri diinleyip bir köşeye çekilmek yetmiyor. gerçekten değişmek istiyorsam çabalamam da gerekiyor. zaman zaman bazı öğrencilerim niye ders çalışmıyor diye üzülürüm. benim de aynısını yapmamam lazım. bunun dışında gündüzleyin aniden zihnimden düşünceler geçiyor. şu sana şunu yapmıştı diye. aslında o kişilerden bazılarını şu an seviyorum. bilinçaltı temizliği çalışması telkinlerle birlikte ince bir çalışmayı gerektiriyor.olumlamalar, affetme çalışmaları .inşallah her şey güzel olacak.
Alt 09-02-2013, 03:00 PM   #8 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

çok doğru.... herkesi affet... affet gitsin .... hocam gönlünden affet.. yoksa öfke kızgınlık olarak senin bir parçan olarak yaşamaya devam edersin............... AFFET... KENDİNİ AFFETMEYİ DE UNUTMA.. ben şöyle affediyorum
kafamı sağ tarafıma eğiyorum kalbimin üstüne sonra o kişiyi aklıma getiriyorum.. seni affediyorum.... o kişiyi affediyorum diyorum..
sonra kendimi affediyorum....... sonra allahım sen de beni affet diyorum....
sevgiler...
Alt 09-02-2013, 03:16 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

teşekkür ederim. başkalarını affettiğimiz gibi kendimizi de affetmeliyiz. çok doğru.sevgiler.
Alt 10-02-2013, 01:43 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

gece uyumadan önce istediğim şeyle ilgili imgeleme yaptım. imgeleme yaptığım şeyi rüyamda gördüm. imgeleme yapmadan önce birkaç kere diyaframdan nefes aldım. telkinleri 1 senedir dinleyip etki alamadıklarını söyleyenler var. anne karnından itibaren oluşan etkilerin 1 ya da 2 sene de diyebiliriz nasıl geçmesini bekleyebiliriz. kimin de 1 ayda bile etki edebilir. kimin de daha uzar. telkinleri dinlerken gün içerisinde bunun etkilerini görmeye çalışmalıyız. mesela bugün yapmak istemediğim işlerim oldu. ertelemek istedim. ertelersem bir sorun olmayacaktı ama işler birikecekti. içimden bir ses o işi yap dedi. irademe başvurup yaptım. ertelemeyi bırak telkininin etkisi olduğunu düşünüyorum. içimizden gelen sesleri yaptıkça artık alışkanlık haline gelecek. sosyal fobisi olan arkadaşlar için söylemek istiyorum. çocukluktan itibaren sen konuşma , sen ne bilirsin gibi sözler ya da çocuk yerine konulmalar bilinçaltında taş olmuş bunlar telkinleri dinleyerek, kendimizin farkına vararak zamanla geçecek. çevre ilk önce kabul etmeyecek özellikle baskın karakterli arkadaşlar onları da terk etmek gerektiğimizi düşünüyorum. mesela ben bir arkadaşımı bıraktım. ilk önce yaptıklarını mail yoluyla attım bazı yaptıklarının yanlış olmadığını belirtti diğerleri için de kuru kuru özür diledi. çevremizde bizi negatif olarak etkileyecek insanlardan uzak durmalıyız. zaten bizdeki enerjiler değiştikçe çevremeize kendi enerjimizden insanları çekeriz .benzer benzeri çeker kuralı. neyse konuyu dağıttım. sevgiler.

Bookmarks