Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ORMANCININ GÜNLÜĞÜ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Ben bu siteyle daha 3 gün önce tanıştım.Ama bu forumdaki arkadaşlarla sanki çok eski dostlar gibi ısındım.Buradaki insanalar gerçekten çok cana yakın.Neyse ben bu forumla tesadüfen tanıştım.Öyle başkaları gibi internetten birşey ararkende bulmadım.Mehmet diye ta lise yıllarından bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-08-2008, 06:38 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough
Standart ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Ben bu siteyle daha 3 gün önce tanıştım.Ama bu forumdaki arkadaşlarla sanki çok eski dostlar gibi ısındım.Buradaki insanalar gerçekten çok cana yakın.Neyse ben bu forumla tesadüfen tanıştım.Öyle başkaları gibi internetten birşey ararkende bulmadım.Mehmet diye ta lise yıllarından bir arkadaşım var.Yıllık izne ayrılmış.illa görüşelim falan diyordu.Bende işyerine çağırdım.Oda sağolsun beni kırmadı geldi.Biraz iş yerinde odamda oturduk.Sonra biraz havayı ve ciğerleri kirletelim dedik.sigara molası için dışarı çıktık arabasında sigara içiyorduk o sırada arabanın müzik çalarında bu telkinler çalıyordu.Ne olduğunu sordum oda anlattı.sigara molasından sonra odaya çıkıp forumunuza girdim ve üye oldum.^gündür telkinleri dinliyorum.Hatta işyerindeki arkadaşları rahatsız etmemek için dün bir mp3 çalar aldım.Bu telkinler beni acayip etkiledi.Çok garip rüyalar görmeye başladım.Çok enerjik oldum.Kendime güven arttı.Suçluluk duygusu nerdeyse kalmadı.Geceleri çok az uykuyla kendimi daha zinde hissetmeye başladım.Erteleme huyum vardı.Şimdi oda baya bir azaldı.Bu kadar şeyin kısa zamanda olmaso beni korkuttu.Çünkü Bende manik depresif psikoz yani bipolar bozukluk var.Acaba ben manik atakmı geçireyim yine.Bu ataklardan birisimi bu yoksa.Bu belirtler manik atağın ayak seslerimi ama olsada ben maniklik halini seviyorum.Çünkü kendime güven geliyor.Çok enerjik oluyorum.Korkularım kalmıyor.Beyin hızlı çalışıyor.Sorunları çok hızlı çözüyorum.Fikirler adeta akın akın geliyor.O anlarda halledemiyeceğim hiçirşey yok.tek sıkıntı az uyku ile çok zindelik ,kendine aşırı güven , çok konuşmak ve çok para harcamak ama yinede ben bu halimi çok seviyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 14-08-2008, 08:16 AM   #2 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

A benden önce kalkıp siteye giren biri varmış.

Cedrus aramıza hoş geldin .

Günlüğün hayırlı olsunbütün iyiliklerle ve güzelliklerle dolsun.
Alt 15-08-2008, 11:53 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili günlüğüm bugün 4. günüm telkinle ve şu aile sıcaklığında olan forum ve dostlarıya tanışalı.Bak görüyormusun farklılığı kullandığım cümllerden anlarsın belki günlüğüm.Artık bende devrik düşünüp devrik cümle kurmaya başladım.Sevgili günlüğüm hayal ablamın ve buradaki dostalarımın manevi desteği ile daha önce kararsız olduğum hatta korktuğum ürktüğüm acaba yapabilirmiyim başarısız olurmuyum diye korktuğum ve çok zamandır kafamı meşgul eden bir konuya noktayı koydum.Sevgili günlüğüm hatırlarsın panik atak ve manik ataklardan dolayı görevde yükselip idareci olmaktan korkuyordum.Amam bu telkinler ve forumdaki dostların manevi desteği ile bu korkularımı yendim kendime güven geldi.Pazartesi gün ilk işim müdür beyle görüşüp şube müdürlüğüne talip olduğumu beni bu göreve uygun görürlerse bu görevin hakkını vermeyi düşündüğümü söyleyeceğim.Tabiki pazartesiye kadar cesaretim azalmazsa ve fikrimden caymazsam.
Alt 16-08-2008, 12:01 AM   #4 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Sen merak etme Pazartesi günü hepimiz başına üşüşürüz bizim çenemizden kurtulmak için görüşmek zorunda kalırsın müdürünle.

Cesaretin kırılmaz çünkü biliyorsun ki bu senin için çok güzel bir adım ve getirileri çok fazla.Neden bu kadar güzel getirileri olan bir şeyden cayasın ki?
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2008, 01:21 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

merhaba cedrus çok güzel gidiyorsun, değişimin daim olsun
Alt 17-08-2008, 12:05 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili günlüğüm
Alt 29-08-2008, 09:41 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

selam günlüğüm bugünden itibaren geçmişimi ve tüm korkularımı endişelerimi olumsuz düşüncelerimi geride bıraktım.Artık hayatımda yeni bir sayfa açıyorum olumsuz düşünceye artık hayatımda yer yok.Çünkü olumsuz düşüncelerin bana hiçbir faydası olmadı bilakis benim hayatımı zehir ettiler.Tabiki bende sevdiklerimin hayatını zehir ettim.Ama artık buna dur deme zamanı geldi.Yeter artık yoruldum üzüntülerden sorunlardan olumsuz düşüncelerden.
Alt 30-08-2008, 01:35 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

cedrus günlüğünü yeni gördüm, hayırlı olsun günlüğün, güzel değişimler geçiriyorsun, super devamı gelecektir eminim, başarılar yolculuğunda.
Alt 30-08-2008, 07:51 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Ben bu siteyle ve telkinlerle tanışalı tam bugün 20 gün oldu.Ben şöyle bir geriye baktığımda 20 günden bu yana kendimde pek çok değişiklikleri olduğunu gördüm.Bunları sayacak olursam ilk başta eskiden omuzlarım sarkık hayata küsmüş kendine güvensiz bir duruşum vardı.Her seferinde babam beni azarlardı şöyle omuzlarını kaldır dik yürü kenini toparla falan gibi babam bile dik duruşuma hem şaşırdı hem sevindi ikinci olarak kendime güven geldi.Daha önceleri aşırı güvensizlik vardı.Kendime hiç güvenmezdim acaba şöyle olursa acaba böyle olursa derken yapacağım işten veya sorumluluktan kaçıyorum.Söyleyeceğim şeyi bile ezilerek büzülerek söylerdim ama şimdi ezilme büzülme kalmadı hiç korkmadan fikrimi söylüyorum.Vede en önemlisi anlayışlı birisi oldum daha önce işten geldiğimde stresli olduğumdan aileme kaba davranırdım bana bişey sormaya korkarlardı mutlaka terslerdim eşimle veya çocuklarımla şöyle 10 dakikacık bile oturup sohbet etmiş değilimdir ama şimdi onlarla sohbet ediyorum şakalaşıyorum çocuklarımla oynuyorum.Onlar bile bu değişimin farkında özellikle eşim bu konuda çok şaşkın.vede sevinçli.Bakalım bunlar 20 günde oldu 40 günde neler olacak bilemiyorum.
Alt 02-09-2008, 09:10 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

selam sevgili günlüğüm dün baya hastaydım.Akşam iftarı açar açmaz yattım kalkacak halim yoktu.Acayip olmuşum .Burnum çeşme gibi çalışıyordu. ağla Başım dönüyordu ayakta duracak halim yoktu. şaşkın Üstüne üstlük başağrısı öksürük ve yutkunamamak ve terleme cabası. Galiba hava değişimi beni kötü etkiledi.Havaların aniden serinlemesi vücud dengemi bozdu.küçüklüğümden beri benden ayrılmayan yakamı bırakmayan en küçük üşütmede beni yatağa düşüren kronik bronşit hayatımı yeterince zehir ediyordu.İnan hala öksürüyorum ama kuru bir öksürük öksürürken boğazıma sanki bişey batıyor.Halimde yok zar zor işe geldim.Bir sürü işte beni bekliyor.Ama yapacak dermanım yok.Oruçlu olduğum için ilaçta kullanamıyorum.Tek çarem şuanda dua.

Bookmarks