Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ORMANCININ GÜNLÜĞÜ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili günlüğüm bugün secret filmini iki kere izledim birincisi türkçe dublajlısı ikinciis alt yazılısı gerçekten çok güzelmiş. Secreti izledikten sonra hayatımda yaptığım hataların ve mutsuzluklarımın ana sebebini buldum "olumsuz düşünceler" Hergün sabah kalkar kalkmaz olumsuz düşüncelerle güne başlıyordum. Bugün acaba ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-09-2008, 11:45 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough
Standart Ynt: ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

Sevgili günlüğüm bugün secret filmini iki kere izledim birincisi türkçe dublajlısı ikinciis alt yazılısı gerçekten çok güzelmiş. Secreti izledikten sonra hayatımda yaptığım hataların ve mutsuzluklarımın ana sebebini buldum "olumsuz düşünceler" Hergün sabah kalkar kalkmaz olumsuz düşüncelerle güne başlıyordum. Bugün acaba hangi sıkıntılar olacak hangi belalar beni bulacak.Yani maça başlarken 3-0 yenik başlıyordum.Hayatım hep bu olumsuz düşüncelerle altüst oldu.Hayatı kendime zehir ettim.Artık bu filmden sonra kendime yeni bir yol çizdim.Artık kötü günler düşünceler hepsi geçmişte kaldı vede hepsini unuttum. Benim için artık olumsuz düşünceler tamamen hayatımdan çıktı.Ve artık hedeflerimi belirledim.Hayallerimi kurdum beni en çok neyin mutlu edeceğine karar verdim. Ve bunun hayalini kurdum .çok güzeldi.İnşallah bu sadece hayalde kalmıyacak en kısa zamanda da o hayalime düşünceme kavuşacağım.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 03-09-2008, 04:43 AM   #12 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
sevgiiii is an unknown quantity at this point

sevgili cedrus önce geçmiş olsun seni kararından dolyı kutluyorum.Bende secreti izledim gerçekten çok süper bir film.Hayatıma uygulamaya çalışıyorum.Umarım sende tüm hayatın boyunca sırrı uygularsın.Kısa zamanda dileklerine kavuşacağını göreceksin.
sevgiiii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2008, 06:40 AM   #13 (permalink)
Teğmen

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşimce is an unknown quantity at this point

Ben hiç izlemedim. dusun Ama çok merak ediyorum. cedrus Bu filmi nerden izleyebilirim?
yeşimce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2008, 09:49 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili yeşimce forumumuzda var buradan izleyebilirsin
Hayatimdegisti Telkinli Kisisel Gelisim CD'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Hedeflere Ulaşma > Konu: SECRET Cekim Yasasi videosu ...
Alt 06-09-2008, 09:21 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili günlüğüm dün 1 yıldır ilk defa panik atak nöbetim oldu.Atak geçirdim.Hiç bitmeyecek sandım.Çok kötüydü.Tam hayatımdan bunu sildim derken.Demekki o beni silmemiş.Ölene kadar beni bırakmayacak.Oysa o kadar emindimki iyileştiğime artık bu nöbetlerin sona erdiğine kesin gözüyle bakıyordum.Ama yanılmışım.Şimdi düşünüyorum da demekki 1 yıldır beni üzecek telaşlamdıracak korkutacak bir olay yaşamamışım.Bende bunu yendim diye düşünmüştüm ama yanılmışım.O an atak anı o kadar kötü oluyorki Çarpıntı başlıyor , kalbim küt küt attığını duymaya başlıyorum.Kalb krizi geçiriyorum sanıyorum. Nefesim daralıyor sanki boğulacakmış gibi oluyorum.Artık kalb krizi geçirdiğimi bu sefer öleceğimi sanıyorum.Terliyorum her yerimi ateş basıyor.Sanki sıcak bir rüzgar suratıma üflüyor gibi oluyorum Başım dönüyor yere düşecek bayılacak gibi oluyorum. Sonra o an sanki dış dünyadan sıyrılıyorum hayal alemindegibi oluyorum.İnan sevgili günlüğü o an çok kötü Rabbim bu atakları düşmanıma bile vermesin.Oysa 1 yıldır atak geçirmiyorum diye o kadar umutlanmıştım ki.Neyse bunları düşünmek bile beni korkutuyor.Hayal abla banada yardım edermisiniz.Artık panikatağı hayatımdan silmek istiyorum.Bende gerçekten hayatımdeğişti demek istiyorum.Aacaba çok şeymi istiyorum.
Alt 06-09-2008, 02:46 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

cedruscum geçmiş olsun, acil şifalar, şifa olsun.
Alt 06-09-2008, 03:02 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point

Merhaba cedrus günlğünü bu gün okudum ,20 günde çok değişim yaşamışssın nekadar güzel kısa sürede yılların sorunlarını halletmek ,senin adına sevindim .Ben altı aydır geceleri dinliyorum ama senin kadar hızlı değişim yaşayamadım ,ilk günler çok iyi geldi daha sonra bilinçaltımın kayıtları ile mücadelem hem zor ,hemde uzun zamanımı aldı ,mücadalede bitmiş değil ,çok istekli ve inançlı olmama rağmen istediğim düzeyi henüz yakalayamadım .Seni tebrik ediyorum hele eşin ve çocuklarınla olan diyaloğuna çok sevindim.
Alt 06-09-2008, 05:17 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

cedrus abicim bilgisayarım bozuldu siteye arada bir girebiliyorum oyüzden günlügünü biraz geç tebrik edicem günlügün hayırlı ugurlu olsun abicim kendin gibi çok enerjik bi günlük olsun içine bulaşık maceralarımızısa yaz
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 01:51 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Hayal abla yardımların ve dileklerin için teşekkür ederim.İnşallah her gün yapacağım.Bu illetten bir kurtulayım dileyin benden ne dilerseniz.İnanın bu hastalık hiç birisine benzemiyor.insanın hayatını zehir ediyor Bazen ölsemde kurtulsam diyorsunuz.Ama işin garipliği hastalıktan dolayı ölümden de çok korkuyorsunuz.panikatak dan dolayı göğsümde ağrı çırpıntı ve kalbimde adeta sıkıştırma yapıyor.Bundan dolayı kaç kere doktora gittim kalb grafiğ çektirdim.EKg aklınıza gelen her türlü tetkik ama bişey yok.Bu sıkıştırmalar oldukça yine yeniden gittim.En son doktor kovdu kardeşim sende kalb malb yok ama sen bu şekilde ısrar edersen bende kalb rahatsızlığı başlıyacak.Allah riızası için sana yalvarıyorum artık gelme.Sende kalb rahatsızlığı yok neden inanmıyorsun dedi.Anlıyacağınız doktorları bile bezdirdim.Bu rahatszılık işte böyle.En küçük bir sorunda bir üzüntüde bir sıkıntıda panikleyip atak geçiriyorum.Ama artık inşallah bu site ve hayal abla sayesinde kurtulacağım.Panikatağı tamamen hayatımdan sileceğim.

Sevgili meslektaşım sizleri uzun zamandır forumda göremiyoruz.Dileklerin için teşekkür ederim.Evet dediğin gibi 20 günde hayatımda ve kendimde çok değişikklikler oldu.Sadece kala kala değişmeyen bir atağım kaldı.İnşallah onuda atakan beyin hazırladığı mp3 ve haayl ablamın desteği ile yeneceğime inanıyorum.Saime hanım benim 20 günde bu kadar değişmemin ve düzelmemin asıl nedeni ben yılmadan bıkmadan sabırla inanarak mp3 leri dinledim.Bana faydalı olacağından hiç şüphe etmedim.Hatta arkadaşlar bana güldüler ben hiç aldırmadım dinlemeye devam ettim.Ve işte ortada Bende büyük değişimlere neden oldu.İnşallah sizde yılmadan sıkılmadan sabırla inanarak mp3'leri dinlerseniz sizde en yakın zamanda değişimi yaşayanlardan olursunuz.

Sevgili novosibir sen foruma geldiğim günden beri bana destek verdin.Benim adıma hep iyi dileklerde bulundun.Sana bundan dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır.Herşey için sağol.

Gelelim forumumuzun en küçüğü ve en sevimlisi ve yaşına göre en efendisi ve sempatiği cerene yani cafemizin bulaşıkta benim yardımcıma.Ceren günlüğümü tebrik etmişsin teşekkür ederim.Sağol inşallah sen ve diğer forumdaki arkadaşlar da günlüklerinizde yazacağınız çok güzel anılar ve hayatlarındaki olumlu değişimlere imza atarsınız.
Alt 07-09-2008, 11:18 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point

Şube Müdürlüğü için müdürünle görüştünmü merak ediyorum ,bukadar ince eleyip sık dokuduğuna göre layıksın, layıksın diyorum

Bookmarks