Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   ORMANCININ GÜNLÜĞÜ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/12593-ormancinin-gunlugu.html)

cedrus48 14-08-2008 06:38 AM

ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Ben bu siteyle daha 3 gün önce tanıştım.Ama bu forumdaki arkadaşlarla sanki çok eski dostlar gibi ısındım.Buradaki insanalar gerçekten çok cana yakın.Neyse ben bu forumla tesadüfen tanıştım.Öyle başkaları gibi internetten birşey ararkende bulmadım.Mehmet diye ta lise yıllarından bir arkadaşım var.Yıllık izne ayrılmış.illa görüşelim falan diyordu.Bende işyerine çağırdım.Oda sağolsun beni kırmadı geldi.Biraz iş yerinde odamda oturduk.Sonra biraz havayı ve ciğerleri kirletelim dedik.sigara molası için dışarı çıktık arabasında sigara içiyorduk o sırada arabanın müzik çalarında bu telkinler çalıyordu.Ne olduğunu sordum oda anlattı.sigara molasından sonra odaya çıkıp forumunuza girdim ve üye oldum.^gündür telkinleri dinliyorum.Hatta işyerindeki arkadaşları rahatsız etmemek için dün bir mp3 çalar aldım.Bu telkinler beni acayip etkiledi.Çok garip rüyalar görmeye başladım.Çok enerjik oldum.Kendime güven arttı.Suçluluk duygusu nerdeyse kalmadı.Geceleri çok az uykuyla kendimi daha zinde hissetmeye başladım.Erteleme huyum vardı.Şimdi oda baya bir azaldı.Bu kadar şeyin kısa zamanda olmaso beni korkuttu.Çünkü Bende manik depresif psikoz yani bipolar bozukluk var.Acaba ben manik atakmı geçireyim yine.Bu ataklardan birisimi bu yoksa.Bu belirtler manik atağın ayak seslerimi ama olsada ben maniklik halini seviyorum.Çünkü kendime güven geliyor.Çok enerjik oluyorum.Korkularım kalmıyor.Beyin hızlı çalışıyor.Sorunları çok hızlı çözüyorum.Fikirler adeta akın akın geliyor.O anlarda halledemiyeceğim hiçirşey yok.tek sıkıntı az uyku ile çok zindelik ,kendine aşırı güven , çok konuşmak ve çok para harcamak ama yinede ben bu halimi çok seviyorum.

Mustang 14-08-2008 08:16 AM

Ynt: ORMANCININ GÜNLÜĞÜ

A benden önce kalkıp siteye giren biri varmış.

Cedrus aramıza hoş geldin .

Günlüğün hayırlı olsunbütün iyiliklerle ve güzelliklerle dolsun. smiliyface

cedrus48 15-08-2008 11:53 PM

Sevgili günlüğüm bugün 4. günüm telkinle ve şu aile sıcaklığında olan forum ve dostlarıya tanışalı.Bak görüyormusun farklılığı kullandığım cümllerden anlarsın belki günlüğüm.Artık bende devrik düşünüp devrik cümle kurmaya başladım.Sevgili günlüğüm hayal ablamın ve buradaki dostalarımın manevi desteği ile daha önce kararsız olduğum hatta korktuğum ürktüğüm acaba yapabilirmiyim başarısız olurmuyum diye korktuğum ve çok zamandır kafamı meşgul eden bir konuya noktayı koydum.Sevgili günlüğüm hatırlarsın panik atak ve manik ataklardan dolayı görevde yükselip idareci olmaktan korkuyordum.Amam bu telkinler ve forumdaki dostların manevi desteği ile bu korkularımı yendim kendime güven geldi.Pazartesi gün ilk işim müdür beyle görüşüp şube müdürlüğüne talip olduğumu beni bu göreve uygun görürlerse bu görevin hakkını vermeyi düşündüğümü söyleyeceğim.Tabiki pazartesiye kadar cesaretim azalmazsa ve fikrimden caymazsam.

Belgin ∞ 16-08-2008 12:01 AM

Sen merak etme Pazartesi günü hepimiz başına üşüşürüz bizim çenemizden kurtulmak için görüşmek zorunda kalırsın müdürünle. y789

Cesaretin kırılmaz çünkü biliyorsun ki bu senin için çok güzel bir adım ve getirileri çok fazla.Neden bu kadar güzel getirileri olan bir şeyden cayasın ki?

Novos 16-08-2008 01:21 AM

merhaba cedrus çok güzel gidiyorsun, değişimin daim olsun smiliyface

cedrus48 17-08-2008 12:05 AM

Sevgili günlüğüm

cedrus48 29-08-2008 09:41 AM

selam günlüğüm bugünden itibaren geçmişimi ve tüm korkularımı endişelerimi olumsuz düşüncelerimi geride bıraktım.Artık hayatımda yeni bir sayfa açıyorum olumsuz düşünceye artık hayatımda yer yok.Çünkü olumsuz düşüncelerin bana hiçbir faydası olmadı bilakis benim hayatımı zehir ettiler.Tabiki bende sevdiklerimin hayatını zehir ettim.Ama artık buna dur deme zamanı geldi.Yeter artık yoruldum üzüntülerden sorunlardan olumsuz düşüncelerden.

Novos 30-08-2008 01:35 AM

cedrus günlüğünü yeni gördüm, hayırlı olsun günlüğün, güzel değişimler geçiriyorsun, super devamı gelecektir eminim, başarılar yolculuğunda. smiliyface

cedrus48 30-08-2008 07:51 AM

Ben bu siteyle ve telkinlerle tanışalı tam bugün 20 gün oldu.Ben şöyle bir geriye baktığımda 20 günden bu yana kendimde pek çok değişiklikleri olduğunu gördüm.Bunları sayacak olursam ilk başta eskiden omuzlarım sarkık hayata küsmüş kendine güvensiz bir duruşum vardı.Her seferinde babam beni azarlardı şöyle omuzlarını kaldır dik yürü kenini toparla falan gibi babam bile dik duruşuma hem şaşırdı hem sevindi ikinci olarak kendime güven geldi.Daha önceleri aşırı güvensizlik vardı.Kendime hiç güvenmezdim acaba şöyle olursa acaba böyle olursa derken yapacağım işten veya sorumluluktan kaçıyorum.Söyleyeceğim şeyi bile ezilerek büzülerek söylerdim ama şimdi ezilme büzülme kalmadı hiç korkmadan fikrimi söylüyorum.Vede en önemlisi anlayışlı birisi oldum daha önce işten geldiğimde stresli olduğumdan aileme kaba davranırdım bana bişey sormaya korkarlardı mutlaka terslerdim eşimle veya çocuklarımla şöyle 10 dakikacık bile oturup sohbet etmiş değilimdir ama şimdi onlarla sohbet ediyorum şakalaşıyorum çocuklarımla oynuyorum.Onlar bile bu değişimin farkında özellikle eşim bu konuda çok şaşkın.vede sevinçli.Bakalım bunlar 20 günde oldu 40 günde neler olacak bilemiyorum.

cedrus48 02-09-2008 09:10 AM

selam sevgili günlüğüm dün baya hastaydım.Akşam iftarı açar açmaz yattım kalkacak halim yoktu.Acayip olmuşum .Burnum çeşme gibi çalışıyordu. ağla Başım dönüyordu ayakta duracak halim yoktu. şaşkın Üstüne üstlük başağrısı öksürük ve yutkunamamak ve terleme cabası. terli345 Galiba hava değişimi beni kötü etkiledi.Havaların aniden serinlemesi vücud dengemi bozdu.küçüklüğümden beri benden ayrılmayan yakamı bırakmayan en küçük üşütmede beni yatağa düşüren kronik bronşit hayatımı yeterince zehir ediyordu.İnan hala öksürüyorum ama kuru bir öksürük öksürürken boğazıma sanki bişey batıyor.Halimde yok zar zor işe geldim.Bir sürü işte beni bekliyor.Ama yapacak dermanım yok.Oruçlu olduğum için ilaçta kullanamıyorum.Tek çarem şuanda dua.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:25 PM.