Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Derya'nın günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Derya'nın günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız canlarım koruma kalkanını dinleyin,içsel bir güven artışı derhal başlıyor,birde kendinizi okuyun,ben bu yaşta, aman a dostlar elem tere fiş kem gözlere şiş tü tü tü tü diyerek, bildiğim kısa dualarla kendimi bir güzel okuyup üflüyorum, sizler tabii nur gibisiniz birde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Derya'nın günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-05-2007, 09:16 AM   #21 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Derya'nın günlüğü

canlarım koruma kalkanını dinleyin,içsel bir güven artışı derhal başlıyor,birde kendinizi okuyun,ben bu yaşta, aman a dostlar elem tere fiş kem gözlere şiş tü tü tü tü diyerek, bildiğim kısa dualarla kendimi bir güzel okuyup üflüyorum, sizler tabii nur gibisiniz birde enerjinizin frekansı yükseldiği için dikkat çekiyorsunuz,hele asalet fukarası italyanlar dünya güzeli olsalar ağızlarını açtıklarında lo lol lo lo diye yüksek sesle bağırarak vede ellerini hareket ettire ettire konuşurlarken, tüm güzellikleri yok oluyor, ee kıskanıyorlar tabii, koruyun kendinizi,aman ha saygılı sevgiler hepinize.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-05-2007, 12:08 AM   #22 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

bugun 27 mayıs
telkinleri dinlemeye başlayalı bir ay oldu. listeme artık yeni bir iki birşey eklesem diye düşünüyorum.
bu sıralar final sınavları ve ödevleriyle çok meşgulum. ama telkinleri dinlemeye devam. bi ara siteye giriş yapğamadığım için çok üzülmüştüm neyseki sorun giderilmiş. sitemiz yenilenmiş emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
değişime gelince;
geçen gün festival vardı ve festivalde karaoke yarışması yapılcaktı. daha önce de yapılmıştı bu ben katılmayı istemiştim ama kendimde o güveni bulamamıştım. bu sefer hiç tereddüt etmdedn katıldım. hani öyle ahım şahım bi sesim yok ama kulakları da tırmalamıyor. benim için tanımadığım bi sürü insan karlına çıkıp şarkı söylemek büyük bi medeni cesaret örneğiydi. sahneye nasıl çıktıysam sunucu da enerjimden etkilendi. herkes de bi güzel çoştu ben şarkı söylerken. diğer söylerenleri de seyrettim ama benim kadar rahat gözüken yoktu sahnede. benimse heyecandan kalbim bir kere bile çarpmadı.
şimdilik bu kadar.
çok sıkıldım artık şu sınavlar ödevler bitsin istiyorum. o zaman forumu istediğim kadar takip edebilceğim.
herkese kolay gelsin.
sevgiler mutluluklar esenlikler.
Alt 28-05-2007, 08:21 AM   #23 (permalink)
hayalayaz
Guest

hepiniz zor ve sıkıcı,stresli bir dönem yaşıyorsunuz allah kolaylıklar versin. inşallah müzikleri dinledikçe herşey sana şarkı söylemek kadar kolay gelir,içinde yaşadığınız bozuk eğitim sistemine rağmen ne kadar başarılı olduğunuzu düşün ve bu başarının keyfini çıkar. ben seni, hepinizi takdir ediyorum. saygılı sevgiler
Alt 10-06-2007, 12:57 AM   #24 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gokmen goker is an unknown quantity at this point

merhaba, finaller de bitti ama derya suskunsun.. (?)
gokmen goker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2007, 02:56 AM   #25 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ya hiç sorma
finaller bitti ama koşuşturma hiç biter mi?
eşyaları topluyoruz artık eve dönücez. super
kaç gündür internete giremiyordum bu gün bi gireyim bakayim dedim ne var ne yok.
yakın zamanda daha bol bol görüşcez inş :)
Alt 10-06-2007, 02:57 AM   #26 (permalink)
hayalayaz
Guest

derya burda ama kendi günlüğüne sıra gelmedi herhalde.
Alt 10-06-2007, 10:14 PM   #27 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gokmen goker is an unknown quantity at this point

galiba oyle hayal.. evet hakkin var deria.. ben de bugun tasindim.. diger arkadaslar mezun oldu.. ben de sigindim bi baska arkime.. ve ayriyeten belirteyim.. bi kac gun internet olmayacak evde.. ama arada bir bi yerlerden girerim.. arkasi yarina devam ederim uzun kalmasam da.. gecmis olsun derya..
gokmen goker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2007, 03:30 PM   #28 (permalink)
Çevirmen

geldim işte buralardayım. çok şükür yoğun bi dönemi sağlıklı mutlu başarılı bir şekilde geride bıraktım.
ama şu sıralar bi değişim farkedebilidiğim durum yaşamıyorum. günlük olaylar normal seyrinde devam ediyor benim için.
bu arada ben tartıda farkedemiyorum hala aynı kilodayım gibi ama insanlar baya kilo verdiğimi söylüyor. ben de verdiğimi hissediyorum açıkcası ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. artık sürekli abur cubur yemek de istemiyorum beni en çk mutlu eden durum da bu işte.
forumda okunacak bir sürü şey birikti ama bir taraftan da çeviri yapıyorum.
yine buralarda olucam ben. telkinlere son sürat devam.
herkese kolay gelsin.
Alt 18-06-2007, 01:06 PM   #29 (permalink)
Çevirmen

merhabalr
uzun zamandır pek bir şey yazmıyorum günlüğüme çünkü pek bi etkinliğim yok. evde oturmaktan başka.
ama bugun çok mutluyum o yüzden paylaşmak istedim.
bugun notlarım açıklandı çoğunu zaten iyi olarak bekliyordum ama bir ders beni çok şaşırttı beklediğimden yüksek gelerek. çünkü hayal kırıklığına uğradığım zamanlar da olmuştu beklediğimden daha düşük not aldığım ama bu sefer gerçekten çok şaşırdım.
ve bu aldığım notlar üniversitede aldığım en yüksek notlar oldu. tabi şimdilik :):)
diğer yandan mutluyum çünkü sırrın ne olduğunu yeni keşfediyorum. daha önceden herkesde bir sır olduğunu biliyordum ama nasıl çalıştığını bilmiyordum.bunu da filmi seyrettikten sonra öğrendim.
önce istemek; sonra hayalinde canlandırmak. onu elde ettiğinde ki coşkuyu heyacanı gerçekten hissetmek. ben bunu yapmayı denedim. hayal ettiğimde kalbim gerçekten küt küt atıyor, çok heyecanlanıyorum.
ve bir de önemmli olan şeyse hiç bir zaman bunun peşinin bırakmamak. çünkü olayın gerçekleşmesi süresi kişiye göre değişirmiş ve senin bunun işe yaramadığını düşünmen bile doğaya bir tür emir vermekmiş ve o zaman gerçekten işe yaramazmış işte.
bakalım ben de deneyeceğim bunu yapabildiğim kadar. benim çekim kuvetim ne kadar kuvvetli görücem.
Alt 18-06-2007, 04:57 PM   #30 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Deria ne güzel kavramışsın konuyu aferim sana dene ve vazgeçme başaracaksın ben 1 isteğimi başardım

Bookmarks