Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var

Uyarılar

bilinçaltı türkçe bilmez kkii ?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var bilinçaltı türkçe bilmez kkii ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız şimdi benim okuyup bildiğime göre, uyarıcılar duyu organlarımızla bilinç düzeyinde algılanır ve bunlar bilinçaltına duygu ya da enerji olarak iletilir. bilinçaltı buna göre faaliyetlerini sürdürür,bize farklı şekillerde geri döner. bu müziğin arkasındaki telkinleri bilincimiz algılamıyor çünkü duyamıyoruz bilinç düzeyinde algılanıp ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var telkin cd indir izle İstanbul Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var nerededir kimdir Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var hipnoz Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var kuantum düşünce kitap haberi

bilinçaltı türkçe bilmez kkii ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-09-2009, 06:38 PM   #1 (permalink)
Teğmen

yanıkatak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
18 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yanıkatak is an unknown quantity at this point
Standart bilinçaltı türkçe bilmez kkii ?

şimdi benim okuyup bildiğime göre,
uyarıcılar duyu organlarımızla bilinç düzeyinde algılanır ve bunlar bilinçaltına duygu ya da enerji olarak iletilir. bilinçaltı buna göre faaliyetlerini sürdürür,bize farklı şekillerde geri döner.
bu müziğin arkasındaki telkinleri bilincimiz algılamıyor çünkü duyamıyoruz
bilinç düzeyinde algılanıp duyguya çevrilmeyen bir uyarıcı bilinçaltına hangi dille ulaşıyor??çünkü bilinçaltı dil bilmez; geçerli dil, duygudur.
kafamda böyle bir pürüz var
açıklayan olursa sevinirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yanıkatak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2009, 09:53 PM   #2 (permalink)
roxie
Guest

Standart Cevap: bilinçaltı türkçe bilmez kkii ?

evet, doğru bir nokta yakalamışsın. bu konuda kesinlikle bir şey bildiğimi iddia etmiyorum ama sonuçta dil de duygularımızın oluşumunun bir parçası. sevdiğin insan sana seni seviyorum dediği zaman mutluluk hissetmez misin? ya da birisi sana bugün ne kadar güzel görünüyorsun dediği zaman? Tam tersi, biri seni aşağılarsa, kırarsa, küçümserse bu gene bilinç altına öfke veya üzüntü olarak yansımaz mı? Dil bunu doğrudan değil ama dolaylı olarak yapıyor.

Gene benim şahsi düşüncem, telkinlerin placebo etkisinin olabileceğini düşünüyorum. Müziklerin içine gömülü telkinler var. Bu telkinleri dinledikten 1 ay sonra aynı su sesini içine telkin koymadan dinletseler ama sen bunu bilmesen ne olur? Bence gene bilinçaltına birşeylerin aşılandığını hissedersin. Koşullanma dediğimiz faktör giriyor burda işin içine.

Tam tersi, erkek arkadaşıma suçluluk duyguları klasik müzik versiyonunu içinde telkin bulunduğunu söylemeden yolladım. "Al beni çok rahatlatıyor, sana da iyi gelir" diyerek. Fakat o nasıl bir yolculuğun içinde olduğunu bilmeden bir ya da iki kez dinledi, güzel bir keman konçertosu evet, onun için bundan ötesi değil.

Zaten zaman geçince anladım ki önemli olan benim kendi kendimi telkin ederek iyi hissetmem veya iyi hissettiğim anlarda bunu pekiştirmek için kendime telkinde bulunmam. Ama insanın kendine bu konuda güvenebilmesi, başarabileceğini görebilmesi için ilk etapta bunu telkinlerin desteğiyle yapmaya ihtiyacı olabiliyor. Ben depresyonun kaderim olduğunu düşünen biriydim, bu siteye üye olmadan önce tek kurtuluş umudumu psikolojik tedavi olarak görüyordum ve o konuda kaygılarım vardı sonra burada buldum kendimi ve mart ayından beri girdiğim bir "yolculuk" bu. Benim için bir arayışa dönüştü. Bunu "spiritüel arayış" olarak adlandırmaktalar genelde. Son 6 ayda yasşadığım değişim, dönüşüm inanılmaz. Hayatımın her alanında kendini gösteriyor. Biliyorum ki bu kendimi korkularımdan, olumsuz düşüncelerim ve hislerimden arındırdığım sürece, başıma ne gelirse gelsin böyle devam edecek. herşeyin üstesinden bir şekilde geleceğim. Ama beni bu noktaya getiren telkinler oldu, şu anda onlara ihtiyaç duyduğumu söyleyemem çünkü kendi kendime yapabiliyorum artık. Telkinler yalnızca kendi içimdeki gücü fark edebilmem için bir araç oldu çünkü yolun başında kendime değil, beni içine düştüğüm buhrandan çekip çıkarak bir ele ihtiyacım olduğunu düşünüyordum. Şimdi bakıyorum, düştüğüm kuyu aslında çok da derin değilmiş, tırmanarak da çıkabilirmişim içimden. Bunu görmem ancak o eli tutup beni yukarı çekmesine izin verdiğim zaman mümkün oldu...

Kendi hikayeme dayanarak böyle açıklayabilirim sana, önemli olan telkinlerin işe yarayacağına inanmak herşeyden önce...
Alt 16-09-2009, 09:28 AM   #3 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

merhaba,
sorunuz için teşekkür ederim. güzel bir konuya değinmişsiniz.
size daha kısa nasıl açıklayabilrim diye düşünürken oldukça açıklayıcı bir bilgi sunulmuş. roxie ye teşekkürler.

ama benimde bildiğim kadarıyla ses bir titreşimdir ve titreşimde bir enerjidir.
duygular enerji yoğunluklarıyla hissedilebilen hallerdir. sizce duygular seslerin yada titreşimlerin bir halidir diyebilirmiyiz? herhangibir dil olmadan...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2009, 11:37 AM   #4 (permalink)
Teğmen

yanıkatak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
18 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yanıkatak is an unknown quantity at this point

çok teşekkür ederim roxie ve muminokan, şimdi daha da netleşti kafamda.
roxiecim dediğin gibi placebo etkisi mutlaka var onu ben de düşündüm ama zihnimize bunun gerçekliğini ne kadar kanıtlarsak placebo etkisi de o kadar fazla gösterir kendini.
o yüzden bu etkiye engel olabilecek pürüzleri kaldırmak istedim kafamdan.muminokan da fiziksel açıklamayı yaptı zaten ;)
hikayen beni etkiledi ve yolculuğuma ışık oldu...
yanıkatak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2009, 05:31 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

bilinçaltı yeni Türk Lirasındanda habersiz. Sanırım bunuda imgeleyerek elde edebiliriz.
Mesela 3.5 milyon Tl (3,5 trilyon eski adıyla) istiyorum ve elime 3,5 Tl geçiyor sadece.. bunu çözemedim..
yani o kadar para yada benzerlerini istediğimde nasıl elde edebilirim..
;))
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2009, 06:37 PM   #6 (permalink)

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about

Bilinç metinleri nasıl algılarsa bilinç altı da öyle algılar. Metinleri okuduğunda kafanda ne canlanıyorsa dinlediğinde de bilinç altında uyanan onlardır. Çünkü bilinç işleyen bellektir. Şemalar bilinçtetir...
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2009, 09:03 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

Güzel bir konu;benim bilgilerime göre bilinçaltı biz farkında olmadan yaşamımız boyunca gördüğümüz,okuduğumuz,duyduğumuz,hissettiğimiz vb herşeyi ama herşeyi belleğe kaydediyor.İleri derecedeki sprituel bilgilere göre bu kayıt yalnız belleğe değil aynı zamanda DNAya da yapılmaktadır.Bu bilinçaltı kayıtları şu anda bilinçli olarak hatırlanamamaktadır,bu kayıtlara kişiye göre değişebilmekle beraber esas olarak derin hipnozla ulaşılabilmektedir.Doğumdan önce anne karnındaki anılara bile ulaşılmıştır.Önceki hayat kayıtlarını pas geçelim bu konu dışıdır.Özetle bilinçaltı herşeyi ama herşeyi kayıt etmektedir,biz uyurken de o uyumaz ve kayda devam eder.Geçtiğimiz herhangi bir yoldaki elektrik direği sayısı,bir an gördüğümüz reklam tabelalarında ne yazdığı,bir kez gördüğümüz bir insanın fotografı kayda girer.Bilinçaltı kelimelerle anlatılamayacak kadar muazzam ve Tanrısal bir hediyedir insana...
Bilinçaltının dilinin duygu olduğu düşüncesi biraz şüpheli gibi gözüküyor bana...Yanlış anlaşılmasın,günlük hayatın yaratılmasında duygular başrol oynarlar ve insan hayatını tamamen duygularla yaratır.Ancak bilinçaltının kayıtları enformasyon içerir ve beyin bunları alarak işler.Enformasyon yani bilgi=enerjidir...beyin bu enerjiyi veya bilgiyi alır ve bu onda pozitif veya negatif veya nötr bir duygu uyandırır...Bu beynin bilgiyi algılamasının sonuçlarıdır.İşte bu noktada şunu sormak gerekiyor bilgi görüntü olarak algılandığında mesele yok,ama ses ve yazı olarak algılandığında dil devreye girer.Beyinde ilgili yazı veya ses tanınmıyorsa şifre nasıl çözülüp de beyin bu bilgiyi işleyebilir ki? Dolayısıyla müzik arkasına gizlenen telkinlerin dilinin dinleyen kişi tarafından bilinen açık şekilde algılanabilen çözülebilen bir dil olması gerektiğini düşünüyorum.Çince bilmeyen birinin ilgili telkinleri Çince okunmuş telkinli müziklerden dinlemesi onu iyi hissettirebilir ama bilinçaltı onun günlük yaşamını telkinlerde ifade edilen durumlara uyarlayabilir mi ben kuşkuluyum.Yani internet üstünde ingilizce birçok subliminal telkin mp3ü var,ingilizce bilmeyen birinin bunlardan yarar görmesi bana pek inandırıcı gelmiyor ama elbette bu benim fikrim,yanılıyor da olabilirim tabii...
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2011, 08:49 PM   #8 (permalink)

Tesekkür: 2
6 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
obt1992 is an unknown quantity at this point

bilinçaltın türkçe bilmiyorsa insanlaları nasıl anlabiliyorsun ve bu yazılanladı nasıl okuyup anlayabiliyorsun ? Alfabeyi düşünmeden sayabiliyosun. Daha fazla örnek de verebilirdim :). Bunlar bilinçaltında kayıtlı şeyler olmasa hiçbirini anlamazdın
obt1992 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2011, 12:36 AM   #9 (permalink)

Tesekkür: 1
6 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kargox is an unknown quantity at this point

Alıntı:
obt1992 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bilinçaltın türkçe bilmiyorsa insanlaları nasıl anlabiliyorsun ve bu yazılanladı nasıl okuyup anlayabiliyorsun ? Alfabeyi düşünmeden sayabiliyosun. Daha fazla örnek de verebilirdim :). Bunlar bilinçaltında kayıtlı şeyler olmasa hiçbirini anlamazdın

kesinlikle katılıyorum.hatta ciddi bir kitapta şunu okumuştum.bilinçaltı sürekli çalışır vaziyette kayıt halindedir.bu sebeple uyurken tv yi açık unutulmasının,(doğal olarak sabaha kadar 1000 lerce cümle işlicek bilinçaltı).bilinçaltının uyandıktan sonra gün içerisinde bu tv den duyulan karmakaraşık cümleleri yok etmek için hipotalamusu daha fazla meşgul ettiğini bilimsel olarak yazmışlardı.bunu bilinçaltı savunma mekanizması olarak yapıyormuş.ilk olarak bilinçaltında oluşturmaya çalıştığımız inancı kabul etmiyor.bu yüzden tekrar ve süreklilik önemlidir.KABUL GÖRMESİ İÇİN.

VE SON OLARAK BİLİNÇALTININ DİLİNİ DE KİTAPTAN AKTARICAM ARKADAŞLAR.BİR İNSANIN BİLİNÇALTININ DİLİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ,BİR KERE OLSUN RÜYASINDAKİ SAYIKLAMALARINA DİKKAT EDİN.BEN TÜRKÇE SAYIKLIYORUM.İNGİLİZ İNGİLİZCE SAYIKLIYOR.İSTEMSİZ OLARAK BİLİNÇALTI YOLUYLA SAYIKLIYORUZ HEPİMİZ.PLACEBO ETKİSİ OLDUĞUNA İNANMIYORUM.

RİCA EDİYORUM DERİNLERE DALARKEN DONANIMLI DALALIM.ÇÜNKÜ KONU HAKKINDA YENİ BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARI YANLIŞ YÖNLENDİRMEK İSTEMEYİZ.TEŞEKKÜRLER.
kargox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2011, 01:54 PM   #10 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Hangi dili biliyor peki? Onu öğrenelim.

Bookmarks